• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Červencovky 2012 sem!

15. října 2014 
@teddylu To jsou věci :grinning: a já se chystala že malou začnem po 37. týdnu vyhánět tak doufám že jí nebudem u toho šťouchat do hlavy :grinning: jak se říká napychovat vlásky :grinning:
No můj synek měl velkou řepku po tatínkoj :grinning: a tak se narodil nakonec vexem,takže mi ho ani na břicho nedali a hned ho odnesli,ale když jsem viděla že přítel fotí tak jsem si říkala že je snad všechno ok.Když mi ho přinesli tak už měl tu hlavičku trochu splasklou,ale kdyřž jsem pak viděla ty první fotky tak to bylo hrozné,měl hlavu jak mimozemšťánek. No ale už mu je 6,v září jde do školy a všechno je ok :wink:
Pro pozitivní myšlení bych ale přidala porod jedné mé kamarádky,která porodila hodinku po příjezdu do porodky,dvakrát zatlačila a malej byl na světě,neměla ani jeden steh,takže opravdu u každého to je jiné tak se nesmíme hlavně nechat strašit nějakýma historkama a brát si příklad jen z těch pozitivních.
9. čer 2012 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@domca06 Já se snad příště zeptám dr s tou hlavičkou,jdu tam v pátek a pak ti to napíšu,ale ona jí cítí stejně a když mě vyšetřuje ona prstem,tak přesně cítím když se jí dotkne i ona :slight_smile:! Ale taky jsem z toho jelen :grinning: :grinning: :grinning: !
9. čer 2012 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@domca06 To je ono,každý to má jinak,moje mamka mě třeba rodila 22 hodin :grinning: :grinning: :grinning:! Já jsem byla taky velká 4200g,ale moje Barča by podle doktora měla mít o kilo míň,prostě uvidíme! Nebojím se ne ne ne :stuck_out_tongue_closed_eyes: !
9. čer 2012 v 11:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@natykata Ty jsi mě teď zmátla,jiná profilová fotka a já si říkám kdo to je :grinning: ! Taky bych tu oslavu posunula,kdyby to přišlo dřív,bez maminky by to přeci nebylo ono,to je jasný :slight_smile:!!!!!
9. čer 2012 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teddylu :grinning: promiň :grinning: já chtěla nějakou hezčí fotku :grinning: no..uvidíme jak to dopadne no :slight_smile:
9. čer 2012 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teddylu No tak když ji cítíš přes ty plodový obaly a řekla ti to i dr.tak to asi tak bude,já už si pomalu představovala jak šimráš malou prstem na hlavičce :grinning: :grinning: :grinning:
Domča vážil 3,24 kg takže nebyl velkej,ale ta hava ta ven prostě nešla :wink:
9. čer 2012 ve 12:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@natykata ahoj, já jsem teda 33tt, ale u kluků jsem poslední 3 týdny ty pohyby cítila mín, spíš kfyž se pohli tak mě bud tračilo na močák nebo na kostrč, už takové ty ruce, nohy nebyly cítit :wink:
9. čer 2012 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@teddylu :grinning: to už je taky nějaký ten rok na spátek...ale jo máš pravdu já bych tam taky nerodila!
9. čer 2012 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
U nás v Hk se platí 400 kč za tatínka u porodu.
9. čer 2012 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@domca06 No ale ono to tak je,ten obal nebo co to je,stěna dělohy,čert ví je hodně slabá,tak jí vlastně šimrám,jediný co necítím je,jestli má vlásky :grinning: !
9. čer 2012 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luciemeli No u mě úplně 32 let,jsem už holt stará vyšeptaná kukuřice :grinning: :grinning: :grinning: ! Ale doktor kterej mě rodil Špalek je tam pořád,už mu je ale přes šedesát :wink:!
9. čer 2012 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teddylu Jaká vyšeptaná kukuřice :grinning: mně už je 34 a jako kukuřice si nepřipadám :grinning: :grinning: :grinning:
9. čer 2012 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@domca06 No musím si ze sebe udělat srandu :grinning: ,jsme v nejlepších letech KRASAVICE INTELIGENTNÍ!!!
9. čer 2012 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@snuflinka taky si to o epidurálu myslím, holky co ho měly porodily až po mě za dlouho a všechny šly pak na čištění dělohy, špatně vypudily lůžko atd:frowning2:
9. čer 2012 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alemari No já zatím vím jen o této jedné kamarádce, co si ho nechala dát,ale jí to dr.přímo doporučil a určil dávku,asi tedy záleží i na dr. Na to tlačení už by být neměl. Já tedy přemýšlím o tom,že pokud by to mělo probíhat jak poprvé tak bych si ho snad radši dala,abych si chvíli odpočinula,no ale to se všechno uvidí....
9. čer 2012 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teddylu No tak koukala jsem na tvá alba a strašně se mi líbí ty těhu fotky,takže s tou kukuřicí si asi budeš ještě muset chvíli počkat :grinning: Já jsem vždy vážila kolem 50kg,po prvním těhu už kolem 60kg,což při mé výšce 160cm je docela dost...no a teď mám už 79,5kg !!!!!!! :angry: :angry: :angry: Jsem teda zvědavá jak to budu schazovat,protože s takovou váhou asi moc velká štramanda nebudu :frowning2:
9. čer 2012 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@domca06 já měla druhý porod trochu rychlejší, o to byly ty stahy bolestivější, ale tím že to šlo rychleji tak jsem nebyla tak vyšerpaná. Je to na každém, já jen doufám že ted to bude aspon takové jako u těch dvou, né horší :wink:
9. čer 2012 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@domca06 Děkuju za pochvalu,ale po ránu a bez líčení to taky není žádná sláva :grinning:! Já jsem teď tak 7 let vážila pořád stejně 63 kilo a měřím 180cm,pro většinu jsem byla až moc hubená. Teď mám 76kilo,takže zatím 13 nahoře. Přítel mi ale říká,že nechce abych pak měla zase 63,že tak o 5 kilo víc by bylo akorát. Takže nakonec toho snad tolik shazovat nebudu muset. Jediný co budu muset nakoupit budou kalhoty,ty mám všechny akorát na těch 63 kilo a už když jsem měla o tři víc,tak jsem skoro všechny nedopla :frowning2:! To bude ale právě velkej problém,sehnat na mě zase dlouhý kalhoty,dýlka 34 je mi většinou krátká a na 36 narazím hodně málo.
9. čer 2012 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teddylu No to mě taky asi bude čekat obměna šatníku,budu se muset hejbat a snad malá bude pěkně papkat a nějaký tuky mi odsaje :slight_smile:
9. čer 2012 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda holky, tady je zas nějak mrtvo :slight_smile: My jsme byli teď odpoledne koupit Marlenku, dostala jsem na ní hroznou chuť :grinning: Ale asi si jí dám až zítra, véču už jsme měli a nechci se moc cpát na noc...uvidíme :slight_smile:

No a teddylu nám sem ze Sokolova posílá pěkný průtrže mračen :grinning: Ale mně je dneska celý den teplo, tak tady chodím jen v kraťasech, podprdě a takovým tom pásu přes bříško (protože to mně zebe)
9. čer 2012 v 18:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@snuflinka Všichni jsou někde venku, nebo na véči, to já opět vařím doma :grinning: Tu je taky pěkně hnusně, ale zima ne. Spala bych až bych brečela, ale tu marlenku, tu bych si dala i na noc, v pohodě :wink: Jestli to vydržíš tak jsi dobrá :wink:
9. čer 2012 v 18:52  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@snuflinka No mrtvo tu je,to máš pravdu,už ráno tu nikdo nebyl :frowning2:! My jsme se teď vrátili od našich ze srubu a mamka mi zase přibalila půl plechu švestkového koláče,tak ho tu teď do sebe cpu :grinning:.
Hele ale tady u nás v Sokolově je nádherně,svítí slunko,no oplovačka :sunglasses: ,tak nevím od kud vám to tam jde :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: !
No a dnes večer taky konečně někam po sto letech vyrazíme s přáteli,tak už tu řeším co si vezmu nasebe a hlavně kam půjdeme,potřebuju kavárnu kde jsou spíš gauče než tvrdý židle a ty tu máme dvě,tak snad tam někde bude místečko.
9. čer 2012 v 19:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alemari
Já si myslím,že jsem se moc neomezovala,až na perlivky :wink: .A Ty?
9. čer 2012 v 19:11  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alemari Všichni jsou už v MEXIKU :grinning: :grinning: :grinning: ! A já už taky jdu. Teda nechápu jak můžete mít hnusně,když tady je tak nááááádherně,jen to křeslo mi chybí,abych se do něj zabořila na balkón. Né nebudu provokovat :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,jdu se chystat na večer,ať jsem těhu kočka :slight_smile:! Tak pa pa
9. čer 2012 v 19:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eliskarenca myslíš při kojení?
9. čer 2012 v 19:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teddylu kam vyrážíš? snad nechceš někoho zbalit? :sweat_smile:
9. čer 2012 v 19:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alemari
@teddylu
Holky,já jsem se na tu pojišťovnu ještě ani nedostala,myslela jsem si,že tam stačí jít potom :unamused: .V pondělí si tam musím zajít.
@teddylu To je od pojišťovny hezká nabídka :wink: ,Ty jsi u nich taky?
9. čer 2012 v 19:21  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
U nás je hokly fakt hnusně, syn se ptal jestli už bude léto,no comu mám říct?!?!"
9. čer 2012 v 19:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eliskarenca já tam taky zajdu , ale od 111 nejspíš nic nekápne....
9. čer 2012 v 19:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alemari To néééé mám miláčka a jinýho nechci :slight_smile:! Ale poslední dobou chodím jen ve sportovním a chci ze sebe ještě na jeden z mála večerů udělat kočku. Pak to bude zase jen o teplákách :grinning: !
9. čer 2012 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek