• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Červencovky 2012 sem!

15. října 2014 
@yesu Já jsem měla taky problém s kojením,protože se malej špatně chytal na má obří prsa :grinning: ,v porodnici mi řekli ať kloboučky nepoužívám,že je to odlišný styl sání a bla,bla....když jsem přišla domů tak jsem ve změti hormonů začala na posteli brečet,že jsem neschopná matka,která ani nedokáže nakrmit své dítě :grinning: Tak přijela švagrová,přivezla kloboučky a hned to šlo lépe.Ptala jsem se pak na to dětské doktorky a ta mi řekla ať klidně kloboučky používám,že důležité je aby se malej najedl a rozběhlo se kojení.Kloboučky jsem používala 3 týdny,pak malej zesílel,pusinka vyrostla :slight_smile: a kojili jsme už bez kloboučků.Koncem 3.měsíce jsem ho musela začít přikrmovat,protože málo přibíral,ale u toho jsem i kojila a to až do 11.m. Teď už mám kloboučky koupený a beru si je do porodnice a ať si říkaj co chtěj. Přeju ti pevné nervy,protože pro mě bylo kojení docela boj :wink:
12. čer 2012 v 16:13  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@domca06 malej právě přes ně krásně pije, tak to neřeším, když to bez nich nepůjde, nevadí, hlavně, že je mimi spokojený :slight_smile: počkám pár dnů a zase to zkusím...
12. čer 2012 v 16:22  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@luciemeli nebyl důvod nás tam držet, šli bysme domů už čtvrtej den, ale museli tam zůstat kvůli té žloutence...no naposled sem měla CS3, takž je vidět, že na tom asi až tak nesejde...
12. čer 2012 v 16:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@yesu no já mám taky CS 3 a jsem otevřená na prst a půl....mám klid. řežim přísný...žádné procházky a k tomu jenom ležet a ležet....a do toho játra..no a je vymalováno....ale já na to kašlu chodim normálně ven a akorát beru hodně těch vytmínů na ty játra..pořád jsem se drbala..tak jsem si i nějakou chvilinku pobyla na šestinedělí...na rizikovce...a 4 den mě pustili domů...bez miminka...ještě :slight_smile:
12. čer 2012 v 16:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@snuflinka To je pokaždý keců, když má doma něco dělat... :rolling_eyes:
12. čer 2012 v 16:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@yesu to je jedno, hlavně že pije a má co pít :slight_smile: Sleduju že se i vyspíš...tak at to vydrží!!! :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. čer 2012 v 16:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luciemeli aha tak to sem nevěděla...no možná sem to trošku zavinila i já, jak mi doktorka řekla, že se to na porod nechystá, tak sem začala víc běhat a míň ležet, tak nevím, ale teď už s tím nic nenadělám, hlavně, že je prcek v pořádku!
12. čer 2012 v 16:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alemari no pět hodin je pro mě krize, ale zatím neusínám ve stoje :grinning:
12. čer 2012 v 17:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alemari
Taky jsem to tak myslela,já nééééééééééééé :grinning: .
12. čer 2012 v 17:01  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bajule Ti chlapi jsou občas fakt nemožní!!! Nj, co naděláš, viď? :frowning2:
12. čer 2012 v 17:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@yesu :grinning: a jste zdraví oba dva :grinning:..Mě se tam jen a jen koulí...tak nezapomeň na ty fotečky až budeš mít časík...:slight_smile:
12. čer 2012 v 17:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bajule
Přesně,poskakoval dnes kolem mě,ale to mu jen tak ještě neprojde,má to u mě schovaný,taky jsem mu řekla svý :grinning: .
12. čer 2012 v 17:03  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@snuflinka Na to že mám doma hodinovýho manžela, tak hrůza. Všichni si ho tak chválej, jak je šikovnej, pečlivej, uklidí po sobě a bla bla... A doma? Na co šáhne to posere, všude samá díra. Vymaluje a vydrží to dva dny, než to zase odře... Místo dírky na šroub udělá ďouru jako prase... Police jsou všechny křivý....
Strašný, jenže on se u toho začne fakt strašně rozčilovat a odnesu tu náladu já :rolling_eyes:
12. čer 2012 v 17:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eliskarenca Kup si taky něco pěknýho a neser se s nim :grinning:
12. čer 2012 v 17:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bajule To víš, to je jak s tou kovářovic kobylou, jdyž ho jinde chválí :frowning2: Ber to pozitivně, třeba se na těch policch nebude držet prach, když jsou nakřivo, to třeba myslel dobře :grinning: (to už je fakt zoufalej humor tohle :grinning:)

Já si v tomhle teda fakt nemůžu stěžovat, ale pravda je, že občas ho k něčemu dohnat je taky umění...třeba nové zrcadlo do koupelny...tak nějak se uklidňuju tím, že v srpnu plánují s mým taťkou odstěhovat mě a malou k našim a vymalovat obývák...tak že tu koupelnu a práh u vchodových dveří udělají snad nejpozději spolu s tím :grinning: Ale už to nějak neřeším...
12. čer 2012 v 17:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luciemeli hi hi :grinning: taky musej pořád rejpat ty chlapi blázniví...já to mám doma taky :wink: no už aby jsme si tam viděli :slight_smile:
12. čer 2012 v 17:21  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@snuflinka Nejhorší je, když ale potom po mě jde tchýně, že je to moje vina, protože ho k tomu nedokážu dokopat :rolling_eyes: To mě pak dokáže pěkně ........!!!!
Já jsem jenom zvědavá, jak chce stihnout předělat a vymalovat do mýho porodu obývák... Na to, že příští týden mám první termín to jde :unamused:
12. čer 2012 v 17:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bajule taky jsem dnes v noci chodila co hodku na záchod a jak jsem ulehla,tak jsem měla nutkání jít znova
12. čer 2012 v 17:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bajule to by se dalo komentovat: " Kovářova kobyla chodí bosa" Bohužel to tak často funguje :unamused:
12. čer 2012 v 18:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
U nás se zase honí truhlář(potřebuju na chodbě dodělat vestavěnou skříň) a taky topenář(přidat ještě jeden radiátor do koupelny, ten žebřík to tolik nevyhřeje) Tak jsem zvědavá jak to zvladneme :slight_smile:
12. čer 2012 v 18:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lejlax Haha, koukám že to je všude stejný :grinning:
12. čer 2012 v 18:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ajuse21 Je to fakt na budku :unamused: Dneska potřebuju i přes den takhlen... Se pěkně naběhám...
Já už chci porodit!!!!! I když jedny starosti ubudou a další přibudou :grinning:
12. čer 2012 v 18:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bajule to si piš, úplnej normál :grinning: Takže nepropadat depresi, ale urgovat se musí :sunglasses:
12. čer 2012 v 18:53  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@yesu a co máš jako doping? :wink:
12. čer 2012 v 18:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lejlax Když já prostě chci, aby tu bylo pro mimčo všechno tip ťop!! A ten můj chlap to vůbec neřeší.... :angry:
Deprese kvůli němu? No to už ne-e :slight_smile:
12. čer 2012 v 18:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alemari Taky by mě zajímalo, ať víme jak na to? :grinning:
12. čer 2012 v 18:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alemari můj doping je te můj andílek :grinning: s jídlem je to děs, mám od porodu hrozný nechutenství!!!musím se do jídla nutit!
12. čer 2012 v 19:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bajule Ten tvůj chlap je asi taky na ranu, že?držím palce, ať se změní jak ten můj!teda jen doufám, že to není dočasný!
12. čer 2012 v 19:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@yesu Jéé, tak to ti nezávidim, já todlen měla na začátku těhu, tak doufám, že se mi to po porodu vyhne....
Děkuju :grinning: Ale bacha na to, já mám doma frajera co už dvě děti má, takže všechno ví a všechno zná :grinning: Občas mě s tím pěkně prudí, ale doufám, že to všechno jsou jen řeči a až uvidí malýho, tak bude celej poprděnej :slight_smile:
My jsme zvláštní pár, někdy bychom se sežrali láskou a někdy se nemůžeme ani cejtit :grinning:
12. čer 2012 v 19:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bajule ted nevím na co? :sweat_smile:
12. čer 2012 v 19:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek