Červencovky 2012 sem!

Ahojky holky kdo z Vás bude rodit v červenci?
eliskarenca
12. čer 2012
@ajuse21
To se nedá nic dělat,to je těžký,když chcete začít stavět,ale na vymalování bych si asi trvala i tak 😃 .Ať Ti to dobře dopadne u doktorky.Já dnes udělám bramborový guláš.Tady je to počasí takový všelijaký,pověsila jsem prádlo,tak doufám,že nezačne pršet.Včera bylo u nás krásně,ale já jsem byla v K.H.na školení.Dnes už mám i vyžehleno,uklizeno,tak budu mít volněji 😃 .Včera jsem malý koupila ještě jednu deku do kočárku,tak z ní mám radost,fialková-neodolala jsem 😉 .
alemari
12. čer 2012
@eliskarenca taky ti byla zima? Mě ale v dubnu, horko, okna otevřené, slunko svítilo přímo na sál, protože jsem porodila 12:35 a mě balili nohy do těch termočehosi a přes prsa mi taky dali deku. :-N
bajule
12. čer 2012
@alemari To už pak není moc možnost se vyspat do růžova...
Nejhorší je, když si dojdu na záchod a než dojdu zpátky do postele, tak potřebuju znova 8-(
eliskarenca
12. čer 2012
@teddylu
Platí to 1.,byla jsem moc rychlá 😃 .
alemari
12. čer 2012
@bajule já mám takové tušení že budeš mít taky velké miminko... x-)
alemari
12. čer 2012
Já nevím tak co vařit....
eliskarenca
12. čer 2012
@alemari
@teddylu
To spaní Vám holky závidím 😉 .Já jsem včera usnula docela rychle a večer jsem se vzbudila na záchod jenom jednou.pak až o půl 6,jak přišel přítel domů z noční,pak když šel Danda do školy a to už jsem neusnula.Musím Vám říct,že mě dnes přítel vážně naštval.Prý mu dnes přijde balík,na otázku co,tak vzduchovka-stála 6.500kč.Vzbudila jsem ho,že to přebírat nebudu,byla jsem a ještě jsem z toho vyřízená 😢 .Na otázku na co mu bude,tak prý pro zábavu.dívám se na každou kačku,tolik věcí je tu dělat a hlavně,že mámá vzduchovku,už druhou pro zajímavost-na vrabce,neuvěřitelný,hlava mi to nebere.
bajule
12. čer 2012
@eliskarenca To mi někoho připomíná 😃 Akorát ten můj by pořád kupoval nějaký nářadí....
eliskarenca
12. čer 2012
@teddylu
Já bych to zatím neřešila,některá miminka na prdíky ani netrpí a pak se uvidí 😉 .
alemari
12. čer 2012
@eliskarenca mě by kleplo!!!! Taky si něco objednej, nebo kup, já to taky tak řeším, nenadávám, nekřičím ale dělám to stejné. :-p
bajule
12. čer 2012
@alemari Bříško veliký nemám... Bože, já chci malý miminko =-) x-)
Já dneska dělám obědy dva... Pro přítele jsem upekla bůček se zelím a bram. knedlíkem a pro sebe si vařim brokolici se sýrovým přelivem se španělskou šunkou a žampiony 🙂
bajule
12. čer 2012
@eliskarenca Jestli moje dítě bude trpět na prdíky jako maminka v těhotenství, tak skončim v bohnicích 😃 😃 😃
eliskarenca
12. čer 2012
@alemari
Danda se narodil v září,počasí už si nepamatuju 😃 ,ale byly to asi zpátečně nervy a jedno k druhýmu.
alemari
12. čer 2012
@bajule no pěkně!!! Bůček, jéé to bych si dala!!! Ale asi to budou nějaké těstoviny z kuř.prskem. :-S
alemari
12. čer 2012
@bajule no se nediv že máš prdíky když baštíš brokoličku a jahůdky 😃 Já už se zelí a luštěninám raději vyhýbám...i květák atd , mám chut ale neryskuju :-N
eliskarenca
12. čer 2012
@bajule
V této chvili mi to přijde docela nezodpovědné 😞 ,beze slov,akorát mě z toho rozbolela hlava a to mi bylo dneska vyjímečně docela fajn,tak už není :-| .
alemari
12. čer 2012
@eliskarenca já bych řekla že to bude spíš poklesem tlaku, ne? Teda mě to tak odůvodnili. :-p
eliskarenca
12. čer 2012
@alemari
Přesně to jsem si řekla taky,při první příležitosti a peníze řešit nebudu,třeba se to tady dostaví samo 😃 .
eliskarenca
12. čer 2012
@bajule
doufej,že snad né 😉 .
alemari
12. čer 2012
@eliskarenca tak mě napadá pro zlepšení tvé nálady...že ta vzduchovka , co je na vrabce by se hodila i na jiné ptáky, že mu to vzkazuju...pro zábavu tobě :-N
eliskarenca
12. čer 2012
@alemari
Myslíš tu bolest hlavy 😃 ?
eliskarenca
12. čer 2012
@alemari
Děkuji,to není vůbec špatný nápad 🙂 🙂 🙂 !!
alemari
12. čer 2012
@eliskarenca jako že by jsi se zastřelila? 😃 Nééé, že jsou i jiní ptáci, nelétaví, co by se dali trfit, když vzduchovka pro zábavu tak i tobě :-p 😃
alemari
12. čer 2012
@eliskarenca ježkovy zraky ted jsme se zamotaly...ta zima po porodu si myslím že je poklesem tlaku.. 😃 a vzduchovku už asi chápeš k čemu by byla dobrá :-p :-N
bajule
12. čer 2012
@alemari A že si ho může rozhoupat 😃 😃 😃
bajule
12. čer 2012
@eliskarenca Chlapi.... Ale nakonec jsme vždycky špatný my 😃
snuflinka
12. čer 2012
Ahoj holky, to já měla dneska opět časného budíčka, protože jsem v poradně musela být už v 7:00. Ale vstávám takhle skoro každý den, takže celkem klasika 🙂
Na kontrole jsem nejdřív už byla úplně hotová z toho monitoru. Natálka ho prostě nemá ráda, takže tam se mnou růsně točili na záda a pak zas na bok, tak jsem měla strach, abych nedopadla jako @bajule včera...ale nakonec se srdíčko natočit povedlo a doktor říkal, že je to dobrý 🙂 uf
Na ultrazvuku všechno v pořádku, ačkoli se tam pořád různě natáčí, tak byla hlavičkou dolu, takže snad máme vyhráno 🙂 A ukázala nám obličejík, takovej krásnej nosánek a pusinka a všechno 🙂
No a protože jsem za poslední měsíc přibrala 4kg, což mě celkem děsí, jak jsem začala najednou přibírat, když do 30tt jsem přibrala celkem 9kg a najednou mám nahoře 13kg, tak jsem se zeptala, jestli může odkahnout, kolik malá tak váží...Tak mi udělal radost, protože normálně udělal to měření ultrazvukem jako se dělalo ve 20. a 30. týdnu 🙂 A prý má Natálka cca 2100g 🙂 Ale už už je to jen hrubý odhad, že se to určit už v tomhle stáří přesně nedá 🙂
Streptokoka taky nemám, takže snad všechno v pohodě 🙂

No a k tomu jahodovýmu koláči, mně přiveze zítra taťka od jeho kamaráda 6kg jahod, takže se chystám zítra blbnout s jahodama 🙂 K obědu lívance, o víkendu asi knedlíky...no a většinu rozmixovat s cukrem a do mrazíku, aby bylo na zimu 🙂
alemari
12. čer 2012
@bajule
@bajule :-N Ano, rozhoupat :-N ..holky, ale oni za to nemůžou, oni jsou prostě jiní, takže je to stejně na nás jestli z nich uděláme lidi. Jednou mi řekla jedna paní, moc chytrá paní podotýkám, ¨pro chlapa nesmíš být levná ¨toho se držme.... x-)
alemari
12. čer 2012
@snuflinka takže všechno ok! Já jdu ve čtvrtek, stery už mám, jen krev mi veme, ale já tak můžu jít kdy chci během dne :-N
Jooo, jahodové orgie, já jsem ted nařezala na kousky , žasypala cuktem, koupím šlehačku a mrzku, večer to bude mnamka, horké jahody se zmrzkou a šlehačkou....Jo a taky nevím proč ted tak přibírám 😃 😃 😃 záhada :-N :-N :-N
bajule
12. čer 2012
@alemari Máš recht! :-p 😃
Hele, chlap je vlastně nejsmutnější zvíře na světě... Protože má: Prsa bez mlíka, vejce bez skořápky, ptáka bez křídel a my ženy se přece nebudeme doma rozčilovat kvůli 60gramům klobásy!! 😃

Začni psát odpověď...

Odešli