• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Červencovky 2012 sem!

15. října 2014 
@eliskarenca No ano já taky,právě jsem to tu holkám psala už někde na začátku :slight_smile:! Já už tam byla ve 3 měsíci a nechala si proplatit ten prvotrimestrální screening 1000kč. Na stránkách pojišťovny je to vše pěkně popsáno!
9. čer 2012 v 19:38  • Odpověz  • To se mi líbí
@teddylu tak to já vypadám přesně jako naše kočka,ta má břicho že ho po zemi táhne :grinning: :grinning: :grinning: Já bych si taky zašla někam na kafíčko, už jsem tak vyprahlá po dobré kávě že jsem se rozhodna že koupím nějaký dobrý stroj na kafíčko domů :wink:
9. čer 2012 v 19:40  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
My jsme byli posedět v kavárně odpoledne a bylo to fajn. Jak jsem nedávno psala, že se mi malý ani moc nehýbe, že asi nemá v břiše dost místa, tak to asi slyšel, naštval se a chce mi to vyvrátit :grinning:. Mám teď úplné vlnobití, že to až není příjemné.
9. čer 2012 ve 20:25  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@teddylu
Tak to supr :wink: .
9. čer 2012 ve 21:37  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@alemari
Já mám ráda Latte,tak jsem si asi před půl rokem koupila Dolce Gusto a dělala jsem si kafčo pravidelně.Teď,ale kafčo nějak nemusím,tak mám doma v zásobě ledový a na tom si pochutnám :wink: .Určitě si něco pořiď,je to mňamka a pochutnáš si :wink: .
9. čer 2012 ve 21:40  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Jinak my za přítomnost otce u porodu zaplatíme 500kč.
9. čer 2012 ve 21:41  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
My jsme dnes holky byli všichni doma,tak jsme se pustili do generálního úklidu a mám toho plný kecky.Danda mi vyčistil krb+ sedačku,přítel umyl okno a já žehlila,vařila atd...,jsem ráda,že to mám hotový.Zítra už jen vysát a vytřít a je to.rozbil se nám křivinořez,tak jsme zajeli ještě do Montfildu koupit nový,tak jsme zase o 5000kč lehčí,je to potřeba :unamused: .A kolem 3hodiny jsem se s Dandem pustila do pletí tújí,potřebovaly to už jako sůl a přítel sekal trávu,skončli jsme o půl 7 :unamused: .Přítel už mě honil pryč,říkal,že je zvědavý,jestli to dopadne v poho,prá,aby jsme večer nejeli :grinning: .Jak jsem skončila,tak musím říct,že mě chytla tak bederka,že už jsem měla až strach.Tak doufám,že ráno budu ,,skoro" fit :grinning: .
9. čer 2012 ve 21:50  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky,dobrou noc!Pa, zítra :wink: .
9. čer 2012 ve 21:52  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Pěkný nedělní ráno :slight_smile: Dneska jsem zase pala až do půl osmý, i když to v pět vypadalo, že budu vstávat, ale nakonec dobrý :slight_smile: Dneska se chystám udělat bramborový gulášek, dostala jsem na něj včera nějakou chuť :slight_smile:

@eliskarenca Tak jak jsi přežila noc po tom včerejším výkonu? Nás čeká generální úklid dnes, tak jsem na to taky zvědavá :slight_smile:
10. čer 2012 v 08:13  • Odpověz  • To se mi líbí
@eliskarenca já jsem měla KRUPS pákový na kávu a pokazil se mi tlakovač, takže jsem byla zvyklá, ted půjdeme nejspíš zvovu do pákového DeLonghi, má to i kapučíno funkci :wink: . Kafe jsme nemohla prvních 5 měsíců ani vidět né tak čichnout, ted už v pohodě, dokonce mi to dělá i dobře když se cítím nějaká zavodněná :slight_smile:
A při to m kojení jak jsme to nedopsaly, no já jsme měla pěkný očistec, vadilo jim téměř vše, byla jsem na staré vánočce a meltě snad 2 měsíce :cry:
10. čer 2012 v 08:57  • Odpověz  • To se mi líbí
@alemari Tak to jsem na to kojení zvědavá, co budu moct jíst :frowning2:
10. čer 2012 v 09:01  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobré ráno děvčátka.
Tak já dnes vylezla až teď. Včera jsme přišli až po 1h a bylo to po dlouhé době doma moc fajn :slight_smile:! Dostala jsem plnou taštičku hadříků od kamarádky,tak mě zaskočila,že jsem se skoro rozbrečela. Koukala na mě co blbnu a říká to ale není VERSACE:grinning:,jen jsem si říkala koupím jí něco už trošku většího,určitě má vše jen do 3 měsíců,tak jsem dostala 2 pižámka,2 body,ponožky,punčocháčky a nádhernou fialovou sametovou teplákovku se srdíčkama,vše velikost 68,tak to bude pro Barču na pozdní podzim. No radost jsem měla obrovskou,všechno jsem tam vytahala,číšník koukal co blbnu,já celej stůl posázenej hadříkama,že chudák neměl ani kam dát pití :grinning:!
10. čer 2012 v 09:56  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
@snuflinka Tak to já jsem taky zvědavá :grinning: ve všem hledej pozitivum :sweat_smile: byla jsem na své váze ve 4 měsících, a to jsem nabrala 18kg :unamused:
Ty čekáš holčičku? Říkali mi že nepsalným pravidlem je že kluci trpí na tyto věci víc, tak třeba budeš dlabat co ti pod ruku příjde :stuck_out_tongue_closed_eyes:. Já budu asi se sevřenýma půlkama po kousku ujídat opět starý rohlík a modlit se at nepříjde zas ten děsný řev :grinning:, ale úplně stejnou reakci mají miminka když tě někdo naštve nebo se zkrátka nějak rozčílíš, nebo když začneš příliš brzy hodně sportovat, to se do toho mlíčka dostanou taky ty látky co miminku vadí :wink:
10. čer 2012 v 09:56  • Odpověz  • To se mi líbí
@alemari Tak my máme taky itala DeLonghiho :grinning:,ale spíš si dělá kávu přítel,mě nebaví čekat než se to nahřeje a ten proces je pro mě hrozně zdlouhavej a pak to zase všechno hned umejvat :frowning2:,já mám ráda normální rozpustnou. Chci si ale koupit Dolce gusto to vejce v barvě titanu,ty kapsle mi docela chutnaj a je to rychlá příprava!
10. čer 2012 v 10:02  • Odpověz  • To se mi líbí
Fuuuuuuuj úklid :frowning2: :frowning2: :frowning2: ,zrovna se na něj s přítelem přemlouváme a já mu říkám,tak ještě 15 minut a pak se na to vrhneme :unamused: ! No já to mám lehký,všude utřít prach,stoly,vyleštit zrcadla,ale přítel umýt koupelnu,vysát,vytřít,to je horší,ale to mi dr výslovně zakázala.
Holky už dva dny mě bolí žebra,to je asi normální že??? Bude to tou zvětšenou dělohou,nebo jak jsem se přestala hodně hýbat :confounded: :confounded: :confounded: ! Bolí to i pod prsama a jde to až do zad a je to teda hnus.
10. čer 2012 v 10:14  • Odpověz  • To se mi líbí
@alemari Ty jo, i sport jo? To jsem vůbec nevěděla, ty emoce jsou celkem jasný...Já se jednou úplně vytočila v 5. měsíci, tak snad jsem malou nijak moc negativně neovlivnila...

Jinak k tomu kafi my taky máme DeLonghi, ten co sám mele kávu....dostali jsme ho svatebním darem, akorát se nám porouchala spařovací jednotka, takže jsme ho museli odvézt tetě, aby to vyreklamovali, tak snad se brzo dočkáme...viděla bych to, že vzhledem k tomu, že poslední info bylo, že to ještě na tu reklamaci ani neodvezli, tak si kafe dám asi až dokojím :grinning:
10. čer 2012 v 10:15  • Odpověz  • To se mi líbí
@teddylu Jj, vítej v klubu, já už s žebrama umírám, nebolí mě jen v leže, jinak tragédie :frowning2: To už prý lepší nebude ;) Teda má to být lpší, když sestoupí hlavička, ale to už ti sestoupila...no a potom prý mimčo zase dorůstá až k žebrům...
10. čer 2012 v 10:17  • Odpověz  • To se mi líbí
@snuflinka Hm tak to jsi mě nepotěšila :frowning2:! Někdy mě to pod prsama až pálí,takže to mám až do porodu :grinning: !
10. čer 2012 v 10:32  • Odpověz  • To se mi líbí
Pěkné ráno - téměř poledne... Všem! :slight_smile:
@snuflinka
@teddylu Žebra, záda, žaludek, kyčle VŠECHNO :pensive:
10. čer 2012 v 10:46  • Odpověz  • To se mi líbí
@snuflinka
Hezké ráno!Děkuji za optání,ale dnešní noc byla děsná,včera jsem to dost přehnala :confounded: .Už večer mě děsně bolela bedra a chytala jsem křeče do břicha,tak jsem si vzala alespoň paralen a čekala jsem,co z toho bude.Kroutila jsem se,že i přítel a to je co říct byl ze mě dost vykulený,asi i proto,že málokdy se stává,že nemluvím :wink:.Kolem půlnoci jsem si šla lehnout do pokojíčku,abych nebudila přítele a čekala jsem,ale úzko mi teda bylo,očekávala jsem všechny možný varianty :frowning2: a říkala jsem si.co jsem ještě chtěla udělat.Nakonec jsem usnula.Ráno jsem byla rozpálená,ale teplotu nemám,tak si dám dnes klidnější režim,ikdyž pomalu si ještě šolichat budu :grinning: :grinning: .Kluci jeli do lesa,tak vytírat,ať mě ani nenapadne,že to potom přítel vytře.ŘEKNU tI,JESTLI MĚ TAKHLE TY BEDRA BUDOU BOLET I PŘI PORODU,TEDA NEŽ ZAČNE,TAK SE ASI ZBLÁZNÍM A TO,ŽE JSEM SVÝM ZPŮSOBEM NA BOLEST ZAD ,,ZVYKLÁ" :confounded: .To je dobře,že jsi se vyspala :wink: .Gulášek mám taky ráda,udělám ho v týdnu,dnes mám v plánu čevabčiči s bramborama.
10. čer 2012 v 10:52  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@snuflinka
Jo,hlavně to dnes s tím úklidem nepřežeň,ať nedopadneš jako já :wink: .
10. čer 2012 v 10:53  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Ženy, držte se... To je moje bříško po ránu 36+4....
Tak do hodiny vypadá zase jak má...
10. čer 2012 v 10:54  • Odpověz  • To se mi líbí (6)
@alemari
To je fajn,že Ti kafčo nic nedělá,to já mám teď naopak.Je dobrý mít nějaký kávovar,je to o ničem jiným.Já jsem si koupila asi před měsícem Soda Stream a jsem ráda,chtěla jsem si ji koupit i dřív,ale přítel říkal,že se mu to zdá zbytečný a teď kromě pivka nepije nic jiného :grinning: .Danda si tam dává šťávu,ale i samotná a taky si to vychvaluje :grinning: .Byla jsem zvědavá,jak dlouho bombička vydrží a supr.Mně z obyčejný perlivky před těhu bolel žaludek a teď v poho,ale střídám to s minerálkou nebo džusem.Uvidím,jak to bude při kojení :grinning: .No,to jsem na Tebe zvědavá,jak to budeš mít teď, melta nic moc,ale co se dá dělat :wink: .Včera jsem se dívala na stránky VZP a nic moc,to se dalo čekat :unamused: .
10. čer 2012 v 11:03  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@teddylu
Já jsem s ním spokojená,příprava rychlá a čištění je taky v poho-kafíčko je moc dobrý :wink: .
10. čer 2012 v 11:07  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@snuflinka
@teddylu
Já ten tlak a píchání do žeber mám,ale nepřijde mi,že tak často a většinou to po minutce přejde,dyby to tak bylo i s ostatním :grinning: .
10. čer 2012 v 11:12  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@bajule
@eliskarenca
No tak já jsem z toho vyřízená,takovou bolest neznám a to jsem taky na bolesti zvyklá,třeba po operacích! Tohle je ale jako by mi někdo ty žebra z obou stran mačkal k sobě:frowning2:! Teď jsem chvilku ležela na zemi a různě se kroutila,tak to tak na 5 minut přešlo a je to tu zas :unamused:. Baru bříško fakt malinký,já to mám ráno podobně,ale jen do tý doby,než sním snídani :grinning: !
10. čer 2012 v 11:59  • Odpověz  • To se mi líbí
@teddylu
To máš docela často :unamused: ,budeš to muset vydržet,malá řádí,to se srovná :wink: ,určitě to poleví,ale těžko říct kdy,každá to máme jinak :unamused: ,musíme vydržet :wink: .
10. čer 2012 ve 12:11  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@eliskarenca Přítel říkal jestli spíš nemám skříplej nějakej nerv,mě to bolí pořád už dva dny v kuse! Včera se mi to snažil promasírovat,ale taky to pomohlo jen na chvilku. Léky na bolest krom paralenu asi nemůžu co???? :frowning2:
10. čer 2012 ve 12:14  • Odpověz  • To se mi líbí
@teddylu Obávám se, že s tím nic neuděláš, já trpim jak kůň už pár dnů :frowning2: Nejde mi sedět, stát, chodit, ležet a jediná poloha ve který se mi uleví je paradoxně na břicho-boku :grinning: Ale je to boj, než malej pochopí, že maminka neustoupí a musí se tam srovnat on :grinning: Žebra mám tak vyrychtovaný, že mě bolí i dýchat :rolling_eyes: A na to jsem nic na ulevení nenašla... A nejlepší je, když mi začne hrabat do močáku, to je príma pocit, jak kdyby mi ho někdo chtěl vyrvat z těla... :grinning:
S tím bříškem asi tak... Slupnu snídani, chvíli pochodim a malej se začne rovnat. A jak do sebe kopnu další jídlo, tak už jsem jak koule :grinning:
10. čer 2012 ve 12:32  • Odpověz  • To se mi líbí
@luciemeli Lucí, napiš nám něco? Nejsi zase v nemocnici, že ne? Podle toho co jsi včera psala....
10. čer 2012 ve 12:34  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek