• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Červencovky 2012 sem!

15. října 2014 
@ajuse21
To se nedá nic dělat,to je těžký,když chcete začít stavět,ale na vymalování bych si asi trvala i tak :grinning: .Ať Ti to dobře dopadne u doktorky.Já dnes udělám bramborový guláš.Tady je to počasí takový všelijaký,pověsila jsem prádlo,tak doufám,že nezačne pršet.Včera bylo u nás krásně,ale já jsem byla v K.H.na školení.Dnes už mám i vyžehleno,uklizeno,tak budu mít volněji :grinning: .Včera jsem malý koupila ještě jednu deku do kočárku,tak z ní mám radost,fialková-neodolala jsem :wink: .
12. čer 2012 v 10:45  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eliskarenca taky ti byla zima? Mě ale v dubnu, horko, okna otevřené, slunko svítilo přímo na sál, protože jsem porodila 12:35 a mě balili nohy do těch termočehosi a přes prsa mi taky dali deku. :sweat_smile:
12. čer 2012 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alemari To už pak není moc možnost se vyspat do růžova...
Nejhorší je, když si dojdu na záchod a než dojdu zpátky do postele, tak potřebuju znova :rolling_eyes:
12. čer 2012 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teddylu
Platí to 1.,byla jsem moc rychlá :grinning: .
12. čer 2012 v 10:47  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bajule já mám takové tušení že budeš mít taky velké miminko... :dizzy_face:
12. čer 2012 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já nevím tak co vařit....
12. čer 2012 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alemari
@teddylu
To spaní Vám holky závidím :wink: .Já jsem včera usnula docela rychle a večer jsem se vzbudila na záchod jenom jednou.pak až o půl 6,jak přišel přítel domů z noční,pak když šel Danda do školy a to už jsem neusnula.Musím Vám říct,že mě dnes přítel vážně naštval.Prý mu dnes přijde balík,na otázku co,tak vzduchovka-stála 6.500kč.Vzbudila jsem ho,že to přebírat nebudu,byla jsem a ještě jsem z toho vyřízená :cry: .Na otázku na co mu bude,tak prý pro zábavu.dívám se na každou kačku,tolik věcí je tu dělat a hlavně,že mámá vzduchovku,už druhou pro zajímavost-na vrabce,neuvěřitelný,hlava mi to nebere.
12. čer 2012 v 10:54  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@eliskarenca To mi někoho připomíná :grinning: Akorát ten můj by pořád kupoval nějaký nářadí....
12. čer 2012 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teddylu
Já bych to zatím neřešila,některá miminka na prdíky ani netrpí a pak se uvidí :wink: .
12. čer 2012 v 10:56  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eliskarenca mě by kleplo!!!! Taky si něco objednej, nebo kup, já to taky tak řeším, nenadávám, nekřičím ale dělám to stejné. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. čer 2012 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alemari Bříško veliký nemám... Bože, já chci malý miminko :confused: :dizzy_face:
Já dneska dělám obědy dva... Pro přítele jsem upekla bůček se zelím a bram. knedlíkem a pro sebe si vařim brokolici se sýrovým přelivem se španělskou šunkou a žampiony :slight_smile:
12. čer 2012 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@eliskarenca Jestli moje dítě bude trpět na prdíky jako maminka v těhotenství, tak skončim v bohnicích :grinning: :grinning: :grinning:
12. čer 2012 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alemari
Danda se narodil v září,počasí už si nepamatuju :grinning: ,ale byly to asi zpátečně nervy a jedno k druhýmu.
12. čer 2012 v 10:59  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bajule no pěkně!!! Bůček, jéé to bych si dala!!! Ale asi to budou nějaké těstoviny z kuř.prskem. :confounded:
12. čer 2012 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bajule no se nediv že máš prdíky když baštíš brokoličku a jahůdky :grinning: Já už se zelí a luštěninám raději vyhýbám...i květák atd , mám chut ale neryskuju :sweat_smile:
12. čer 2012 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@bajule
V této chvili mi to přijde docela nezodpovědné :frowning2: ,beze slov,akorát mě z toho rozbolela hlava a to mi bylo dneska vyjímečně docela fajn,tak už není :unamused: .
12. čer 2012 v 11:02  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eliskarenca já bych řekla že to bude spíš poklesem tlaku, ne? Teda mě to tak odůvodnili. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. čer 2012 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alemari
Přesně to jsem si řekla taky,při první příležitosti a peníze řešit nebudu,třeba se to tady dostaví samo :grinning: .
12. čer 2012 v 11:03  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@bajule
doufej,že snad né :wink: .
12. čer 2012 v 11:04  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eliskarenca tak mě napadá pro zlepšení tvé nálady...že ta vzduchovka , co je na vrabce by se hodila i na jiné ptáky, že mu to vzkazuju...pro zábavu tobě :sweat_smile:
12. čer 2012 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alemari
Myslíš tu bolest hlavy :grinning: ?
12. čer 2012 v 11:05  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alemari
Děkuji,to není vůbec špatný nápad :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: !!
12. čer 2012 v 11:06  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eliskarenca jako že by jsi se zastřelila? :grinning: Nééé, že jsou i jiní ptáci, nelétaví, co by se dali trfit, když vzduchovka pro zábavu tak i tobě :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
12. čer 2012 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@eliskarenca ježkovy zraky ted jsme se zamotaly...ta zima po porodu si myslím že je poklesem tlaku.. :grinning: a vzduchovku už asi chápeš k čemu by byla dobrá :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
12. čer 2012 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@alemari A že si ho může rozhoupat :grinning: :grinning: :grinning:
12. čer 2012 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eliskarenca Chlapi.... Ale nakonec jsme vždycky špatný my :grinning:
12. čer 2012 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, to já měla dneska opět časného budíčka, protože jsem v poradně musela být už v 7:00. Ale vstávám takhle skoro každý den, takže celkem klasika :slight_smile:
Na kontrole jsem nejdřív už byla úplně hotová z toho monitoru. Natálka ho prostě nemá ráda, takže tam se mnou růsně točili na záda a pak zas na bok, tak jsem měla strach, abych nedopadla jako @bajule včera...ale nakonec se srdíčko natočit povedlo a doktor říkal, že je to dobrý :slight_smile: uf
Na ultrazvuku všechno v pořádku, ačkoli se tam pořád různě natáčí, tak byla hlavičkou dolu, takže snad máme vyhráno :slight_smile: A ukázala nám obličejík, takovej krásnej nosánek a pusinka a všechno :slight_smile:
No a protože jsem za poslední měsíc přibrala 4kg, což mě celkem děsí, jak jsem začala najednou přibírat, když do 30tt jsem přibrala celkem 9kg a najednou mám nahoře 13kg, tak jsem se zeptala, jestli může odkahnout, kolik malá tak váží...Tak mi udělal radost, protože normálně udělal to měření ultrazvukem jako se dělalo ve 20. a 30. týdnu :slight_smile: A prý má Natálka cca 2100g :slight_smile: Ale už už je to jen hrubý odhad, že se to určit už v tomhle stáří přesně nedá :slight_smile:
Streptokoka taky nemám, takže snad všechno v pohodě :slight_smile:

No a k tomu jahodovýmu koláči, mně přiveze zítra taťka od jeho kamaráda 6kg jahod, takže se chystám zítra blbnout s jahodama :slight_smile: K obědu lívance, o víkendu asi knedlíky...no a většinu rozmixovat s cukrem a do mrazíku, aby bylo na zimu :slight_smile:
12. čer 2012 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bajule
@bajule :sweat_smile: Ano, rozhoupat :sweat_smile: ..holky, ale oni za to nemůžou, oni jsou prostě jiní, takže je to stejně na nás jestli z nich uděláme lidi. Jednou mi řekla jedna paní, moc chytrá paní podotýkám, ¨pro chlapa nesmíš být levná ¨toho se držme.... :dizzy_face:
12. čer 2012 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@snuflinka takže všechno ok! Já jdu ve čtvrtek, stery už mám, jen krev mi veme, ale já tak můžu jít kdy chci během dne :sweat_smile:
Jooo, jahodové orgie, já jsem ted nařezala na kousky , žasypala cuktem, koupím šlehačku a mrzku, večer to bude mnamka, horké jahody se zmrzkou a šlehačkou....Jo a taky nevím proč ted tak přibírám :grinning: :grinning: :grinning: záhada :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
12. čer 2012 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@alemari Máš recht! :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
Hele, chlap je vlastně nejsmutnější zvíře na světě... Protože má: Prsa bez mlíka, vejce bez skořápky, ptáka bez křídel a my ženy se přece nebudeme doma rozčilovat kvůli 60gramům klobásy!! :grinning:
12. čer 2012 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek