• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Červencovky 2012 sem!

15. října 2014 
@luciemeli cha chááá :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: já teda nevím, jak je to po normálním porodu,ale po císaři bych ji raději ještě nějaký pátek neviděla :grinning: chudina dorasovaná jak malované vajíčko :sunglasses:
11. čer 2012 v 17:07  • Odpověz  • To se mi líbí
@natykata Tý jo, holka, tak nemáš to teda lehký...
11. čer 2012 v 17:09  • Odpověz  • To se mi líbí
@bajule
Držím palečky,snad to přestane :wink: .Já Ti řeknu,že mám taky strach na koho natrefím.Moc jsem to neřešila,říkala jsem si,když jdu na ten císař,ale teď z toho mám obavy.Na sále vím koho můžu očekávat,tak snad nenatrefím na 2 pipiny,ty jsou nepříjemný nebo alespoň vždy na maminky byly :frowning2: .Jestli mě naštvou,tak jim něco povím :grinning: .
11. čer 2012 v 17:09  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@bajule nj..nečekala jsem,že bude tak blbnout,ale je to další důvod strachu z toho co bude po porodu...
11. čer 2012 v 17:11  • Odpověz  • To se mi líbí
@luciemeli :grinning: taky už holím jen nahoře po slepu...zvlátní,že u Natálky jsem tam viděla a jela rodit čerstvě oholná :grinning:
11. čer 2012 v 17:13  • Odpověz  • To se mi líbí
@natykata Tak tydlen obavy máme asi všechny :frowning2: A dneska jak jsem tak čekala na odd. šestinedělí a začalo to tam brečet, tak jsem byla normálně na budku... Ale tak snad to zvládnem!! :wink: Musíme...

@eliskarenca Tak to jestli mě tam naštvou, tak jim taky teda povim svý :grinning:
11. čer 2012 v 17:16  • Odpověz  • To se mi líbí
@luciemeli Já bych se nemohla přestat holit, hned mě to začne po dvou dnech kousat a nejde to vydržet... A ten můj se mi zase tlemí, když se nedoholim, a nechám si tam pár proužků :grinning:
11. čer 2012 v 17:19  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@bajule všechny to určo zmáknem..jsme holky šikovný,ne? :grinning:
11. čer 2012 v 17:19  • Odpověz  • To se mi líbí (3)
@natykata tak to už taky na ten monitor půjdeš,my jediný jsme snad nebyly a jsme už 38tt :grinning: s těma náladama to mi povídej...jsem vzteklá a protivná,všecko mě rozčiluje..chudák přítel :grinning: taky se rozbrečim kvuli každý blbině.Strašně mi vadí poslední dobou nepořádek..každý smítko.Denně luxuju,utírám prach..prostě všecko-jinak jsem na nervy a to dřív mě nějakej pořádek zas tak nebral,stačilo normálně uklizeno :grinning:

Jinak jsem vylezla z tý vany a jsem z toho nějaká hotová.Už se tam sotva vejdu a vždycky mě to unaví.Zvládla jsem si oholit nohy a zbytek nechám na zítra pro přítele :D a zas mám ty ms bolesti..achjo
11. čer 2012 v 17:27  • Odpověz  • To se mi líbí
@luciemeli jojo zachvilku si na n uvidíme :grinning: ale bojim bojim jak to tam bude potom vypadat
11. čer 2012 v 17:32  • Odpověz  • To se mi líbí
@natykata taky se bojim co bude po porodu...jak to budu doma stíhat.miminko..do toho naše bláznivý štěně,který vyžaduje neustálou pozornost a pak úklid a vaření.to bude u nas doma jak u cikánů,nic nebudu stíhat :unamused: :grinning:
11. čer 2012 v 17:34  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky,já jsem dnes byla v poradně a na natáčení srdíčka.Poprvé se to natáčení nějak nepovedlo,protože se tam malá moc vrtěla a to jsem tam ležela 25 min. a slejzala sem celá rozlámaná.Když mi pak doktor řekl,že to musíme zopakovat tak jsem myslela,že mě klepne a vylezu otamtud po čtyřech jak mě boleli záda :angry: ,ale druhé natáčení se povedlo a vše je v pořádku,tak to je hlavní.Jinak u nás se natáčí od 36.týdne.Nahrála jsem si to dnes na mobil a doma pouštěla příteli a synkovi :slight_smile:
Taky mi začali docela slušně otékat nohy,takže jsem jak slonisko.
11. čer 2012 v 17:37  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@ajuse21 sice hnusný vůči tobě,ale jsem ráda,že jsi taky takový psycho jako já :grinning: a to si představ,že mám v ložnici bordel po malování a překopaný pokojík,protože tam ještě domalováno neni,takže bynec jak v tanku v celým bytě...holka spí s náma v posteli ...uf...nebesa musím vyžehlit a pověsit..přebalovák ještě u rodičů,takže oblečky mám naskládaný v postýlce,kočárek touhle dobou snad už na cestě(pokud mě maminka neokradla,měla ho posílat už minulý týden.už nikdy nic nebudu kupovat z druhý ruky,když si to nepřeberu osobně)..musím říct,že dneska mě MS bolesti chytaj neobvykle moc a štípe mě u toho v čulině a malá natočila pořádně hlavičku,do teď jí měla na straně,takže už se asi chystá na svět...:-/
11. čer 2012 v 17:40  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@ajuse21
@bajule
Holky,já se ještě holit zvládám,velký zrcadlo mám naproti vaně,tak nakukuju,le vzorový to asi není :grinning: .Nohy si depiluju a ty už mi teď naposledy depiloval přítel,dělá se mi to špatně,musíme vydržet a pak zase budeme kočky(né,že by jsme teď nebyly,ale bude to určitě lepší).
@ajuse21
To je docela zvláštní,že jsi ještě nebyla na monitoru,já byla minulý týden.
11. čer 2012 v 17:42  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@natykata
@ajuse21
Já vyloženě vzteklá snad nejsem,ale už mě nic moc nebaví,takže pořád bez nálady.Večer,když nemůžu spát,to teda nervní jsem a v sobotu,jak mně bylo špatně,to jsem byla s nervama hotová a ten strach,fůj :confounded: .Taky už bych to nejraději měla za sebou.Pořád mě strašili předčasným porodem a císařem a teď je to všechno jinak.CS stále 5,tak nakonec bych se nedivila,kdybych ještě přenášela,to by mě snad piclo :unamused: .Přítel má teď 3noční,tak jsem mu kladla na srdce,ať si hlavně hlídý telefon ,kdyby náhodou :grinning: .
11. čer 2012 v 17:48  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@bajule Jo, můj doktor je taky zlatej :slight_smile: To asi jen v těch nemocnicích mají telata :-/

@domca06 Jo, vítej v klubu, já pro velký úspěch musela přeminule taky dvakrát...a minule jsem tam ležela skoro 45 minut, protože malá vždycky chvíli v klidu a pak před tou sondou utekla a museli mi jí přendavat...no a on nesmí ten graf být přerušený či čo...
11. čer 2012 v 17:49  • Odpověz  • To se mi líbí
@natykata nejsi v tom sama :grinning: já teda pro Domíska mám všechno naskládaný a vyžehlit už jen nebesa..podložku přebalovací mam ve skrini,druhou mi rozhryzal pes když byl sám doma ! jinak v unoru jsme se stehovali do nového bytu,většího a ještě pořád jsme nestihli vymalovat ložnici a malej pokoj,je to flekatý a jsem z toho na prášky..už to asi ani nestihnem :grinning: minulej tyden jsme dělali plot-máme totiž u bytu malou zahradku,tak aby pes mohl byt venku,když bude malej a ja bych ho nestihala venčit.Jenže nám ještě chybi branka,takže doufam že se stihne udělat...a jestli ne tak až budu v porodnici.Mám fakt nervy,do toho každej den sny o porodu :grinning:

@eliskarenca jdu zítra na monitor,každej dr. to asi děla jinak...natykata taky ještě nebyla a má stejný TP jako já :confused:
11. čer 2012 v 17:52  • Odpověz  • To se mi líbí
@eliskarenca já ani nevim kolik mám CS..mně prostě řekne že se neotvírám že hrdlo je 0 a tím to hasne
11. čer 2012 v 17:54  • Odpověz  • To se mi líbí
@ajuse21
Já vím,četla jsem si to,je to zajímavý,alespoň v těhu by mohli mít stejný parametry :unamused: .
11. čer 2012 v 18:22  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@eliskarenca já měla naposled CS3,ale o víkendu práce jak na kostele a malou to nevyhnalo :grinning:nejvíc mě vytáčí jak se v noci budím bolestma,ale mě bolí vše okolo,jen to břicho ne...
@ajuse21 my spolu bydlíme od září,ale pořád se řešilo stěhování atd,tak se v bytě nic nedělo..je to tady katastrofa...starý lino atd,prostě máme co dělat,hlavně si nechcem brát pujčky,tak se dělá vše po kouskách...a chlap se chová jako by se nechumelilo,na vše času dost...
11. čer 2012 v 19:15  • Odpověz  • To se mi líbí
@bajule No Baru teď to čtu :frowning2:! Tak hlavně že to další vyšetření už mělo lepší výsledek!!! Takový doktorky jsou nejlepší,pak se člověk bojí na cokoliv zeptat,no děs. No ale pěknej macík to je 3 kila :grinning:! To krvácení toho se taky děsím,ale četla jsem,že to při konci taky po těch různých vyšetřeních bývá často,tak snad tě to brzy přejde.
11. čer 2012 v 19:37  • Odpověz  • To se mi líbí
@teddylu Jj, děkuju... Krvácení nezesiluje, snad i slábne, tak jsem klidnější :slight_smile:
Jinak vůbec nechápu, kde toho macíka v tom břuchu mám :grinning: A už by nabírat teda nemusel :confused: :dizzy_face:
11. čer 2012 v 19:41  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@teddylu A jsem pěkně nasratá, jelikož jsem si chtěla nakoupit zbytek pro mimčo v lékárně a oni prevíti měli oběd!
11. čer 2012 v 19:42  • Odpověz  • To se mi líbí
Člověk tu půl dne není a fakt nestíhám dočítat. No holení už jsme probraly i dopoledne,já taky musím holit,taky mě to po třech dnech kouše. Co je ale super,že od odpoledne mě nebolí ŽEBRA!!!! Ale musím zaklepat,no asi mi pomohl úklid,to jsem se dostatečně protáhla a pak ještě krátká procházka,ale ta byla opravdu krátká,po 20 minutách nám začalo pršet,tak jsme mazali domů.
11. čer 2012 v 19:49  • Odpověz  • To se mi líbí
@bajule A co ještě potřebuješ,něco do lékárničky kdyby něco??? To se mi stává často a teď když jsem se někam chystala po poledni,tak jsem tam nejprve zavolala,jestli třeba nemají do 14h pauzu.
11. čer 2012 v 19:51  • Odpověz  • To se mi líbí
@teddylu Potřebuju nakoupit krémy na opruzeniny, kapičky na prdíky, líh a tak... A pro sebe ještě vložky do porodky... To jediný mi chybí a pantofle :grinning:
11. čer 2012 ve 20:28  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Holky,já jsem si teď objednala na lékarně.cz ještě pleny,osušky,Frontline.Gravimilk- vanillka,odsavačku na vyysavač, Revitgal-Galmed,tak jsme skoro o 1300kč lehčí,tak jsem na balíček zvědavá :wink: .
@bajule Já si líh a kapičky na prdíky koupím,až půjdeme z porodky,ještě se na to zeptám,vím,že líh musí být 60%,ale ty kapičky uvidím :wink: .Jinak snad vše mám a jestli jsem na něco zapomněla,tak to si přikoupím vždycky :grinning: .
11. čer 2012 ve 20:59  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky holení moc neřešte, já tam měla strniště a vůbec to neřešili....jelikož sem měla na úterý naplánovanou depilaci, pedikůru a řasy a malinkej mi "pokazil" plány, sem teď trošku zanedbaná, ale pomalu to chci dohánět :slight_smile:
Jinak v lékárně stačí na začátek ten líh na pupík, ten je fakt potřeba a dneska u nás byla na ko doktorka a řekla ať si koupím čípky na teplotu, vincentku na vytírání nosu a kapky na prdy, jinak asi nic moc nepotřebujete, samo bepanten, ale jinak asi nic....
11. čer 2012 ve 21:11  • Odpověz  • To se mi líbí
@yesu
Taky si myslím,že se pak uvidí,co bude potřeba :wink: .Co malý,spinká :wink: ?
11. čer 2012 ve 21:15  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@eliskarenca To je příšerný jak ty peníze lítaj :frowning2:! Já zase minule v drogerce nechala 1800kč! Na co je ten Frontline,já myslela že je to pro psy :slight_smile:? A Revigal-galmed? Ty kapičky na prdíky taky koupím až půjdu z porodnice,líh už mám a ještě asi Panadol sirup na teplotu. Jinak asi nic jinýho doma zatím skladovat nebudu,stejně kdyby něco poletím k doktorce a ta nám už vše předepíše :slight_smile:!
11. čer 2012 ve 21:21  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek