• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Červencovky 2012 sem!

15. října 2014 
@alemari To jsem nezkoušela...
12. čer 2012 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bajule asi ti dělá špatně to mléko, nadýmá...až budeš kojit, vyzkoušíš všechno, jen aby byl klid :sweat_smile:
12. čer 2012 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alemari :sweat_smile: Tak to věřim, i kdybych měla jíst suchý rohlíky :sweat_smile:
Ale hrnek mlíka si tď dát teda nemůžu, to je jak dát si projímadlo....
12. čer 2012 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ženský, jdu si natáhnout hřbet :slight_smile:
Dobrou a málo učůranou noc :grinning:
12. čer 2012 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alemari Tak já už zase trpím:frowning2:! ŽEBRA :angry: :angry: :angry: ! Kroužím jak blázen,ale prd platný. Hlavně mi nepiš že to budu muset do porodu vydržet :frowning2:,to dřív skočím z okna!!!
12. čer 2012 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alemari
Znala,už je to docela dlouho :wink: ,jsem na to zvědavá.Psali tam,že je to dobrý i v těhotenství?Uvidím,jestli mi to bude šmakovat a pak to leště pít.Kolikrát si nakoupím tolik věcí a pak to stejně nepoužívám,tak doufám,že se polepším :grinning: ,to samý já a cvičení.
12. čer 2012 ve 21:17  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bajule
Dobrou noc!
12. čer 2012 ve 21:18  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teddylu
neskočíš :wink: ,já mám zase šílený bolesti páteře,trpíme,ale vydržíme :wink: !!!
12. čer 2012 ve 21:19  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Holky,jdu zalehnout.Dobrou noc!
12. čer 2012 ve 21:37  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem tu zase poslední a pak nemám ráno spát do půl 10h :grinning:! Tak jdu taky na kutě!!!
12. čer 2012 ve 22:18  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Tak holky včera porodila kámoška a kamarádovo manželka :slight_smile: Obě měly termín za 14 dní :slight_smile: No a mamina mi přeposlala mailík od paní z Rakouska, ke které jezdíme už několik let do penzionu - její dcera měla termín měsíc přede mnou (takže příští týden) a malej už je od minulého pondělí taky na světě....letos všichni rodí nějak dřív :grinning:
13. čer 2012 v 06:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lejlax Jj, to jsme na tom s chlapem stejně :slight_smile:

@bajule Tak to já jsem romantickej a citlivej rak a manžel tvrdohlavej a racionální kozoroh :grinning: No a kupodivu nám to spolu jde dobře, on prostě umí skvěle ustát ty moje občasný plačtivý stavy (díky bohu za to, protože ho do teď obdivuju, jak se mnou přežil moje státnice :grinning: No a jak se blíží porod, tak jsem taky samý slzičky a strach...no a po porodu si iluze ani nedělám, takže chudák malej :grinning:)
13. čer 2012 v 06:36  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Dobré ránko maminy :wink:
Jaká byla noc, také tak učůraná jako u nás?
Adélka je ve školce a Matýsek nám tam nějak vyvádí, ani nevím zda mám sedět nebo stát a nebo ležet :unamused:
13. čer 2012 v 08:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@snuflinka jjj, je to fakt že letos rodí všichni nějak dřív :slight_smile: nám také pan doktor vyhrožuje že malej půjde cca o 10 dní dřív....no uvidíme v pátek na kontrole :astonished:
13. čer 2012 v 08:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@milushka88 Mně zatím nikdo nevyhrožuje, tak jsem na to sama zvědavá :grinning: Včera mi doktor dokonce říkal, že po TP už budu chodit na kontroly do porodnice a že se to zatím na nic nechystá :grinning:
13. čer 2012 v 08:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno :slight_smile: jsem tu jen na skok.včera monitory v pořádku,malej se nechal natočit,ale asi se mu to moc nelíbilo ty sondy na břiše..kopal jak divej :slight_smile: ted jedu do poradny,tak odpol vás snad stihnu dočíst.
13. čer 2012 v 08:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@snuflinka hmmm, tiše závidím :wink: no uvidíme v pátek jak nám to dopadne...
13. čer 2012 v 08:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ranko,holky chtěla jsem se zeptat jestli některé z vás ve vaší porodnici nabídli odběr pupečníkové krve?
V naší porodnici ho nabízejí,tak jsme nejdřív o tom uvažovali,ale nakonec do toho asi nepůjdem.Uvažujete o něm některá?
13. čer 2012 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@domca06
Mně tuto možnost nikdo nenabídl a ani jsem o tom nepřemýšlela :wink: .
13. čer 2012 v 09:34  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno,holky!
Já už jsem dnes vzhůru od 6hodin,tak jsem odvezla Dáju na bus a pustila jsem se do smluv,moc se mi nechtělo,ale chtěla bych to stihnout komu jsem to slíbila než porazím,protože potom nevím,kdy se k tomu dostanu :grinning: .Dnes budu snad vegetit,chtěla jsem povlíknout,ale nechám to až na víkend,to má být krásně,teď je to u nás pořád takový všelijaký.Dnes udělám zapečený šunkafleky.tak to bude rychlovka :grinning: .
13. čer 2012 v 09:39  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ajuse21
Ať Ti to dobře dopadne v poradně,pak písni :wink: .Já jdu zítra,tak jsem zvědavá,jak to s námi vypadá :wink: ?
13. čer 2012 v 09:41  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj hokly, co je s tou @majinka?
13. čer 2012 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bajule
Potřebuji udělat uzavřený přístřešek na kočárek,tak jsem zvědavá,jestli se ho s Eliškou dočkáme :unamused: .Máme zatím,ale jsou jen pod střechou a já to potřebuji mít krytý,kvůli dešti a tak.Musí to zvládnout než se vrátíme,řešit to nebudu,ať si pak poradí :grinning:,čas na to má,jen si to uzpůsobit,což je problém a pak,jak ho znám bude lítat :grinning: .
13. čer 2012 v 09:46  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alemari
Ahojky,vidíš,nevím,je pravda,že se tady vždy na chvilku ukázala,že by další mamina :wink: ?
13. čer 2012 v 09:47  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alemari
ProsímTě,co Ty na to lněný semínko-názor :slight_smile: ?
13. čer 2012 v 09:48  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eliskarenca ona měla jít v pondělí na kontrolu, měla špatnou krev, tak doufám že je miminko na světě a né mamainka ve špitále :wink:
Lněné semínko? No nepila jsem ho, ale kolem mě ženské jo, některé měly i překotný porod, jestli se ptáš jestli to zabírá tak na 100000%ANO. Dává se to zvířatům aby porodily bez problémů, tady na farmě to dávají krávám, ovcím, prostě všemu. Já vypadám spíš jako verlyba než kráva tak nevím kolik bych toho měla vypít :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :sweat_smile:
13. čer 2012 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
Jo a vidím že se tu řešila i jaká byla noc, hrozná, nespala jsem, otočila jsem se víckrát než primabalerina v Labutím jezeru, ale WC jen jednou, nechápu proč. :rolling_eyes:
13. čer 2012 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alemari
Aha,tak uvidíme,ale asi jedno nebo druhý,jinak by se asi ozvala :unamused: ,držíme palečky :wink: .Ježíš :grinning: :grinning: :grinning: ,to je teda dobrý.Jak jako překotný porod?Zabírá na co :grinning: ?Na porod bez problémů,určitě :slight_smile: ???Včera jsem si o tom četla,tak to zkusím,pokazit tím nic nemůžu,snad :grinning: .Odpoledne jedu s Dájem do Janovic,tak si skočím do lékárny.Vezu ho na letáky a stavím se do obchodu něco mu koupit na výlet,zítra ráno v 5hodin jedou se školou do Osvětimi,tak jsem na to zvědavá.Prý je to tam docela depresivní :confounded: .Vrací se kolem +hodiny v noci,tak budeme mít od rána veselo :slight_smile: .
13. čer 2012 v 10:09  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alemari
Tak to jsi měla noc nic moc.Já docela v poho,až na ty záda,bolí mě čím dál víc,jsem z toho docela nervozní,protože s tím nic teď momentálně nenadělám :confounded: .Nemáš nějaký dobrý cviky na posílení zádového svalstva?
13. čer 2012 v 10:12  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eliskarenca Osvětim? Byla jsem tak jen jednou , ale ten pocit, ta energie co tam je je nepopsatelná, měli by těm děckám něco před tím přečíst,je to pro ně do budoucna velké poučení co všechno se může stát mezi lidma....

A ten len? :grinning: No když se kráva nechá inseminovat velkým plemenem býka tak se jí to dává aby to tele vůbec porodila... :wink: A překotný porod víš co je, ne? Je to prostě rychlovka bez varování :sweat_smile: Znám 2 hokly co tak porodily, jedna prostě doma jen ucítila tlak v křížích a tříslech , stvrdlo břicho a měla nutkání tlačit, do nemocnice jí mažel sice dovezl ale rodila po chodbě....
13. čer 2012 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek