• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Červencovky 2012 sem!

15. října 2014 
No nic, dodívala jsem se na internetu na Jste to, co jíte, takže si jdu udělat něco zdravého na oběd. Asi krupici s pořádnou porcí másla, granka a trochou skořice :grinning:. Takže už je asi jasné, že ten zadek a stehna se mi nezvětšily samy od sebe...
8. čer 2012 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alemari Na ty strie jsem taky nakonec koupila olejíček od babydreamu(snad to píšu dobře) za 60kč a zatím nemám nic,ale teď teda ťukáááááááááám,ještě to panděro poroste. Ty drahý krémy mají stejnou účinost,tak nač vyhazovat peníze:slight_smile:. Stejně je to v genech :grinning:!
@zlatelevizeedna Hm tak to mě mrzí,myslela jsem si,že to budeš mít jen přechodné přes těhotenství! To mají právě hodně i ty křečáky,ale ty co už je měly předtím,těm se to jen zhorší a zůstane. Můj přítel má taky s pletí problémy od puberty,má taky chudák obličej samou jizvu a ďůlek a měl z toho velké komplexy,ale už se s tím trochu srovnal,ale máš pravdu že lidi po něm taky koukají,obličej se holt zakrýt nedá :frowning2:! Já natáhnu dlouhý kalhoty a nikdo nic nevidí.
8. čer 2012 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@teddylu Já se snažím si to moc nebrat, jenom někdy to na mě padne. Většinou si řeknu, že jsou horší věci na světe, což je pravda. Jinak manželovi to zaplaťpánbůh nevadí, to můj bývalý byl v tomhle takový, že mě po tom obličeji ani nepohladil, protože mu to prostě vadilo na pohled. Křečáky jsou určitě nepříjemné, mám náběh na malý na jedné noze, vadilo by mi to do budoucna, že se s tím pojí zdravotní problémy. Ale nejspíš mě to taky čeká, babička je měla, maminka je má, tak už se taky těším :grinning:.
8. čer 2012 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zlatelevizeedna ElastiQ jsem používala u obou, k ničemu :angry: břicho jsem měla uplně do fialova popraskané, tady ten krém nevoní, není to žádná komerční věc, jen vitamín E v krému, podpoří to elasticitu pokožky maximálně, me moc vyhovuje, ale nevoní, což tě možná odradí :unamused: ale ta kůže je po něm jiná než po těch drahých věcech, fakt vyživí a pomuže prokrvit, což je práve to co zabrání tomu prasknutí. Kup jedno balení a uvidíš ten rozdíl, i na ty čerstvě vzniklé mi to doporučili :wink:
8. čer 2012 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teddylu mě to nejvíc ruplo při porodu jak mi zatlačili na ty žebra při kontrakci, bohužel spodek břicha už byl vydezinfikovaný na císaře, takže to ruplo, no co :wink: jsou dnes lejzry atd :wink:
8. čer 2012 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zlatelevizeedna Tý jo, ještě že si to napsala... Taky chci bejt u porodu kočka :grinning: :grinning: :grinning: Musim se taky objednat...
8. čer 2012 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@alemari Tak já čím víc mažu, tím víc praskám... A to mám malýho na žebrech a stejně sem popraskala...
Tak to bude asi moje těhotenská daň :grinning:
8. čer 2012 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zlatelevizeedna Nechala jsem se inspirovat a kaši jsem si uělala též :grinning: Já jí neměla snad dva roky :grinning:
8. čer 2012 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alemari Jako ty strie ti ruply jo??? Jasný,ale tak ty strie hodně vyblednou,kyby mi tak vybledly ty křečáky a metličky a zatáhly se zpět,to už bych neřešila nic :grinning:!
8. čer 2012 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zlatelevizeedna
@snuflinka
Holky já jí měla předevčírem a úplně mi plavala v másle,to bylo žrádlo :grinning: :grinning: :grinning:! Já jí miluju a ty moje nudle s mákem,ty si dám asi zítra :slight_smile:! Dnes mám hříbkovou světlou omáčku co včera vařil přítel :slight_smile:!
8. čer 2012 ve 14:09  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@teddylu No já už se musím krotit, měla jsem k snídani vločky s mlékem a pak ta kaše...a už jsem pěkně zahleněná a kašlu :frowning2: Ach jo...Tak teď zase mlíko maximálně v buchtách :grinning: Ale bylo to výýýborný :grinning:
8. čer 2012 ve 14:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky pověste..:hearts::hearts::hearts::hearts: .Co Vám v těhotenství voní...ba naopak smrdí?...:hearts::hearts::hearts::hearts: Nebo jaké jídlo máte rádi a nejedli jste ho, když jste nebyli těhu....a ba naopak jste jedli jídlo a teď ho nemůžete ani cítit :slight_smile: ?
8. čer 2012 v 15:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky!Tak jsem teda nakonec do té nemocnice jela a docela jsem koukala.Přijela jsem docela vyřízená,jak z informací,tak z toho hicu.Musela jsem se překonat a vyžehlila jsem1,5koše prádla a za chvilku bych to chtěla dodělat.Primář si přečetl zprávu z ortopedie,prohlédl mě azeptal se mě,jestli vyloženě chci provést sekci.Koukala jsem na něj,jak puk :unamused: a řekla jsem mu,že po ní zrovna netoužím,ale z Brna,že mi nedoporučují fyziologický porod.Byl docela příjemný,ale připadala jsem si tam,jak blbka :grinning: .Celou dobu si zvykám na to,že budu muset jít na císař a teď tohle,docela mě to rozhodilo.Porodní cesty jsou prý volné,takže by nic nemělo nasvědčovat komplikacím a kdyby k něčečmu došlo,tak u by nic zbytečně neprodlužovali a šli by do sekce.Takže záleží na mě :grinning: ,připadalo mi to dost zvláštní.Ortoped se přesně nevyjádřil k jakým komplikacím by přesně mělo dojít,tak mě poprosil,jestli bych mu to mohla zjistit.Poreferoval mi rizika sekce atd...Volala jsem do Brna a rozhodla jsem se,že budu rodit normálně a uvidím,snad to proběhne v ,,normě"a bez větších komplikací.Za 14 dní mám k němu přijít,malou přeměří a uvidíme.Tak snad do té doby neporodím.Udělal mi v hlavě úplnej guláš :unamused: .
8. čer 2012 v 16:05  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@alemari
My máme Mazdu a Mitsubishi Galant,combi,taky rodinné auti a je supr na místo,ale plnou nádrž tankujeme za 2000kč a většinou 2krát do měsíce :confounded:,jsou to žrouti .Strie mám jen trošičku na zadku,zatím sem to neřešila,bradavky mám velké a dost mi stmavly,ale obličej mi za poslední 3měsíce dost sflekatil,to mě docela štve :angry: .
8. čer 2012 v 16:15  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eliskarenca Ty bláho, to bych byla taky rozhozená, když se celou dobu smiřuješ s císařem!!!

@luciemeli Já jsem možná extrém, ale nemám žádné speciální chutě, jím tak nějakpořád stejně (já sladký milovala vždycky :grinning:) Jediné co, tak v 1. trimestru mi vyloženě páchlo kafe a teď mi zase od 2. trimestru voní...ale mně vonělo vždycky :grinning: A v 1. trimestru mi smrdělo úplně všechno :grinning:

Jinak jsem z města dovezla baterky a zprovoznila monitor dechu i chůvičky :slight_smile: Chůvičky nám dokonce hrajou 5 ukolébavek :slight_smile:
8. čer 2012 v 17:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@snuflinka
Já jsem na jednu stranu ráda a hlavně pokud si můžu vybrat,tak půjdu do fyziologického porodu a budu doufat :grinning: .
8. čer 2012 v 17:47  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luciemeli
Já jsem v 1.trimestru nesnesla skoro nic,pořád mi bylo na zvracení,hlavně u vaření.V 2.a 3.mi vyloženě nic nevadí,až na to,že musím jíst míň a častěji,jinak mi le těžko.Ze začátku 3. mi,ale vadily rajčata,která mám jinak ráda,teď už v poho :wink: .Jinak mi smrdí,když někdo dělá králíka,ale to mi smrdí pořád :grinning: :grinning: :grinning: .
8. čer 2012 v 17:51  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@snuflinka
To je fajn,že máš vše zprovoznění :wink: ,to se bude spinkat samo při tolika melodiích :wink: .
8. čer 2012 v 17:53  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eliskarenca Tak to taky koukám. Taky bych z toho měla v hlavě guláš,jeden říká to,druhý ono :frowning2:! No tak rodit přirozeně bude asi nejlepší a pokud by nastal problém tak ti udělají akutní sekci,tak to bych řekla že je nejlepší řešení :slight_smile:. Horší je,že už jsi byla smířená s tím císařem!
8. čer 2012 v 18:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bajule ono je dobré to i po porodu mazat tím éčkovým krémem, to nejvíc zesvětlá :wink:
8. čer 2012 v 18:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eliskarenca no ten obličej mě taky štve, hlavně nad horním rtem a na tvářích mám tmavší plet :unamused:
8. čer 2012 v 18:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teddylu já mám ale obojí, i strie i metličky :grinning: vyzkoušej ten krém z lékárny, třeba jen jedno balení na zkoušku, je to dobré i na ty nohy , na metličky, mě v tom YESu řekli že kůže to potřebuje o 100% víc v těhu :wink:
8. čer 2012 v 18:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luciemeli já nějak žádné změny necítím, ani chutě, jen mi vadí víc když jsem upocená, to je ale normální protože se ted potím víc :sunglasses: a ty?
8. čer 2012 v 18:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alemari No a co to je za krém,jsem to přehlédla a jsem líná to hledat :grinning:! Jo že by mi tu štěkalo to,co jsi mi poslala na fotce si opravdu představit nedovedu :grinning: :grinning: :grinning: ! Ale naproti na předzahrádce mají taky Berňáka,je ale poloviční,než ten tvůj. Občas ho to chytne v noci a začne štěkat,tak majitel vyletí a zařve na něj,přes den o něm ale nevíme :slight_smile:!
8. čer 2012 v 18:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teddylu to plemeno je velmi klidné, na děti miloučké, nechá si vytáhnout i granulku z tlamy aniž by blafla :sunglasses:
Ta mast se jmenuje RevitGal-galmed mast s vitamínem E, říkali mi kdykoli během dne natřít ty partie co víš že přibírají ale i ty metličky. A já si večer dám vrstvu kolem pupíku a na podbřišek, tam kde to nejvíc rupe. Nevoní, je to vyloženě lékárenská mast, účinná látka tam ale je. :wink:
8. čer 2012 v 18:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile: Dnes jsem byla ve městě,s mamkou na kafíčku a konečně mám i ty jahody :grinning:
Jinak strie mám taky,na bříšku ne,ale mám je dost na stehnech a na bocích...ty jsou fakt hnusny :frowning2: a taky trochu na prsou,jak se mi zvětšily.A to jsem hned od začátku mazala GS-Mamastrie a nepomohlo to.Takže to je dědičný a taky jak kdo má elastickou kůži.Jinak ted už mažu jen obyč tělovýma mlíkama od Nivey a Garnieru,taky modrou indulonou...doufám že mi to bříško už nepopraská :slight_smile:

@luciemeli jinak já třeba do 4-5 měsíce nemohla cítit maso,žádný...dokonce mi z něj bylo špatně při vaření,jak jsem ho jen cítila.Takže do tý doby jsem byla hlavně na salátech a na ovoci.Ale ted mi to nevadí a ráda si maso zsae dám.Jinak ujíždím na sladkým,to ted uplne miluju...a dřív mi stačila čokoláda tak jednou měsíčně a ted bych ji jedla denně :grinning: a ovoce,mnam
8. čer 2012 v 18:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak u nás pěkně leje a je bouřka
8. čer 2012 v 18:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luciemeli jinak mi ještě voní benzín,zdi...chodba u sklepu u výtahu :grinning: a začal mi smrdět můj parfém
8. čer 2012 v 18:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ajuse21 u nás je takové vedro, že jsem musela zalést :wink:
8. čer 2012 v 18:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alemari tady je hrozný dusno
8. čer 2012 v 19:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek