• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Červencovky 2012 sem!

15. října 2014 
@alemari No tak to se mám na co těšit a to on s tebou nějak škubne,nebo ti tam strčí ruku nebo co??? Nedovedu si to představit,co s tebou teda provede! Relax metodu nemám,zkusím nastudovat to dýchání,včera se mi při té masáži hráze klepaly nohy,jako by to bylo poprvé(sex) :grinning: !
11. čer 2012 v 11:01  • Odpověz  • To se mi líbí
@ajuse21 ty jdeš teprve ve 38tt na monitory? :astonished: Já jdu ve čtvrtek, jsem 34tt :sweat_smile: a cvičení nepomáhá, mě docela uvolnovalo v dřepu to roztažení kolen, to je dobré, urychlí to trošku, ale jak píšeš že máš otlačená žebra tak to mimi moc dole asi ještě nebude :wink:
11. čer 2012 v 11:08  • Odpověz  • To se mi líbí
@teddylu né, on ti uvolní ten pruchod porodních cest a jakoby zatlačí na určité místa, je to i na netu napsané co to přesně je,v podstatě tě vyšetří ale ještě ti tam uvolní ten vchod, nic hrozného, jen se uvolnit, to ti ale řekne :wink: Ty z tou hrází raději moc neblbni nebo si ještě ublížíš :grinning:
11. čer 2012 v 11:11  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@alemari taky mi to přijde pozdě až ve 38tt na monitor...všichni chodí snad od 36.týdne a já jdu zítra poprvé.Kdybych nebyla už v 9.měsíci,tak bych snad změnila doktorku.Na velkým UTZ mi neřekla ani odhad váhy,nejsem s ní spokojená...bojím se aby něco nezanedbala :confounded: A když mimi sestoupí uplně,tak ten tlak zmizí?jako uplně? mě totiž doktorka říkala asi před 3 týdny,že mimís je natlačený dole a že cítí hlavičku,že se mám šetřit.A do prukajdy mi napsala že hlava dilatuje dolní děložní segment
11. čer 2012 v 11:24  • Odpověz  • To se mi líbí
@alemari
@teddylu jako hamiltona se taky docela bojím...nechci ho :unamused:
Mně bolí snad už i normální vyšetření,připadám si že jsem nějaká úzká...to chci vidět jak tam mám při porodu projít malej :confused:
11. čer 2012 v 11:26  • Odpověz  • To se mi líbí
@ajuse21 ten velký utz ti dělala tvoje dr? Nešla jsi nikam ? Já byla u jiného dr, a váhu jsem měla 31tt 1850g. :wink: Fakt je to doktor od doktora. Když ti ta hlavička sestoupne už úplně dole mezi kosti jakoby, tak máš pak pod prsama víc místa, ale záleží i na tom jaké máš tělo :wink: Mě taky připadá že jsem taková jakási úzká, ale to bude spíš tím prokrvením, měla jsem to tak i u těch dvou :wink:
11. čer 2012 v 11:32  • Odpověz  • To se mi líbí
J :wink: o a ten hemilton je sice nepříjemný ale pomůže to při porodu, holky fakt :wink:
11. čer 2012 v 11:33  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@ajuse21 Tak já mám hlavičku taky úplně dole a dr jí taky cítí při vyšetření čípku i já si jí nahmatám spodem. Já jdu na první monitor ve 37 týdnu,dr mi to říkala minule. Taky mi to přijde pozdě,teď v pátek mi bude dělat jen stěry a vypíše mě na mateřskou. Taky mě štve že už teď do konce těhu nebudu vědět jak malá roste,mám odhad u porodu 3200g,ale ten je z UTZ ve 30 týdnu :frowning2:!
11. čer 2012 v 11:36  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Ty jo holky včera krásý sexík po měsíci a půl...já spala pak jak zabitá...a ráno o5 bolesti a malej si mi hrál zase cca v 6 hodin v bříšku miláček můj...Už se mu to blíží pánovi našemu...udělá kuk...a už je venku :slight_smile: než se naděje :slight_smile:
ty jo holky já když jsem zakládala tady tu diskuzi tak jsem byla cca 13-14. týden a teď už 37. to utíká...a s toho už pár mamin porodilo dříve než v červenci... :grinning: :slight_smile: je to krásný, ale i smutný z jedné stránky...Tak kdo bude další nařadě s mimísem?.... :sweat_smile:
11. čer 2012 v 11:37  • Odpověz  • To se mi líbí (3)
Ahoj holky, tak mám za sebou první noc s malým a bylo to krušný! Díky té žloutence byl ve špitále utlumenej, nebrečel a budil se po čtyřech hodinách a dneska první noc se mnou od 2 do 4 plakal a pak se budil po hodině a půl!mazec, doufám, že se to nějak upraví, ale od rána je zase hodnej, tak bude asi sova!!!Dneska k nám přijde doktorka, tak doufám, že bude vše v pořádku!
Písněte mi někdo co je tu novýho prosím....týden zpátky dočítání fakt nezvládám!A moc díky za gratulace!Až bude čas, sepíšu si na fotoblog porod....
11. čer 2012 v 11:37  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
@alemari jj na utz ve 20.a 30. týdnu jsem byla u své dr.A na monito jdu taky k ní do ordinace,jsem právě myslela že se posílá do porodky,ale tak když na to má vybavenou ordinaci,tak to je asi jedno.Každý mi řikal že mám bříško dole,že to bude dřív...pravda že bříško mi nezačíná uplně u prsou,ale kousek pod.Nechám se překvapit :slight_smile:
11. čer 2012 v 11:40  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@teddylu Já si tam radši nesahám a přítelovi to nemůžu řict vůbec..to by pak semnou nechtěl už nic mít :grinning: aby ho neštouchal do hlavičky :grinning:
Holky a už jste dostaly od doktorky nějaký dotazník na jména dítěte?Nebo si to každý musí sepsat doma? My byli akorát na matrice kvůli příjmení,ale švagrová říkala že dostala od dr.papír na vyplnění jmen
11. čer 2012 v 11:43  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@yesu Ahojky kočko už máš malého doma jo :slight_smile:...hoď jsem pak fotečky Kubíška ju...:grinning:
11. čer 2012 v 11:43  • Odpověz  • To se mi líbí
@teddylu Já jsem taky teď víc sevřená, taky si myslím, že je to spíš tím, že už nesexujem...
@ajuse21 Ty jo, já byla prvně na monitoru už 32tt
@yesu Ty bláho, to taky čekám, že bude malá pak v noci takhle blbnout...navíc manžel má epilepsii a potřebuje pravidelný a vždy aspoň 7 - 8hodinový spánek, tak jsem z toho dost vystreslá, jak to budeme potom zvládat :frowning2: No uvidíme...držím moc palečky, aby se Kubík upravil :slight_smile:
Jinak jsme tady spíš tak probíraly všechno možný od předporodních kurzů, na který nikdo nechodí, takže spíš všechny možné rady, co jsme kde pochytily, co kdo kdy dělal, prostě krom toho, že Gable se taky narodil chlapeček se tady nic nového nestalo :slight_smile:
11. čer 2012 v 11:51  • Odpověz  • To se mi líbí
@ajuse21 Dostala jsem ten papír spolu s papírem na mateřskou, tak se zkus příště zeptat...
11. čer 2012 v 11:52  • Odpověz  • To se mi líbí
@snuflinka ty jo,už ve 32tt...to koukám.Asi každej doktor jinej nebo fakt nevim :confused: Ve středu ji o ten papír poprosím,přece jen už to může přijít každou chvíli a pak na sále bych jim odkejvala asi všecky jména :grinning:
11. čer 2012 v 11:55  • Odpověz  • To se mi líbí
@teddylu Definice pro termín Hamiltonův hmat říká, že se jedná o odloučení dolního pólu vaku blan při vaginálním vyšetření. Jedna ruka je zavedena do vaginy a druhá tlačí přes břišní stěnu. Mělo by dojít k vyplavení prostaglandinů, které mají pozitivní vliv na spouštěcí mechanismus porodu.
11. čer 2012 v 11:57  • Odpověz  • To se mi líbí
@ajuse21 tak můj dr má taky utz, ale ty 3 co jsou ze zákona dělá jiný odborník nevím co přesně je to za specializaci ale je to tak. Takže podle mého jsi měla jít taky jinam, kde by ti mimi zvážili a změmřili :wink: se jí zeptej, na to máš právo, ne? :slight_smile: Já mám břicho úplně jiné než u kluků, asi je to pokaždé jinak :grinning:
11. čer 2012 v 11:59  • Odpověz  • To se mi líbí
@ajuse21 Přesně, u nás se zas porodopis sepisuje až v nemocnici, tak mi tam sestřička poradila, ať si to sepíšu nanečisto už doma, abych to měla v klidu, že pak ty maminy jsou z toho celý hotový, že mezi kontrakcema přemýšlí, s čím se léčí tchýně :grinning:

@teddylu Jo, taky by mě zajímalo, jak malá přibírá :frowning2: V podstatě Hamilton prý v praxi vypadá tak, že ti tam doktor strčí ruku a prstem prostě jakoby udělá kruh...a někdy to zabere na spuštění porodu, někdy ne...třeba tu naší porodní asistentku ti jen šíleně bolelo, ale porod se jí stejně nerozjel :frowning2:
11. čer 2012 ve 12:00  • Odpověz  • To se mi líbí
@luciemeli mám na blogu.... :slight_smile:
@snuflinka já na žádnej kurz nechodila a taky sem to zvládla :slight_smile: oni ti všechno řeknou, co máš dělat....ikdyž někdy je těžký je poslouchat!! :wink:
11. čer 2012 ve 12:01  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
@yesu tak odpočívej :wink: malinký pozná v mlíčku když něco není ok :slight_smile: pije hezky?
11. čer 2012 ve 12:01  • Odpověz  • To se mi líbí
@alemari jo naštěstí jo, ale kojím přes klobouček, ale je divný, že v porodce pil většinou třeba 50ml pak 60ml a doma mi vypije třeba jednou 120ml, pak 30ml, pak zase 150ml?zeptám se dneska doktorky...
11. čer 2012 ve 12:02  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
autor
@yesu už jsem koukala krásná prdelka :grinning:
11. čer 2012 ve 12:03  • Odpověz  • To se mi líbí
@yesu Tak já jsem ti zrovna k fotce psala,halvně ať je malej pořád tak hodnej jak jsi psala že byl v porodnici a teď tu čtu,že první noc doma byla krušná,tak snad se to brzy srovná :slight_smile:!
Jinak nového tu není asi nic,nikdo zatím nerodí,ty jsi byla druhá po Gable,ale to asi víš.
O porodu když trval 17 hodin nám radši nepiš :grinning:,to muselo být vyčerpávající. Tak ať vám Kubíček dělá jen samou radost,je zdravoučký a srovná se to plakání a je to hodné miminko. Já už bych také chtěla držet tu mou malou cácorku u sebe,jak já se těším:slight_smile:!
11. čer 2012 ve 12:03  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@yesu to je asi bych řekla normální, že nepije stejně, přes klobouček to neznám, ale asi to nemá vliv...a rozsvěcuješ v noci?
11. čer 2012 ve 12:04  • Odpověz  • To se mi líbí
@teddylu Těš se, je to nádhernej pocit, ikdyž dneska v noci se mi fakt chtělo bulet, ale to jsou i ty hormony, od rána už sem zase v klidu :slight_smile: ikdyž unavená, tak šťastná!
11. čer 2012 ve 12:05  • Odpověz  • To se mi líbí
@alemari aha,tak to se jí schválně zeptám...třeba na to ty kompetence má.

@snuflinka porodopis..ten taky nemám,to mi řekla že se dělá až na přijmu v porodnici.Tak ho asi sepíšu taky doma na papír,pochybuju že pak v bolestech budu mít náladu se s nima o čemkoliv vybavovat :grinning:
@ajuse21 Tak já zatím byla také jen na matrice a od dr nic nedostala,uvidím v pátek,zeptám se na to :slight_smile:!
@alemari klobouček je taková násada na bradavku a dvorec, blbě se mi přisával jak se mi nalily prsa a s tím mu to jde hezky.....Rozsvěcuju jen takovou lampičku na šero, úplně ne....
11. čer 2012 ve 12:06  • Odpověz  • To se mi líbí
porodopis jsem si psala tu- manikůra, pedikůra, koktejl, z deštníčkem pochopitelně no a zaplou klimu, at se moc nezapotím :grinning: :grinning: :grinning:
11. čer 2012 ve 12:07  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek