• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Červencovky 2012 sem!

15. října 2014 
@ajuse21 tak jí dej projímadlo, mléko nebo něco takového
14. čer 2012 v 18:41  • Odpověz  • To se mi líbí
@eliskarenca mě taky, asi to tak i bude, budeme jí říkat Mío :wink: ale kluk?
14. čer 2012 v 18:42  • Odpověz  • To se mi líbí
@eliskarenca na pojištovně? Máš VZP? taky musíš donést lístek z lékárny na vitamíny na imunitu, vyplníš papír a oni ti to bud dají na ruku, ale mě to poslali na účet protože měla vyčerpanou hotovost :wink:
14. čer 2012 v 18:44  • Odpověz  • To se mi líbí
@ajuse21 víš co mi dělal ex?jelikož mi nebylo 18,rodičák měl na sebe tudíž to chodilo jemu na účet a já musela žebrat i o žvejky,přepsalo se to na mě,ale dál se nechalo jemu na účet,takže v tom žebrání jsem pokračovala...po rozchodu prohlásil,že mi nebude dávat nijak velký alimenty,protože mám rodičák(3800kč)a to jsou peníze pro Natálku a to jí stačí,mě ať živí rodiče :slight_smile:
14. čer 2012 v 18:45  • Odpověz  • To se mi líbí
@bajule
To je teda mazec,to bych mu pěkně od plic něco řekla!!!To teda od něj pěkný není,slušně řečeno.Já se snažím mít doma uklizeno,jsem docela puntičkář,ale je pravda,že už to není tak horký,jak to bývalo,dřív jsem byla větší blázen :grinning: .A stejně je to někdy k prdu,nervovat se,proč,práce mi nikam neuteče :grinning: .Teď,ale si uklízím postupně,necítím se dobře a jsem pořád unavená,jak asi všechny,takže,když mi je líp,tak v poho a když ne,tak si to nechám na 2.den.Přítel to,ale neřeší a snaží se pomáhat.Je pravda,že u nich doma to bylo spíš naopak.Když jedeme od jeho mamky,tak kroutí hlavou a říká,že ona na ten úklid nikdy moc nebyla.S tím úklidem,když zapomene,tak mu to připomenu a udělá to :grinning: .Hodně mi pomáhá i Danda,tak jsem ráda :slight_smile: .D.Myslím si,že dovolit by si to k Tobě neměl!!!!
14. čer 2012 v 18:56  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@yesu Tak teď nevím jestli mám do toho tvého článku porod jít :grinning:! Psala jsi že byl dlouhý a bojím se,že se tím vystresuju :frowning2:,ale láká mě to :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:!
14. čer 2012 v 18:56  • Odpověz  • To se mi líbí
@teddylu každej porod je jinej, takže buď v klidu :slight_smile:
14. čer 2012 v 18:57  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
holky, tak to čtu co prožíváte a řešíte, když jsem čekala první dítě bylo mi cca 24let, peníze jsem měla sice svoje, moc se nám tehdy nedařilo, ale toto jsem nemusela......řešit nebo jak to napsat, to snad ani není normální aby chlap co splodí dítě chce po ženě peníze, když plodí musí živit, tak to je. Nechci dělat chytrou ,ale až se mimi narodí to bude ještě horší, takové věci pokud nejdou vyřešit rozumě tak patří do poradny, přemanželské, moje kamarádka to taky řešila, chlap jí řekl že je pro něho drahá z dětma, že bude nakupovat sám atd, no dopadlo to jak píšu, šli do poradny a je klid, paní mu to tak hezky vysvětlila že seká latinu už 3 roky. Ale , hlavně neřvat, s chlapem se to musí řešit v klidu, jinak se zabejčí :angry:
14. čer 2012 v 19:03  • Odpověz  • To se mi líbí
@bajule
@eliskarenca no v jiném stavu abys makala, kde to viděl? Já když jsem ok, tak mám opravdu uklizeno, okna umytý, vše tak jako dřív a když nemůžu tak to prostě nechám tak, a přesto že máme firmu, a on jzdí domů občas až v 10 večer, tak bud to sklidí, vysaje, vytře nebo to prostě zůstqane až je čas a nebo je mě líp. Jinak to nejde, je to o prioritách, donosit a porodit dítě není malý úkol, a dítě je dar. @eliskarenca to má doma podobně, možná je to až věkem partnera, nevím. :wink:
14. čer 2012 v 19:08  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@alemari Tak dočítám a kontrola OK,tak to jsem ráda,my budeme nakonec přenášet obě :slight_smile:! Já mám kontrolu zítra,tak pak taky napíšu jak jsem dopadla :slight_smile:! Dnes opravdu náročný den,ten nákup v německu a pak ještě pro ten kočár :slight_smile:! Dorazili jsme domů po 18h,teď jsme dali rychlou grilovačku na balkóně a jdeme se pustit do rozbalování a sestavování kočárku,tak pak hodím fotečky!
@eliskarenca U tebe koukám CS6,to je tedy dost,ale jinak vše vpořádku a hlavička už pěkně připravená k porodu,tak to je super a že si se rozhodla nakonec rodit normálně taky:slight_smile:! Já si myslím že když doktor řekl,že to vypadá na dobrý porod tak se není čeho bát. Na ty stěry jdu já zítra,já myslela,že je to cytologie a to je tedy kvůli něčemu jinému??? Až vyzkoušíš ten Gravimilk,tak napiš jak ti chutná,já bych si ho zítra chtěla taky koupit :slight_smile:!
14. čer 2012 v 19:11  • Odpověz  • To se mi líbí
@teddylu Gravimilk je mnamka, hlavně ten vanilkový, uvidíš :slight_smile: Přenášet, to by byl gól!!! Už ted jsem jak kopačák! Magnézko beru do příštího týdne a pak to mám nechat tak, asi ví co dělá. Já ty fotky musím taky pořešit, chci se taky pochlubit! Poprosím domácího odborníka, at to nějak zmenší aby mi to tu šlo dát....
A s těma nákupama, ty mě teda točíš!!!! Já chci taky nakoupit v Německu!!!!! :grinning: :grinning: :grinning:
14. čer 2012 v 19:17  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Dneska jsem byla v porodnici a malá nejde dolu má 2045g.A vypadá to na císaře:(,kolik váží Vaše miminka? =)A máte někdo zkušenosti se spinálem nebo císařem? :slight_smile:
14. čer 2012 v 19:20  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
@lucienavratilova ahoj, mě vážili mimi ve 31tt a mělo 1840g, ted nevím :unamused:
14. čer 2012 v 19:22  • Odpověz  • To se mi líbí
@lucienavratilova Já jsem byla dnes také v poradně a mimi má necelých 2500g :slight_smile:
14. čer 2012 v 19:35  • Odpověz  • To se mi líbí
@alemari
A jaký máte jména pro kluka?
14. čer 2012 v 19:41  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@alemari
pojišťovnu myslím,uvidíme,alespoň něco :grinning: .
14. čer 2012 v 19:43  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@eliskarenca Petr a Jan, měli jsme i toho Vašíka ale k příjmení to nejde :unamused: ale není to furt tak nějak najisto, jak to bylo při těch dvou, furt něco špekulujeme.... :sweat_smile:
14. čer 2012 v 19:43  • Odpověz  • To se mi líbí
Také jsem byla dnes v poradně a váha miminka je 2800 g. Na to, že pořád vážila malinko nabrala za posledních pár týdnu hodně. Asi, že jsem v půlce 7. měsíce konečně začala zase jíst čokoládu a sladkost bez toho, aby se mi z nich dělalo špatně :wink:
14. čer 2012 v 19:44  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
@natykata
To je děsný,ale vím o čem mluvíš,doteď řeším alimenty a stále marně,je to děsný :angry: ,je to blb.
14. čer 2012 v 19:45  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@eliskarenca no dobrá pětistovka! Mě sestra napsala papír na vit imutitní ale vzala jsem Femibion. Taky čekám na tu krev, doufám že jím dobře, železo jsem nemusela ani u jednoho brát, ale ty stěry mi vyšly špatně u obou, dostala jsem kapačku před porodem, pak při porodu, žádný stres, pohoda, vůbec si z toho hlavu nedělej, ted mi vyšly dobře tak snad budu rodit klidněji, bez infuzí. :wink:
14. čer 2012 v 19:47  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@lucienavratilova ahoj,já jsem čerstvě po císaři, v sobotu to budou tři týdny. Klidně napiš IP, ráda vše zodpovím...
14. čer 2012 v 19:50  • Odpověz  • To se mi líbí
@teddylu
Je to dost,uvidíme :wink: .Doufám,že jsem se rozhodla dobře.On to vidí z porodního hlediska,ale neví,co mi to může udělat se zády.Ortoped si myslí,že pokud jsou porodní cesty volné,to zase nevěděl on,protože na bederce mám velký nález,co se týká degeneračních změn,tak by to problém být neměl.Spoléhají jeden na druhého,vydedukovala jsem si z toho,co mi oba řekli,že do toho půjdu normálně a snad :wink: .To byly testy na streptococa,dělala mi je minulý týden-moc nadšená z toho tedy nejsem :frowning2: .Gravimilk mám vanilkový,zítra ho zkusím a písnu Ti :wink: .Teď si jdu spapkat semínko :wink: .Na fotečky jsem zvědavá :grinning: .
14. čer 2012 v 19:58  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@lucienavratilova
Malá měla v 30tt 1900g,teď taky nevím.Dnes mi doktorka říkala,že by měla vážit do 3500g.Třeba se ještě stihne otočit :wink: .
14. čer 2012 ve 20:01  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@alemari
To bych asi šla do Petra :grinning: ,já jsem chtěla Davídka nebo Dominika,tak uvidíte :wink: .
14. čer 2012 ve 20:03  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@yesu Tu reportáž z porodu máš asi viditelnou jenom pro přátele, že? Nebo to blbě hledám.
14. čer 2012 ve 20:05  • Odpověz  • To se mi líbí
@eliskarenca ještě tu máme dva rádce, ten menší říkal že by se mu líbilo kdyby se jmenovl Zemáček...co k tomu dodat :grinning:
14. čer 2012 ve 20:07  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@alemari
Děkuji,uvidím,hlavně,že to pomůže Elišce :slight_smile: ,ale trošičku mě to vyděsilo,ohledně toho dýchání.Říkala,že jsem měla hodnoty nižší a ať železo beru,že i při porodu ztratím krev,tak abych nebyla anemická.
14. čer 2012 ve 20:07  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@eliskarenca ty jsi i málo přibrala , že? Já se snažím fakt misku ovoce a misku zeleniny denně sníst a běžné jídlo taky, a 3X do týdne beru femibion, ale těch antiibiotik se vůbec neboj, to je docela běžné. :wink:
14. čer 2012 ve 20:10  • Odpověz  • To se mi líbí
@gable no a jak ti je po císaři? Bolí to ještě moc? :wink:
14. čer 2012 ve 20:13  • Odpověz  • To se mi líbí
@alemari ani ne, už je to pohoda, oproti tomu,co to bylo :grinning: akorát při kakání je podezřívám, že mi tam někde přišili střívko, doufám, že se to upraví časem,páč si nedokážu představit, že u toho budu do smrti tak sténat a mít vykulené oči :slight_smile: už se mi doma partner směje, co vydávám za zvuky z oné místnosti... ani hned po císaři jsem neměla takový problém, jak teď :wink: a včera jsem vytírala, frajerka, tak mě docela bolí jizva, jinak už je to fakt pohoda a nedá se to srovnat s prvním týdnem :sunglasses:
14. čer 2012 ve 20:23  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek