• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Červencovky 2012 sem!

15. října 2014 
autor
@ajuse21 no jsem taky slyšela..u nás má taky tchýně bazén na zahradě...uplně krásně čirá voda a modrá...taky bych tam skákla ...dobrej nápad....!...ale jen aby se to počasí vydařilo !-....prý plavky nejsou :grinning: :grinning: juhůů mě už taky neééé s toho si hlavu vůbec nedělej až to vyflusneme tak nám to už bude :grinning:...a plánuji že příští rok už se budu koupat s malým :grinning:
11. čer 2012 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gable No tak to bych asi měla taky infarkt :frowning2:! Tak už aby byl z inkubátoru venku a ty jsi mohla být s ním:slight_smile:. A že sis mohla i doma všechno krásně připravit je také plus,ale je jasné že radši bys byla v porodnici s ním. Tak hezky odpočívej a čerpej síly a pak už budete jen spolu.
11. čer 2012 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@luciemeli jestli bude hezky tak se vykoupu,po porodu už to nepůjde :frowning2: pujčím si přítelovy kratasy a vezmu nějakou podprdu a vykoupu se :grinning: taky si plánuju jak za rok se budu koupat s prckem :slight_smile:
11. čer 2012 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@ajuse21 ale to bude už něco jiného co?....už je to dýl co jsem zjistila, že jsou 2 stejné diskuze (SPolečný termín-Miminko v červenci 2012) a (Těhotenství-červencovky 2012 sem!)....Docela se bojím, aby nám tuhletu místnost admini nezatrhli....protože jsme v kategorii těhotenství...Ale řekni...že se zastanete kdyžtak této místnosti...je to moje rodina :grinning:....!nesmí nám jí za každou cenu smazat :grinning:-.....!Jsem s toho nervní :grinning:
11. čer 2012 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luciemeli
@ajuse21
Holky tak vanu si občas dám taky a je to příjemné uvolnění. To holení jak píše Lucka,to už je ale pro mě docela horor,na kačenku si už nevidím a se zrcátkem mi to moc nejde :grinning: a už jsem se taky pěkně řízla,jsem tu žiletku blbě naklonila a to bylo krve jako z vola :frowning2: !
Jinak do bazénu jsem chodila taky ještě před 14 dny a to jsem si ještě nechala přednabít kartu na 1000kč a to se musí do konce roku vyčerpak,nebo to propadne,ale jak jsem byla naposledy,tak už pro mě to plavání moc příjemné nebylo,tak už nechodím,protože když se tam jen tak plácám,tak je mi po chvilce zima :frowning2:! Pak možná budu chodit s malou,je tam i ten mělkej teplej bazének pro dětičky,tak abych to do konce roku využila.
11. čer 2012 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@teddylu :grinning: :grinning: :grinning: hele to je dobrý...já už si na ní nevydím a neholím :grinning:...jsem na křováka :grinning: už jen lehce nohy a podpaždí :grinning:......mě už oholí frajer v nemocnici :grinning:-.....ale jo dobrý ještě to nemusím česat :grinning:----jinak já vím jak jsme si tu psali o tom bazénu tenkrát .,,,,jestli vspomínáš, že půjdeš radši chodit ráno než odpoledne:slight_smile:...
11. čer 2012 ve 14:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luciemeli Jesně že si to pamatuju Lucí,jinak já jsem tedy taky Lucka :grinning:! Tak já myslela že si holíš kačenku :grinning: :grinning: :grinning: a ty jen to ostatní,tak to jó! To já nevydržím ani tři dny,mě to pak hrozně píchá a svědí,tak to nějak oškubu,ale asi to nebude žádnej zázrak,ještě že tam nevidím :slight_smile:!
11. čer 2012 ve 14:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luciemeli už se těším :slight_smile: já vím že je ještě jedna místnost,ale tam jsem nebyla ani jednou..tady to je lepší :slight_smile:
11. čer 2012 ve 14:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luciemeli Teda, to tě obdivuju, já už mám problém si ty nohy oholit :frowning2: Jako přes břicho bych se v pohodě ohnula, ale tak se tam Natálka pořád mele, tak mě jakýkoli tlačení na bříško tam, kde se zrovna nachází, děsně bolí :frowning2:
11. čer 2012 ve 14:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak jsme po další kontrole a křivce... Po šesti hodinách strávených v nemocnici jsem fakt hotová...
Křivka byla špatná, prdelce bilo srdíčko víc než by mělo a to prý způsobuje to, že se nedostává k mimču krev přez pup. šňůru :frowning2: Tak jsem musela do nemocnice na další měření, který naštěstí dopadlo uspokojivě. Pak na UTZ - nějakej lepší a tam byla tak nepříjemná doktorka, že jestli jí budu mít u porodu, tak chci radši rodit sama... Nenechala mě se na mimčo ani podívat, nic mě neřekla a jediný co jsem z ní vytáhla bylo, že má mimčo cca přez 3kg.
Teď po tý kontrole pěkně krvácim, tak doufám, že to přestane :frowning2:
11. čer 2012 ve 14:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teddylu
@luciemeli s tím holením to je fakt hrůza...taky si tam nevidím a zrcátko se mi mlží :grinning: takže se snažím jakž takž oholit jen když jdu do poradny,jinak na to prdím :grinning: Holím jen nohy a podpaží a ty nohy jsou taky docela fuška :slight_smile:
11. čer 2012 ve 14:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teddylu jinak k té fotce...to bříško je focený asi 3 týdny zpět a myslím že maličko povyrostlo.Určitě...protože to jsem měla na poradně výšku fundu 31 a ted mám 33.Jinak jsem přibrala do posledního týdne 11 kg,doufám že do těch 13-14 se vejdu.Ale ke konci se ž tolik nepřibírá :slight_smile:
11. čer 2012 ve 14:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luciemeli
@teddylu
@ajuse21 Já holím po paměti a pokaždý se říznu :grinning:
11. čer 2012 ve 14:55  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@luciemeli
@teddylu
@bajuleJo, mně kačenku holil včera zase manžel :slight_smile: No já si to nemůžu vynachválit, to snad zavedu i po porodu, taková pohoda :grinning:
11. čer 2012 ve 14:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@snuflinka taky zkusím na přítele :grinning:
11. čer 2012 v 15:00  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@bajule Ty bláho, tos měla teda zážitek :frowning2: Ale pře 3kg, to už je pěkný :slight_smile: Hlavně jestli je to nakonec OK a nepoženou tě do nemocnice. Co ti dělali za vyšetření? Mně dělali stěry a upozornili mě, že můžu slabě krváce, ale do večera to bylo OK
11. čer 2012 v 15:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ajuse21 Se nám to pak včera zvrhlo ve společnou sprchu a následný mazlení, když nic víc nemůžem :grinning: Takže pecka neděle :slight_smile:
11. čer 2012 v 15:01  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@snuflinka Stěry mi dělal už minule a to jsem ani nešpinila... To bylo jenom klasický vyšetření... Prohmátnul mě jak je na tom krček.. CS4... Jsem tam pro jistou volala a jestli to do večera bude zesilovat, tak mám jet okamžitě do nemocnice a jestli to nepřejde i špinění do zítra, tak taky... :frowning2:
Ach jo...
11. čer 2012 v 15:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bajule ty doktoři jsou některý děsný :unamused: teda 3 kg,to bude hezký miminko :slight_smile:
11. čer 2012 v 15:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bajule Tak to budu držet palce...ale jako moje vlastní zkušenost - v 8tt jsem jela na pohotovost, prtože jsem začala špinit. Byla jsem na nervy, protože jsme tehdy ještě neměli potvrzené srdíčko a týden předtím mi na hematologii oznámili, že potraty jsou s mou diagnózou běžný...Ten den jsem tam byla se špiněním devátá, doktorka mi to dala náležitě najevo...krvácení bylo jen z čípku a viděla jsem poprvé srdíčko, ale doktorka mě tak skvěle vyšetřila, že jsem ze špinění začala doma regulerně krvácet!!! Takže asi tak, oni jsou občas citliví jako polena :frowning2:
Hlavně ať ti to přestane a nemusíš nikam jezdit ;)
11. čer 2012 v 16:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@snuflinka Děkuju.. Já mám doktora perfektního, je opatrnej, ale já to tam mám prej nějak moc křehký :unamused:
Jsem jenom ráda, že nemusim chodit k tý doktorce, protože to není poprvé, co se chovala jak kráva!!!
Hlavně že to u tebe dobře dopadlo a za chvíli budeš rodit :wink:

@ajuse21 Chicht, podle toho břicha teda nevim kde to 3kg miminko je :grinning:
11. čer 2012 v 16:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ajuse21 já na monitoru taky nebyla a ani nevím,kdy pujdu...zítra mám normálně poradnu a akorát mám přijít na lačno,kvuli odběru na cukr...jinak bolesti jako při MS už mám taky...o víkendu jsem dělala namáhavý věci atd a nic :frowning2: a tu vanu si dej...já se koupu každý den :slight_smile:
@bajule teda :frowning2: to bych se bála,já když krvácela,tak šlo o porod:frowning2: ti tam museli pěkně blbě šáhnout:frowning2:držím palečky,ať se to uklidní...
11. čer 2012 v 16:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ajuse21 hele..jak se na tom?já mám v posledních dnech příšernou náladu :frowning2: taková menší předporodní deprese:frowning2: jsem unavená,vše mě bolí,migréna atd :frowning2: pak jsem protivná na všechny okolo a pořád brečím:frowning2:
11. čer 2012 v 16:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bajule také budu držet palečky ať je vše v naprostém pořádku :wink: ono s těma doktorama je to koukám všude stejný, to i tady u nás na severu se najdou takový exoti.
11. čer 2012 v 16:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@natykata Bolesti nemám... Jen mě občas ztvrdne břicho a bolí mě v podbčišku, ale to jsou spíš vazy řekla bych...
Mě už ten porod snad ani nepřekvapí, rodim totiž snad každou noc :unamused: :grinning:
Ty stavy co máš, tak znám... Pomůže hodně spát a spát, já když jsem nevyspalá teď, tak jsem protivná i sama sobě...
11. čer 2012 v 16:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bajule no..já tehdy měla poradnu,kparet špinila,slabý bolesti jak při ms a doktorka mi vynadapa,že jí tam rodím,ať mažu do porodky :grinning: dohromady za 12hodin bylo hotovo a natálka na světě,ale to tvý krvácení bude spí z toho vyšetření,už jsem to u pár mamin četla...
já toho právě moc nenaspím..usínám pozdě,budí mě tvrdnutí a potřeba čůrat,pak tu od rána straší Natála atd...chlap dlouho v práci a my pořád zavřený,takže je malá protivná...šibe mi z toho...
11. čer 2012 v 16:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@milushka88 Děkuju :slight_smile: Tady jsou jedny z nejlepších gynekologů a já vždyvky v tý nemocnici narazim na tuhle pipku, která vypadá, že teď dodělala školu :unamused:
No a když jsem byla v Český Lípě, tak ani nemluvim, to je hrůza a děs, jedna moje kamarádka tam chudák porodila sama na pokoji, další mámy kamarádka tam porodila do záchoda, jelikož je trochu postižená a nikdo se jí tam absolutně nevěnoval... Občas se nedivim, že ty ženský roděj raději doma...
11. čer 2012 v 16:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@natykata Tak to ti vůbec nezávidim já byla předevčírem na záchodě za noc 11-krát. Normálně chodim tak 6 - 7-krát... Už mě to nebaví :unamused: Ono to asi bude z toho vyšetření, to jo, ale oni vědí, jak vystrašit :grinning:
A nemáš možnost na jeden den hlídání? Že by sis odpočala?
11. čer 2012 v 16:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bajule měla jsem jí na víkendu pryč,ale to jsme zas malovali pokoj...občas si jí bere tchýně,ale ty 2-3 hoďky mě nezachrání...bohužel je ve věku,kdy zkouší co vydržím,takže vařečka leží permanentně na stole,kdyby jí vzali aspoň do školky,ať se vyblbne,ale jako těhotná nemám šanci a příští rok už bude předškolák...:frowning2:
11. čer 2012 v 17:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@teddylu
@bajule
@snuflinka
Holky já jsem to skoušela hmatem :grinning: a příjde do koupelny můj starej a říká..prosim tě co tam lovíš na tý boženě?...řtak mu říkám, že se holím...začne se smát...a říká mi stejně tam máš křoví to chce vzít křovinořezem :grinning: no hnedka bych mu jednu plácla :grinning:....jo holky už jenom chvilinku a auž si na ty svoje kačenky uvidíme :grinning:
11. čer 2012 v 17:04  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek