Červencovky 2012 sem!

Ahojky holky kdo z Vás bude rodit v červenci?
snuflinka
27. bře 2012
@bajule Ještě že tak 🙂 Já jsem taky hrozná kočičí máma 🙂 Ale teď v paneláku kočičku nemáme (ona by byla chudák, když jsme s manželek celý den v práci)
mmaammiinnaa
27. bře 2012
@hannulee 3kg, co já bych za ně dala :-S
Už jsem nabrala 10kg (u předchozích 2 těhu to bylo vždy 20kg), říkala jsem si, že se budu hlídat, ale nejde to 😞 jen bych se cpala a hlavně sladkým 😃 Vždy jsem těch 20kg shodila, tak se nestresuji a užívám si.
Vitamínky neberu, jen první 3 měsíce listovku...
bajule
27. bře 2012
Já kdybych nejedla pořád jenom to sladký, tak bych snad měla nahoře tak kilo 😃 řekla bych, že tloustnu spíš na tuk a ne na bříšku 😃 Ale když mě to nedá, nejíst to sladký.... 😎
Mě se zvětšuje bříško a vrchní část těla, obvzlášť moje prsa, které mají už velikost F-G :-S
Vitamíny beru jen když si vzpomenu a to Flavobian, jsou to dva prášky, jeden je vitamín a druhý je kys. listová a DHA. První tři měsíce jsem brala Calibrum a bylo mi po něm špatně...
teddylu
27. bře 2012
@luciemeli Ahoj tak jsem tu zas dlouho nebyla a nestačím dočítat,nejednou je tu toho nějak moc 😃! Tak kluk je potvrzen,ale je škoda že se neukázal,teď už je to čím dál víc složitější,jak je mimi velké. Já z toho posledního velkého UTZ také nemám potvrzenou holčičku,tak už radši růžovou ani nenakupuju 🙂. Snad se ti ukáže až půjdeš příště.
nemja
27. bře 2012
Ahoj holky, mohla bych se k vám taky ještě přidat? Mám termín 20.7. a zatím to vypadá na klučíka 🙂
teddylu
27. bře 2012
Tak koukám že když jsem přibrala už 8 kilo,tak to je docela dost 😃! Začínasla jsem na 63. Jím normálně a už se nestresuju,však já to pak zase schodím. Nejvíc se mi to usadilo na prsou,bocích a stehnech,dělám si zásoby na čas kojení.
Koukák že jste už řešily pokojíčky! Tak tam my máme zatím skladiště a už jsem říkala,že bychom to měli začít řešit. Některé skříně chci vyhodit,máme tam celou obývací stěnu,tak něco použijeme zatím jako skříňky na oblečení a hračy a klasický nábytek do dětského pokoje budeme řešit před nástupem dítka do školy a to je ještě hodně daleko. Jinak vymylováno máme na kuřátkově žlutou a teď budu malovat žirafky na zeď. Přítel mi v práci udělal šablony,tak jsem zvědavá jak to půjde. Máme totiž žirafu na dětském koberci a také bude vyražená na čele postýlky,prostě přežirafováno😃.
Jinak mě už asi týden chytají křeče do nohou,tak mám asi nedostatem hořčíku,tak musím do lékárny a to pálení žáhy mě už dohnalo také,co na to berete holky???
luciemeliautor
27. bře 2012
@teddylu Zlato je tam pindík jsem ti posílala tady 3D foto 🙂
teddylu
27. bře 2012
@nemja No určitě vítej,čím víc,tím líp 🙂! Tak gratulace k těhotenství a klučíkovi.
teddylu
27. bře 2012
@luciemeli Jo jo to jsem koukala,viděla jsem pindíka,ale myslela jsem to tak,že nemáte fotečku obličeje,že se schovával 😃! Chápeš mě 🙂?
snuflinka
27. bře 2012
@teddylu Na pálení žáhy ideální ovocné pastilky Rennie 🙂 Ty jsou moje spása, trpím s žáhou už 3 týdny - prý když hodně pálí, narodí se mimčo s hodně vlásky, tak jsem na to zvědavá 😃
luciemeliautor
27. bře 2012
@teddylu Jo jo...ten se nechtěl a nechtěl natočit tak jak měl a pan doktor mi trochu zaklepal na bříško jestli se nepootočí a bohužel tak jen z profilu 😉 😃
teddylu
27. bře 2012
@snuflinka Jé tak to si jí nechám pálit,ať je Barborka pořádně vlasatá 😃! Díky zkusím to Rennie.
yesu
27. bře 2012
@mmaammiinnaa
@teddylu Jeee holky já jsem tak ráda, že nejsem jediná, která tak přibírá...já mam nahoře 7kg....chtěla bych to ukočírovat do 15kg, ale nijak se nehlídám a sladkýho jím taky hodně, ale já ho prostě miluju!!!!
snuflinka
28. bře 2012
@teddylu A včera večer jsem zrovna četla, že je to další z těhotenských pověr a že žáha pálí i maminy, kterým se narodí mimčo úplně bez vlásku 😃 Tak zase nic, no 🙂))
bajule
28. bře 2012
@yesu 😃 Sladký , jo to je naše prokletí... 😃
snuflinka
29. bře 2012
@hannulee Tak jaký bylo cvíčo? 🙂
hannulee
29. bře 2012
@snuflinka Bohužel sem nebyla,přepadl mě nějakej výtok,tak sem to nechtěla pokoušet,když je to cvičení i v bazénu.Prý je to normální,ale měla sem strach abych si něco nepřinesla tak sem radši nešla.Ale mrzí mě to 😞
snuflinka
30. bře 2012
@hannulee Tak to na druhou stranu chápu. Já se bazénu vyhýbám radši úplně, kamarádka před 5 lety přišla v 21tt o dvojčata, protože chytla v bazénu stafylokoka nebo nějakou podobnou potvoru, takže si plavání nechám radši až bude malá venku...
hannulee
30. bře 2012
@snuflinka Tý jo,tak to je hrůza,ja to mam jen občas,v pondělí si chcu radši skočit k doktorovi,protože je mi škoda toho cvičení 😞 ten bazén je v ceně a platit jen za půl hodky v tělocvičně a pak jít domů se mi nechce.
luciemeliautor
30. bře 2012
Už jsem zoufalá...kyčle mě bolí, v noci se nevyspím. No katastrofa a prý bude hůř! Malý kope...to je dobře. 🙂 Dodělávání baráku...malování už jsem úplně na dně...ať už je vše zamnou... 🙂
bajule
30. bře 2012
@luciemeli Luci, jsme na tom stejně... Už nevim, jak si přes bříško lehnout, bolí mě záda a jak mě malej kope, když si lehnu jen na část břicha, tak nespim... Teď mám ještě klid, jsem u rodičů, ale po neděli mě čeká malování, uklízení a do toho začnu prát a žehlit oblečky a plíny pro malýho :-S
Ale už jen chvíli!!! Máme před sebou poslední trimestr 🙂
luciemeliautor
30. bře 2012
@bajule No právě-....my s manželem doděláváme...slava bohu že už vše máme dodělané skoro!!! 🙂 aspoň nejsem sama. a k tomu dnes to hnusné počasí.! :-S
bajule
30. bře 2012
@luciemeli Z toho počasí jsem nešťastná a to má na horách zase napadnout sníh 😞 Takže doufám, že to bude ihned tát....
bajule
30. bře 2012
Holky, odkud všechny vlastně jste?
luciemeliautor
30. bře 2012
@bajule to snad ne...žádný sníh už!!! 😃
luciemeliautor
30. bře 2012
@bajule Litoměřice a okolí 🙂
bajule
30. bře 2012
@luciemeli Já bydlím kousek od Harrachova a tady ten sníh ještě je 😞
snuflinka
31. bře 2012
@bajule Já z Plzně 🙂
luciemeliautor
31. bře 2012
@bajule No tak to jsi opravdu na horách...My jsme z nížiny, ale můžu ti říct, že vychr je tu opravdu silný. Až se nám otřásá barák 😃
snuflinka
31. bře 2012
@luciemeli Jo, tady je dneska kupidivu taky solidní fičák 🙂