• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Červencovky 2012 sem!

15. října 2014 
ahojky holky,dneska to spaní zase stálo za houby,furt sem se jenom převalovala,až sem si říkala,že ta naše malá ve mně musí lítat jako raketa :grinning: jak má člověk nabírat síly na ten kolotoč,co přijde po porodu,když už teď stěží spím normálně...
13. čer 2012 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@eliskarenca na zádové co se dají dělat i v těhu,no uvonující jsou ty co jsem psala i teddylu, kroužit rukama současně dopředu , pak zpět, ale chce to pomalu a hodněkrát, ted psala ale že už jí to nezabírá...a zádové posílit...spíš takové ty co stojíš proti zdi a tlačíš rukama na zed, nebo na bederní je výborný stoj o jedné noze s podsazanou pánví a jakoby stáhnout břišní svaly, jen si dávat pozor aby koleno šlo na vnější stranu při pokrčení..poradila by nám i snuflinka, ta má doma odborníka :dizzy_face:
13. čer 2012 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@teddylu ty žebra , jejda to je nadělení, doufám že na mě to nepříjde...já možná ty cviky co cvičím tak mi to nějak oddalují nabo co , ale cvičím to stále, vždycky chviličku , víckrát za den. Myslím si, že až malá klesne mezi kosti úplně tak to přejde...mě je tě úplně líto :frowning2:
13. čer 2012 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bajule třeba to přejde, nebo budeš jako moje sestra, vypila litry kefírů a různých acid.mlék, protože normální nemohla, k tomu starou vánočku, a kojila do 2 let. Ale fakt aby mimčo bylo v klidu tak uděláš stejně všechno-... Já třeba nemohla polévky, ty mě úplně nafoukly, jakékoli,a zůstalo mi to do ted... :wink:
13. čer 2012 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky to počasí už mě štve! Před chvílí svítilo slunce tak jsem dala ven prádlo a teď je zas černo a bude určo lejt,tak abych tam pro to zas běžela :angry:
13. čer 2012 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@domca06 tady je škaredě už pár dní a také furt prší a nebo je škaredě,tak člověk nevystrčí ani paty z domu... :frowning2:
13. čer 2012 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chezzule tak tady se zas skrz ty mraky dere slunce....jen jsem zvědavá jak bude zítra, protože Domča má odpoledne ve školce na zahradě loučení se školáky a hrozně se na to těší...teď bude takhle bláznivý počasí a až budem v porodce tak bude krásně a svítit slunce :confounded:
13. čer 2012 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@domca06 taky se děsím,že budou horka,až budu rodit,to se pak zblázním...tady po sluníčku ani stopa :frowning2:
13. čer 2012 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak moje noc byla šííílená!!! Záchod... A pak záchod... A pak zase záchod.... A když už bych konečně spala, tak od šesti ráno tu řvou děcka co mají školní výlety, dělaj bordel, kouřej nám pod oknama a to podotýkám, že jim je tak 10-12let, učitelé na ně koukaj a nic neřeknou... Bydlíme na vlakovým nádraží, ale díky bohu na vesnici, takže těch vlaků tu zase tolik neprojede... Jsem zvědavá, jak mě to bude snášet dítě :fearful:
@alemari Mě nafukuje snad všechno... Se jenom podívám na květák a už mě tlačí břuch :grinning: A žebra? Ty bych si teď nejraději odoperovala :zipper_mouth:
13. čer 2012 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@eliskarenca Chlap... Na všechno dost času.... :rolling_eyes: :grinning:
13. čer 2012 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@snuflinka Mám ráda raky a doufám, že mi tam prdelka vydrží do 21.6. aby to byl ráček (i když už si přeju porodit snad hned :grinning: )
13. čer 2012 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@alemari Tak a já jsem dnes vstávala v půl 11h :grinning:! Jedině v posteli mě ty žebra nebolí :slight_smile:! No a teď uže jsem po snídani a jak se zase naplnil žaludek,tak to začíná uffff :frowning2:! Já snad přestanu jíst. Jinak tedy holku tu psaly že ke konci se už moc nepřibírá,tak to je nějakej omyl nééé??? Stoupla jsem dnes na váhu a za 10 dní od poslední kontroly u dr na gyndě mám nahoře 2kila :angry: :angry: :angry: ! Já se do těch 80 kil nevejdu :cry: . No jó ale to jsou ty moje buchty,koláčky,sušenky,čokoládky to se pak nesmím divit že :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: !
Včera jsem od přítelovo sestry dostala ten rámeček,jak se tam udělá otisk ručičky,nebo nožičky miminka,chtěla jsem to kupovat a tak mi udělala hroznou radost. Malá bude mít památku :slight_smile:.
A co u tebe nového???
13. čer 2012 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bajule já bych zas raději blížence nebo lva!!!Tak bud si pohnu nebo lehnu a počkám :grinning: Ale v noci, jak jsem se převalovala, tak jsem si uvědomila že bych měla fakt už konečně zvolnit, nebo porodím a bude to v pr..i, Ato asi proto, že mě včera nějak rozčílili kluci a jak jsme tak na ně řvala tak ten malý ke mě přišel,pohladil mě břicho a říká, mami, hlavně at ti z nás nepraskne voda, to miminko by pak muselo do ikalburátoru a to já bych ho tam samotné nenechal, ani do školky bych nechodil, byl bych tam s ním. :sweat_smile:
13. čer 2012 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
Jo a jinak tady u nás na západě opět od rána leje a leje. To jsem zvědavá na ten slunečný víkend :slight_smile:!
13. čer 2012 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teddylu no spát jsem nemohla!!!!
13. čer 2012 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alemari No tak to je ale krásný :slight_smile:
@alemari Jak nemohla????????????
@teddylu a víš co je to inkalburátor?
13. čer 2012 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teddylu Jsme na tom s těma žebrama úplně stejně :frowning2:
A ten rámeček jsme dostali od mýho bratra už k Vánocům :slight_smile: Jenom jsem zvědavá, jak nám ten otisk půjde a vůbec nevim, kdy ho udělat, jestli hned, nebo třeba až na měsíci...
13. čer 2012 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teddylu já nevím, prostě nemohla spát..asi tím šíleným dětěm nebo co, a ještě se mi zdálo o tchýni, tak si vyber bud spíš nebo jsi s tchýní...
13. čer 2012 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@domca06
Tak to samý jsem měla včera já a dnes na to kašlu,nechám to na pátek,to už má být hezky,tak snad :wink: .
13. čer 2012 v 11:14  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alemari Zdát se mi o tchýni, tak se probudim spocená a vyděšená!! :grinning: :grinning:
13. čer 2012 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@bajule no vidíš proč jsem nespala,a zato můžeš i ty, kdyby jste to tu včera neprobíraly tak mám klid :sweat_smile:
13. čer 2012 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alemari Jdu se stydět do kouta :sweat_smile: :grinning:
13. čer 2012 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@bajule by mě zajímalo jak se s těma bolavýma žebtrama budeš tlačit v koutě :grinning:
13. čer 2012 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@alemari Těžko, ale že jsi to ty, tak to nějak zvládnu :grinning:
13. čer 2012 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@alemari Já myslím, že už bude mít Emičku venku, čekala bych jí zpět každým dnem :slight_smile: Měla jít totiž v pondělí na kontrolu, ale neozvala se od čtvrtka odpoledne, takže... :slight_smile: Snad samá pozitiva ;)
13. čer 2012 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@snuflinka no já vím že ta krev nebyla dobrá, hlavně aby nebbyla ve špitále...
13. čer 2012 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@alemari To fakt netuším :grinning:??? Tak to mě by nevadilo být s tchýní,ale tak spánek je lepší :slight_smile:!
13. čer 2012 v 11:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bajule Hm Baru ale ty už to máš za pár,to vydržíš :grinning:!
Já taky nevím kdy budu dělat ten otisk,ale asi tak 14 dní po narození a když bude malá spát,ať z toho není nějaká patlanice,když se začne škubat!
13. čer 2012 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek