• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Červencovky 2012 sem!

15. října 2014 
@bajule Obávám se , že tohle je geneticky daný, moje kámoška se mazala pořád a chuděra má to břicho popraskaný komplet celý, jiná se nemazala vůbec a nemá nic.... :unamused:
21. bře 2012 v 15:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@yesu NT? Co to je :zipper_mouth:
21. bře 2012 v 17:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@yesu Ach jo, teď jen doufat, že po porodu to nebude tolik vidět :confounded:
21. bře 2012 v 17:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bajule NT screening.....to je ultrazvuk na zjištění vývojových vad.....
21. bře 2012 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky díky....já jsem se přitom počítání sekla. Bála jsem se, že to mám špatně vypočítané...:slight_smile:
22. bře 2012 v 09:30  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak mám po kontrole, vše vypadá v pořádku :slight_smile: Za dva týdny na cukrovku - fuj...
Požádala jsem Dr. o změnu pobytu v době neschopnosti a mile mě překvapil - žádný problém! Vyplnil se mnou formulář, což byla otázka asi minuty a je to... Takže to rozhodně problém není a je to jen o pohodlnosti doktorů, že se jim to nechce vyplňovat :rolling_eyes: Takže žádný nahlašování na sociálku...
22. bře 2012 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@yesu Ty zkratky.... :grinning:
22. bře 2012 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte budoucí maminky. :sweat_smile: Jsem v nedělu 24tt .Čekáme Elišku 15.7 :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jak jste na tom ? Kopkání a nevolnosti ?
22. bře 2012 ve 14:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sandralove Ahoj my čekáme 7.7. Kubíka :slight_smile: Nevolnosti se mě naprosto vyhly za to ale trpím se zádama!
22. bře 2012 v 16:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@yesu Ahojky :slight_smile: To je super. Mě se taky vyhly nevolnosti,ale za to problémy s močákem a ledvinama...a nějak se mě to pořád s těma zánětama ve spodu drží :frowning2: Malinká možná bude taky o něco dřív... jednou vychází tt tak a pak o týden spíš. Ale nechávám to na původní variantě...nechce se mi to měnit.Je to hold holčička šikovná a roste no :slight_smile: Já netrpím na záda,ale na zácpu ...a pořád bolí bříško ..mám nějak nízko dělohu a tak .A jako bonus se mi strašně kazí zoubky.jedna 8čka je vytrhlá a 4 kazíky. A možná mě bude zachvilku čekat druhá 8čka :frowning2: Je to děs...chodím pravidelně a normálně mi začaly zoubky hnědnout u krčků jako nějaké staré babičce co si o chrup nedbá a vypije 10 káv denně :frowning2: !
22. bře 2012 v 19:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sandralove Jaj tak to je blbý, já byla u zaubaře v těhu zatím jednou a bez problémů, ještě tam ale chci jít pro jistotu ještě jednou, hlavně kdo ví kdy se tam pak dostanu!
22. bře 2012 v 19:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
To je fakt .. :slight_smile: mě se tak zkazily po 2 měsících od poslední kontroly :slight_smile: Všimla jsem si ... Ty jsi trombofilik ? Já jsem a čeká mě ve 36 tt nasazení Heparinu :frowning2:
22. bře 2012 v 19:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sandralove Jsem, ale zatím to vypadá dobře...možná se obejdu bez injekcí a dají mi jen prášky......
22. bře 2012 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@yesu Tak to se máš :slight_smile: Já se bez nich bohužel neobejdu :frowning2: Prej to strašně bolí :frowning2: Jdu koncem dubna na další odběry a tam se uvidí kdy se nasadí ... možná i o něco dřív. Bohužel jsme to zdědily po mamce...která při porodu a operacích ma embolky ... tak si mě hlídají. A na cukr jsi byla?
22. bře 2012 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sandralove Já měla trombózu a po ní už sem si injekce píchala a zas tak hrozný to není...nijak to nebolí, spíš ty vpichy do břicha jsou nepříjemný! Na cukru sem byla dnes a bylo to vcelku v pohodě, hrozně sladký, ale dalo se to a spíš bylo dlouhý to čekání!
22. bře 2012 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky dneska maluji se tchýní dětský pokoj...líbil se mi žlutozelený...a manžel koupil citronovou barvu...myslíte, že to bude vypadat pěkně.... :sweat_smile: Aby mi ten pokoj moc nesvítil :slight_smile:
23. bře 2012 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@yesu Já jsem trombofilik mám Leidenskou mutaci. No nás čeká cukr 5.4 ... Táááááák se mi tam nechce :slight_smile:
23. bře 2012 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sandralove Tu já naštěstí potvrzenou nemám, díky tomu si asi nebudu muset ani píchat....Ten cukr se dá v poho přežít, jen je dlouhý to čekání!
23. bře 2012 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, můžu se k vám přidat?:slight_smile:
23. bře 2012 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bara89 Určo :slight_smile: odkud jsi?
23. bře 2012 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@bara89 Ahojky no jasný :slight_smile:
23. bře 2012 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
23. bře 2012 v 16:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@yesu Tak to se máš :slight_smile: No jsem zvědavá jak dopadneme:slight_smile:
23. bře 2012 v 16:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@yesu :slight_smile: z Kutné Hory.
Nebydlíte některá poblíž? :wink:
23. bře 2012 v 17:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bara89 Ahoj :slight_smile: Tak to já jsem ze Semilska.
23. bře 2012 v 19:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bara89 Já z Brna, to je trochu z ruky :slight_smile:
23. bře 2012 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
HOLKY :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:nějak nám to tu vázne. Všude se diskutuje jak o život a tady je to mrtvý :frowning2:! Když koukám na témata co mají termíny po nás a kolik už toho napsaly,tak je mi líto že tady se nic nerozebírá,neřeší!!! Co nahodit nějaké téma???
23. bře 2012 ve 22:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teddylu :grinning: To máš pravdu... Tak navrhuj :slight_smile:
24. bře 2012 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bajule Hm tak to jsem si zase naběhla :grinning: :grinning: :grinning:! Tak co dnes vaříš? Já jsem měla v plánu palačinky a nakonec jsem udělala jahodový koláč a odpo jedeme opékat první buřty na chatu,tak s palačinek asi nebude nic! Jinak už mám taky pěkné kopanečky,je to čím dál víc,ale zatím jen přez den,v noci necítím nic a spím jako dudek :slight_smile:!
24. bře 2012 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@teddylu To máš pravdu. Hele s těmi palačinkami jsi mě natchla asi je dneska udělám k obědu...buřtů už mám plnou hlavu, neboť jsme je poslední dobou měli hodně u tchýně....Ale když už tak by jsi chtěla teď ěkdy udělat grilovačku s pořádným naloženým masíčkem...ó :slight_smile: Tak nevím záleží na tom počasí. Včera u nás bouřlilo kolem 15 hodiny....Tak jsem se divila, že už tak brzo :slight_smile: Já se ani nedivím ty teploty jsou jako v létě u nás.... :grinning: a hlavně ať to tak zůstane. Včera jsem malovala se tchýní dětský pokoj pro miláška v bříšku...a žlutou, kterou zvolil tatínek je opravdu pěkná...nemůžu si jí vynachválit :slight_smile: dneska mě čeká uklízení toho pokoje a připravování věciček do nové skříně :slight_smile: :grinning: :grinning: :grinning: A co pak ty jak jsi na tom s maličkým?...Jak jste daleko? :slight_smile:
24. bře 2012 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek