• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Červencovky 2012 sem!

15. října 2014 
@bajule Ještě že tak :slight_smile: Já jsem taky hrozná kočičí máma :slight_smile: Ale teď v paneláku kočičku nemáme (ona by byla chudák, když jsme s manželek celý den v práci)
27. bře 2012 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hannulee 3kg, co já bych za ně dala :confounded:
Už jsem nabrala 10kg (u předchozích 2 těhu to bylo vždy 20kg), říkala jsem si, že se budu hlídat, ale nejde to :frowning2: jen bych se cpala a hlavně sladkým :grinning: Vždy jsem těch 20kg shodila, tak se nestresuji a užívám si.
Vitamínky neberu, jen první 3 měsíce listovku...
27. bře 2012 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já kdybych nejedla pořád jenom to sladký, tak bych snad měla nahoře tak kilo :grinning: řekla bych, že tloustnu spíš na tuk a ne na bříšku :grinning: Ale když mě to nedá, nejíst to sladký.... :sunglasses:
Mě se zvětšuje bříško a vrchní část těla, obvzlášť moje prsa, které mají už velikost F-G :confounded:
Vitamíny beru jen když si vzpomenu a to Flavobian, jsou to dva prášky, jeden je vitamín a druhý je kys. listová a DHA. První tři měsíce jsem brala Calibrum a bylo mi po něm špatně...
27. bře 2012 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luciemeli Ahoj tak jsem tu zas dlouho nebyla a nestačím dočítat,nejednou je tu toho nějak moc :grinning:! Tak kluk je potvrzen,ale je škoda že se neukázal,teď už je to čím dál víc složitější,jak je mimi velké. Já z toho posledního velkého UTZ také nemám potvrzenou holčičku,tak už radši růžovou ani nenakupuju :slight_smile:. Snad se ti ukáže až půjdeš příště.
27. bře 2012 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, mohla bych se k vám taky ještě přidat? Mám termín 20.7. a zatím to vypadá na klučíka :slight_smile:
27. bře 2012 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak koukám že když jsem přibrala už 8 kilo,tak to je docela dost :grinning:! Začínasla jsem na 63. Jím normálně a už se nestresuju,však já to pak zase schodím. Nejvíc se mi to usadilo na prsou,bocích a stehnech,dělám si zásoby na čas kojení.
Koukák že jste už řešily pokojíčky! Tak tam my máme zatím skladiště a už jsem říkala,že bychom to měli začít řešit. Některé skříně chci vyhodit,máme tam celou obývací stěnu,tak něco použijeme zatím jako skříňky na oblečení a hračy a klasický nábytek do dětského pokoje budeme řešit před nástupem dítka do školy a to je ještě hodně daleko. Jinak vymylováno máme na kuřátkově žlutou a teď budu malovat žirafky na zeď. Přítel mi v práci udělal šablony,tak jsem zvědavá jak to půjde. Máme totiž žirafu na dětském koberci a také bude vyražená na čele postýlky,prostě přežirafováno:grinning:.
Jinak mě už asi týden chytají křeče do nohou,tak mám asi nedostatem hořčíku,tak musím do lékárny a to pálení žáhy mě už dohnalo také,co na to berete holky???
27. bře 2012 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@teddylu Zlato je tam pindík jsem ti posílala tady 3D foto :slight_smile:
27. bře 2012 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nemja No určitě vítej,čím víc,tím líp :slight_smile:! Tak gratulace k těhotenství a klučíkovi.
27. bře 2012 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luciemeli Jo jo to jsem koukala,viděla jsem pindíka,ale myslela jsem to tak,že nemáte fotečku obličeje,že se schovával :grinning:! Chápeš mě :slight_smile:?
27. bře 2012 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teddylu Na pálení žáhy ideální ovocné pastilky Rennie :slight_smile: Ty jsou moje spása, trpím s žáhou už 3 týdny - prý když hodně pálí, narodí se mimčo s hodně vlásky, tak jsem na to zvědavá :grinning:
27. bře 2012 v 15:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@teddylu Jo jo...ten se nechtěl a nechtěl natočit tak jak měl a pan doktor mi trochu zaklepal na bříško jestli se nepootočí a bohužel tak jen z profilu :wink: :grinning:
27. bře 2012 v 16:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@snuflinka Jé tak to si jí nechám pálit,ať je Barborka pořádně vlasatá :grinning:! Díky zkusím to Rennie.
27. bře 2012 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmaammiinnaa
@teddylu Jeee holky já jsem tak ráda, že nejsem jediná, která tak přibírá...já mam nahoře 7kg....chtěla bych to ukočírovat do 15kg, ale nijak se nehlídám a sladkýho jím taky hodně, ale já ho prostě miluju!!!!
27. bře 2012 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teddylu A včera večer jsem zrovna četla, že je to další z těhotenských pověr a že žáha pálí i maminy, kterým se narodí mimčo úplně bez vlásku :grinning: Tak zase nic, no :slight_smile:))
28. bře 2012 v 05:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@yesu :grinning: Sladký , jo to je naše prokletí... :grinning:
28. bře 2012 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hannulee Tak jaký bylo cvíčo? :slight_smile:
29. bře 2012 v 07:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@snuflinka Bohužel sem nebyla,přepadl mě nějakej výtok,tak sem to nechtěla pokoušet,když je to cvičení i v bazénu.Prý je to normální,ale měla sem strach abych si něco nepřinesla tak sem radši nešla.Ale mrzí mě to :frowning2:
29. bře 2012 v 18:28  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hannulee Tak to na druhou stranu chápu. Já se bazénu vyhýbám radši úplně, kamarádka před 5 lety přišla v 21tt o dvojčata, protože chytla v bazénu stafylokoka nebo nějakou podobnou potvoru, takže si plavání nechám radši až bude malá venku...
30. bře 2012 v 07:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@snuflinka Tý jo,tak to je hrůza,ja to mam jen občas,v pondělí si chcu radši skočit k doktorovi,protože je mi škoda toho cvičení :frowning2: ten bazén je v ceně a platit jen za půl hodky v tělocvičně a pak jít domů se mi nechce.
30. bře 2012 v 10:55  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Už jsem zoufalá...kyčle mě bolí, v noci se nevyspím. No katastrofa a prý bude hůř! Malý kope...to je dobře. :slight_smile: Dodělávání baráku...malování už jsem úplně na dně...ať už je vše zamnou... :slight_smile:
30. bře 2012 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luciemeli Luci, jsme na tom stejně... Už nevim, jak si přes bříško lehnout, bolí mě záda a jak mě malej kope, když si lehnu jen na část břicha, tak nespim... Teď mám ještě klid, jsem u rodičů, ale po neděli mě čeká malování, uklízení a do toho začnu prát a žehlit oblečky a plíny pro malýho :confounded:
Ale už jen chvíli!!! Máme před sebou poslední trimestr :slight_smile:
30. bře 2012 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@bajule No právě-....my s manželem doděláváme...slava bohu že už vše máme dodělané skoro!!! :slight_smile: aspoň nejsem sama. a k tomu dnes to hnusné počasí.! :confounded:
30. bře 2012 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luciemeli Z toho počasí jsem nešťastná a to má na horách zase napadnout sníh :frowning2: Takže doufám, že to bude ihned tát....
30. bře 2012 v 17:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, odkud všechny vlastně jste?
30. bře 2012 v 17:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@bajule to snad ne...žádný sníh už!!! :grinning:
30. bře 2012 v 17:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@bajule Litoměřice a okolí :slight_smile:
30. bře 2012 v 17:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luciemeli Já bydlím kousek od Harrachova a tady ten sníh ještě je :frowning2:
30. bře 2012 v 18:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bajule Já z Plzně :slight_smile:
31. bře 2012 v 07:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@bajule No tak to jsi opravdu na horách...My jsme z nížiny, ale můžu ti říct, že vychr je tu opravdu silný. Až se nám otřásá barák :grinning:
31. bře 2012 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luciemeli Jo, tady je dneska kupidivu taky solidní fičák :slight_smile:
31. bře 2012 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek