• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Červencovky 2012 sem!

15. října 2014 
Ahoj holky, jak se tady rozkoukávám, musím říct, že toho máte všechny děsně nachystáno, až si připadám, že to mrně zanedbávám :frowning2:
Mám zatím jen základní výbavičku, objednaný kočárek, ale na pokojík jsme ještě ani nesáhli...A asi to ještě do půlky května, co budu chodit do práce, nebude nic slavnýho, nějak to při prác nestíhám...
24. bře 2012 v 15:36  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Holky my pokojík zatím dělat nebudem, protože tam mám teď pracovnu, budu to řešit až bude potřeba, aby malej spal sám. V ložnici budu mít postýlku, komodu s věcma a přebalovák, dneska komodu složíme a začnu si prát a třídit věcičky! Kočárek chci objednat asi v dubnu...
Jinak mě malej kope sem tam přes den a nejvíc asi večer a hlavně ráno po probuzení, ale v noci mě zatím nebudí!
24. bře 2012 v 16:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teddylu Já jsem ode dneška u rodičů na týden, tak vařit nemusim :grinning: Ale k obědu jsme měli zapékaný brambory se smetanou a vepřovými plátky - lahůdka :stuck_out_tongue_closed_eyes: Buřty jsme měli minulý víkend, pokřtili jsme gril :sunglasses:
Tý jo, ale jahodový koláč bych si teda dala... Ale vidim to na štrůdl, jsem na něj teď ulítlá, jen si na něj vzpomenu a sbíhaj se mě sliny... Jinak na palačinky je u nás expert přítel, jelikož je dělá pokaždý z litru mlíka a na další den jich zbyde tak tři, tak bych vystála u tý plotny důlek :grinning: Dokonce jsem mu dala k Vánocům i speciální pánev na palačinky :sunglasses:
Gratuluji ke kopancům, mě trápí i v noci :slight_smile: Ale neboj, i to určitě příjde :slight_smile:
24. bře 2012 v 16:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@yesu Jo, mně malá (snad, zatím je potvrzená jen jednou) taky kope hlavně ráno, ale když zrovna nemám moc rozpracováno, vím o ní už i během dne, v noci naštěstí taky nebudí. Jinak pokojík budeme řešit napůl, postýlku budeme mít zatím v ložnici, ale komodu a přebalovák v budoucím pokojíčku.
Takže nás taky čeká aspoň malování, zbytek asi zatím počká :slight_smile:
Ty jo, ale na praní zatím ani nemyslím, říkám si, že to potom bohatě bude stačit v červnu....snad :slight_smile:
24. bře 2012 v 17:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
¨Mě teda všichni straší s tím, že od sedmýho měsíce by mělo být všechno připravený, kdyby náhodou... Ale taky nemáme pořád nic, potřebujem vymalovat nakoupit koberce, postel a drobnosti kolem, všechno nastěhovat, omýt a tak. Jenže ten můj chlap má na všechno pořád dost času, tak aby se nedivil :grinning: Horší bude to žehlení všech těch oblečků, plín a osušek, na to se teda těším :confounded:
24. bře 2012 v 18:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@snuflinka Já si to chci udělat dopředu, mám problémy se zádama a bojím se, že na konci to bude děsivý, tak už pak nechci nic dělat a navíc i žehlit v tom teple a s tím pupkem nic moc, to už chci jen vysedávat na zahrádkách :slight_smile:
24. bře 2012 v 18:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@yesu Tak s tím plně souhlasím :grinning:
24. bře 2012 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@yesu Joo, tak to chápu. Já naštěstí zatím v pohodě, ale pořád chodím do práce, takže stačí, že zabiju víkend běžným úklidem, po kterým jsem zralá spát :slight_smile: Ale v dubnu po Velikonocích se chystáme s tchýní na nákup právě komody a přebalovacího pultu, takže do té doby to stejně nemáme kam dát :frowning2:
@bajule Do 7. měsíce? To už toho času moc nemáme :frowning2: Taky mě to už napadlo, že náhoda je blbec, tak proto jsme objednali aspoň ten kočárek, postýlku už máme, jen musíme pořešit ještě peřinky a tak, ale to už se dá udělat formou "operace rychlý blesk" :slight_smile: Ale to žehlení ve vedrech mě taky děsí...Hlavně i když se tomu vyhneme teď, až se mrňousek narodí, tak tepla budou určitě...
25. bře 2012 v 08:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, taky si někdy dáváte otázku, jestli budete dobrý mámy? :slight_smile:
25. bře 2012 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nevím jestli to tu už nebylo, ale máte již vymyšlená jména? :slight_smile: Nevím proč, ale od začátku jsem si byla jistá, že čekám chlapečka, tak jsme se s přítelem krásně shodli na jménu Vojta, moc se mi líbilo. Dokonce i na bříško jsme mluvili v mužském rodě. A minulý týden jsem byla na velkém ultrazvuku a překvapenííí - čekáme holčičku :slight_smile: :grinning: . A s tím jménem nějak tápu, nic se mi pořádně nelíbí. Jak jste na tom vy? Ať se inspiruju :dizzy_face:
26. bře 2012 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@yesu Tak mě zase kope v noci a rano moc né....Včera jsem se zděsila..Vařila jsem jídlo a najednou mě začal kopat..nějak jsem to nevnímala...Ale nevím co se mu honilo v bříšku...tak jsem si sedla odhrnula tričko a jsem chvíli v klidu...a co nevidím...takové boule jsem ještě nevyděla....z pravého boku dole...tak jsem se zděsila a říkám si nevím jak je to možné, ale už je dostatečně velký, aby dělal takové boule....no a když jsem seděla u televize tak už jsem cítila, že už sahá pod žebra, neboť jsem tam měla také pohyby...neuvěřitelné jak to utíká...a roste :grinning:
26. bře 2012 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@bajule Skvělé mami budeme!!!!!!! :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
26. bře 2012 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@bara89 AHoj tak to mě nestraš,my máme zatím jednou potvrzenou holčičku,se jménem je to složitější přítel by chtěl to já zase ono ale snad se shodnem :slight_smile:Věci už nakupuju a dědím na holčičku,tak doufám že tam opravdu je jinak chudák chlapík mám tu kupu růžových šatiček :slight_smile: Holky a chodíte někam cvičit?Já jdu zítra poprvý tak sem zvědava co mě čeka,půl hodky je pry cvičeni a pak bazén.Na ten už se docela těším.
26. bře 2012 v 10:47  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bajule Jo, tu si kladu pořád, mám strašnej strach z tý zodpovědnosti, že vlastně na mně záleží, jakého z toho zlatíčka vychovám člověka :slight_smile:
@bara89 My jsme měli taky pocit na kluka (Ondru) a nakonec po velkém ultrazvuku z dnešní kontroly máme potvrzenou 2krát holčičku :slight_smile: Tak to bude nakonec Natálka, ještě byla ve hře Anetka :slight_smile:
@hannulee Já chodím na cvičení od 14tt, vede nám ho porodní asistentka a i nám k tomu povídá věci, které se říkají na předporodních kurzech, takže fakt super :slight_smile: Ale máme celkou hodinu na míčích a tak, do bazénu nechodíme. Tak pak určitě napiš, jak se ti líbí :slight_smile:
26. bře 2012 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hannulee Já cvičení zatím nic, ale chystám se chystám, už asi 14 dní :grinning: Aspoň ten bazének by to chtělo. A jak jste na tom s kilíčkama? Já 23 týden a na hoře 4kg. A pěkně mi natýkají nohy :frowning2:
26. bře 2012 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky jak jste na tom vlastně s prací? Ještě chodíte, nebo už si užíváte doma?

Já byla konec 2. a celý 3. měsíc na neschopence a byla jsem z toho tak na nervy (hlavně protože jsem jen ležela a bála se, aby mimčo bylo v pořádku), že jsem se pak strašně ráda vrátila do práce a budu tady až do 31tt :slight_smile:
26. bře 2012 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@teddylu Zlato tak fakt čekáme kluka...dneska se ten 4D UT nepovedl byl natočený jen mírně takže i fotky jsou vadné...dal mi jen dvě...tak příští týden znova....
Tady je ten 3D ultrazvuk malého i s pindíkem.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
26. bře 2012 v 16:22  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@bara89 Tak my čekáme kluka a s jménem je to boj, u holky sme byli domluvení na Natálce....Na kluka sem chtěla Filip, ale to se příteli nelíbí, on zase vymyslel Marka, ale stejně to nakonec vypadá, že bude po tatínkovi Kubík :slight_smile:
@hannulee Já chodím cvičit na balony...ne úplně pravidelně, ale chodím....mám děsný problémy se zádama, tak chci jít zítra zkusit plavat! Plavání je prý na to bezva, ale já zase trpím na spodek, tak mám hrůzu, abych tam něo nechytla!
@bara89 To je super 4 kg, já už mám 6,5kg, ale sem o tři týdny napřed a vůbec se nehlídám, ale to sem se nijak nehlídala ani před těhu :grinning: otoky naštěstí zatím žádný....
26. bře 2012 v 16:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Natálka je nějaky moc oblíbeny jméno,přítel ho právě chce taky,ale jelikož minuly rok se jeho kamaradovi narodila holčička a jmenuje se přesně tak,k tomu jestě bydlime kousek od něj tak hledám nějaky jiny.No hledám ja už mám vybranou Ivetku už ji tak i říkam tak sem nakonec zvědava jestli to fakt Ivetka bude nebo to nakonec bude ten kluk.Toho sme měli vybranyho hned.Příjde mi že u holek je to nějaký složitější.Jinak na neschopence sem už měsíc měla sem antibiotika,pořád se mi vraceli angina takže mi ji hned napsala a už na ni zůstanu jelikož mi i tenhle měsíc končí smlouva.A nahoře mám zatím 3kg,sem zvědavá kolik budu mít na konci těhu.
26. bře 2012 v 17:26  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@snuflinka Já jsem na neschopence od druhého měsíce a doma to je pořádný nůďo, ale už začíná být pěkně, tak budu venku :slight_smile:
26. bře 2012 v 17:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to my budeme mít překvápko. Jestli to bude holčička, tak to bude Ela, Elenka a u kluka pořád váháme, Adam, nebo Vašík, to ještě nevíme...

@hannulee Já na začátku těhu shodila 5 Kg a teď mám o 8 víc, takže celkově 3kg navrch. Ale jak jsem si chválila, že nekynu, tak se každý ráno probudim a mám pocit, že jsem zas o kus větší...
26. bře 2012 v 17:50  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@bajule Týýý jo, to ti nezávidím :frowning2: Ale je pravda, že jak začíná být hezky, nejradši bych se na tu práci už taky vybodla. Ale nemám ještě komplet zaškolenou zástupkyni, takže zůstat musím, ale už si plánuju nějakou tu dovču ještě na duben a od května potom už jen doma :slight_smile:)
@bara89 Otoky naštěstí ne, ale zato mi už praskají žilky a dělají se mi modřiny. Příští pátek mě čeká 2. kontrola na hematologii, tak jsem zvědavá na verdikt, jestli budu muset píchat nebo ne...No a ve 24tt mám nahoře 4,5kg :slight_smile:
26. bře 2012 v 18:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, právě moje kočka porodila mrtvé koťátko :frowning2: Chudák, čekám, co bude dál....
26. bře 2012 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hannulee 3 kg?sakra závidím....Mě už ten pupek začíná pěkně zavazet, už sem taková nemotorná, udýchaná a začíná chodit jak kačena!!!
26. bře 2012 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@bajule zlato neřeš kočičky...jinak se rozbrečím...mám je moc ráda :frowning2:
27. bře 2012 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@yesu jsme na tom stejně... :slight_smile: :slight_smile:
27. bře 2012 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luciemeli A kolik jsi přibrala?
27. bře 2012 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@yesu No na to že mám nahoře jen 3kg,tak mě příjde že pupek mám nějakej už moc velkej.Podle toho když tak koukam na netu jak to maji jiny maminy v tom tydnu.Už se taky docela zadýchávám,musím chodit pomaleji,a začínají mě bolet snad kyčle,a vnoci když spím na boku tam kostrč,mám nějakej špičatej zadek nebo co :frowning2:

Holky a berete nějaky vitamíny?ja beru calibrum mami,někde sem četla že se potom rodí moc velky děti,ale že je to blbost?Sou tam 2denně,už ted beru jen jednu,tak doufám že i tak dávám malé dost vitamínů.
27. bře 2012 v 09:45  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hannulee Já mám břicho asi přiměřený, ale štve mě, že jsem nabrala i ve stehnech :frowning2: A vitamíny neberu žádný, do tří měsíců jsem brala listovku a pak se ptala doktorky a ta říkala, že už nic brát není potřeba....sem tam si dám rozpustný calcium a sem tam hořčík, jinak nic...
27. bře 2012 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luciemeli Mám doma dvě :slight_smile: A po prvním které opravdu zemřelo tak se narodily další čtyři a v pořádku :slight_smile:
27. bře 2012 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek