• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Červencovky 2012 sem!

15. října 2014 
@snuflinka Jakou Emičku kdo rodí :slight_smile:? Někdo tady od nás??? Já už nemám vůbec přehled holky,mě to přijde,že tu jsme pořád všechny :grinning:!
13. čer 2012 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teddylu Při mým štěstí určitě budu přenášet... Počkej :grinning:
No ale určitě, jestli pojedem z domova, tak ještě prostě zapnu ten počítač a napíšu vám že jedem:grinning:
Už se strašně těšim až to tady bude někde vystavený :slight_smile: Jenom mě pěkně štve, že ten můj chlap nechce jít se mnou na nějaký focení s bříškem :frowning2:
O to víc mě sere to, že tchýně má jako velikou zálibu focení a tvoření fotoknih a fotek na plátno. A nekecám vám, jsme spolu s přítelem čvrtým rokem a já nejsem ani na jedné fotce z těch jejích alb.. A když dělala knihu pro jeho bývalou přítelkyni z německa o jeho životě, tak jsem byla na jedné maličké fotce jak nějaká teta co s nima náhodou jela na výlet :frowning2: Hlavně že fotí každou píčovinu, každýho brouka a kočku dá do toho svýho alba raděj než mě!!! A to mě mrzí... Co asi jednou řekne svýmu vnoučeti, až se zeptá a proč tady nikde neni maminka? Že jsem se nechtěla nechat vyfotit? Mrcha jedna...

@alemari A zase tchýně :grinning: :grinning: :grinning:
13. čer 2012 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teddylu Ne, ne... Ta co už porodila, takže @Yesu :grinning: by nám sem měla dát číslo, ať jí můžem napsat, že rodíme :grinning:
13. čer 2012 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@teddylu tam se dávají děti když praskne brzo voda, říkal můj syn, čti zpět :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Já jsem usnula když ráno všichni odešli, ale stejně mě vzbudili nějací lidi, asi o pul 10. Zítra jdu poprvé na monitor, jsem zvědavá, ale stahy tam nebudou, mě to břicho tvrdne minuimálně....
13. čer 2012 v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bajule no, třeba dopadne jako moje tchýně, vnoučata jí budou říkat teto...protože si k nim nenajde cestičku :unamused:
13. čer 2012 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bajule Nebudeš přenášet,ale určitě nám dej vědět až pofrčíte:grinning:! Už jsme si o těch znameních psaly a já zase Ráčka nechci,když jsem Rak sama a vím co jsem za povahu :confounded: ,já chci Lvici bojovnici :slight_smile:!
Toho tvýho chlapa nechápu,ale já vlastně taky nemám žádnou foku v těhotenství s přítelem,protože mě vlastně vždycky fotí on :grinning: :grinning: :grinning: ! Budeme muset někoho poprosit,aby nám udělal aspoň jednu společnou fotku. V sobotu má být krásně,tak to pojedeme na chatu na přehradu,tak si tam v plavkách aspoň na fotce porovnáme pupíky :slight_smile:.
Ta tvoje tchýně je ale fakt divná :angry: :angry: :angry: ! Když má takovou zálibu ve focení,tak proč vás nenafotí ona a ještě ušetříte za fotografa!!! Vy spolu nevycházíte moc dobře???
13. čer 2012 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alemari Snad ne, říkám si, že kdyby byla v nemocnici, tak by tam šla fakt až v pondělí a o víkendu bychom o ní tím pádem ještě věděly...
@teddylu majinka1981 tady byla naposledy minulý čtvtek odpoledne, tak uvažujeme, jestli už neporodila...jeden termín měla teď 17.6. a druhý na začátku července...a Emička měla přeci ve 30tt kolem 2kg, Majinku poslední 2 týdny všechno hrozně svědělo, tak by venku být mohla..
@alemari A možná bych jí to i přála :angry: Za to, jak se ke mě chová!
@snuflinka jo, ona měla mimi velké...no tak to asi je venku. Já měla taky 1850g! Tak to taky budu brzy? :fearful:
13. čer 2012 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alemari Aha já myslela že je to nějaký novodobý přístroj :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: !
Tak ty jdeš zítra na monitor,ty se máš a proč já až ve 37 týdnu :frowning2:,já jdu v pátek na kontrolu a na stěry a pro výsledky z krve a pro ukončení neschopenky,tak už by toho na doktorku bylo asi moc :slight_smile:! Má na každou těhulku tak ca 5 minut :frowning2: a asi ani nemá ten přístroj na měření srdíčka v ordinaci.
13. čer 2012 ve 12:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bajule a nebude to taky trochu mužova chybka že si pro tebe nebvybojoval místo u maminky? :wink:
13. čer 2012 ve 12:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ať žije internet v mobilu :slight_smile: Až pojedu rodit, dám určitě vědět aspoň na fotoblogu, protože mi koník v mobilu občas blbne :frowning2:

Jinak jsem očistila 6kg jahod, půlku jsem namixovala do mrazáku, pak tam ještě dám do pytlíků celé jahody na knedlíky...no a odpoledne budu dělat lívance, teď jsem kaput...a musím se doškrábat do krámu přo šlehačku a tvarohy atd. A odpoledne ještě udělám jahodový cheesecake, už na něj mám chuť :slight_smile:
13. čer 2012 ve 12:05  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@alemari třeba nebudeš :slight_smile: Kolegyně mi včera v práci říkala, že její malej měl tři kila už v červnu, to už jí prý doktoři málem posílali rodit...no a rodila na konci srpna, týden před termínem a malej měl 4,5kg - takže obřík
13. čer 2012 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@snuflinka Aha majinka,no vidíš :slight_smile:! Já mám sice net v mobilu,ale moc na něj nechodím,tak až pojedu já,tak to tady taky asi nestihnu napsat. To pak myslím budu mít co dělat sama se sebou :grinning:! No ale to už vy všechny budete mít odrodíno,já to stejně vidím až na začátek srpna :slight_smile:!
13. čer 2012 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teddylu já jdu na stahy a srdce, to je v jednom stroji,ale kdyby to neměla v ordinaci tak by tě poslala do špitálu, možná se jí to ještě nezdá na natočení, já mám břicho jak 10ti kilový meloun...a mimi bylo velké, třeba podle toho se to dělá, ale byla jsem od 34tt i u kluků. Normálně se jde ve 36tt. Se zeptej proč až 37!
Mě bude taky ještě krev brát , stery mám ok. :slight_smile:
13. čer 2012 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
krásný den holky :slight_smile: tak já spala cééééélou noc :slight_smile: a bříško i ráno krásně měkký,dnesla ještě netuhlo,to je boží klid,vám povím...kámoška mi psala,že to bude klid před bouří,ale silně pochybuju :slight_smile: i když ode dneška už rodit do neděle nesmím,prostě na tý oslavě budu a basta a zákon schválnosti je svině :grinning:
koukám,řešíte tchýně :slight_smile: no,moje tchýně je maximálně upnutý magor na svýho syna(mýho muže) a ještě ke všemu jí mám vedle ve vchodě,ale má to zas výhodu :slight_smile: stejně tak se upíná na mimino,takže mě pořád kontroluje a obskakuje :grinning: a z Kačenky se může po to,i když ještě neni ani na světě :slight_smile:
13. čer 2012 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@snuflinka já měla kluky akorát, ale ted mi říkal že ty další děti jsou obvykle větší....aby mi to dítě vlezlo do kočárku, takových peněz stál :grinning:
13. čer 2012 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alemari No ona mi minule řekla,že na monitor mě pošle do nemocnice kde budu rodit,že je to lepší a řekla to je ale ještě čas,to až ve 37 týdnu,tak to asi tak bude. Jen mě štve,že tam budeme muset jet tedy třikrát,je to docela dálka :frowning2:! A na stránkách Ostrovské porodice píšou,že na monitor stačí přijet poslední týden před porodem a bez objednání. Tak nevím jestli bych na ty první monitory mohla jít tady do Sokolovské pordnice,když tam ale rodit nebudu? Na to se ale dr bojím zeptat,ona slouží tady v Sokolovoské porodnici. Už když jsem jí říkala kde chci rodit,tak se moc netvářila,jen mi řekla,že je to každého volba,ale ten obličej u toho :frowning2:!
13. čer 2012 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teddylu no tak to je asi ten důvod proč se tak chová...
13. čer 2012 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@milushka88 :grinning: to je fakt :grinning: neboj budeme...a ještě jim ukážeme!
13. čer 2012 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@teddylu Nevycházíme, děláme jako že nic, ale nemáme se rádi... Odsoudila mě ihned co mě přítel představil a přes to vlak nejede... Všude mě pohanila, vypráví o mě kraviny a má mě za 10letou buchtu co nic neumí. Na moje těhotenství se snažila tomu mýmu natlačit do hlavy, že jsem si to naplánovala abych nemusela chodit do práce... Vůbec jí nevadí, že jsem konečně našla práci, kterou jsem měla fakt ráda...
@alemari Muž mezi nás prý nechce zasahovat, aby si to nerozházel u mě ani u maminky :rolling_eyes:
13. čer 2012 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky já dneska spala jak zabitá....fakt od toho půlky druhého trimestru jsem se nevyspala vůbec...a dneska jako kdybych snad řezala týden dříví....ani mobil mě neprobudil....To se mi ještě nestalo...no jo no už se to blíží tak si asi teď tělo bude odpočívat a pak až příjde porod si neodpočine vůbec...:grinning:
13. čer 2012 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@natykata Ta moje je na svýho vejškrabka třetího upnutá až až moc!!! Všechny vnoučata by sežrala láskou a to co čekám jí nezajímá! Ani na kočárek nám nepřispěla a na to mi chlap řekl, že už přece přispěla.. Ale jeho bejvalce!!!! :rolling_eyes: Na mimčo jsme nic nedostali, ale hlavně, že dala synáčkovi 3000,- jen tak na motorovou pilu :pensive:
Holky, já jsem úplně obyčejná holka, uklízim, peru, vařim, chodim (teď teda ne) do práce, do hospody nechodim, peníze zbytečně neutrácim... Jediná moje neřest je že kouřim... Já nevim proč jí tak vadim...
13. čer 2012 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luciemeli ty jo já chci taky takhle chrupkat :slight_smile: poslední dva týdny nespím skoro vůbec :unamused: zaberu pořádně tak kolem té půl šesté a ve čtvrt na osm vstáváme s dcerkou do školky...no a pak né abych si šla lehnout, musím jít něco dělat a nebo vejrám jak tydýt do pc :unamused: :grinning:
13. čer 2012 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bajule jo holka já tohle měla u bývalého a jeho matky taky :unamused: pak když se narodila malá tak jsem tu starou čarodejnici měla nakvartýrovanou denně doma, a když jsem jí to kolikrát říkala že mi to vadí, že nemám žádné soukromí atd, tak se mohla pos**t
Za to teď to otočila, hlavně pomohlo to že jsme šli s mým teď již ex od sebe, teď s bývalou tchýní vycházím úplně na 1.
13. čer 2012 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bajule tak, jednou to vyřešit bude muset, dítě je velký důvod...ale chápu, taky jsem si tím prošla, naštěstí mužíček pochopil velmi brzy že ve slušnosti ale důrazně pořádek udělat musí. :slight_smile:
13. čer 2012 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bajule a ona kouří?
13. čer 2012 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bajule extchýně mě taky nemohla ani cejtit,ale tu plně chápu :grinning: kdyby mi 20letý syn přitáhnul těhotnou 16letou puberťačku,tak jí taky zabiju :grinning: tahle tchýně mě bere pořád suprově..chodím i na kafe atd,díky bohu,ale jak jde o milana,tak bych jí nakopala,on je marod a ona ho sem chodí kontrolovat,nosí mu dobroty atd :grinning: jak na miminko :grinning:
13. čer 2012 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky já jsem zvědavá jaké budeme my tchýně! :sweat_smile:
13. čer 2012 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@bajule Hm tak to asi ty těhu fotky fakt nebudou :frowning2:! To je opravdu hrozný,když jsou v rodině takový blbý vztahy. Nejhorší je to,že kdyby to nebylo v rodině,nemusíš se s tím člověkem už nikdy vidět,ale tady je to něco jiného. Taky jsem jednou zažila,že se mě přítel před jeho rodinou nezastal,ale bylo to opravdu jen jednou a to jsem mu pak dala,byla jsem v právu a on mlčel,tak to jsem pak řádila a od té doby mám klid. My vycházíme dobře,díky bohu za to!!!
13. čer 2012 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek