• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Červencovky 2012 sem!

15. října 2014 
@yesu
@bajule myslíte ten doping?
12. čer 2012 v 19:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bajule
To víš,že jo,jen co si něco vyhlídnu,ale nechám to asi až po porodu,koupím si něco pěkného.Já ke všemu přistupuju jinak,ale po dnešku,to už je po několikáté to bude jinak :grinning: .Když ho to chytne,tak hlavu moc nepoužívá a já to pak zachraňuju,ale až ho v tom jednou nechám vyplácat,tak se bude divit.Nejhorší je,že za pár dnů to bude někde ležet,jako všechno.Co se týká tchyně,to je bez komentáře :confounded: .To by mě piclo,kdybych ještě neměla vymalováno,já jsem si to okočírovala zavčas.Já zase,ale čekám na přístřwšek na kočárek.
12. čer 2012 v 19:10  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alemari No jasný :wink:
12. čer 2012 v 19:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eliskarenca Přístřešek na kočárek? :confused:
12. čer 2012 v 19:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eliskarenca
@bajule holky, co je to tchýně, to je nějaký dezinfekční prostředek na záchod? :astonished: neznám....
12. čer 2012 v 19:13  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@bajule já nemám nic co by bylo novinkou, hroznový cukr zobkat, Gravimilky jsem pila fakt hodně, hlavně kvůli sobě aby mi nic nechybělo protože mimi si veme vždy co chce ale maminka pak vypadá jak vydra :wink: a hlavně jíst pravidelně aby se mléko tvořilo a maminka nebyla vycuclá, protože když má mimi kolem těch 4-5 měsíců tak je to fakt vysilující kojit. Mě chutnala pohanková, ovesná kaše, to mě vždycky posílilo :wink:
12. čer 2012 v 19:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alemari Já ti nevim čeče... Ale nějakej sajrajt to bude.... :grinning:
12. čer 2012 v 19:19  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@alemari Kaše mi chutná taky, ale ty následky potom :grinning: Já jsem na sebe opravdu zvědavá :grinning:
12. čer 2012 v 19:22  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@bajule tak to jsme na tom podobně, ikdyž teď se jen "láskujem" :grinning: Přítel má občas tendenci mi taky radit a to děti nemá, zrovna dneska sem ho vyhnala od koupání, protože bych chytrej jak rádio a nechtěla sem se dohádat! ale pak sme se tomu zasmáli :slight_smile:
12. čer 2012 v 19:22  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@yesu Zase je fajn, když se tomu pak zasmějete :wink: Já ho asi budu vyhazovat taky často :grinning:
12. čer 2012 v 19:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bajule Tak u nás to je tak, že se máme moc rádi, oba jsme narození v býku a naprosto si rozumíme :slight_smile: Hádky u nás naštěstí nebývají a když se náhodou nepochopíme tak si to vysvětlíme v naprostém klidu, proto jsem s přítelem spokojená :sunglasses:
12. čer 2012 v 19:29  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lejlax Tak to je krásný.... Můj chlap je typickej tvrdohlavej kozoroh a já snílek vodnářka :grinning:
12. čer 2012 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Přítel už má dvě dospělé děti 16+20let a nikdy se nesnažil být chytřejší než já :slight_smile: a že si také už něčím prošel. Jsem od něho o 5let mladší a moc si mě váží, tak doufám, že nám to vydrží i dál :slight_smile:
12. čer 2012 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
@yesu Tak hlavně že ti neříká, jak máš správně kojit jako manželův švagr své manželce :grinning:.
12. čer 2012 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
12. čer 2012 v 19:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bajule následky myslíš jako že kyneš nebo že je ti blbě? Na mléko je to ale super :wink:
12. čer 2012 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bajule taky zajímavá kombinace :wink: ale říka se, že protiklady se přitahují!
12. čer 2012 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@yesu
@bajule
Já jsem na toho mýho chlapa taky zvědavá,jak bude reagovat na malou atd.... :wink: ?
12. čer 2012 v 19:38  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eliskarenca no já sem si nechtěla dělat iluze a sem hodně příjemně překvapená!!!!!
12. čer 2012 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bajule
Jéééé,u nás je to přesně naopak :grinning: .
12. čer 2012 v 19:40  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
12. čer 2012 v 19:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alemari Kynu, ale ve střevech :grinning: :grinning: Strašně mě to ucpává :angry:
12. čer 2012 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alemari
Hroznový cukr je určitě dobrý a na ten Gravimilk jsem zvědavá,nemám s ním zkušenost,ale už ho mám objednaný :wink: .
12. čer 2012 v 19:43  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eliskarenca Jestli mě naštve, tak ho něčim praštím a je to :grinning:
12. čer 2012 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lejlax Můj prtiklad je býk :grinning: :grinning: Většina mých chlapů byli býci, asi tak 90% :grinning: Nikdy to nevyšlo... Tak kozoroh musí stačit :grinning: :grinning:
12. čer 2012 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@yesu
Držím palečky,aby mu to vydrželo co nejdéle :wink: .
12. čer 2012 v 19:52  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bajule
Taky k tomu nemám někdy daleko :grinning: .
12. čer 2012 v 19:55  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bajule aha, ti to nesedí, a ani když je to vařené ve vodě? :wink:
12. čer 2012 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eliskarenca jsou i maminky kterým to nechutná tak nevím...ale na to noční kojení kdy je člověk fakt vyčerpaný je to dobrý pomocník, nejsi ráno unavená, vykojená...znáš to , ne? :wink:
12. čer 2012 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@yesu Tak já se taky snažím spíš odpočívat,ale znáš mě,tak chodím jen krátké procházky :slight_smile:! Snad si malou nevyženu i já,když píšeš že sis to možná zavinila sama:frowning2:,tak hlavně že jste zdraví. Já jsem ale teprve 33+2 tak ať se ještě drží v bříšku!
12. čer 2012 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek