• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Červencovky 2012 sem!

15. října 2014 
@teddylu
@bajule měla jsem WV golfa, taky jsem se tam naskládala s kočárem, 2 děti, ale ta rakev na střechu, to už by nešlo, ale z jedním dítětem, to je pohoda s malým autem, aspon neřešíte mezery na parkovišti. Když najíždím mezi auta, nějaké lepší, tak páni majitelé z hruzou v očích sledují jestli jim to ta blbá blondýna nesedře, a to ještě jak uvidí že se z auta vyvalím z obřím břichem tak hrůzou odjíždějí :grinning: :grinning: :grinning:
8. čer 2012 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@bajule Punto dobrý,aspoň nám to zase neřere né :grinning:! Já jsem ho zdědila,sama bych si ho nekoupila,naši si ho koupili nový,měli ho 8 let a kupovali ještě před důchodem další nový,tak mi ho dali a najeto 35tisíc km :grinning: :grinning: :grinning:! Takže do něj ani nemusím zatím moc vzážet za opravy,tak jsem ráda za něj.
8. čer 2012 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@bajule ani jednu, to pak se to vychovává, večer když je posílám umýt zuby, tak vždy zazní, podívejte se na maminku jaké má zuby :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
8. čer 2012 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@teddylu
@eliskarenca No holky vyprdla jsem se na překlad, dovedla jsem to k takové dokonalosti, že jsem se teď vzbudila :grinning: A venku je sluníčko, tak jdu dát prát ještě jedno prádlo, ať se zbavím toho roztříděného v chodbě...Ale jinak když nikde moc netrajdám, tak mi bříško nijak netvrdne, jen při tom chození...takže já hodlám vydržet do 4.července a potom procházky a sex :grinning:

@teddylu S tou zdí si nelam hlavu, já jsem hrozná Kalamity Jane, věčně něco polévám a nebo pouštím na zem...naposledy jsem takhle kousla do rajčete a to ohodilo celou sedačku!!! :grinning:

@bajule No mamině se to stalo v prosinci a museli jí ten zub vytrhnout :frowning2:
8. čer 2012 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdravím holky :slight_smile: konečně hotový i fotečky(mám v albu) teď už můžu spokojeně porodit :grinning:
8. čer 2012 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@snuflinka Sluníčko jo :slight_smile:! U nás je pěkně zataženo a kauždou chvilku sprchne,ten západ čech je na počasí nejhorší,tady prší pořád :frowning2: :frowning2: :frowning2: ! Prádlo jsem ale taky dala prát,barevný a hlavně že jsem tam ještě chtěla přihodit barevný pleny co jsem včera koupila a zapoměla jsem na ně :grinning:! Taky musím říct,že když odpočívám bříško je v pohodě a nebolí mě ani ťuk,jen když už zase sedím dlouho,tak začnou bolet záda,no to si prostě člověk nevybere.
Kafe uschlo a fleky zůstaly,přítel už to ví,máme tu barvu ve sklepě,tak to prý přetáhne :slight_smile:!
8. čer 2012 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teddylu Mě bylo řečeno, že čím víc zuby čistíš a snažíš se je mít čistý, tím víc se dělaj kazy :rolling_eyes:
Hubu mám taky plnou plomb :unamused:
8. čer 2012 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bajule Baru tak na to kašlu a od dneška nečistím :grinning: :grinning: :grinning: ! Stejně už mi tam zubařka nemá co plombovat,teď už mi jen vypadaj a nechám si dát klapačky ale super bílý jako z americkýho filmu :slight_smile:!
8. čer 2012 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@teddylu
@bajule holky, ale víte co? Prý když máte kastaněty(jako nasazovací) :grinning: :grinning: :grinning: tak se hodně zhubne!!! To já s tou paradontozou budu mít určo brzy :grinning: :grinning: budu jako proutek :sweat_smile:
8. čer 2012 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@teddylu
@alemari Hm, taky řešní :grinning: :grinning:
Na prd, je, že přítelův strýc si nečistí zuby vůbec, jen žvýká žvýkačky a má jednu malou plombu... :angry:
Život je krutej :sweat_smile:
8. čer 2012 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bajule mě se doktor ptal , jestli to mám v rodině, jako jestli rodiče měli zdravé zuby, mamka měla svoje když umírala a otec ten umřel v 54 a taky svoje, ale tu paradontozu mám po něm. Ale, taky se mě ptal jestli piju sladké nebo kyselé nápoje, to prý škodí nejvíc, hlavně cokoli kyselého, bombony, pití, atd, což já piju fakt jen vodu...
8. čer 2012 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bajule
@alemari
Kurňa tak co teda. Já zase nechci bejt jak vychrtlina :frowning2:! A ty klapačky taky nic moc! Jednou na diskárně si k nám do boxu sedla dost podnapilá paní s půlitrem piva, vypila tak půlku a pak se skácela na sedačku a usla a já si po chvíli všimla,že má v tom půlitru zuby :grinning: :grinning: :grinning: ! Pak jsme šli tancovat a ona mezitím odešla a zuby zůstaly tam,chudák,to měla PECH.
8. čer 2012 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@teddylu No tady se to taky kazí, je tam zas takový hnusný dusno, takže to než se ta pračka vypere, tak prší :frowning2:
8. čer 2012 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teddylu no když už to příjde tak aspon víš že nesmíš chlastat :grinning: :grinning: :grinning:
8. čer 2012 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@alemari Tak už jsem se objednala na pondělí ke kadeřnici, abych se nechala konečně ostříhat - naposled jsem byla v lednu a už to vypadá dost děsně :grinning:. Tak pak vyrazíme s manželem někam na procházku a nechám si vyfotit panděro :slight_smile:.
8. čer 2012 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zlatelevizeedna hlavně se pěkně napudruj, at se neleskneš :grinning: a už víš co si oblečeš? Já mám na jedněch šaty, vypadám jak vycpaná :grinning: a pak v kalhotách a nátělníku je to už lepší :wink: máme to při zacházejícím sluníčku, to vypadá každá krásně :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
8. čer 2012 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@alemari No já se lesknu pomalu i napudrovaná :grinning:, vždycky jsem měla dost mastnou pleť. A od té doby, co jsem vysadila antikoncepci kvůli tomu, že jsme chtěli dítě, se mi s obličejem cosi dost ošklivě nepovedlo - takové akné jsem neměla ani v pubertě. Na kožním mi sice napsali mast, ale s ujištěním, že na tyto hormonálně vyvolané formy to stejně moc nezabírá, a že se to pravděpodobně spraví až s těhotenstvím (což se taky stalo, akorát jizvy zůstaly, ale to budu taky řešit po těhotenství), u kosmetičky jsem taky opruzovala každých čtrnáct dnů. A co si obleču? Jelikož jsem si nepořídila ani jedny hezké letní šaty, které jsem teda moc chtěla, ale nějak na ně stejně zatím nebylo ani počasí, tak v něčem civilním - normálně nosím kratší legíny s tunikama nebo tříčtvrteční kalhoty s nápletem a trika. Něco vyberu, abych vypadala inteligentně :slight_smile:.
8. čer 2012 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zlatelevizeedna mě se zase udělaly skvrny, měla jsem vždycky krásnou plet a ted jsem flekata jak žirafa :unamused: musím si dávat vysoký UVfaktor. To asi ta holčička bere mamince krásu, jestli bude tak krásná jak já hnusná tak máme miss 2032 :grinning: já mám krásné šaty, ale nějak v nich když to břicho je už fakt velké vypadám tlustě :unamused:
8. čer 2012 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@alemari Skvrny nemám, teda na obličeji, jinak jsem si všimla, že mi dost ztmavla prsa, ale to je pý normální, prý je to kvůli tomu, aby mimino líp vidělo, kam se má přisát :slight_smile:. Po těch šatech se pořád dívám, ale na druhou stranu si říkám, jestli to má ještě cenu pořizovat... možná když najdu nějaké, které nebudou vyloženě těhotenské, abych je užila i potom. Taky mi dost vadí, že v ČR skoro není možné sehnat těhotenské oblečení z rozumných materiálů - všude píšou, jak má člověk nosit bavlnu, když se víc potí a skoro všechno, co jsem viděla (a co není klasické triko) je nějaký polyester nebo viskoza.
8. čer 2012 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
No a mě se zase udělaly křečáky,ale to je fakt hnus,dneska jsem koukala do zrcadla a mám nohy jako 70letá babička :frowning2:! Skvrny i pleť se vrátí do normálu,ale mě ty šeredný nohy zůstanou a mám komplex do konce života. Proč jsem musela zdědit no nejhorší,zuby jak tvaroh a nohy samou žílu,je ten život nespravedlivej :frowning2: :frowning2: :frowning2: !
8. čer 2012 ve 12:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zlatelevizeedna
@alemari A ještě jsem vás tam zapoměla přidat,to je dnes den :grinning: !
8. čer 2012 ve 12:05  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@zlatelevizeedna a taky ty ceny za těhotenské oblečení sou nehorázné....
8. čer 2012 ve 12:05  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@teddylu Tak o tom, jestli se pleť vrátí do normálu pochybuju :(. Nikdy jsem ji neměla úplně pěknou, ale už dřív jsem vysadila antikoncepci, když jsem byla rok v zahraničí, ale po třech měsících jsem ji zase pěkně rychle začala brát, protože to byla hrůza. Jizvy jsem sice částečně odbourala pomocí depigmentačního gelu, ale žádná hitparáda to není. Navíc je to na obličeji a tam se to fakt těžko zakrývá (jako fest jizvy makeupem nezatřeš), když jsem kolikrát viděla, jak na mě čumí lidi na ulici nebo v práci, tak mi bylo na nic. Ještě si pak člověk přečte na webu, že osmdesát procent lidí si pořád ještě myslí, že akné je z nedostatečné hygieny, což teda potěší :grinning:.
Ale každý má holt něco, doufám, že aspoň to dítě se mě nelekne :grinning:.
8. čer 2012 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teddylu
@zlatelevizeedna ty skvrny zůstanou, mám i strie, i křečáky,tmavé prsa, vlastně jsem docela ráda že mi ještě vlasy a zuby nevypadaly, to mám ale štěstí! :sweat_smile:
8. čer 2012 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chezzule To by mě ani tak netočilo, snažila jsem se pořizovat jenom věci, které unosím i potom - vyloženě těhotenské mám snad jenom dlouhé kalhoty s nápletem. Spoustu věcí mám půjčených od kamarádky, to mi fakt bodlo. Ale souhlasím, poměr cena/výkon (vysoká cena, hnusný materiál) je v ČR dost blbý.
8. čer 2012 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alemari Jo strie, ty mám teda taky. Ale na břichu zatím vůbec ne, jenom zadek mám jak zebra :grinning:. Od začátku se všude mažu, jenomže jsem fakt dost přibrala přes zadek a stehna... no co, už ho holt nebudu nikde na veřejnosti vystavovat (ne že bych to teda někdy dřív dělala :slight_smile: ).
8. čer 2012 ve 12:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alemari A neboj, vlasy ti vypadají po porodu :grinning:. Aspoň kamarádka mi říkala, že jí hrozně potom padaly. Jsem zvědavá, co s tím budu dělat, když už teď jich mám málo.
8. čer 2012 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zlatelevizeedna já si koupila jenom nějaké volnější trička a jednu sukni,to vše unosím i pak,takže to nebyla špatná investice.Chtěla sem i nějaké kalhoty,ale ty ceny mně odradily :frowning2: teď už to vydržím-bude teplo :wink:
8. čer 2012 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@zlatelevizeedna na ty jizvy v obličeji je mast CICAPLAST :wink: na strie, no u kluku se mi udělaly na břiše, jinde ne, mazala jsem , co to šlo, bohužel špatnými přípravky,všude samé Hipp, veledy a podobné hovadiny, ted jsem se poradila na YES klinice, a super, používám ten obyčejný krém z lékárny RevitGal-galmed stojí cca 42 kč :wink: žádnou novou strii nemám, a to už jsem na váze kdy jsem ty dva rodila :sweat_smile:
8. čer 2012 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alemari Na jizvy jsem používala depigmentační gel Neostrata, který mi doporučili na kožním. Fakt fungoval dobře, ale laser to není :slight_smile:. Na laser jsem se zase necítila, protože po tom nějakou dobu vypadáš, jako by sis sedřela obličej třeba na kole. Břicho, stehna a zadek mažu od začátku krémem ElastiQ a právě tím olejem od Hippu, který je mi teda moc příjemný (hezky jemně voní, rychle se vstřebává), ale na to, kolik ho v lahvičce je, strašně drahý.
8. čer 2012 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek