• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Červencovky 2012 sem!

15. října 2014 
@teddylu tebe to teda ale musí bolet, tyjo :confounded: koikátý že jsme to ten týden? To ještě budeš muset chvilku vydržet :frowning2:
11. čer 2012 v 08:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@snuflinka máš nějakou alergii na mléko? Tak já zas jedině z mlékem, bez cukru :dizzy_face: TEn co se líbí mě, tak ten je pákový, má nádobu na mléčnou pěnu, samočištění trisky té pěny, a dá se tam nějak ponastavovat síla kávy, a ty pokud to dobře chápu máš plnoautomatizovaný, což už je kolem 20 000kč.
A ted se kofejnu bojíš? Máš i tlak vysoký? Já si myslím že1 kafíčko denně snad neuškodí :wink: a ta rozpustná, ta mi taky moc nejede, dlouho jsem nenarazila na dobrou. :confounded:
Tobě se ta malá zase otočila? To je akrobatka...po kom? :grinning: Já myslela že kyž už to bylo hlavou dolů tak to vydrží :grinning:
11. čer 2012 v 08:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alemari Nene, tlak jsem měla na začátku moc nízký, ale to mi kafe smrdělo...no a teď celkem normální, vždy cca 115/75, ale 2 kamarádky, které mají děti venku říkaly, že po kafi byli kluci v bříšku moc hyperaktivní a zůstalo jim to i po porodu...no u nás platí, že když si dám kafe, malá se naopak zklidní :grinning: Asi v tom bude po mně, na mě kofein taky nezabírá :slight_smile: Já když už někde jsem, tak si to kafčo dám, ale doma to rozpustný moc nemusím...
No a s mlékem to mám tak, že sice nemám alergii, ale před rokem jsme zjistili, že to, co doktoři považovali za astma, byl vlastně jen kašel způsobený velkým zahleněním (2 kafe s mlékem denně minimálně, k snídani miska vloček hojně přelitá mlékem...prostě já mléko zbožňovala :grinning:)...takže jsem přestala jíst sladké a pít mléko - jen kefíry a bílé jogurty...a do 3 týdnů najednou všechno v poho a musím říct, že žádné velké dechové problémy nemám ani v těhu...ovšem když mám své dny jako teď a můj jídelníček za poslední 3 dny obsahuje 2krát krupičkovou kaši a jednou pudink, tak se nemůžu divit :grinning: Takže musím teď být zase hodná a mléko nepít :grinning:
11. čer 2012 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@snuflinka jo to mléko hlení, děcka když mám nějaké nachlazené, což naštěstí není často, tak taky z mléka zvrací nebo jsou aspon pěkně usoplení :angry: Já mám taky tlat 115/70, což i normálně mívám. Ale s těmi mléčnými výrobky, tak se pozoruju že i u kluku jsme měla na konci těhu víc myšlenky na krupici a td, asi se tělo potřebuje pořádně zasádlit :grinning: protože to jsou přesně ty věci po kterých se krásně kyne :sweat_smile: už mám 74 kg :dizzy_face: ale kalhoty jsem si včera kupovala 38, tak se vyznej :wink:
11. čer 2012 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alemari
@snuflinka
@zlatelevizeedna
Dobré ráno děvčata. Tak jsem tu bolest zaspala a zatím je to dobré,ale vstávala jsem teprve před půl hodinkou,tak uvidím co bude dál :frowning2:! Řekla bych ale že je to opravdu tím utlačením ostatních orgánů dělohou. No mít doma fyzioterapeuta je super,mě pomáhá hodně Dornova metoda,pozvolné odblokování kloubů,teď to ale moc nejde. No dnes mám na počítadle ještě 49 dní do porodu,což je tedy číslo :frowning2:,ale snad to uteče.
Jinak včera mi přítel opět masíroval hráz a nejde to :frowning2: ,prsty si naolejíčkoval jak to šlo,ale sotva tam dal jeden,začal natahovat hráz jemným pohybem směrem ke konečníku a já myslela že mě snad roztrhá :cry: ,hrozně mě to bolelo. On mi říká,ty nejsi vůbec uvolněná,ale já byla,ale ta hráz je hrozně pevná,to se nedá rozvolnit! No tak jsem dospěla k názoru,že to bez nástřihu asi nebude :confounded: :confounded: :confounded: !
11. čer 2012 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky.Teda já jsem tak naštvaná...pes mi sežral moji snídani ze stolu a já musím do obchodu pro nový housky.Jsem jí dala sodu a ted mi je z toho šoufl...bolí mě břicho,jak jsem se rozčílila :unamused:
11. čer 2012 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky.Teda já jsem tak naštvaná...pes mi sežral moji snídani ze stolu a já musím do obchodu pro nový housky.Jsem jí dala sodu a ted mi je z toho šoufl...bolí mě břicho,jak jsem se rozčílila :unamused:
11. čer 2012 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teddylu vůbec na to s tou hzází nemysli, kdybys to nezkoušela tak nejsi vastresovaná z nástřihu :wink: ono se to při tom porodu uvolní i samo a navíc ti dají něco na uvolnění a půjde to lehce. :slight_smile: a co ty žebra? kružilas rukama? :grinning:
11. čer 2012 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@yesu Moc gratuluji a at malej dělá samou radost :slight_smile:
11. čer 2012 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alemari Krůůůůžila jak vzteklá,no na chvilku to povolilo,pak jsem šla spát,tak jsem to zaspala a teď jsem posnídala švestkovej koláč a jak se mi zas nafouklo to prázdný břicho,tak už to zase začíná :confounded: ! Je to jasný,jsou utlačovaný a to ještě Barča zdaleka nemá porodní váhu a není tak dlouhá,to si ještě užiju :grinning: .
No tu hráz budu mazat sama aspoň z vrchu,přece ten olejíček za 250kč na hráz nevyhodím:slight_smile:! Přítele už ale dolů nepustím :grinning: :grinning: :grinning: .
11. čer 2012 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ajuse21 Tak si aspoň pochutnal né :grinning: ? To je taky nápad nechat si snídani bez dozoru na stole:slight_smile:! Tak se aspoň projdeš,taková dopolední procházka taky není k zahození.
11. čer 2012 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teddylu to s těma žebrama mám taky,snad měsíc už...strašně mě pálej,nemůžu normálně sedět..prostě nic.Nejlepší poloha pro mě je na pravém boku,to je na chvíli dobrý.Ale už se těším až porodím,docela bych to brala třeba tenhle týden :slight_smile: Nějak mě to ten konec těhotenství zmáhá a přestává bavit :confounded:
11. čer 2012 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teddylu tak to jsem čekala že to stálo víc :astonished: myslím že bys to mohla i na břicho vymazat, má to podpořit elasticitu tak co... :wink: já mám to břicho asi nějak mimo tělo :grinning:
Mě to s těma žebrama a tak nevadí, nebo už jsem tak otupělá, nevím. :unamused: Já mám to břicho tak nějak venku...mimotělní těhotenství to pojmenovalo moje okolí :grinning: a to si myslím že miminko už mám dost velké, mě teda co tlačí tak tlačí ta stydká kost, ale to prý dělá až u těch dalších těhotenství :frowning2:
11. čer 2012 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teddylu jojo,měla moc dobrou snídani :grinning: ještě si tohle ale nikdy nedovolila,jsem se jen otočila a už se plížila s houskou v tlamě :slight_smile:

Mám dneska zase stašně nateklý nohy,nejsou mi vidět ani kotníky.To o víkendu se nedostanu ani do pantoflí,protože má být 30 stupnů..to budu mít nohy jako 2 konve :grinning:
11. čer 2012 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ajuse21 No tak to mám stejné a mě se taky dobře leží na boku,to pak nebolí ani nepálí! No jsi už skoro na konci,taky už bych ráda byla tak daleko,já se modlím za každý další den,kdy malá v bříšku drží :slight_smile:! Tlaky na spodek mívám už častěji,tak jí domlouvám že má ještě čas.
11. čer 2012 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ajuse21 no ta moje fena kdyby měla posnídat u nás doma tak by asi vyžrala celou lednici aba měla dost :grinning: dopřej mu to , jednou on tobě podruhé ty jemu :grinning: :grinning: :grinning:
11. čer 2012 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alemari Né zas tak drahý to nebylo,to ten balónek epi-no stojí 2500kč u nás a včera jsem koukala na německé eshopy a tak se dá sehnat za 70éček,tak je to zase u nás pěkně natažený :frowning2:! Včera jsem opět přemýšlela,že si ho objednám,ale kašlu na to,když tam pomalu nedostanu dva prsty(stala se ze mě panna :grinning: ),tak ten balón by neměl smysl :frowning2: !
Jinak žebra už zase bolí naplno ani se mi moc dobře nedýchá,tak se jdu zase natáhnout. TO JE KONEČNÁ :angry:
11. čer 2012 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teddylu jak to tu pozoruju, zůstanem tu samy dvě, všichni už končí, rodí, nebo aspon se chystají rodit, já jsem dneska zrovna říkala že jsem zvědavá jak zvládnu třetí porod, a muj muž říká...to já taky.....jsem zvědavý jak to zvládnu.. :grinning:
11. čer 2012 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teddylu já ted mám každý den bolesti jako na MS a jde to i do zad..po každý větší námaze,i po procházce,tak třeba už půjde brzy ven :slight_smile:
@alemari tak stalo se to poprvý,ale potrestat jsem ji musela..krást jídlo ze stolu a z linky prostě nesmí :slight_smile:
11. čer 2012 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teddylu no tak to je teda pálka za EPI-NO, to teda bych byla i nas...ná kdyby mě pak stříhli :angry: z tebe je panna!!!! Jsem zvědavá jak to dlouho vydržíš :grinning:
11. čer 2012 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alemari já si říkám každý den že už to bude a prd...vsadím se,že ještě budu nejmín 10 dní přenášet
11. čer 2012 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alemari No to jo,tak hlavně a´t tu holky nepíšou jaký ty porody měly,nebo budu vystresovaná dopředu. Já žiju pořád v blaženosti,že to bude procházka růžovou zahradou :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: ! Přítel to bere sportovně a když jsem mu třeba řekla že yesu rodila 17 hodin,tak se usmál a řekl ty to taky zvládneš,já tě podpořím. Já jsem mu ale říkala to se připrav jak ti budu nadávat a drtit ruku až budu mít bolesti a on to zvládnu,já budu stál dole a koukat jak se dere ven,tak mu říkám tak to ani omylem,ty budeš nahoře,dole to asi není moc hezkej pohled :confounded: !
11. čer 2012 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ajuse21 já jsem si to taky říkala, dneska určitě porodím, cítila jsem to na 100% že porodím, to byl březen, a porodila jsem až v půlce dubna :sweat_smile: když člověk neví co má cítit, připadá mu že už to prostě nemůže být horší, ano jo, může to být 100X horší :grinning: hlavně po tom hmatu, ted si nemůžu vzpomenout jask se jmenuje, jak to dělá doktor při těch posledních kontrolách, to je bolest největší :cry:
11. čer 2012 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alemari No když se do mě přítel nedostane skoro ani prstem,tak jsem asi zarostla či co :unamused: ,my už delší dobu nesexujem,bojíme se :frowning2: a s orgasmem přicházely velké stahy dělohy,tak jsem se bála aby mi to nevyvolalo kontrakce a když nám řekli to s tou hlavičkou,tak to už vůbec,nechci aby pak malá měla v hlavě ďůlky :grinning: :grinning: :grinning: !
11. čer 2012 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alemari Ježíš te Hemiltonův????,nebo jak se to píše! A co ti přesně při něm doktor udělá???? Já to nechci :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: !
11. čer 2012 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teddylu jestli bude chtít jí t dole, i při tom porodu ho to nepřejde tak to je borec, můj muž to nedal ani jednou, možná proto že mě držel za hlavou a pomáhal tlačit, ale asi by ani tak nešel. Nevím kde by si stoupnul...měla jsem tam vždycky tolik lidí že jsem ppřepmášlala jestli už neblouzním a nevidím 2X :grinning: :grinning: :grinning: A na nadávání jsem teda opravdu myšlenky neměla, jen mě zajímalo jestli miminku srdíčko tluče a hlavně!!!Co to bude!!! :grinning:
11. čer 2012 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@yesu Gratuluju ke Kubíkovi :slight_smile:
11. čer 2012 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@gable A co u vás nového,co malej jak se drží bobánek,pořád dojíždíte s mlíčkem do porodnice?
11. čer 2012 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teddylu to obude ale spíš tvým stresem že jsi tak sevřená, nějakou relax netodu si na sebe vymysli, nebo to dýchání někde nastuduj :wink:
Ano, to je ten hmat, to je takové uvolnění porodních cest nebo jak bych to popsala, a jestli teda máš už fakt rodit tak se ten porod rozjede, záleží na doktoru jak to provede, muj doktor byl vždycky opatrný, bylo to bolestivé ale v klidu , ale v nemocnici před porodem tam došel takový hejsek mladý a toho jsem myslela že kopnu do hlavy, dobře věděl proč si volal sestru aby mě držela, normálně jsem řekla že si ho nepřeju a nechala jsme si zavolat jiného doktora, co mě už rodil poprvé. Byl pěkně naštvaný, ale vzhledem k tomu že ty ostatní jsem znala z doby kdy jsem tam ležela na udržení nic nenadělal :wink:
11. čer 2012 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alemari zítra mám jít na monitory poprvé a ve středu poradna,tak asi od tý středy začnu chodit na delší procházky a víc uklízet,prostaglandiny :grinning: třeba to pak bude v termínu.I když někomu nepomůže nic..jako mojí mamce.Když čekala ségru,tak zkoušela všechno možný..chodila do schodů,uklízela,dobíhala autobusy,horká vana,sex,červený víno a prd..ségra se měla narodit 3.února a narodila se až 25.2. a měla zkaženou plodovku a zánět očíček z toho
11. čer 2012 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek