• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Červencovky 2012 sem!

15. října 2014 
@teddylu
No jo, všechno se mi teď obrátilo.Ale,jak píšeš,pokud mám možnost určitě budu rodit klasicky a uvidíme.Říkal ať se do přítě rozhodnua kdybych chtěla,že ta možnost sekce tu určitě je,vzhledem k nálezu.Pokud si porodník-primář myslí,že by jsme to mohli zvládnout,tak to risknu :wink: .Snad neudělám chybu :confounded: .
8. čer 2012 v 19:10  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alemari
S tím asi nic neuděláme,myslíš,že to zmizí?
8. čer 2012 v 19:12  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@natykata hezké fotečky :slight_smile: my zítra jdeme na prochajdu do lesa,tak pokud bude hezky,tak vezmeme stativ a poprosím přítele at mě taky ještě blejskne někde v přírodě :wink:
8. čer 2012 v 19:16  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@eliskarenca já to mažu 50UVfaktorem, poradili mi to a netmavne to, což je klíčové, prý se to přes zimu uplně vybledne, a potom na jaro znovu i preventivně před světlem 5O UVfaktor. Já poslechnu, uvidím :wink:
8. čer 2012 v 19:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eliskarenca Myslím že neuděláš a když by přišly komplikace,jako že nepřijdou:slight_smile: když ti řekl ten dr že porodní cesty vypadají dobře,tak to je plus pro tebe! Císař se může udělat kdykoliv,ale pocit že ti dají hned po porodu miminko na bříško musí být nádherný a nezapomenutelný i po několikáté :slight_smile:!
8. čer 2012 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@alemari
Na krém už jsem se dívala,v pondělí si ho koupím :grinning: .
8. čer 2012 v 19:37  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
U nás už půl hodky dost prší,alespoň se pročistí vzdoušek :grinning: .
8. čer 2012 v 19:39  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alemari
Zkusit to můžu,uvidíme :wink: .
8. čer 2012 v 19:41  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eliskarenca který myslíš, na strie, nebo skvrny?
8. čer 2012 v 19:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eliskarenca Taky myslím, že to není chyba...pokud to jde, tak je přirozený porod prostě nejlepší...sice si u toho člověk dost "užije", ale já budu taky radši, když to půjde přirozenou cestou :slight_smile: A doktoři snad vědí, co dělají, ne? :slight_smile:
8. čer 2012 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@teddylu
Děkuji!Určitě,ten pocit za to stojí 100%, to mě taky mrzelo nejvíc, že malou hned neuvidím.Už teď se na ni moc těším :wink: !!!!!!!!!!Přítel taky koukal,když jsem mu oznámila změnu :wink: pro jakou jsem se teda po dnešním vyšetření rozhodla :wink: .Jen se na to musím trošičku jinak připravit :grinning: .
8. čer 2012 v 19:46  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@alemari Jo jo to si myslím,je to pes kliďas:slight_smile:! Přítel má u rodičů labradora a to je něco podobného. My pak ale chceme výmaráka,já miluju lovecký psy,ale to už jsem ti tuším psala :slight_smile:!
Tu mast si koupím,uvidíme,nevadí že nevoní,hlavně že pomůže.
tady ti naši hafani :slight_smile:
8. čer 2012 v 19:48  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@alemari
Na strie,na skvrny jsi psala ten krém s 50faktorem nebo né?
8. čer 2012 v 19:48  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eliskarenca k tomu porodu, ted čtu že máš možnost jít přirozeně rodit. Já mám taky určité problémy, ale celé těhotenství se snažím udrřet v kondici abych porod zvládla, pokud to jinak nepujde tak s etaky nechám říznout, ale dělám vše proto aby se mimi narodilo normálně, posiluju pánevní dno atd,jestli máš nějaké cviky tak je fakt cvič :wink:
8. čer 2012 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@snuflinka
Určitě,souhlasím s Tebou :wink: .To by vědět měli,ikdyž dnes mě to moc nepřišlo,nějak si nebyl jeden druhým jistý.Beru v potaz dnešní vyšetření, jinak bych se asi nerozhodla :unamused: .Děkuji!
8. čer 2012 v 19:52  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eliskarenca ano, za zkoušku to stojí, není to velká investice, a navíc si myslím že v tom YES ví co mluví, je to vyhlášená klinika :wink:
8. čer 2012 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@teddylu tak ti velcí, to je moje krecní skupina :grinning: malinká je miláček , že? Kamarádka má taky tu rasu, kupodivu moc neštěká což já mám nějak zafixované že všichni malí psi řvou :grinning:
8. čer 2012 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alemari
Doteď jsem to neřešila,od zítra začnu cvičit,mám knížku ,tak do ní mrknu :wink:.Uvidíme,snad nám to dopadne dobře :wink:.
8. čer 2012 v 19:56  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@teddylu my máme výmaráka.máme 10 měsíční štěně-fenku...a můžu říct že to je velmi hyperaktivní pes :grinning: ale jsou úžasný.jen potřebují hodně pohybu,jsou akční...takže jsem zvědavá jak to ted budu s malým a s tou naší prdlouškou zvládat
8. čer 2012 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eliskarenca když pro to uděláš maximum , budeš sama spokojená, a rodit přece už umíš! :grinning: já si pořád říkám, kdy to příjde, jak to bude probíhat, jestli to bude takové jak ty dva porody, no honí se mi hlavou spousta věcí, asi to mají holky co jsou rodit prvně jednodušejší, řeší balonky, mazání hráze, mě to vůbec nebere, protože si myslím že je to stejně k ničemu :sweat_smile:
8. čer 2012 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alemari Miláček to je,ale vycepovanej jako německej ovčák :slight_smile:! Já jí dávala sodu když byla malá,ta poslechne na slovo a neštěká vůbec,jen na povel. Já jsem pořád od mala chtěla dobrmana,ale je to moc ostrej pes. Pak i cane corso,taky miláček,líbí se mi i setři a rhodéský ridgeback. Jenže když jsem si pořizovala yorka,bydlela jsem sama v 1+1,tak jsem volila psa co nelíná a je skladnej,ale výcvik byl fakt tvrdej,na to jsem pes :grinning:!
8. čer 2012 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teddylu tak to budeš i tvrdá mamka, jako já :sweat_smile: jak zařvu tak se i strom napřímí a to máme velkou kroucenou vrbu!!hahaáááá :grinning:
8. čer 2012 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ajuse21 Jůůůůů přidej fotečku,vím že jsou takový,proto ho chceme,jsme hodně sportovně založený a chodíme denně na dlouhý tůry,tak to bude pes přímo pro nás :slight_smile:! Už jsem našla i chovnou stanici odkud si jí vezmeme,chceme fenku,ale to je ještě tak rok,dva,tři podle toho jak to půjde s malou a jestli ještě budeme mít po dvou letech dalšího prcka :slight_smile:! Ale jiné plemeno už nechceme,máme rozhodnuto :slight_smile:!
8. čer 2012 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alemari No ale ono se to vyrovná přítelem,ten bude ten hodnej,já jsem holt ta tvrdší,ale pořádek a kázeň musí být :grinning:! Jinak jí(psa) i děti budu milovat,jako každá správná máma :slight_smile:!!!
8. čer 2012 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@teddylu hlavně aby nežárlila, ale to máš určitě pod kontrolou :sunglasses:
8. čer 2012 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alemari Kdo yorkšírka??? No toho se trochu bojím,děti moc ráda nemá a když přijde návštěva s prckem,tak mu jde po nohou,nekousne to né,ale jak ty dětičky cupitaj,tak mu po nich ňafe :frowning2:! Přijdu z porodnice a hned jí dám malou očuchat,já myslím že to pak snad bude dobré,musí se srovnat.
8. čer 2012 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teddylu no tak ze začátku budeš trochu hlídat, to je jak když máš už dítě doma a doneš další, taky se musí hlídat aby něco nevyvedlo. :wink:
8. čer 2012 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ajuse21
my máme 9 měsíční fenku německého ovčáka a je to teda sranda :grinning: .Chytrá je jak opice,zvědavá,u všeho nám asistuje a hyperaktivní to taky,utahala by nás všechny :grinning: .Taky paličatá,tak jsem zvědavá,jak to bude :grinning: .
8. čer 2012 ve 20:31  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alemari No jen aby pak nehlídala ona jí,to vidím i tady u holek na fotkách,že nakonec pes miminko střeží jak oko v hlavě. Já myslím že to bude pak tak,že malá zakňourá a Kimi hned bude u ní koukat co se děje.
8. čer 2012 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teddylu měla jsem chodského psa, něco jako chlupatý vlčák, když byli kluci malí ....a ta fena nepustila ke kočáru nikoho cizího, neštěkala ale nepustila, prostě si před ten kočár stoupla dokud jsem nedošla já. :wink: Uvidíš co z toho bude, nejde to odhadnout, ta fena dokonce poznala že jsem těhotná dřív než já, normálně jsem jí pustila z kotce a ona se hned začala lísat a čumákem mě požduchovala až jednoho rána vyskočila jako obvykle z kotce, zastavila se přede mnou asi na pul metru a jen na mě koukala , a to bylo celé těhu, u obou kluků. Byl to muj miláček :dizzy_face:
8. čer 2012 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek