• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Červencovky 2012 sem!

15. října 2014 
@gable jakto že vytíráš, v šestinedělí, po císaři :grinning: Taky jsem měla ty stavy na velké, a to po šití hráze, si představ, že se mi chtělo hodinu po šití na velkou! Porod č 2. :grinning:
14. čer 2012 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a o @majinka něco víte?
14. čer 2012 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alemari vytírám, abych se nezbláznila :slight_smile: když nejedeme za malým, tak si musím najít nějakou činnost, ať na něj tak nemyslím,protože to je pak slzavé údolí :frowning2: ale už to dělat nebudu, měl to udělat tatínek,ale jak už jsem psala, potřebovala jsem se zaměstnat.... já jem byla hned druhé ráno po císaři na velké a to byla naprostá pohoda :slight_smile: no teď trošku kecám,ale takový mazec jak teď to nebyl :slight_smile: moc jsem litovala,že jsem nerodila přirozenou cestou,tak mi to asi někdo seshora vynahrazuje každý den takovým malým ranním porůdkem :slight_smile:
14. čer 2012 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@gable malý porůdek, to je prča! Ti je smutno, to chápu, když se malí narodili a já nebyla schopná je mít u sebe tak jsem taky vyváděla, a to byli jen přes chodbu, prsa mě tlačila, sestra furt že nebrečí, že kojit nepotřebují ...ale všecko se dá vydržet, jen kfdyž jsou konce dobré :wink:
14. čer 2012 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Děvčátka tak jsme sestavili tu naší káru a tady je nějaké foto :slight_smile:! Už se těším až Barborku vyvezu. Růžová vložka ve sporťáku je jak jsem psala šitá od paní z MMB,sedí perfektně. Projela jsem ho doma a je lehounký a řídí se jednou rukou,zatím veliké nadšení!!!
14. čer 2012 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí (5)
@alemari
K dnešku jsem přibrala 10,5kg,mysĺíš,že to je málo?Já zase odpoledne už moc jíst nemůžu,bývá mi těžko od žaludku.Dnes je mi taky nějak divně,bolí mě žaludek,jestli to nějak blbě nakombinuju,nevím,nezdá se mi.Je pravda,že ovoce bych mohla jíst víc,ale každý den si něco dám.Dnes jsem si koupila mrkvičku a broskve.Myslíš,kvůli tomu železu?
14. čer 2012 ve 20:58  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alemari
Nevíme nic,těžko říct,třeba už má mimíska :wink: .?
14. čer 2012 ve 21:19  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eliskarenca no, kvůli železu, ti asi něco chybí. Jsem zvědavá jak dopadnu já...já jím ráno většinou pečivo s kávou nebo ted hodně lupínky s bílým jogurtem a ovoce, to mi děla na žaludek fajn, obědy standard, rýře, brambor, maso, zelenina, a odpoledne to plácám páté přes deváté :grinning: a chutnají mi vajíčka, třeba na slaninně a tak...já nabrala 12kg, jsem zvědavá kde skončím :grinning:
Já si myslím že kdyby porodila tak už by byla doma, je to týden co se neozvala...
14. čer 2012 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teddylu a ted budeš jako já se na něj dívat a houpat akombinovat :grinning: já ještě tu deku nepořešila, nic se mi nikdke nelíbí :unamused:
14. čer 2012 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alemari To nebudu,už je totiž zase v krabicích:frowning2: a zítra poputuje k přítelovo rodičům :slight_smile:! Párkrát jsem se projela a teď budu řešit ještě ty doplňky,teda hlavně barvy látek :grinning:! Jo a ještě teď jdu objednat tu přebal tašku,vezmu jen tu černou,žádnej vzor,ať můžu mít strakatý ty ostatní doplňky! Jsem prostě konzerva a barevný tašky se bojím :grinning: :grinning: :grinning:
14. čer 2012 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teddylu mě ta taška neudivuje:slight_smile: tys říkala že nakonec vemeš černou:grinning: já už jen deku do hlubokého, i když ta vložná zmenšující věc je zhora na zip tak se to dá řešit i tak....ale asi vemu tu háčkovanou, musím sehnat fialovou!
14. čer 2012 ve 21:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alemari Já jsem viděla hezkou fialovou tady,pořád o ní přemýšlím,ale ty chceč tu španělku viď:slight_smile:?
http://www.babyplace.cz/pohadkova-deka-baby-matex-75-x-100-cm/
14. čer 2012 ve 22:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teddylu já chci silně fialovou, ostře, aby kočárek rozzářila, do hnědého se to bude hodit:slight_smile: ta háčkovaná bude na léto, španělku na zimu vemu klidně i žlutou nebo oranžovou. :sunglasses:
14. čer 2012 ve 22:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gable Já myslela že jsi psala,že až malého vyndají z inkubátoru,tak už tě zavolají a budeš v porodnici s ním??? Nečetla jsem to tu celé,ale je tedy změna,že už nejsi s ním:frowning2:?
14. čer 2012 ve 22:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alemari Aha no ty jsi ale vybíravá :grinning:! A líbí se ti tahle,co jsem dala odkaz? Budu z té stránky brát tu tašku,tak bych vzala asi i tu deku taky do hlubokýho :slight_smile:!
14. čer 2012 ve 22:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@natykata no tak to je hrozný.My máme účet každý svůj a taky na ten svůj budu nechat posílat RD.A budu z toho kupovat jídlo nebo co bude třeba
14. čer 2012 ve 22:20  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@teddylu hezký kočárek :slight_smile: já až budu mít ten svůj doma,taky dám foto :slight_smile: zatím ho máme u babičky
14. čer 2012 ve 22:21  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@teddylu líbí, je hezká. I ta barva. Tašku bereš nějakou i vybavenou?
14. čer 2012 ve 22:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alemari Včera jsem byla z toho dne vyřízená,tak jsem šla brzy spát :slight_smile:! No a teď tu strašim už od 6h,protože už zase spát nemůžu :frowning2:! Tu tašku beru od té německé značky Allerhand. Je to tahle a má vše,podložku,termo obal a ještě takový taštičky zvlášť na blbosti,vevnitř je pěkně členěná,je tam i kapsa na mokrý věci.
Jo a jak jsme včera sestavili ten kočár,tak přítel mi řekl,že se mu upřímně líbí víc ta černo-bílá kombinace,že ten můj hnědej byl moc tmavej a tydy je to pěknej kontrast,tak jsem ráda,že jsem nakonec vzala tu černou :grinning:!
15. čer 2012 v 06:30  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@ajuse21 Tak my to máme s výdajema takhle. Když jsme spolu začali bydlet, tak všechno půl na půl a co komu zbylo bylo většinou na něm. To jsme měli plat zhruba stejný, ale já z něj vždycky dokázala něco ušetřit :slight_smile: No a před rokem a půl jsme si vzali úvěr a koupili si byt...Z manželova platu jdou splátky (a je to téměř celý jeho plat), já platím náklady na byt (což je i s pojistkama atd. přes 6 tisíc, takže z rodičovský nám pak fakt moc nezbyde)...no takže v podstatě na ten zbytek máme co já si přivydělám učením a hlavně teď co on si přivydělá, když rozjíždí při práci vlastní podnikání...zatím to je mizérie, ale začal v březnu a je to měsíc od měsíce o pár set lepší...takže žádný hifi, ale nějak to spolu snad zvládneme...hlavně já mám z těch lepších časů naskrbeno na horší časy. Doufám, že to nebude třeba, ale kdyby náhodou...
15. čer 2012 v 06:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alemari Taky si říkám, že to s těma penězma je na hlavu. Mimčo jsme neplánovali, chtěli jsme ho, až se manžel v tom podnikání rozjede a budeme na tom finančně lépe, ale pořád neztrácím naději, že do konce tohoto roku (tzn. dokud budu ještě mít mateřskou), tak se mu to rozjede a budeme za vodou...ale neumím si představit, že z toho ničeho, co je rodičák, by po mně chtěl striktně polovinu na náklady na domácnost a mně by nic nezbylo :frowning2:
Stejně tak si neumím představit, že by přišel domů a vynadal mi, že jsem něco neudělala...

Tak a teď vás jdu dočíst :slight_smile: Člověk tady půl dne není a takových stránek :slight_smile:
15. čer 2012 v 06:47  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@lucienavratilova Já se ptala doktora v úterý, tak malou přeměřil a říkal, že má odhadem 2100g, ale když mrkneš naporod Yesu, tak ta psala, že odhadem měl malej 2300g a nakonec byla porodní váha 2600g, v téhle velikosti už to prostě není přesné ;)
15. čer 2012 v 06:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ufff, tak jsem o všechn dočetla :slight_smile: Já dneska straším od 4:40, ale v devět frčím na hematologii, aby mě naučili píchat heparin, tak jsem na to zvědavá...no a potom to snad stihnu do práce na poradu oddělení, neměli totiž ještě možnost se se mnou všichni dohromady rozloučit. takže porada bude dobrá příležitost :slight_smile:

A doufám, že se počasí už zlepší, potřebuju vyprat podložku do postýlky a ta musí schnout v teplíčku a v horizontální poloze :slight_smile:
15. čer 2012 v 07:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@snuflinka Tak já myslela že jsem dnes první ranní ptáče a ty už od 4.40h :grinning:! Ten Heparin ti nezávidím,myslela jsem si,že se mě to bude týkat také,máme v rodině úmrtí na plicní embolku,trombozy,mozkové mrtvice a všichni máme křečové žíly,nakonec mi ale zjistili jen tu nejlehčí mutaci,kterou má 40% lidí a ještě v heterozygotním stavu!
Já mám dnes zase poradnu,ale tam toho asi moc nového nebude :frowning2:! Zase jen moč,srdíčko a vyšetření čípku. Už se těším na první monitor,ale to až za 14 dní.
15. čer 2012 v 07:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teddylu no zatím nemá potřebnou váhu, myslela jsem,že to bude dřív,ale těch pár dní ještě vydržím :unamused: ono je tam teď na jednom boxu deset miminek a na mě nemají místo,abych tam s ním mohla být už teď a navíc ho asi nebudu kojit při každém papání, protože ho to strašně vysiluje a mohl by u toho hubnout... takže zatím budu čekat,až vylifrují miminka později narozené s vyšší váhou, u kterých maminky budou třeba jen dva dny.... my tam pak budeme dýl :unamused:
15. čer 2012 v 07:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gable Hm tak to je smuný :frowning2:! Já myslela že už budeš u něj,taky bych byla vyřízená nemít miminko u sebe. Tak přeju ať už jste brzy spolu :slight_smile:. Kolik teď váží? Baruška má odhadem tak necelé dvě kila.
15. čer 2012 v 07:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alemari Jo a tu deku z toho odkazu jsem nakonec vzala zelenou :grinning:! Nevím co mě to napadlo,ale ta barvička se mi nějak zalíbila.
15. čer 2012 v 07:43  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@teddylu zelenou deku? Ty mě pekvapuješ:slight_smile:, ta se mí líbí moc, ale nehodila by se mi...
15. čer 2012 v 07:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@snuflinka tyhle věci ohledně peněz patří fakt do poradny, může to být hrob vztahu. A to si ty dětičky nezaslouží, není to žádná ostuda se poradit, a když chlap odmítá jít tak si ženská aspon nechá poradit od objektivního člověka co je spravně....
15. čer 2012 v 07:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teddylu a nakonec kočárek ok, i u přítele:slight_smile: ta taška je řešená stejně jako ta moje, i vybavená. Super. Kolik stála?
15. čer 2012 v 07:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek