• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Červencovky 2012 sem!

15. října 2014 
@alemari Já nejlepší :grinning:!!! No to určitě,já jim do všeho budu kecat,ti Raci jsou na tu preciznost a pořádek ,už teď vím,že mě budoucí manžel Barunky nebude mít rád :frowning2:! Né budu se snažit být hodná cha chá
13. čer 2012 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
autor
@milushka88 o tak to by mě nebavilo...každopádně ty máš dcerku já ještě doma dítě žádné nemám proto chrupu tak dlouho...ono to ale zachvilinku skončí :grinning: ....a budeme na tom pak stejně :grinning: tak i tak s miminkem přeci né... :astonished: :grinning: si užijeme :grinning:
13. čer 2012 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bajule Ty jo, tohle je strašný...máma mého prvního přítele mě taky nejdřív neměla ráda, ale potom se asi po dvou letech srovnala a bylo to OK, i když ten vztah nikdy nebyl moc vřelý, vždycky takový formální...
@teddylu No moje tchýně je taky račice a musím říct, že super...pravda je, že kdyby na sobě dost nepracovala, taky by měla asi tendence nám do hodně věcí kecat...ale vždycky to v podstatě vezme stylem, že řekne svůj nároz a potom je na nás, jestli si to uděláme po svým nebo podle její rady...a když po svým, tak z toho nedělá trágu :slight_smile:
13. čer 2012 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teddylu to je prča, my děcka v břichu a už jsou z nás tchýně :grinning:
13. čer 2012 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@alemari Nekouří....
13. čer 2012 ve 14:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, já jsem z tý tchýně na budku... Chtěla bych mít spokojenou rodinu, ale už mě prostě nebaví jí pořád podlejzat a snažit se bejt v jejích očích ta dobrá... Asi nasadim jinou taktiku :grinning:
Jó, tak to si ještě počkáme, než budem tchýně :grinning:
13. čer 2012 ve 14:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
holky mě je dneska nějak divně...něco se semnou začíná dít...takový divný pocity mám...dneska radši nic dělat nebudu...abych dneska neporodila v noci....úplně divný tušení! chjo :frowning2:
13. čer 2012 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luciemeli Nesmíš tak zbytečně stresovat.... Já jsem taky na budku, z každýho píchnutí, ale když to budeš moc řešit, tak porodíš snad už jen z toho stresu... :slight_smile: Běž si lehnout a nic nedělej :wink:
13. čer 2012 ve 14:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@bajule Přesně máš pravdu půjdu si lehnout...a odpočívat a skusím to zaspat... :unamused:
13. čer 2012 ve 14:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luciemeli Jen odpočívej, po porodu už nebudeš moct...
13. čer 2012 ve 14:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luciemeli ty jsi uzlíček nervů :frowning2: hajej a odpočívej...
13. čer 2012 ve 14:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@bajule
@natykata
Holky skoušela jsem si lehnout jooo tak dobrý...za to pořád pocit jako při MS a za tu hodinu 2x silně....a pak jen pobolívání...já dám ještě vanu...já vám říkám, že se něco děje...tělo si říká úplně jinak než chci já!
13. čer 2012 v 15:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luciemeli :frowning2: chjo..nevím co ti poradit...
13. čer 2012 v 15:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luciemeli bacha na horkou vodu,vyvolá ti kontrakce....
13. čer 2012 v 15:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bajule vyzkoušej taktiku `maminko co si o tom myslíte vy`? Tím jí odzbrojíš, a nebo s ní promluv, jste na začátku, tak třeba se umoudří, jak se chovala k pprvní ženě? :wink:
13. čer 2012 v 15:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak dnes jsem se v práci rozbrečela a to doslova, můj poslední den a všichni kolegové cca 35 lidí se se mnou přišlo rozloučit :cry: Koupili mě oblečení na mimi a já řvala a řvala a oni přáli, gratulovali.....prostě jsem byla úplně hotová, vůbec si to nemůžu uvědomit :frowning2:
13. čer 2012 v 17:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lejlax :slight_smile: co si nemůžeš uvědomit?
13. čer 2012 v 17:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alemari že už nepůjdu do práce, že jsem tu naposled a pak až za 3roky, chytla mě taková nostalgie :frowning2:
13. čer 2012 v 17:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lejlax jejda, se s něma budeš vídat i mimo určitě..a mimi jim doneseš ukázat, ale chápu, je to velká změna, je trozdíl mít děti a nemít děti..ale budeš mamina!!! :sweat_smile:
13. čer 2012 v 17:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alemari Ničeho nelituju, jen to na mě padlo, že něco končí...
13. čer 2012 v 17:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lejlax a jinak už máš všechno pochystané? Já se ted o víkendu budu stěhovat do horního patra, to bude zas marast, boufám že nelehnu, nějak mi ty deště nedělají dobře. :unamused:
13. čer 2012 v 17:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lejlax Já to měla taky, ale pořád jsem s některými kolegy v kontaktu a protože mám gyndu ob dvě ulice od práce, chodím tam každé úterý cestou od doktora :slight_smile: A je fakt, že zatím toho mám doma tolik na práci, že jsem doma měsíc a pořád jsem se ještě nezačala nudit :grinning:
13. čer 2012 v 17:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojda,tak jsme doma :slight_smile: Byla jsem v poradně a pak u mamky.V poradně snad dobrý...už jsem nic nepřibrala( se teda docela divim,na to kolik toho sním :grinning: ),dostala jsem papír na ty jména,ta kto večer s přítelem vyplníme..na holku máme jméno Natálka,ale čekáme kluka a na toho nemáme pořád jasno.Přítel chce jméno Dominik..mně se líbí i Marek,Filip nebo David tak uvidíme :slight_smile: jinak hrdlo je prý vzadu,ale malej má hlavu nacpanou uplně dole,tak už e asi začíná chystat...napsala mi do prukajdy delozní segment distendován,nevite co to je :grinning: ? jinak za tyden v utery opět monitory a středa poradna.
13. čer 2012 v 18:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jahodový cheesecake už máme v lednici a zítra ho můžeme zbaštit :grinning:
13. čer 2012 v 18:06  • Odpověz  •  To se mi líbí (8)
Holky, teď u mě byla kamarádka s 4,5 měsíční holčičkou, mno, jsem z toho taková nesvá..... Já mám strach to i chytit, vždyť nevim jak :grinning:
13. čer 2012 v 18:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@snuflinka Mňam, bych si hned dala....
13. čer 2012 v 18:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ajuse21 hlasuju pro Marka!
13. čer 2012 v 18:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alemari Stěhovat? Myslíš komplet? :astonished:
13. čer 2012 v 18:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bajule Povídej mi o tom, mně chytá podobná panika cca ob dva dny...na posledy v neděli jsem měla záchvat pláče, dneska jak jsem dělala ty jahody a byla jsem už úplně mrtvá, tak jsem si uvědomila, že za rok, až budu dělat jahody, bude Natálka už běhat...a zase panika, jak to všechno zvládnu...No bojím se čím dál tím víc, to nevím, co budu dělat, až budu mít třeba týden do termínu...to mi bude už hrabat úplně :frowning2:
13. čer 2012 v 18:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@snuflinka Taky se budeme s kolegama navštěvovat, protože máme skvělou partu :slight_smile: Určitě si rychle zvyknu na pohodu, je pravda, že některé věci mi ještě chybí :wink: tak budu nakupovat a snad si udělám čas na úklid :grinning:
13. čer 2012 v 18:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek