• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Červencovky 2012 sem!

15. října 2014 
Ahoj holky, tak sme si včera poprvé "užili" s pořádnýma prdíkama, bylo to hrozný, malej řval asi dvě hodiny, masírovali sme, koupali, dali rourku, pak teplý na břicho, no snad všechno a pak se uklidnil a spal 6 hodin, chuděrka, byl to teda záhul, bylo mě ho hrozně líto!nasadila sem hned espumisan, tak snad mu to bude pomáhat! Já sem jak mlíkárna, musím malýho třeba po 7min od prsa odtrhnout, protože mi za tu dobu vypije kolem 90ml a když bych to neudělala, vypil by snad dvakrát tolik! Asi bude brzo cvalda, když má podle doktorky vypít tak 30-50ml, ale to bych ho u toho prsa musela mít asi 2min!
Co je tu nového?Dočítat Vás nemám zatím šanci :frowning2:
14. čer 2012 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nevíte co ta domca06?Psala, že jí asi praskla voda!?
Jinak dneska bude přítel podruhé hlídat, předevčírem sem byla hodinu a půl v obchodě a dneska jdu na řasy, snad to všichni zvládnem, ale malej je dneska jak andílek, tak bysme mohli!
14. čer 2012 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, já zase dneska trpim jak kůň... Včera jsem neodolala a koupila si mléčnou rýži, tak zase běhám jak vzteklá :frowning2: Já prostě nemůžu nic co jenom smrdí mlíkem.. Bolí mě břicho, jsem nafouklá, mám průjem a ještě mě bolej ty žebra... UF :frowning2:
Ale zase se mi dnaska krásně spinkalo, na záchodě jsem byla jen třikrát a moc jsem se ani nebudila :slight_smile:
@yesu Fakt? To vůbec nevim :astonished:
14. čer 2012 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj kontrola v poho, nemám ani ten čípek zkrácený, nic, neotvírám se ,prostě ještě asi budu přenášet, jen ten včerejšek , to byly stavy, což mi doktor potvrdil protože se prý rodilo celou noc-tlak :wink: takže snad ta dnešní ranní prasklá voda to stihne porodit než se ten tlak změní aby nerodila dlouho! :wink:
14. čer 2012 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
už ho máme venku z inkubátoru, chlapečka malilinkatého :slight_smile: ještě tak cca 5 dní, než bude mít kolem dvou kil a pošupajdím za ním.... už aby to bylo!!!
14. čer 2012 ve 14:16  • Odpověz  •  To se mi líbí (6)
@domca06 Teď jsem si to dočetla!!!! Držim palečky!!!! :astonished: :dizzy_face:
14. čer 2012 ve 14:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gable Ježíš to je bobeček..... :dizzy_face: :slight_smile:
14. čer 2012 ve 14:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ajuse21 tak vy už máte jména! No jste lepší než my...máme to komplikované...když to vidím ve školce jak se ty děti vždycky jmenují podle jména které zrovna frčí a paní učitelky je pak volají příjmením, tak mě napadá snad jedině Božidara a Florián :grinning: máme 5 Nelinek, 3 Natálky 2 Rozárky, pak 2 Filípky a 2 Ondrášky. A ten starší ve třídě ani nemluvím, tak co mám dělat?!?! :sweat_smile: Zajimavě to vyřešil mladší syn, ten všem holkám neříká holky ale NELY!!!! :grinning: :grinning:
14. čer 2012 ve 14:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gable AHOJ, no to je uzlíček štěstí, takže zhruba takovou velikost mám ted v břiše? :sweat_smile:
14. čer 2012 ve 14:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@snuflinka ani mi ty monitory nemusel dělat, mimi tak kopalo že to viděl že je v pohodě, a břicho jsem měla tvrdé ještě po těch včerejších bouřkách, takže mě vezme až za týden, ted by mě to zbytečně stresovalo že tam mám stahy. :wink:
14. čer 2012 ve 14:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@yesu Chudáček malinkej,snad vás to brzy přejde.Ten esspumisan prý hodně pomáhá,říkala švagrová.Má 2 měsíčního chlapečka a taky trpěl na prdíky a ted mu ho dává před každým kojením a je po bolení bříška :slight_smile:
14. čer 2012 ve 14:21  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@gable jéé to je broučkej malinkej :slight_smile:
14. čer 2012 ve 14:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eliskarenca já byla i na té pojištovně, proplatili mi 500kč, nechala jsem si v lékárně vypsat paragon na vitamíny na imunitu a vzala jsem si tehuvitamíny, stejně mi došly, uvidíme jakou budu mít krev , třeba mi to jedno balení až do porodu vydrží :wink:
14. čer 2012 ve 14:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alemari Ale byla to fuška se dohodnout...přítel měl ke každýmu jménu prupovídku že zná nějakýho blbce atd...,ale nakonec jsme se dohodli :grinning: Na holčičku jsem původbě měla taky vybráno Nela,ale pak mi známí řekli že se tak jmenuje každej čokl :grinning: tak jsme tam dali Natálku,jelikož Ella mi u přítele neprošla.Stejně to má být kluk,ale co kdyby náhodou :slight_smile: Syn je dobrej,mě rozesmál..NELY :grinning:
14. čer 2012 ve 14:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ajuse21 no, to on má každý den jednu perlu pro zasmámí, prý ty Nely, ony mě štvou , ony se mnou chtějí chodit na vycházky za ruku, jíst vedle mě chtějí a dokonce i spát :sweat_smile: My řešíme Simonku, Jasmínku, Jana a Petra :wink:
14. čer 2012 ve 14:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alemari to je roztomilý :grinning: Jo Jasmínka,ta se mi taky líbila...jenže přítel mi řekl,že jestli bude mít jednou 100 kg a budou jí říkat Jasmínko,tak se jí vysmějou :grinning:
14. čer 2012 ve 14:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bajule jo sem to viděla pár stránek zpátky...
14. čer 2012 ve 14:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Napsala sem na můj blog porod, tak koho to zajímá, můžete si počíst :slight_smile:
14. čer 2012 ve 14:49  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@ajuse21 no to je tak se jmény, člověk musí vybrat něco neutrál, my se musíme shodnout už po třetí, takže je to komplikovanější a komplikovanější... :wink: Co ti dělají ty změny tlaku? Netvrdne ti víc břicho?
14. čer 2012 ve 14:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alemari tak přeji dobrý výběr :slight_smile: změny tlaku mi zatím nedělají nic...jen mě pořád pobolívá podbřišek a záda
14. čer 2012 v 15:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ajuse21 A to jestli budu mít holčičku, tak to Ela bude :slight_smile: Resp. Elenka :slight_smile:
14. čer 2012 v 15:11  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@bajule To je hezký jméno :slight_smile: Já chtěla Ella a přítel mi řekl že ani náhodou,že to zní jako by si zapomněla před jménem písmeno..no chlapi :grinning:
14. čer 2012 v 15:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alemari akorát jsem dnes vynervovaná ze psa..včera byla sama doma a rozhryzala ovladač od televize a všimla sem si že tam chybí jedna tužková baterka ! a nikde není,všechno jsem prohledala...takže mam nervy,že nám umře :frowning2: a bulím tady ,příteli se nemůžu dovolat.Zatim jí nic není,jenže jestli ji rozkousala,tak jí ta kyselina může poleptat žaludek
14. čer 2012 v 15:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ajuse21 tak baterku jsem našla,tak dobrý...fuj to byly nervy až mě z toho rozbolelo břicho.si musím dát větrníka na uklidnění
14. čer 2012 v 16:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky!Asi před hodkou jsme dorazili domů.Vše jsme vyřídili,až na pojišťovnu,tu jsme časově nestihli,zavírali už ve 2hodiny,tak jiný den.Doktorka se mě ptala na pana primáře,tak jsem ji to vylíčila,dala přečíst zprávu a říkala,že je to těžký a že se mám rozhodnout,to mi řekla novinku :unamused: ,tak jsem ji sdělila,že budu rodit normálně,stejně neporadí,je to síla.Prohlídla mě,takže CS 6,otevřená na 1,5prstu,hlavička na pevno dole a už se prý krásně připravuje k porodu,tak uvidíme,přenášet určitě nebudu,podle doktorky.Dnes mi udělala i ultrazvuk,pro kontrolu,ale moc tam toho na svým ultr.už nevidí,jen si prověřila polohu,pohlaví nám sedí :wink: .Říkala,že pánev mám dost širokou,tak by problém být neměl,tak snad.Bohužel stěry mi vyšly pozitivně,tak mám do porodky papír.Ptala jsem se,co to pro mě znamená.Takže před porodem 2 hodiny vykapat do žíly antibiotika.Problém to prý někdy je a někdy ne,mohlo by to ovlivnit nadechnutí miminka :confounded: ,tak snad to stihnou.Monitor v pořádku.Dál brát železo.V porodnici zapsaná jsem,tak snad je to vše :wink: .Balíček mi přišel-plínky a osušky hezký,kvalitní,odsavačka taky,krém na strie,ještě dnes vyzkouším i gravimilk,tak jsem spokojená.Ještě jsem si koupila čaj-malinovník+lněné semínko,tak jsem na to zvědavá :wink: .To je snad vše :wink: .
14. čer 2012 v 17:12  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@ajuse21
Přítel chtěl taky Václava,kdyby to byl kluk,tak jsem ráda,že je to holčička :wink: .Já mám ty samý problémy,dneska jsem šla a ta stydká kost,to je mazec,sotva jsem šla :grinning: .Snad bude pejsek v pořádku :wink: .
14. čer 2012 v 17:16  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, já toho mýho chlapa ZABIJU!! :frowning2:
Oběd uvařenej, vypráno, vysáto, upečeny řezy a on mi řekne, že jsem mohla alespoň pozametat chodbu!!! Já tady sotva lezu v 9 měsíci, záda mě bolej jako sviňa, on mi řekne, ať si jdu lehnout a vzápětí mi řekne, že tu nic nedělám a že on chudák musí dělat práci za mě!!! Sobec jeden, normálně mě TAK nasral.... Já už prostě nemám sílu tady lítat jak hadr na koštěti celej den, aby byl pán spokojenej že něco dělám :frowning2:
14. čer 2012 v 17:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alemari
Určitě vyberete dobře, mně se líbí Simonka :wink: .
14. čer 2012 v 17:17  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eliskarenca
@ajuse21 Jestli budem mít kluka, tak to bude Václav :grinning:
14. čer 2012 v 17:18  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@alemari
To jsem zvědavá,co nám řeknou na pojišťovně :grinning: .
14. čer 2012 v 17:18  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek