• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Červencovky 2012 sem!

15. října 2014 
@ajuse21 tak žádný monitor :grinning: normálně jen udělala ozvy jako vždy,odběr na cukr..pak doktor stěry na streptokoka a tím to haslo...CS4
jinak holky s těma prdíkama...nedělejte si z nich hlavu už teď každý miminko reaguje jinak a pokud je má,tak pomáhaj různý kapičky,občas to třeba ani nejsou prdíci,ale stačí miminko pevně zabalit zo zavinovačky nebo deky...na naší Natálu nefungovalo bohužel nic,prostě jsem musela vydržet,s Káčou mě těší to,že horší už to nebude :grinning:
12. čer 2012 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@bajule Zvířata bych do toho netahala :grinning:
12. čer 2012 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@natykata nám taky pomáhalo pevně zatáhnout do zavinovačky, ale my jsme staromodní matky!! Ted hodně maminek mimi do zavinovaček ani nedává :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. čer 2012 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alemari jenže pak se díví,že ty prckové pláčou :slight_smile: já mám holku červnovou a zrovna přes vedra,takže zavinovačka taky nešla,ale balila jsem jí do slabý deky(tu už mám nachystanou i na Kačku) :grinning: tak uvidíme...
jůůů,já se bojím,Natálka v neděli slaví,já určitě porodím a z oslavy nebude nic :grinning: nebo se mi holky narodí ve stejný den :grinning:
12. čer 2012 v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
konečně se novou károu můžu pochlubit i já :grinning:
12. čer 2012 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
a tak vypadá postýlka :slight_smile: jestli se náhodou narodí kluk,tak mi ho bude fakt líto :grinning:
12. čer 2012 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí (5)
@natykata krásný,my máme tu samou značku jen dvoubarevný černo-modrý
12. čer 2012 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
@natykata kdyby se fakt narodila ve stejný den, sestřičce jako dáreče! :slight_smile: já mám kluky 15. a 25. stejný měsíc a měli být oba 20. :wink:

Ale stejně kdybys poradila že je mají zabalit, že je bříško bolí z chladu tak je to zbytečné....
12. čer 2012 ve 12:05  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
ahojky holky včera krušnej večer a i noc...a dneska jsem utahaná jako pes a k tomu mě pořád bolí v podbříšku jako při MS a začalo mě píchat v zádech a k tomu začali bolet třísla :frowning2: Tak dneska leháro a klid!
12. čer 2012 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alemari Tak to já mám dvě rychlozavinovačky a pak ještě jednu klasickou po sobě :slight_smile: Prostě taky staromódní matka :grinning:
12. čer 2012 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@snuflinka založíme klub :sweat_smile: mám taky dvě klasiky, ale ne po sobě, protože já je měla po třech sestrách :stuck_out_tongue_closed_eyes: kupovalala jsem každému klukovi novou, a ted ještě nebyla žádná tak krásná abych jí vzala :wink:ale rychlozavonovačku si taky pořídím, mám hnedou po klukách ale tu větší, do 7 kg, :wink:
12. čer 2012 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tý jo já tu dvě hodinky nejsem a zase je tu toho napsáno hafo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ! Jahodový koláč hotov a jak voní :slight_smile:! K obědu mám rajskou,tak už jdu na ní!

@natykata
@chezzule
Kočárky pěkný děvčata,to se bude vozit :slight_smile:! U nás je Camarelo taky dost oblíbená značka,tak snad vám budou dobře sloužit!!! Já pořád čekám až zavolají,že už kočárek přišel,mělo by to být koncem týdne,pak taky nafotím :slight_smile:.
12. čer 2012 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teddylu jaký budeš mít kočárek?
12. čer 2012 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chezzule Já Brio go černý na bílé konstrukci a už mám i od paní z MMB podložku řůžovou s puntíky,tak jen čekám až dojde,vyzkouším a nechám si ušít ještě další doplňky,abych to stihla než se malá narodí :slight_smile:!
12. čer 2012 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@chezzule jé,v takové ho ani neznám :slight_smile:
@teddylu u nás právě Camarelo nikdo nemá,tak jsem se ho bála,ale na netu jsou na něj v celku dobrý ohlasy a mě se naskytl v takovýhle barvě :grinning: tak jsem po něm skočila :slight_smile:
@alemari no já měla s Natálkou termín 11.7 a narodila se 19.6....Kačenka má termín 1.7 a zatím se nikam nehrne :slight_smile: tak uvidíme,jak moc budou holky od sebe :grinning: ségra má holky 3dny od sebe v září a já s bráchou jsme od sebe 5dní v červenci :grinning:
12. čer 2012 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@natykata třeba budou slavit narozky dohromady,naši to tak dělají ,i když jsou o 10 dní, a 3 roky k tomu :wink:
12. čer 2012 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alemari holky budou mít rozdíl 4let...ale počítám s tím,že se oslavy spojí,proto asi tak šílím letos s tou oslavou,protože to bude poslední,co bude středem pozornosti jen Natálka :slight_smile:
12. čer 2012 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@natykata no právě v takové kombinaci sem ho taky neviděla,ani na internetu,takže sme rádi,že ho tady v okolí nikdo nebude mít :wink:
12. čer 2012 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@teddylu hezký,ale ta cena je trochu vyšší.My měli ten náš Camarelo za 10.480kč v trojkombinaci,nechtěli sme zbytečně nic drahého.Měli sme vyhlédnutý i jiný skoro o půlku levnější,ale byl malý a nakonec sme dostali od babiček peníze,takže sme si jeli pro ten camarelo :slight_smile: a spokojeni
12. čer 2012 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chezzule My jsme dostali od našich na kočárek 20 tisíc a tenhle jsme chytli v akci za 17500kč a je to také trojkombinace:slight_smile:! Já jsem potřebovala kočárek hodně skladný a lehký,prostě spíš do města a tenhle váží jen 11 kilo a složí se do úplné placky,tak se mi krásně vejde do mého pidi autíčka Twinga :grinning:! Pokud to půjde,tak ho nechám ještě na druhé mimčo, podle recenzí je hodně kvalitní,tak snad vydrží. Na tůry po lesních cestách,na které chodíme denně, jsme vybrali nosítko Manducu,tam by asi co se našich dálek týče neobstál i ten nejterénější kočárek:frowning2:!
12. čer 2012 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teddylu tak to jo,my také chtěli kočárek který bude jak dost prostorný,tak zároveň lehký a dobře skladný.Sice máme dost velké auto,ale v dnešní době je to obrovská výhoda mít dobře skladný kočárek :slight_smile: sice čekáme holčičku a všichni se diví,proč je tmavý,ale také bych ráda,aby vydržel i pro druhé dítě a třeba to příště bude chlapeček...ikdyby ne,nám se líbí a věřím tomu,že s ním budem max.spokojeni a budeme moct jezdit na výlety i s kočárkem...
12. čer 2012 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chezzule Já jsem také nechtěla černý,měla jsem vybranou limitovanou edici čokoládově hnědý ma metalicky béžové konstrukci,ten by šel také pro obě pohlaví,ale tam byla cena jen za korbu a sporťák 18500kč a když přišla ta akce(pochopitelně se natýkala té limit. edice :frowning2:),bylo rozhodnuto! Tak černá je zase neutrál a paní na MMB šije i potak na boudičku,na madlo,ty vložky,tašky,tak se pak dá kočárek krásně oživit :slight_smile:!
Původně to měl být tenhle :slight_smile: pořád je srdcová záležitost :cry: !
12. čer 2012 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teddylu tenhle má opravdu krásnou barvu,ale bohužel často je to otázka financí-že ušetříš zase na jiné věci.My teď dostali ještě nějaké penízky,tak sme je schovali pro malou na další věcičky,které bude potřebovat ještě.Nebo třeba zjistíme že nám ještě něco chybí.Jelikož je to naše první mimi,tak s tím tolik zkušeností nemám a doba se holt mění a přibývají neustále nějaké vymoženosti a novinky
12. čer 2012 ve 14:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, já mám doma takovýho vzteklouna vzteklýho, že bych ho zabila... :rolling_eyes:
Jdu zase pracovat...
12. čer 2012 v 15:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bajule Copak chlap zas provedl? :rolling_eyes:
12. čer 2012 v 15:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teddylu ještě sem tam nekoukala, ale dneska to mám v plánu, sem zvědavá! včera koukal přítel a říkal, že stehy vidět nejsou, ale že je to tam roztažený! Tak doufám, že se to stáhne!!!!
@alemari No nevím...dneska sem to zkoušela zase bez a nejde to, Kubík má malou pusu a já ty prsa moc nalitý a nemůže to chytit a až bude větší asi už bude na ten kloubouček moc zvyklej, uvidíme..
12. čer 2012 v 15:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak další noc byla mnohem lepší, malej se budil po třech a půl hodinách a já spala 5 hodin, takže úspěch!!Dneska sem dokonce byla v obchodě a v lékárně :slight_smile: Můj chlap je úžasnej, jak vyměněnej, lítá kolem mě, kolem malýho, se vším mi pomáhá a pořád se tulíme, jsme jak čerstvě zamilovaní :slight_smile: Večer budem koupat, tak sem zvědavá jak se to bude prckovi líbit!
12. čer 2012 v 16:00  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
autor
@yesu Yesu já ti to tak závidím...z té lepší stránky...já tu tvrdnu doma celé ty dny sama nuda nemám co dělat...a jsem už nedočkavá....
Z té horší stránky jsem zase ráda, že tam ještě je...je brzo..kdy se tobě narodil taky nějak tak 36 týden né?...
Aspoň už máš co dělat...
A když bude čas tak hoď a chlub se dalšíma fotkama jsem nenasytná..a 1 foto mi nestačí :grinning:....Tak až bude čas spomeň si na mě... :slight_smile:
12. čer 2012 v 16:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luciemeli jj narodil se 35+2...je to fakt holky nádhera, strašně si to užívám, ale hodně dělá i to, že mi chlap fakt pomáhá... :slight_smile:
12. čer 2012 v 16:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@yesu zavidím...ale už né dlouho...sice brzo ale kila uplně super...se nedivím, že tě pustili dřív domů z mimísem..to už je krásná váha a hlavně byl zdravej....ten můj se tam jenom boulí a nikam se mu nechce!...za to mě trápí pořád mám bolesti...kolik si měla CS pořád na trojce si byla?...když jsi byla na poslední prohlídce?... :confounded: chudáčku...
12. čer 2012 v 16:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek