• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Červencovky 2012 sem!

15. října 2014 
@eliskarenca Už tři hodiny a ani necekl, to sem zvědavá, co bude teď po kojení!!!!doufám, že to bude lepší jak včera!
11. čer 2012 ve 21:22  • Odpověz  • To se mi líbí
@yesu Co malej spinká :slight_smile:? Přidej fotečky :wink: my se chceme pokochat!!! Já to holení řešit musím,po třech dnech bych se uškrabala jak mě to svědí :frowning2:,musím to prostě nějak zvládnout :grinning:! Tak co,už si koukala jak moc si zašitá :frowning2:? A co tatínek na malého?????
11. čer 2012 ve 21:25  • Odpověz  • To se mi líbí
@eliskarenca Tý jo byla jsi rychlejší,ale myšlenky na otázky pro @yesu máme stejný :grinning:!
11. čer 2012 ve 21:26  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Vy už zase všechny spíte???????????? :grinning: :grinning: :grinning:
11. čer 2012 ve 21:35  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@teddylu
To je fakt děs s těmi penězi,přijde mi,že nic jiného nedělám než platím :confounded: .Frontline je pro psy,objednala jsem to najednou.Lesla teď klíště sice neměla,ale pro sichr,ať to máma doma.Ten Revigal by měl být na ty stri,tak to vyzkouším,ikdyž to nemám tak hrozný,jen na zadku :unamused: .Přesně,taky se budu radit s doktorkou :wink: .
11. čer 2012 ve 21:41  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@yesu
Tak uvidíš,je to zlatíčko :wink: a i kdyby ,tak se vše,jak poroste upraví.Vše už bude jen a jen lepší :wink: :wink: .
11. čer 2012 ve 21:43  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@teddylu
Já ještě ne,ale už jdu zalehnout :grinning:,jsem docela utahaná :unamused: .Dobrou noc!
11. čer 2012 ve 21:45  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@eliskarenca Aha tak to jo,já si říkala že jsem to jednou kupovala psovi :slight_smile:! Teď už má jen obojek Scalibor kterej jedinej nesmrdí a nemá ani klíšťata,ani blechy ,ale to je do jiné diskuse:grinning:! Tak dobrou noc :slight_smile:
11. čer 2012 ve 21:51  • Odpověz  • To se mi líbí
@yesu ahoj, už ti asi holky poradily, neřeš kolik vypije, to je jedno, hlavně aby týdenní přírustek odpovídal, kolik je to za jedno kojení je ještě brzy určovat, to se teprve ukáže :wink: My jsme třeba šli z porodnice po 4 dnech, a oba měli přes porodní váhu, měli 3250 a šli jsme 3330, a to nejdřív zhubl na 2980 a druhy taky 3500porodní a při odchodu 3550 a taky byl na 3300 zhublý. To s tím kloboučkem asi není na stálo, že? :slight_smile:
12. čer 2012 v 08:25  • Odpověz  • To se mi líbí
@ajuse21 ta klima se hodí :grinning: :grinning: :grinning: i když mě byla taková zima že mi balili nohy do takových termonávkeků :grinning: :grinning: taky žádný plán nemám, jen porodit.... :sweat_smile:
12. čer 2012 v 09:21  • Odpověz  • To se mi líbí
@alemari já bych chtěla rodit v hnusným počasí,až bude déšt..protože jestli bude 30 stupnů,tak se tam uvařím :grinning:
12. čer 2012 v 09:23  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@natykata taky tady máme starší lino atd.,hlavně mě štve že není vymalováno..chtěla jsem malýmu dát nad postýlku nějakou dětskou tapetu nebo tam namalovat obrázek a nemůžu..bylo by to hnusný na nějaký flekatý zdi :unamused: a navíc do 2 let chceme baráček,tak mi řekl žese tady nic dělat už nebude..achjo :frowning2:
12. čer 2012 v 09:25  • Odpověz  • To se mi líbí
Jsem myslela,že dnes má být hnusně...a tady svítí sluníčko a je docela teplo.Ve 12.20 jsem objednaná na monitory,tak se půjdu zachvíli připravit :slight_smile: Co dnes vaříte? Já se chystám na guláš,přítel na něj má chut :slight_smile:
12. čer 2012 v 09:29  • Odpověz  • To se mi líbí
@ajuse21 no vidíš, já rodila v dubnu, bylo krásně teplo, a stejně mě třepala zima jak ratlíka malého :wink: ale ty sály tu klimu mají určo všechny :wink:
12. čer 2012 v 09:32  • Odpověz  • To se mi líbí
@eliskarenca já se bojím kupovat dopředu nějaké věci z lékárny protože mi příjde že se to mění hrozně rychle co doporučují, jenou jodisol, pak líh...taky to vemem při odjezdu z porodky :wink:
12. čer 2012 v 09:34  • Odpověz  • To se mi líbí
taky kapičky na prdíky a líh vezmu až pojedeme z porodky domů
12. čer 2012 v 09:42  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobré ráno děvčata. Tak já opět vstávala až teď :grinning:. Místo abych spala míň,tak spím čím dál víc,včera i dnes 10 hodin v kuse bez čůrání :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: !
Taky nám tu dnes svítí sluníčko,ale od západu jdou mraky,tak to na dlouho nebude. Dnes mám v 16h babskou návštěvu,přijde celá rodina,samá ženská a prý s překvapením :sweat_smile: ,tak se jdu pustit do pečení jahodového koláče :slight_smile:!
12. čer 2012 v 09:46  • Odpověz  • To se mi líbí
@teddylu jakohový koláč, jééé :sweat_smile:
12. čer 2012 v 09:48  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@ajuse21 a ty kapičky pa prdíky budeš dávat když bude mimi plakat? Nebo jak ti doporučí? Já jsem to nikdy nepoužívala.....
12. čer 2012 v 09:49  • Odpověz  • To se mi líbí
@teddylu já ale taky spím hodně, taky bez WC, ale někdy jdu třeba 3X... :wink:
12. čer 2012 v 09:51  • Odpověz  • To se mi líbí
@alemari třeba švagrová to dává na lžičce před kojením...že jí to řekli v lékárně.má myslím esspumisan,tak se jich na to zeptám v té lékárně
12. čer 2012 v 09:53  • Odpověz  • To se mi líbí
Já te´d koukala na diskusi a tam zrovna jedna mamča ty prdíky řeší! Horší je to,že každýmu miminku pomáhají jiné kapky,to budeme ze začátku pěkně zkoušet :grinning: ! a hodně používají probiotika,aby se upravilo zažívání,není to ale zbytečné to miminku cpát hned po porodu :frowning2:! Snad by se mu to mělo upravit samo a né hned za pomoci léků!!!
12. čer 2012 v 09:54  • Odpověz  • To se mi líbí
@teddylu teda celou noc bez čůrání,závist :grinning: já dnes chodila každou hodinku.Jahodový koláč,hmmm..mnam,ten bych si taky dala :slight_smile: Já si dnes ve městě koupím asi nějaký zákuseček,když jdu na ten monitor,tak aby byl malej v bříšku akční :grinning:
12. čer 2012 v 09:55  • Odpověz  • To se mi líbí
@ajuse21 No já mám teď zákusek skoro každý den :slight_smile:! Já bez toho sladkého nevydržím ani dvě hodinky.S tím čůráním to myslím ještě přijde,pořád není malá dostatečně velká,aby mi tak hodně utiskovala močák a já potřebovala častěji.
12. čer 2012 v 10:00  • Odpověz  • To se mi líbí
@teddylu taky bez sladkýho nemůžu být a dřív jsem ho ani tolik nevyhledávala,stačila mi čokoláda jednou měsíčně.Jenže ted musím mít každý den něco.Včera jsem volala příteli at mi koupí čokoládu a bonboonky až pojede z práce,že je malej musí mít :grinning:
12. čer 2012 v 10:10  • Odpověz  • To se mi líbí
@alemari
Přesně tak, jsem stejného názoru :wink: .
12. čer 2012 v 10:34  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@alemari
Porodit a to co nejrychleji,bez zbytečného protahování :grinning: Já jsem odrodila,pak to na mě asi dolehlo,protože jsem se skoro 2hodiny klepala na chodbičce zimou pod dvouma dekama :unamused: .
12. čer 2012 v 10:38  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@teddylu
@alemari Ahoj holky! Tak to vám teda tiše závidím... Já dnes byla každou hoďku a myslim, že lepší už to nebude...
12. čer 2012 v 10:39  • Odpověz  • To se mi líbí
@teddylu
@ajuse21 taky si myslím že by se to mělo upravit za nějakou dobu, moje doktorka je docela proti :wink: prý to miminko když brečí tak je těžké poznat z čeho a když maminky argumentovaly že po kapkách nebrečí tak říkala že je v tom i spousta jiných, zklidnujících látek které pusobí na zklidnění miminka. :frowning2: Nedávala jsme to, brečeli, až se vybrečeli tak přestali. A taky mi dětská srdcařka říkala že pro dítě je dobré si pobrečet, zpevnuje se tak břišní stěna, plíce, srdce,zkrátka taková rozcvička, tak jsem to tak brala ,rozcvičovali se rádi :grinning:
12. čer 2012 v 10:44  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@bajule oj, nezávid, my tam tacky dojdem :sweat_smile:
12. čer 2012 v 10:44  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek