• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Červencovky 2012 sem!

15. října 2014 
@zlatuzka Myslím na tebe, musí to být otrava, to ti věřím :frowning2: Ale hlavně když to pomůže miminku ;)

@eliskarenca My se nakonec vydali na krátko procházku -. sice trochu v dešti, ale i tak to bylo pěkný :slight_smile: Chtěla jsem si manžela užít, když ho mám doma, celý týden zase bude zase makat a chodit domů bůh ví kdy :frowning2:
10. čer 2012 v 18:44  • Odpověz  • To se mi líbí
Na zítra si nás pozvala pediatrička na prohlídku ordinace a na popovídání, bude mít totiž v době termínu asi dovolenou, takže aby nám řekla i co a jak - Natálku přijde totiž tím pádem vyšetřit zastupující lékařka :slight_smile:
Nu jsem na to zvědavá...

Jinak jak jste na tom byly vy s registrací u pediatra? Já jsem s ní v kontaktu od března a to mi říkala, že už má kapacitu pro porody do poloviny června obsazené, takže jsem to měla docela s chlupem :slight_smile:
10. čer 2012 v 18:46  • Odpověz  • To se mi líbí
@yesu Také moc gratuluju a přeji hodně zdraví :slight_smile:
10. čer 2012 v 18:49  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Ahoj holky, po odmlce jsem tu :slight_smile: (přítel je vždy hotový, že jsem stále na netu a né s ním) Právě odjel do práce tak jsem tu :wink: Docela mě trvalo, než jsem si přečetla vaši víkendovou diskuzi :dizzy_face:
10. čer 2012 v 19:00  • Odpověz  • To se mi líbí
@snuflinka
To Ti věřím,že jsi si chtěla manžela užít, být celý dny sama doma,to nebaví,občas to znám :unamused: .U nás je dnesw škaredě,asi od 10hodin tady pěkně lije,tak přijeli kluci i dřív domů.Já jsem domluvená s pediatričkou,ke které chodím s Dandem.Ví o nás, nic po nás zatím nechtěla,den před propuštěním z porodnice ji mám zavolat a domluvíme se.Dovolenou by měla mít až v srpnu a to už snad Eliška bude na světě :wink: .
10. čer 2012 v 19:16  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@zlatuzka Ahoj tak to ti věřím že tě to v nemocnici už nebaví a už tedy malá povyrostla? Píšeš že chodíte dvakrát děnně na ozvy srdíčka,ale na UTZ jí nikdo nekontroluje? Mě by také zajímalo kolik má ta naše malá,ale to se asi dozvím až po porodu,když už nemám nárok na žádný ultrazvuk :frowning2:! Palečky držím!!!
10. čer 2012 v 19:24  • Odpověz  • To se mi líbí
Ještě poslední tři dny a nastupuji na mateřskou, vůbec si neumím představit být doma :confounded: Ještě že máme pejska a nebudu sama :slight_smile:
10. čer 2012 v 19:43  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@snuflinka jéé tak už je na světě brouček..no to už je dobrá váha :slight_smile:---to jí pustí brzo domů a malého taky....Tak budeme držet s malým pestičky :grinning:
10. čer 2012 v 19:45  • Odpověz  • To se mi líbí
@luciemeli Dnes odpoledne už psala, dneska je pustili :slight_smile:
10. čer 2012 v 19:48  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@snuflinka už jsem četla .. a gratulovala...ale ta váha už je o.k ... čurinka už jí bude jen přibírat na váze...mohl si tam ještě zůstat, ale když chtěl ven tak už má klilíčka o.k :slight_smile: což jen dobře...
10. čer 2012 v 19:52  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
autor
Holky já dneska byla v Mostě...koupila jsem malému v Kiku překrásné body s tepláčkama takové tmavě modré...a nějaké věci na sebe..už jsem se nemohla koukat do šatníku...pak jsme jeli do Baumaxu a koupila jsem si světle zelený květináč do ložnice na AloeVera...Já už jí mám metr vysokou...a pořád roste :grinning: se s toho zblázním...pak jsme skákli do teska na véču dala jsem si hranolky se sýrem a oblohou a kokakolou a jsem s pokojená....ale pořád a nadále mám bolesti v podbříšku jako při silné MS...ale já si myslím, že už tam dlouho nebude...pak to třeba na 2 hodiny zmizí a pak o5 znova...a malej?...Ten je tam spokojenej v bříšku si hraje prdelka...a už jenom měsíc to už je krásný to už dotáhneme...
10. čer 2012 v 19:56  • Odpověz  • To se mi líbí
@alemari No na sále být vůbec nemusí. Mně odtekla voda, udělali v porodnici příjem a dali mně ležet na pokoj a kontrolovali pravidelně ozvy. Až vyvolaly porod a začaly kontrakce (a byly po 2min a už jsem byla otevřená - ani nevím na kolik), tak teprve mně přesunuli na sál. Jenom kvůli prasklé vodě na sál nikoho nedávají.-)))
10. čer 2012 ve 20:35  • Odpověz  • To se mi líbí
@luciemeli My dneska v Liberci ve Scontu koupili dvě čupr křesla, tak se mi tu teď v něm chlap válí :slight_smile:
Chtěli jsme takový to veliký, kulatý, ratanový, jak má tu vysokou podušku, ale 4tisíce my za to přišlo fakt dost...
10. čer 2012 ve 20:36  • Odpověz  • To se mi líbí
@cizu miminko už je i doma :wink:
10. čer 2012 ve 22:06  • Odpověz  • To se mi líbí
Děvčata já asi s těma žebrama umřu. Jen ležím,když si sednu,tak mě na ně hrozně tlačí děloha či co a mě to bolí a pálí jako blázen. Co mám dělat???
10. čer 2012 ve 22:07  • Odpověz  • To se mi líbí
@teddylu ahoj,já měla pákový a je to kafíčko nesrovnatelné s tím kapslovým, takže bych ráda znovu pákovku, ale ten co jsem viděla na předváděčce v elektru cca 8900kč, tak nahřívání ani čištění problém nebyl. :slight_smile: A rozpustné mi právě nechutná, co se týče kávy, tak po příchodu do restaurace podle vůně poznám jestli mají čistý stroj a kafe z MAKRA :angry:
10. čer 2012 ve 22:11  • Odpověz  • To se mi líbí
@snuflinka Já jsem ještě pediatra vůbec neřešila. Ale chystám se na to. Sázím na to, že jsme malé město a je jich tu poměrně dost, takže snad bude mít ještě některý místo.
10. čer 2012 ve 22:11  • Odpověz  • To se mi líbí
@snuflinka s tím sportem je to trochu komplikovanější, mě doktorka říkala že při sportu se z těla vyplavují škodliviny, což je pro organizmus výborné, ale bohužel při kojení se to vyplaví i do mlíčka :frowning2: takže posilování toho ražení , že zatahuješ bříško, posiluješ pán.dno nic nepokazíš...ale zase , já mám 2 kluky , na tyto věci byli háklivky. Třeba to budeš mít úplně jinak :sunglasses:
Kafíčko máte asi výborné, mnam :dizzy_face: to byl asi ještě dražší stroj než se líbí mě :wink:
10. čer 2012 ve 22:17  • Odpověz  • To se mi líbí
@alemari My máme taky pákový už 2 roky stál kolem 7 tisíc a přítel si jak jsem psala z něho dělá pořád ale mě z toho to kafe prostě nechutná,ani laté,ani capucino. Mě ty kapsle prostě chutnaj :slight_smile:,jsem asi jiná :grinning: :grinning: :grinning: !
10. čer 2012 ve 22:19  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@eliskarenca mě ta melta nevadí, CARO piju i normálně ke snídani, takže mám štěstí :wink: . Na tu pojištovnu dojdu, třeba z nich něco vytřepu :grinning: ale asi mě to nevytrhne....
Taky mám asi půl roku soda stream, ted to frčí hlavně na Mochíto, ale s těmi sirupy je ok i kola a tak, taky jsme spokojení, hlavně se šetří těma petkama,kterých jsme měli opravdu plnou dílnu :angry: ale co se mě týče, piju jen vodu, stále těhu netěhu :wink: a když jsme u toho pití, já byla včera v noci 6X na WC!!!!!! :angry: :angry: :angry: :angry: už jsem myslela že se snad ani nevyspím...
10. čer 2012 ve 22:23  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@alemari Jsi mě zaskočila s tím sportem po porodu,ale chodit můžu né :slight_smile:? To bych nezvládla,já mám bez těch tůr absťák a asi se za chvilku rozpadnu :frowning2:! Psala jsem tu že mě od včera šíleně bolí a pálí žebra ve předu těsně pod prsama spíš pálí a na druhý straně na zádech hrozně bolí,nemůžu sedět,jen ležet. Jako by mi je z obou stran někdo tlačil k sobě :frowning2:! Co mi pomůže,měla jsi to někdy u kluků v těhotenství???
10. čer 2012 ve 22:24  • Odpověz  • To se mi líbí
@teddylu ne, to já jsme zmlsaná, před dětma než jsem se usadila jsem pracovala ve Vídni v kavárně, vím jak má chutnat káva :wink: jinak je mi to jedno, ale když to jde tak jsem labužník :dizzy_face:
10. čer 2012 ve 22:26  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@alemari Tak to tě chápu,ty kapsle to je jen brinda :grinning: ! Já mám ráda i 100% arabicu rozpustnou.
10. čer 2012 ve 22:29  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@teddylu u kluků jsme byla tak bloklá celá, protože jsem musela ležet že mě bolelo úúúúplně všechno :cry: ,ty žebra bylo to nejměnší zlo, nejhorší byly kříže a ta noha co mě přestávala poslouchat. Ted sice taky cítím žebra, ale je to tím že to břicho mám i velké i nahoře, což jsem neměla, měla jsem ho spadlé od 6. měsíce. Ale jestli chceš vyzkoušet , tak zkus ve stoje jen kroužit rukama, jakoby jsi dělala velké kruhy, pomalu, dopředu a pak opačně, obě ruce současně, to pomáhá hodně, teda mě :wink:
A sport při kojení, to je strašně individuální, třeba já přesto že jsem plně a stááále kojila jsem menstruovala po 4 měsících, a někdo nic a kojí i mínˇ, nevím čím to je, a to samé je i sport, asi se to některému miminku nelíbí a nechce to mlíčko pít a jinému to nevadí. :wink:
10. čer 2012 ve 22:34  • Odpověz  • To se mi líbí
@teddylu rozpustné jsem už dlouho dobré nekoupila :angry:
10. čer 2012 ve 22:35  • Odpověz  • To se mi líbí
@yesu asi jsem poslední .....co ti moc gratuluje maminko :dizzy_face: miminku přeju hodně mlíčka a tobě není třeba nic přát, poklad máš v náručí tak at jste zdraví :grinning: Hurrararaáááá Kubíčkovi :grinning:
10. čer 2012 ve 22:41  • Odpověz  • To se mi líbí
@alemari Díky za radu tak cvik jdu hned vyzkoušet :slight_smile:! Řeknu to v pátek dr,ale nepočítám že mi něco kloudného poradí. Kdybych mohla chodit,tohle se mi nestane,po 7 kilometrové rychlé chůzi jsem jako znovuzrozená a nebolí mě ani nehet u nohy :grinning:! A hlavně tou chůzí by se tělo těm změnám lépe přizpůsobilo,takhle opravdu nevím,jak to do toho porodu vydržím a hlavně v jakém pak budu stavu :angry: :angry: :angry: !
Jdu si lehnout,v sedě už nevydržím ani minutu :frowning2:.
Tak dobrou noc :slight_smile:
Ten kávovar je tedy pro tebe jasná volba a až jednou kolem vás třeba pojedeme na dovolenou,stavím se na dobrou kávu :slight_smile:!!!!
10. čer 2012 ve 22:47  • Odpověz  • To se mi líbí
@zlatelevizeedna Tak to snad jo...tady jich taky je dost, ale ne každý je dobrý a potom jet přes celé město je v 15km, takže to by se mi fakt nechtělo (bydlíme opravdu na konci města). Ale naštěstí jedna dobrá doktorka sídlí tady na vedlejším sídlišti, tak jsem na to dneska zvědavá :slight_smile:
@alemari No cenu nám právě říct nechtějí :slight_smile: Oni to brali prý i tak, že jejich staršímu synovi naši koupila svatebním darem taky kvalitní kávovar, ale oni mají syny dva a po mně naši už mimčo mít nemohli - takže vlastně jen jeden svatební dar, tak to znásobili :grinning: No ale jak říkám, 3 měsíce kávovar u nich a ticho po pěšině, takže já to vidím na kávu až po odkojení :grinning: Jinak piju Caro taky normálně, co jsem těhu, tak víc než kafe, přeci jen to s tím kofeinem nechci přehánět...a rozpustný kafe mi přestalo chutnat úplně...ono taky s tím, že bych moc neměla mléko to se mnou není úplně jednoduché...takže Caro si většinou dávám se sojovým mlékem (sušeným) a když presso, tak černý :slight_smile: mňam :slight_smile:
@teddylu
11. čer 2012 v 06:23  • Odpověz  • To se mi líbí
@teddylu No bloklý to může bý taky, ale mně bloklý žebro dokáže zprovoznit jen manžel (díky bohu za fyzioterapeuta :grinning:), jinak mě bolí i vleže...teď s Naty, jak se minulý týden otočila hlavičkou dolu, tak mi ty žebra na chvíli přestaly, jen do nichkopala, to se celkem dalo...ale včera celý den ležela zase v příčce pod žebry a to jevždycky šílený :frowning2: Jediný, co můžu, je ležet...v sedě se ani nenadechnu :frowning2: Tak jsem zvědavá, do jaké polohy se tam dneska porovná, až začnu trochu chodit po bytě...

No a po porodu budeme přeci chodit s kočárkama, tak to se snad může :slight_smile:
11. čer 2012 v 06:31  • Odpověz  • To se mi líbí
@teddylu Jestli tě to potěší, tak mě bolí žebro a záda na pravé straně snad už měsíc (záda teda dýl :slight_smile: ). Taky jsem si říkala, že mám možná skříplý nějaký nerv, ale po tom, co jsem o tom mluvila s víc lidmi jsem došla k názoru, že je to nejspíš tím, že rostoucí děloha utiskuje ostatní součástky v břišní dutině. Asi nezbývá, než to vydržet, i když je to nepříjemné. Různé cviky jsem taky zkoušela - protahování apod., ale vesměs to nepomáhá.
11. čer 2012 v 07:39  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek