• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Červencovky 2012 sem!

15. října 2014 
@snuflinka Tak to zkusím, mám ráda takový ten nepečený dort s piškoty, ovocem a kysanou smetanou a toto vypadá podobně. Holt už počítám s tím, že budu rodit s jateční váhou, snad to pak nějak půjde dolů - dost mi chybí od začátku těhotenství pohyb, tak když se pak budu víc hýbat, mělo by to jít.
14. čer 2012 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@snuflinka
Ahojky!To jsi to určitě přehnala :wink: ,dnes si odpočiň.Já jsem toho taky měla včera hodně,byla jsem v těch Janovicích,do toho ty smlouvy a když jsem měla jed pro Dáju,tak jsem nenastartovala naše 2.auti a přítel byl v práci na noční.Naštěstí mu jel poslední bus,tak přijel ,ale ze Solopysk musel ťapat pěšky.Taky mi nebylo dobře,tak jsem si šla brzy lehnout.
14. čer 2012 v 09:30  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alemari
To počasí je děsný,jak se to střídá,to na mě taky moc není.Bolí mě pak od krčky hlava atd.Tak ať Ti ti to dobře dopadne..Já dnes jedu taky,o půl 11 vzbudím přítele a razíme.Dnes jede se mnou,máme v Kolíně vyřizování,tak to vidím,tak na 4hodky :unamused:.
14. čer 2012 v 09:36  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@snuflinka
To máš docela nabité odpoledne :wink: .Receptík super,určitě vyzkouším :wink: .
14. čer 2012 v 09:39  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky,půjdu se chystat,za chvilku vyrážíme.Jedeme do poradny,zároveň monitory,tak si přítel dneska poslechne srdíčko :slight_smile: .Musíme se ještě stavit v nemocnici na zapsání do porodky,na nákup,na poštu a ještě bych chtěla vyřídit tu pojišťovnu,tak snad to vše zmákneme :grinning: .Doufám,že než odjedeme přijde pošťačka,dnes by mi měl dorazit balíček z lékárny :wink: .Zatím se mějte hezky :slight_smile: !
14. čer 2012 v 09:48  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ráno,trochu opožděně...konečně neprší :slight_smile:)
14. čer 2012 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bajule
Dodatečně k té tchýni :wink: .Je to těžký,ale asi to budeš muset tak nějak vzít.Mám to totiž,jak to vypadá to skoro to samý.Od začátku nemohla překousnout už jen to,že si přítel našel někoho s kým se chce usadit a dodneška to nemůže překousnout a to už je 6 let.Takže jsem se naučila si ji vyslechnout a moc se raději nevyjadřovat,jen když uznám za vhodný se ozvat :grinning: .Nic s ní neudělám,ale ona pomlouvá i své děti,když u toho nejsou,takže to už o něčem svědčí.je jak počasí.Je to škoda,já už mamku nemám,tak bych s ní ráda vycházela,bohužel.Takže se s ní bavím a o zbytku dělám,že nevím,ikdyž je to nějdy těžký :frowning2:.Musím,ale říct,že přítel stojí při mně,ikdyž poprvé,co ji řekl svůj názor se s ním 4měsíce nebavila.Tak hlavu vzhůru :wink: :wink: :wink:!!!
14. čer 2012 v 09:58  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chezzule
Tak nevím, u nás zrovna začalo :grinning: .
14. čer 2012 v 09:58  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eliskarenca já doufám,že u nás už nebude
14. čer 2012 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eliskarenca teda vidím,že mám něco podobného,ale ne s tchýní,ale s babkou od manžela,a ta je za deset tchýní...bohužel žijeme momentálně u jeho rodičů ve spodním patře s tou babkou.Nemáme žádné soukromí a jelikož já si nenechám nic líbit,věčně sme na nože a to se pak semnou nebaví nikdo a já sem ta špatná....taky nevím co dělat,nikdy tady nebudu pro nich dobrá,ale organizovat život si od ní nenechám.
14. čer 2012 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@snuflinka
@alemari Ahoj holky..no tak nakonec jsme tam napsali toho Dominika a na holku Natálku.Přítel to na mě zkoušel ještě s Václavem,že se mu to líbí,ale mě to nějak nejde přes pusu :slight_smile:
14. čer 2012 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@natykata To je divný,že ti monitor neudělala.Já tam ležela asi 15 minut a dobrý,jen kopal jak šílenej do těch sond na břiše :slight_smile: V poradně ok...hrdlo je ještě vzadu,ale Domís je nacpanej hlavičkou úúplně dole a asi už je tam i zaklíněnej,tak se nejspíš už pomalinku chystá :slight_smile: Jinak švagrová mi tvrdí,že prej 3 týdny po porodu nesmíš jíst skoro nic,ani ovoce,pečivo jen starý a po 3 týdnech prej začít třeba s banánama...co to je za kravinu :confused: že prej jinak miminko bude brečet
14. čer 2012 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda,dva dny jsem tu nebyla,tak vás jdu dočíst :grinning:
14. čer 2012 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ajuse21 No je to kvůli alergiím a prdíkům - ovoce alergizuje, čerstvé pečivo nadýmá...zrovna jsem to ale řešila s tchýní, protože jsem chtěla udělat ovocné knedlíky do mrazáku, abych nemusela hned po návratu z porodky vařit a pak jí říkám, že se ale ty jahody nesmí...no a ona mi říkala, že jedla všechno když kojila manžela a šváru a nic jim nebylo...tak uvidíme :grinning:
14. čer 2012 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@snuflinka já vím že se toho spousta nesmí,ale proč 3 týdny nic a pak jooo..to mi hlava nebere :slight_smile:
14. čer 2012 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@domca06 jéé,tak at vše dobře dopadne :slight_smile:
14. čer 2012 v 11:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ajuse21 No ty 3 týdny taky nevím, co jsem slyšela, tak se má prostě pomalu najíždět na normální stravu a sledovat, jestli to mimču nevadí...a pokud ne, tak to můžeš v pohodě jíst :slight_smile:
14. čer 2012 v 11:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem vás dočetla,to mi dalo :grinning: Jinak mě dnes čeká vetší úklid,protože od víkendu se tady toho moc neudělalo a chlap mi taky s ničím nepomůže.Už mě to nebaví všechno dělat sama,doufám že až se narodí malej,tak se mu rozsvítí a s něčím pomůže.Chápu,že chodí do práce,ale když po něm něco chci..třeba vyluxovat,tak se tváří hrozně dotčeně a stejně si to nakonec udělám sama :frowning2: Pak se tady tahám s těžkým vysavačem,ohejbám se s pupkem a meju vanu a on si v klidku paří hry na počítači... :frowning2:
14. čer 2012 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@ajuse21 Tak hlavně opatrně...já to včera fakt přehnala a kdybych manželovi přiznala, že to píchání v podbřišku bylo z toho, tak by mě uškrtil...sice taky chodí do práce a včera třeba odcházel v šest ráno a přišel v osm večer, ale když je třeba vyluxovat, tak to udělá :slight_smile: O víkendu dokonce vytřel koupelnu :slight_smile: Ale já musím umýt sprcháč, tak prostě tu špínu nevidí :grinning:
14. čer 2012 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ajuse21 nevím..příští týden ze zeptám,protože v 38tt už ho dělat musí! a hele,já kojila dva roky,takže o tom něco vím :slight_smile: jediný co musíš,tak si dávat bacha na nadýmavý,ostrý atd. jídla,prostě a jednoduše,co nedělá dobře tvýmu tělu,bude vadit i prckovi a musíš zkoušet opatrně ovoce,protože mě se třeba holka osypala,když jsem sežrala koš jahod :grinning:
14. čer 2012 v 11:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré dopoledne holky :slight_smile:. Koukám kolik už je tu toho zase napsáno :grinning:! Tak já mám dnes také natřískané odpoledne. Přítel je teď u doktora a pak vyrážíme směr německo nakoupit jídlo. A čirou náhodou jsem volala do Ondálka v Chebu,tam máme objednaný kočárek,jestli náhodou nepřišel a pán mi na to povídá,no to je snad telepatie,je to tak 3 minutky co ho dovezli :grinning:,tak cestou zpět ještě vyzvedneme kočááááááááááár :slight_smile:! Tak to bude pěkně při jednom,jinak bychom tam pak museli jet znovu a ono to je dost daleko. Tak už se moc těším až ho doma sestavíme a pak vám sem taky hodím fotečku :slight_smile:!
14. čer 2012 v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@ajuse21 s úklidem si nedělej hlavu!mě chlap nepomáhá vůbec,když dělal ještě ve starý práci,tak jo,protože nebyl utahanej,ale teď přijde domu,padne a umře...
14. čer 2012 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@snuflinka snažím se to nepřehánět,ale bojím se že to už každou chvíli přijde a pak až přijedu domů s miminkem,že doma bude bordel..tak se snažím každej den něco udělat.Ale jak malej hodně klesnul do pánve,tak mě strašně bolí stydká kost a třísla a už jaksi nezvládám :frowning2: o vanu ho už prosím už týden a furt nic..v ložnici to vypadá taky šíleně,všude má poházené kabely a různý blbinky k počítači a taky nic...prostě to s nim nehne,snažim se to už moc neřešit,ale občas mi rupnou nervy.
Dneska mě divně pobolívá zas podbřišek,tak asi jen uvařím,vyperu a trochu poklidim a prdim na to :slight_smile:
14. čer 2012 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
HOLKY ty žebra já zase od rána umírám :frowning2: :frowning2: :frowning2: ! Přece to takhle nemůže trvat až do porodu????
14. čer 2012 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@natykata určitě se na ty monitory zeptej,ve 38tt by ti ho už měli udělat,já jdu zase za týden a to už budu 39tt...to strašně letí :slight_smile: jinak já po chlapovi nechci aby přišel z práce a šel uklízet,jen bych byla ráda kdyby třeba v sobotu vyluxoval a umyl vanu,protože už se neohnu a unavuje mě to.Takže sem mu včera nenápadně sdělila,že až bude mimi venku,že mi bude muset občas pomoct,protože netuším jak to budu všecko stíhat :grinning: Taky si myslím že až budu kojit,tak opatrně od všeho a uvidím co bude snášet a co ne..zdá se mi blbost 3 týdny jíst jen suchý rohliky a pak už všechno :confused:
14. čer 2012 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teddylu nebude..pak tě zas začne bolet stydká kost,až malá klesne do pánve :grinning: jako mě...přestaly mě tolik tlačit žebra a tlačí mě ta kost
14. čer 2012 ve 12:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ajuse21 Vždyť já už mám malou v pánvi od 20 týdne,prstem si nahmatám hlavičku tak 8cm od vchodu,ale stydká kost mě nebolí jen ty žebra zatím :frowning2:!
14. čer 2012 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ajuse21 kdybys jedla suchý rohlíky,tak o to mlíko akorád přijdeš...chce to vyváženou stravu :slight_smile:
14. čer 2012 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teddylu já vím,já ho taky měla hodně nízko,ale včera mi klesl do pánve ještě víc! Je to hrůza,cítím hlavu snad až v močáku..a ručičkama jak se tam prohrabuje :grinning: dnes jsem nedoběhla wc,hrál si tam s ručkama a já si učůrla :grinning: chodim jak kachna,jak mě to bolí
14. čer 2012 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
Návštěva u dr proběhla úspěšně CS 4...stěžovala jsem si na svědění pokožky po celém těle...kvůli játrům...předepsal mi silnější prášky, odebral krev...a vypadá to, že malej je zase hlavičkou nahoře..prý má dost místa lumpík...ale že se prý ještě natočí jak má ale to mi řekla sestřička né doktor doufám, že si dělala jenom srandu :grinning:....protože malej byl natočený hlavinkou dole! :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
14. čer 2012 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek