• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Červencovky 2012 sem!

15. října 2014 
@ajuse21 Tak my měli pro kluka Ondra nebo Filip :slight_smile: Ale budeme mít Natálku :slight_smile: My jsme si s manželem sedli a finální jména jsme si psali na papír i s příjmením, abychom věděli, jak to bude vypadat - hlavně u kluků, těm zůstane to jméno celý život ;) No a najednou nám z výběru vypadl Tomáš, který byl na začátku téměř 99% volba ;)
13. čer 2012 v 18:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@snuflinka Mě už docela hrabe... Ale prý se nemám čeho bát, že hormony a instinkt tam je a příjdu na to :confused:
Budu dělat, že tomu věřim :grinning:
13. čer 2012 v 18:15  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lejlax Jj, já ještě pořád nemám všechno vyžehlené...zítra zas ráno pojedu a o víkendu, protože má být hezky, tak teprve vyperu úplně poslední věci a připravím pokojíček :slight_smile: Takže neboj, ono je tak nějak pořád co dělat :slight_smile:
13. čer 2012 v 18:16  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lejlax no sebe komplet, protože dole se bourá koupelna, WC. Takže pokud to nestihnou do porodu tak budu z porodnice muset vydret tam..ale mě je to nějak jedno, když si vzpomenu jsk jsem chtěla mít všechno tiptop při prvním mimi tak se sama sobě musím smát:wink:
13. čer 2012 v 18:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@snuflinka Přesně, to s občas také říkám, zničeho nic naskočí velké obavy!
13. čer 2012 v 18:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bajule Jo, manžel mi říká, že i pes se umí instinktivně postarat o štěňata, i když to nikdy nedělal a dokonce ani nečetl žádné chytré knížky :grinning:
Jako racionálně vím, že mají pravdu, že by to tak mělo být...ostatní kamarádky se to taky naučily...ale stejně mám strašnej strach :frowning2:
@lejlax
13. čer 2012 v 18:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@snuflinka :grinning: Je to ale fakt... Určitě budem skvělý mámy a jako každá se toho jen moc bojíme :sunglasses:
Že jo :slight_smile:
13. čer 2012 v 18:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alemari Jé to tě lituju :unamused: Doufám, že tě nenechají uklízet a budeš mít vygruntováno!
13. čer 2012 v 18:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bajule Určitě, hlavní je to mimčo milovat a nerozmazlovat, od toho má babičky :grinning: Ale prostě všechno se naučíme a pravda je, že ta láska je pro mimčo stejně hlavní, to je to, co ho ovlivňuje a utváří osobnost
13. čer 2012 v 18:26  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@snuflinka Pak si řeknu, jestli si z toho nedělám zbytečné starosti, ale je to tím, že chceme být vzorné a mít vše pod kontrolou :slight_smile:
13. čer 2012 v 18:35  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@lejlax já to uklízet nebudu, je mi jedno kdo to uklidí a kdy... :sweat_smile:
13. čer 2012 v 18:42  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@lejlax Asi je to hlavně tím, že nevíme, do čeho jdeme :slight_smile: Až budeme čeat druhý, budeme víc v klidu ;)
13. čer 2012 v 18:56  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
Tak jsem dnes byla u kamarádky z mládí,má dvě dětičky malé Barborce je 8 měsíců a Elišce 4 roky. Eliška byla moc hodná,ale Barborka se vzbudila a od té doby plakala a plakala,dostala prso,pak jogurt,ale nic nopomohlo :frowning2:! Jana říkala že tohle období má už 14 dní,že byli u doktorky a malá je vpořádku,že jí nic nechybí. Tak už začínám mít strach,že nebudu vědět,co si s tím miminkem počít,když bude pořád plakat :cry: :cry: :cry: ! Jana si chválila,že je dobré mít rozdíl mezi dětmi min. 3 roky,ale na to já už nemám moc času,nechci být stará matka,už teď to nebude jako ve dvaceti,ale mít je po dvou letech je prý největší MASAKR :frowning2:!
13. čer 2012 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@teddylu asi jsi chytla období zoubků podle věku miminka :unamused: Já mám kluky taky po 3 letech a v pohodě. Kámoška má po 2 a byly to galeje, ale je pravda že ona si toho prvního rozmazlila a on potom žárlil, ubližuje do teď a bráchu nerespektuje... :wink: Ale ty jsi pedant, všecko to srovnáš :grinning:
13. čer 2012 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alemari Nesrovnám,zase takovej pedant nejsem :frowning2:,bude stačit slzička a budu na měko! Mě jde spíš o to,že jsem to chtěla vzít z jedné vody,takhle bych se musela na rok vrátit do práce a pak už se mi do druhého třeba nebude vůbec chtít :frowning2:! Takhle,až by Barče byly dva roky,tak bychom se začli snažit o druhé a buď by se to do toho roka povedlo,nebo nic a šla bych pracovat,já se ale bojím,že už pak do toho i kvůli věku nebudu chtít jít :frowning2:!
13. čer 2012 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teddylus miminkem omládneš, všechno půjde tak nějak od přítody.... Přece bys nechtěla jedináčka:wink:
13. čer 2012 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
holky už se to uklidnilo je těžké rozeznat kontrakce od poslíčků...za to mě teď začli bolet zuby a malej kope..čurinka :grinning:
13. čer 2012 ve 22:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky asi mi praskla voda,tak tady balím rychle kufřík a radši zajedem do porodky.Držte pěsti.
14. čer 2012 v 07:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@domca06 Moc na Tebe budu myslet, všechno dobře dopadne!!! :dizzy_face:
14. čer 2012 v 08:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@domca06 Ty bláho, držím palečky :slight_smile:
14. čer 2012 v 08:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pěkné ráno holky,
tak já to včera pěkně pěhnala :frowning2: Dělala jsem ty jahody,pak jsem vařila a pekla a protože manžel byl dlouho v práci, tak jsem si ještě vytáhla posledních 30 plen na vyžehlení...pak jsem tu lezla jak lemra, protože mě hrozně bolely záda a ve finále, když jsem po deváté zalezla do postele, tak malá začala kopat a do toho mě začalo píchat v podbřišku...to už jsem měla docela strach, ale pak to přešlo a usnula jsem...no a s pauzama jsem spala skoro 11hodin...a kdyby mi nezazvonila upomínka, tak bych spala asi ještě teď :grinning:
14. čer 2012 v 08:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@snuflinka já jsme byla včera hotová, to ale ty bouřky děllají....a jeké sny hnusné, ted jdu do poradny a na monitory, snad to bude vše ok. :wink:
14. čer 2012 v 08:40  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@snuflinka Teda dortík vypadá výborně! Také máme jahůdky :slight_smile: Mohla bych poprosit o recept? :slight_smile:
14. čer 2012 v 08:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@helen3 Pošlu do zprávy :slight_smile:

@alemari Tak tady bouřka nebyla, ale pršelo celý den a dneska taky nic moc :frowning2: Odpoledne jedu učit a pak k manželově babičce, tak to bude dneska dlouhé odpoledne :slight_smile: Monitory budou určitě OK
14. čer 2012 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Uf, už mi to počasí taky leze na nervy, vždycky když se konečně odhodlám, že vylezu teda ven - potřebuju na poštu a do obchodu, tak začne cedit :angry:. Taky mám pořád pusu dokořán a zívám o sto šest. Mám nějaké hnízdící tendence, takže jsem dneska konečně aspoň převlíkla povlečení na posteli (ano, říkala jsem sice manželovi už třikrát, ale asi to nebyla jeho priorita :grinning:) a chystám se vyklidit jednu polici v ložnici, abychom ji pak přesunuli jinam, protože na její místo přijde postýlka.
14. čer 2012 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@helen3 Tak ona mi zpráva nejde poslat, takže sem :slight_smile: Recept je na čokoládový dortík, ale v podstatě dělám různé variace s čokoládou nebo s ovocem - nebo s obojím :slight_smile:
Korpus:
90 g máslo (dávám fakt dobré, ne Heru, ale i s tou se to dá :slight_smile: )
200 g kakaové sušenky (já dávám věnečky, tmávé nebo světlé, podle toho, jestli dělám čokoládový nebo ovocný)

Krém:
200 g smetana ke šlehání 40%
1 balíček ztužovač šlehačky
250 g plnotučný tvaroh
100 g mléčná čokoláda
60 g cukr moučka

Sušenky rozdrobíme (já je drtím v mixeru, je to super rychlé) a smísme s rozměklým máslem, aby se nám vytvořilo "těsto", kterým vyplníme dno formy. V misce našleháme smetanu, přidáme tvaroh, cukr, ztužovač a nastrouhanou čokoládu. Když vše smísíme, poklademe na korpus. Dortík lze posypat nastrouhanou čokoládou, drobenkou z nadrcených věnečků nebo nechat bez posypky :slight_smile:
14. čer 2012 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@snuflinka A jinak jahodový cheesecake bych si dala taky, vypadá výborně, akorát to má malý háček, nemám doma jahody a nechce se mi ho dělat :grinning:. Ale odpoledne se vydám snad na ten nákup, tak si nakoupím suroviny a upeču taky něco dobrého. Vilíka honí mlsná, jak říkám :grinning:.
14. čer 2012 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@snuflinka Aha, to je nepečený, tak to se možná přemluvím k tomu ho zkusit :slight_smile:.
14. čer 2012 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zlatelevizeedna Právě, je to hrozně rychlý a hrozně dobrý :slight_smile:
14. čer 2012 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@domca06
Držím palečky!!!!!
14. čer 2012 v 09:25  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek