Červencovky 2012 sem!

Ahojky holky kdo z Vás bude rodit v červenci?
chezzule
13. čer 2012
ahojky holky,dneska to spaní zase stálo za houby,furt sem se jenom převalovala,až sem si říkala,že ta naše malá ve mně musí lítat jako raketa 😃 jak má člověk nabírat síly na ten kolotoč,co přijde po porodu,když už teď stěží spím normálně...
alemari
13. čer 2012
@eliskarenca na zádové co se dají dělat i v těhu,no uvonující jsou ty co jsem psala i teddylu, kroužit rukama současně dopředu , pak zpět, ale chce to pomalu a hodněkrát, ted psala ale že už jí to nezabírá...a zádové posílit...spíš takové ty co stojíš proti zdi a tlačíš rukama na zed, nebo na bederní je výborný stoj o jedné noze s podsazanou pánví a jakoby stáhnout břišní svaly, jen si dávat pozor aby koleno šlo na vnější stranu při pokrčení..poradila by nám i snuflinka, ta má doma odborníka x-)
alemari
13. čer 2012
@teddylu ty žebra , jejda to je nadělení, doufám že na mě to nepříjde...já možná ty cviky co cvičím tak mi to nějak oddalují nabo co , ale cvičím to stále, vždycky chviličku , víckrát za den. Myslím si, že až malá klesne mezi kosti úplně tak to přejde...mě je tě úplně líto 😞
alemari
13. čer 2012
@bajule třeba to přejde, nebo budeš jako moje sestra, vypila litry kefírů a různých acid.mlék, protože normální nemohla, k tomu starou vánočku, a kojila do 2 let. Ale fakt aby mimčo bylo v klidu tak uděláš stejně všechno-... Já třeba nemohla polévky, ty mě úplně nafoukly, jakékoli,a zůstalo mi to do ted... 😉
domca06
13. čer 2012
Holky to počasí už mě štve! Před chvílí svítilo slunce tak jsem dala ven prádlo a teď je zas černo a bude určo lejt,tak abych tam pro to zas běžela ]-(
chezzule
13. čer 2012
@domca06 tady je škaredě už pár dní a také furt prší a nebo je škaredě,tak člověk nevystrčí ani paty z domu... 😞
domca06
13. čer 2012
@chezzule tak tady se zas skrz ty mraky dere slunce....jen jsem zvědavá jak bude zítra, protože Domča má odpoledne ve školce na zahradě loučení se školáky a hrozně se na to těší...teď bude takhle bláznivý počasí a až budem v porodce tak bude krásně a svítit slunce :-S
chezzule
13. čer 2012
@domca06 taky se děsím,že budou horka,až budu rodit,to se pak zblázním...tady po sluníčku ani stopa 😞
bajule
13. čer 2012
Ahoj holky, tak moje noc byla šííílená!!! Záchod... A pak záchod... A pak zase záchod.... A když už bych konečně spala, tak od šesti ráno tu řvou děcka co mají školní výlety, dělaj bordel, kouřej nám pod oknama a to podotýkám, že jim je tak 10-12let, učitelé na ně koukaj a nic neřeknou... Bydlíme na vlakovým nádraží, ale díky bohu na vesnici, takže těch vlaků tu zase tolik neprojede... Jsem zvědavá, jak mě to bude snášet dítě 😕
@alemari Mě nafukuje snad všechno... Se jenom podívám na květák a už mě tlačí břuch 😃 A žebra? Ty bych si teď nejraději odoperovala :-x
bajule
13. čer 2012
@eliskarenca Chlap... Na všechno dost času.... 8-( 😃
bajule
13. čer 2012
@snuflinka Mám ráda raky a doufám, že mi tam prdelka vydrží do 21.6. aby to byl ráček (i když už si přeju porodit snad hned 😃 )
teddylu
13. čer 2012
@alemari Tak a já jsem dnes vstávala v půl 11h 😃! Jedině v posteli mě ty žebra nebolí 🙂! No a teď uže jsem po snídani a jak se zase naplnil žaludek,tak to začíná uffff 😞! Já snad přestanu jíst. Jinak tedy holku tu psaly že ke konci se už moc nepřibírá,tak to je nějakej omyl nééé??? Stoupla jsem dnes na váhu a za 10 dní od poslední kontroly u dr na gyndě mám nahoře 2kila ]-( ]-( ]-( ! Já se do těch 80 kil nevejdu 😢 . No jó ale to jsou ty moje buchty,koláčky,sušenky,čokoládky to se pak nesmím divit že 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 !
Včera jsem od přítelovo sestry dostala ten rámeček,jak se tam udělá otisk ručičky,nebo nožičky miminka,chtěla jsem to kupovat a tak mi udělala hroznou radost. Malá bude mít památku 🙂.
A co u tebe nového???
alemari
13. čer 2012
@bajule já bych zas raději blížence nebo lva!!!Tak bud si pohnu nebo lehnu a počkám 😃 Ale v noci, jak jsem se převalovala, tak jsem si uvědomila že bych měla fakt už konečně zvolnit, nebo porodím a bude to v pr..i, Ato asi proto, že mě včera nějak rozčílili kluci a jak jsme tak na ně řvala tak ten malý ke mě přišel,pohladil mě břicho a říká, mami, hlavně at ti z nás nepraskne voda, to miminko by pak muselo do ikalburátoru a to já bych ho tam samotné nenechal, ani do školky bych nechodil, byl bych tam s ním. :-N
teddylu
13. čer 2012
Jo a jinak tady u nás na západě opět od rána leje a leje. To jsem zvědavá na ten slunečný víkend 🙂!
alemari
13. čer 2012
@teddylu no spát jsem nemohla!!!!
bajule
13. čer 2012
@alemari No tak to je ale krásný 🙂
teddylu
13. čer 2012
@alemari Jak nemohla????????????
alemari
13. čer 2012
@teddylu a víš co je to inkalburátor?
bajule
13. čer 2012
@teddylu Jsme na tom s těma žebrama úplně stejně 😞
A ten rámeček jsme dostali od mýho bratra už k Vánocům 🙂 Jenom jsem zvědavá, jak nám ten otisk půjde a vůbec nevim, kdy ho udělat, jestli hned, nebo třeba až na měsíci...
alemari
13. čer 2012
@teddylu já nevím, prostě nemohla spát..asi tím šíleným dětěm nebo co, a ještě se mi zdálo o tchýni, tak si vyber bud spíš nebo jsi s tchýní...
eliskarenca
13. čer 2012
@domca06
Tak to samý jsem měla včera já a dnes na to kašlu,nechám to na pátek,to už má být hezky,tak snad 😉 .
bajule
13. čer 2012
@alemari Zdát se mi o tchýni, tak se probudim spocená a vyděšená!! 😃 😃
alemari
13. čer 2012
@bajule no vidíš proč jsem nespala,a zato můžeš i ty, kdyby jste to tu včera neprobíraly tak mám klid :-N
bajule
13. čer 2012
@alemari Jdu se stydět do kouta :-N 😃
alemari
13. čer 2012
@bajule by mě zajímalo jak se s těma bolavýma žebtrama budeš tlačit v koutě 😃
bajule
13. čer 2012
@alemari Těžko, ale že jsi to ty, tak to nějak zvládnu 😃
snuflinka
13. čer 2012
@alemari Já myslím, že už bude mít Emičku venku, čekala bych jí zpět každým dnem 🙂 Měla jít totiž v pondělí na kontrolu, ale neozvala se od čtvrtka odpoledne, takže... 🙂 Snad samá pozitiva 😉
alemari
13. čer 2012
@snuflinka no já vím že ta krev nebyla dobrá, hlavně aby nebbyla ve špitále...
teddylu
13. čer 2012
@alemari To fakt netuším 😃??? Tak to mě by nevadilo být s tchýní,ale tak spánek je lepší 🙂!
teddylu
13. čer 2012
@bajule Hm Baru ale ty už to máš za pár,to vydržíš 😃!
Já taky nevím kdy budu dělat ten otisk,ale asi tak 14 dní po narození a když bude malá spát,ať z toho není nějaká patlanice,když se začne škubat!

Začni psát odpověď...

Odešli