• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Červencovky 2012 sem!

15. října 2014 
@teddylu
Kočárek máte moc pěkný,to se bude Barunce jezdit :wink: .
15. čer 2012 v 08:22  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@alemari
Taky snídám většinou pečivo,ale s ledovým kafčem,včera jsem si udělala zásoby :grinning: nebo jogurt s kuličkami,ale ovocný,bílý mi nechutnají :wink: .V poledne,klasika,včera jsme si teda zašli na piizzu a odpoledne,jak říkáš,ale pustím se víc do ovoce a zeleniny,třeba mi nebude,tak těžko :wink: .Dnes jdeš na kontrolu?
15. čer 2012 v 08:28  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alemari
S Majinkou těžko říct,můžou mít žloutenku...................?Určitě nám dá vědět,jakmile bude doma.A domca,ta asi porodila?
15. čer 2012 v 08:31  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alemari
Taky mám deku fialovou,ale přemýšlím,jestli si ji nezajdu vyměnit za růžovou,jak říkáš výraznější,chtěla jsem jí hned nebo i tu fialovou,ale měli je vyprodaný a tento týden jim má přijít zboží.
15. čer 2012 v 08:36  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alemari Mně hlavně dostává, že ten chlap to nevidí, že ta rodičovská je i tak dost malá a výdaje kolem mimča nejsou zrovna OK...kdyby po mně můj chlap chtěl půlku na náklady na byt z budoucí RD, tak bych byla pomalu ještě v mínusu :frowning2:
A je fakt, že ta mamina se tím trápí a přenáší se to všechno na děti :frowning2:

@teddylu Jo, teď na mě padla spací krize, tak jsem si pro jistotu musela nařídit budíka, protože musím do tý nemocnice :grinning: Ale nakonec jsem neusnula a už letím, tak na mě myslete, ať si nezapíchu tu jehlu do Natálky - toho se úplně děsím, i když je to prakticky nemožný...
15. čer 2012 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@snuflinka Já to udělám tak,že až mi ty peníze přijdou na účet,tak část vyberu,dám to do obálky a z toho se bude kupovat jídlo + třeba drogerka a zbytek si nechám na účtu pro rezervu.Zbytek bude platit chlap.Až jednou budu zase vydělávat,bude to jiný
15. čer 2012 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobrý ráno holky... Mě je dneska tak blbě, že ani nevim kde mám tužku :frowning2: A to máme jet ke švárovy na celý víkend na rodinou slezinu... :frowning2:
15. čer 2012 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ajuse21
To víž,že jo,musíš si to udělat tak,aby jsi vyšla,s penězma je to mazec,ale to by měl Tvůj chlap pochopit,že teď ty výdaje budou zase o něčem jiným.Mluvila jsi s ním včera o tom?
15. čer 2012 v 10:02  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bajule
To je děsný,musíš vydržet,to už zvládneš,pro mě je to taky čím dál horší.Mě dneska tak bolí krčka,že nevím,jak mám dát hlavu,až mě pálí.Za chvilku to bude za námi,snad :wink: .Tak si tam někde zalehneš :grinning: .
15. čer 2012 v 10:05  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@snuflinka
Držím palečky,pak písni,jak jsi to zvládla :wink: .
15. čer 2012 v 10:05  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bajule
Doma mám práce,ale prdím na to,budu dělat na etapy :grinning: .
15. čer 2012 v 10:06  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eliskarenca prostě jsem mu to oznámila...sice ted budu 3 roky doma,ale to neznamená že celý 3 roky nebudu mít pro sebe ani korunu a že si za celý 3 roky nekoupím nic na sebe,když to bude potřeba.Nechci utrácet každej tměsíc,ale chci mít rezervu na účtě aspon 2 tisíce,nikdy nevíš kdy to bude potřeba...at už pro prcka nebo pro nás :slight_smile:
@bajule jakto ??
15. čer 2012 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eliskarenca

@bajule taky tady mám práce...a mám to rozdělený,že každý den udělám něco :grinning:
15. čer 2012 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eliskarenca já už to pak vzdala,kort když pár týdnů na to,co mě s holou prdelí vystěhoval k rodičům,byla jeho nová slečna těhotná...no tak kde to jsme :grinning:
15. čer 2012 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teddylu ten kočár vypadá moc hazky :slight_smile:
15. čer 2012 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@eliskarenca
@ajuse21
Mám pořád průjem, bolí mě šíleně břicho a oči, nechápu proč, na záchodě jsem zas tak netlačila :grinning:
15. čer 2012 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@bajule s tím průjmem bych možná skočila k doktorovi,když to nepřejde...to není žádná sranda.já takhle skončila ve 30tt ve špitále
15. čer 2012 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bajule ale ty to máš po těch mléčných výrobích že jo
15. čer 2012 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ajuse21 Já ho mám tak nějak pořád a nedej bože dát si něco s mlíkem... No a právě předevčírem jsem si dala mlíčnou rýži a zase trpim jak kůň :confounded: A začali mě svědět lýtka a kotníky, taky nechápu proč...
15. čer 2012 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@natykata to je teda příšerný.. :confused: jinak já asi pak po novém roce budu chodit jednou týdně uklízet nějaký kanceláře na zkrácený úvazek.To bude malýmu těch 7 měsíců,tak mi ho mamka jednou týdně na 3 hodiny pohlídá.Tak zas na tom budem o trochu finančně líp :slight_smile:
@bajule a to máš takhle až v těhu? kůže mě taky občas svědí,hlavně nohy...asi to je tím že mám ted suchou kůži,tak musím hodně mazat.taky mi ty stehna dost popraskaly
15. čer 2012 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@eliskarenca já jsem byla včera u dokrota, dělá poradnu a monitory v jednom, takž eto mám o jedné návštěvě.
Domča Majinka furt nevíme nic?
No a deku chci právě výraznou, mám kávový kočárek , jenobarevk)ný, tak si mužu dovolit i nějakou divočinu:slight_smile:
15. čer 2012 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
15. čer 2012 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí (5)
@ajuse21 taky uvažuju pak nad nějakou brigádkou...čím víc korunek tím líp :slight_smile:
15. čer 2012 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
15. čer 2012 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
15. čer 2012 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@lucienavratilova my máme v 36týdnu 2600g :wink:
15. čer 2012 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@natykata jestli něco pak seženu,tak si určitě něco přivydělám... :slight_smile: problém spíš je,že tý práce moc není
@alemari hezké vozítko :slight_smile: já mám podobnou barvu,takovou béžovou...chtěla jsem neutrál
15. čer 2012 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ajuse21 jojo,je fakt,že práce moc neni no :-/
15. čer 2012 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pavelice oni váží a měří mimi ještě i před porodem?já byla naposled na utz-sonu ve 32.tt a už neříkali nic o tom,že bych měla jít na nějaké vyšetření s mimi.Taky bych ráda věděla,jak je na tom malá s váhou a jestli je vpořádku.
15. čer 2012 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chezzule určitě váží, když budeš mít dítko moc velké, doporučí ti císař :wink:
15. čer 2012 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek