• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Červencovky 2012 sem!

15. října 2014 
@bajule No jo Baru ale ty už jsi aspoň ve 37 týdnu :slight_smile:! Já ale teprve 33 a představa,že to takhle bude až do porodu je šílená :frowning2:!
Lucí nikde a taky by mě zajímalo co yesu,už je to 6 dní,buď porodila až někdy v týdnu,i když jí ta plodovka praskla z něděle na pondělí,nebo už by přeci musela být doma,pokud šlo tedy vše hladce :slight_smile:!
10. čer 2012 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@bajule :grinning: Né nejsem...ale už mám pokrk těch poslíčků.... :grinning: Já teď vstávala :slight_smile:
10. čer 2012 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
ahoj holky...tak tři známe touhle dobou rodí a já nic :frowning2: to dítě je prostě klíšťátko...tahám těžký věci,momentálně se i slušně rozčiluju a nic...ta prostě pujde ven,až se jí bude chtít,ale já se do tý doby asi zblázním,nohy už mě neunesou vůbec :frowning2: špatně mi je celý den,dneska jsem naspala tak 6hodin a to kouskovatě:frowning2: už nemůžu a to mám mít jako sílu ještě na porod? :frowning2:
10. čer 2012 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@teddylu Ahoj yesu praskla voda?...Ta už rodila či co?...
10. čer 2012 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luciemeli No vždyť už tu není od pondělí,ale ty jsi vlastně byla taky v nemocnici! V neděli měli to focení a ve 3 ráno jí praskla voda a od té doby nic nevíme:frowning2:!
10. čer 2012 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@teddylu Jak to víte, že jí praskla voda...ona taky měla ten čípek CS 3 no a možná už i více...a říkala ady tenkrát, že jí malej maximálně vydrží do půlky června...no každopádně mě to teď zaskočilo...koukala jsem na její zeď a aktivní byla 3. června no....Myslíte, že porodila?...
10. čer 2012 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luciemeli No to tady ještě psala,nebo snad někdo z holek měl od ní zprávu a pak už nic :frowning2:! Já myslím že už je po porodu,mělo by to pak být do 24 hodin?
10. čer 2012 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@teddylu To už by jí mohli pustit chudáka domů...no a číslo na ní nemáte asi nikdo co?...že by jsem jí napsala...chudákovi...jinak budeme držet palečky...:slight_smile:
10. čer 2012 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luciemeli No to právě nemáme,ani ona na nás,jinak by už určitě dala vědět :slight_smile:! Musíme počkat až se tu ukáže!!! Snad už to bude brzy.
10. čer 2012 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luciemeli
@teddylu Ta už je určo holky po porodu, teď nevim kdo to tu psal.... :slight_smile:
A mě by snad už taky nevadilo porodit!!! :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. čer 2012 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, včera jsem si koupila košili do porodky, není přímo kojící, ale knoflíčky má, tak to neřešim. Jediný kojící měli triko s dlouhým rukávem a kalhoty a to mi do porodky příjde nepraktický... Zítra jdu dokoupit zbytek věcí pro mimčo a pro mě a jsem totál komplet :slight_smile:
10. čer 2012 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@luciemeli
@teddylu
@bajule Jj, majka24 sem psala přepis SMSky, že malej se narodil v pondělí 4.6. v 19:40 a měl něco málo přes 2600g, že jsou OK, ale Kubíček je v inkubátoru. Taky na ní myslím, že tu ještě není....ale snad je tokvůli tomu, že je Kubík v inkubátoru a třeba tam není na dlouho, tak se s ním yesu v porodnici, než jí ho dají domů... ;)

@eliskarenca Tak hlavně už nic těžkýho nedělej!!! Já nakonec vařila a uklízel mažel, já si zítra už jen umeju koupelnu a potom si umyju lahvičky a podobně, abych to potom mohla už jen vysterilizovat :slight_smile:
10. čer 2012 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teddylu Jo jo, dolce gusto je super, taky doporučuju. My jsme si ho původně pořídili jako provizorní kávovar, než pořídíme nějaké dělo :grinning:, protože oba pijeme kafe (já teda raději kapučíno nebo čokoládu), ale zachutnalo nám z těch kapslí, takže jsme zatím pořízení jiného kávovaru odsunuli na neurčito.
10. čer 2012 ve 14:57  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Ahoj holky na rychlo Vás zdravím...jak už asi víte 4.6.2012 se nám narodil Kubíček ve 36tt, 2640g a 47 cm. Porod byl dlouhej-17 hodin!!Kubík byl v inkubátoru jen v noci a pak už jen na sledování na JIP, je to hrozná šikulka, akorát dostal žloutenku a až do dneška se svítil, ale už jsme konečně doma!!!!Je to zatím hrozně hodný miminko, tak uvidíme, jestli mu to vydrží!Je to to nejehzčí, co mě v životě potkalo!! :slight_smile:
10. čer 2012 v 15:23  • Odpověz  •  To se mi líbí (11)
@yesu +Moc moc moc a moc gratuluju!!!!! :slight_smile:
10. čer 2012 v 15:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@yesu Taky se přidávám ke gratulantům!!!A těším se na fotky!
10. čer 2012 v 15:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@yesu Já když viděla, kdy ti praskla voda a v kolik se Kubíček narodil, tak jsem tě hned litovala! Ale ještě jednou moooc gratuluju, že máš broučka už u sebe :slight_smile: Až budeš mít víc času, určitě se těšíme na fotky ;)
10. čer 2012 v 15:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@yesu Moc gratuluju a závidím,že už to máš za sebou.Přeji vám oběma hlavně hodně zdravíčka :slight_smile:
10. čer 2012 v 17:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teddylu
To už Tě drží docela dlouho,uvidíš zítra,kdyžtak si cinkni doktorce, může to být cokoliv.Mně bylo řečeno,že jen paralen,prý je neškodný,ikdyž na mý záda dost slabý.Když mě záda hodně chytnou,tak si 1 vezmu, někdy ještě 1 později,to prý nevadí.Mě zase pořád dost bolí hlava,tlak mám v normě,takže to mám jak jinak než od páteře :confounded: .
10. čer 2012 v 17:53  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@yesu To je krásný, moc gratuluju maminko :slight_smile:
10. čer 2012 v 17:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teddylu
Taky jsem si říkala,že by už yesu mohla být doma :wink: .
10. čer 2012 v 17:55  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@natykata
To čekání je děsný,vydrž,malá se určitě umoudří :wink: .
10. čer 2012 v 17:57  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak vás všechny moc zdravím skoro po týdnu,ale bohužel ještě z nemocnice. Malinkou stále napájí glukozou, tak snad mrška poroste, protože utz prý udělají až v pátek :unamused: Proto mi dneska ségra donesla noťas, už mě to tady vážně nebaví holky :frowning2: :frowning2: A jinak pořád chodím na ozvy srdíčka 2 krát denně a 2 krát denně ta glukoza na kapačkách, zatím vše v pořádku, tak nám držte palečky :slight_smile:
10. čer 2012 v 17:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@yesu Jůůůůůůů konečně jsi tu :slight_smile:! Tak taky hrozně moc gratuluji ke Kubíčkovi. O porodu radši nepiš,nebo budeme mít trauma :grinning: :grinning: :grinning: . Přeji hlavně zdraví a až budeš mít víc času určitě nám napiš a taky přidej fotečku,ať vidíme jak ten tvůj hrdina vypadá :slight_smile:!
10. čer 2012 v 17:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eliskarenca No byli jsme na kratší procházce,ale nerozchodila jsem to :frowning2:! Paralen mi nepomůže,takže to musím vydržet.
10. čer 2012 v 18:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@snuflinka
Musím rošičku zmírnit,protože včera to byl děs :confounded:.Mně dnes pomohli kluci a mám vše hotový,tak jsem ráda.Chtěla bych dnes zkusit nějaký ty cviky,tak uvidím :grinning:.
10. čer 2012 v 18:19  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@snuflinka
To víš,že jo,zítra máš taky den.Lahvičky bych si taky mohla připravit,ikdyž si myslím,že budou potřeba snad jen přes pařáky na čajdu :wink: .
10. čer 2012 v 18:23  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@yesu
Ahojky!Moc gratuluji :wink: !!!!Jste šikulky,oba!Malému přeji hlavně hodně zdravíčka a ať je stále hodný :wink: .Nakonec jsi mě předběhla :wink: .
10. čer 2012 v 18:30  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teddylu
Tak uvidíš,já to takhle dlouho nemívám,ale je to individuální,kdyžtak si cinkni doktorce,ale může Ti to dělat i tak,ale určitě to odezní :wink: .
10. čer 2012 v 18:34  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zlatuzka
To Ti věřím, že je to dlouhý,vydrž,mimčo za to stojí :wink: .Držím Vám palečky!!!
10. čer 2012 v 18:36  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek