• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Červencovky 2012 sem!

15. října 2014 
aha,mě na kontrolách zatím jen prohmátne a udělá ozvy.Jinak nic.A naposled v tom 32tt mi říkali,že malá nebude velká,spíš naopak.
15. čer 2012 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chezzule tak mě dělá UTZ pokaždé co tam příjdu (přeměří, zkontroluje srdíčko, čípek) i když třeba mimo KO, na KO ještě tlak, váha, bílkoviny a cukry.... :slight_smile: tak každý mudr to dělá jinak, hlavně že je vše ok :wink:
15. čer 2012 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majjka24 to ano,všechny výsledky máme zatím vpořádku,tak asi proto mi nedělají UTZ nebo začnou až od 37.týdne jak se chodí na KTG.Uvidím..
15. čer 2012 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chezzule tak to je super, mě třeba zas neposílala na velký UTZ ve 32 tt :wink:
15. čer 2012 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majjka24 já byla na velkém UTZ jen ve 13 a 21.týdnu ve Zlíně,jinak jen na klasickém parkrát.Každý to má asi jinak,podle potíží nebo tak něco.
15. čer 2012 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chezzule já mám taky všechny testy od začátku ok, to spíš záleží na dr , někdo fakt dělá jen 3 utz za celé těhu....jsem taky byla v 12 a 22 tt na velkém UTZ :slight_smile:
15. čer 2012 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ajuse21
To jsi mu řekla dobře,tak hlavně,že neměl námitky :wink: .
15. čer 2012 ve 13:28  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eliskarenca Tak jsem to zvládla ukázkově :grinning: Ale uvidíme, jaký to bude zítra, až u sebe nebudu mít tu sestřičku, co mi radila :grinning: No a za týden jdu na kontrolu krve, jestli nebudu potřebovat vyšší dávku :slight_smile:

Konečně vysvitlo sluníčko, takže si jdu dát oběd ze včera, dám prát prádlo a pak vás jdu dočíst :slight_smile:
15. čer 2012 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@natykata
To je mazec,byl to chudák,jiné slovo pro něj nemám :unamused: .
15. čer 2012 ve 13:30  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@bajule
nesnědla jsi něco,co Ti nesedlo?I oči,nemáš to i z únavy?
15. čer 2012 ve 13:32  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@snuflinka šikovná :grinning: taky peru o 106,venku hezky,tak to krásně schne :slight_smile:
@eliskarenca ještě aby námitky měl :slight_smile:
Jinak dnes asi budeme večer grilovat,přítel včera koupil novej gril,tak ho musíme vyzkoušet :slight_smile: a zítra má být pěkný pařák,nejradši bych se šla někam vykoupat...jenže se mi nechce někde svlíkat a nevim jestli to není nebezpečný takhle před porodem ?
15. čer 2012 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chezzule mně dělali UTZ ve 20. a 30. týdnu,od té doby nic....a žádný odhad váhy,tak vůbec netuším kolik ten náš prcek bude mít
15. čer 2012 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ajuse21
Já jsem to svědění měla taky,kůži jsem měla dost vysušenou a to se mažu dost.Teď se mi to uklidnilo,musím zaťukat :grinning: :grinning: .Čím se natíráš?
15. čer 2012 ve 13:36  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eliskarenca Ted to mám taky už lepší,ale před měsícem to bylo peklo :grinning: Natírám se normálně tělovým mlékem od nivey nebo garnieru.A taky modrá indulona je dobrá,hezky promastí :slight_smile: A ze začátku jsem mazala GS Mamastrie.Podle mě je jedno čím mažeš,hlavně když to je mastný a kůži to promastí a zvláční
15. čer 2012 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teddylu náš Tomášek má dneska 1850g, od včera si přibral 50g a když to tak půjde dál,tak po víkendu jedu za ním :slight_smile: už si začínám snášet do ložnice na komodu vše potřebné k odjezdu a pobytu v nemocnici :slight_smile: nejradši bych jela hned a klidně šla i pěšky :slight_smile: já už se tak těším, to ani není možné, mám třítýdenní miminečko a starají se mi o něj cizí lidi :slight_smile: za to jsem samozřejmě strašně ráda,ale to odloučení je docela mazec :slight_smile:

Jinak holky máte krááásné kočárky :slight_smile: já ho mám ještě u mamky, sice už je miminko na světě,ale ještě není doma a nechtěla jsem provokovat a mít ho pod střechou a bez Tomáška.
Taky čučím,že už začínají ty červencovky odpadat pomaloučku polehoučku už v červnu. Moc se těším na zprávy o vašich miminkách, na fotečky a na to,jak se budeme rozrůstat :grinning:
Opatrujte se v těch horkách, nepřehánějte s úklidama a užívejte si poslední týdny s bříškem, mě to moje strašně chybí (ono sice bříško je jak ve čtvrtém měsíci,ale jen se třepe,nikdo mě neokopává zevnitř)
15. čer 2012 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@alemari
To je pravda,vždyť jsme byly včera stejně,psala jsi to :grinning: .Já si tuhle fialkovou nechám a když na nějakou pěknou někde kápnu,tak si koupím ještě 1,ta se mi neztratí :wink: .Určitě k té barvě kočárku se bude hodit :slight_smile: .Jinak kočárek moc pěkný!Holky se ještě neozvaly,určitě jsou v nemocnici,tak snad je vše OK :wink: .
15. čer 2012 ve 13:40  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chezzule
Já jsem byla na velkém ultr.v 30tt,tam mi naposledy řekli váhu,teď už se podle mě nechodí.Doktorka,jen tipuje.Já teda ohledně císaře bych měla jít v pátek k primáři a ten mi ještě udělá přeměření malé,ohledně pánve,tak tam mi to ještě řeknou,ale normálně asi ne.Já už jsem stejně rozhodnutá,ale ten velký ultr.si už jen ze zvědavosti nechám udělat :grinning: .
15. čer 2012 ve 13:46  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majjka24
To musí mít asi speciální ultr.na větší miminka,protože normálně už mimčo celé nevidí.Záleží na doktorovi,jaké má vybavení.To máš fajn,alespoň máš přehled :wink: .
15. čer 2012 ve 13:49  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@snuflinka
To je fajn,určitě to zvládneš a za týden to snad bude v pohodě :wink:.Já jsem už prádlo dala ven a zítra budu v praní pokračovat,chci povléknout,tak toho bude dost :grinning:.
15. čer 2012 ve 13:52  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ajuse21
Krásně má být,ale já bych asi neriskovala,záleží na Tobě,jak si troufneš :wink: .
15. čer 2012 ve 13:53  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eliskarenca na koupák nepůjdu...bojím se infekce a pak pohledy nějakých čumilů... :grinning: asi se vykoupu u tchýně,mají bazén,tak tam se mi snad nemůže nic stát
15. čer 2012 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eliskarenca tak co vím, tak váha se určuje podle velikosti hlavičky a měří se lýtko nebo stehno, to nevím :wink: aspon tak dělá mudra u nás a řekne mi pak váhový odhad ale stejně to není přesné, někomu řeknou, že bude mít větší mimi a narodí se prcek co má necelé 3 kilča :slight_smile: my mám etaky jiný odhad u mudry a jiný jsme měli v nemocnici a UTZ byl klasický :slight_smile:
15. čer 2012 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@gable šmankote takový drobek, ale krásně přibírá, jen tak dál !!! Náš (mudry) odhad drobka je 2,4 kg :slight_smile:
15. čer 2012 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak všem přeju krásný víkend :slight_smile: objevím se tu asi až v neděli
15. čer 2012 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gable já už mám i kočár nachystaný :slight_smile: uklízím jak o život,ale klíšťátko se drží :grinning: to mě pořád strašili s předčasným a teď,když je donošená,tak nikam nechce :slight_smile:
15. čer 2012 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@natykata neboj,ona se vyloupne, když to budeš nejmíň čekat :slight_smile:
15. čer 2012 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ajuse21 @eliskarenca já naštěstí císaře mít zřejmě nebudu,teda nikdo nic neříkal,tak snad ani při porodu nebudou komplikace.Tak stejně těm miminkům se to moc nelíbí,když si je mudr.prohlíží na UTZ,zbytečně bych to ani nechtěla,já jen abych něco nepromeškala,nějaké vyšetření,ale to by mi snad mudr.řekla.Myslím,že teď budu chodit jen na KTG,ale štve mě,že je to prej každý týden a u mě je problém,že se nemám do nemocnice jak dopravit,je to vůbec povinné na to chodit?chtěla bych se domluvit,že bych došla jen 1x za 14 dní a ne každý týden.
15. čer 2012 ve 14:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gable tak to bude zítra :grinning: protože to se mi to za celý těhu hodí nejmíň :grinning:
15. čer 2012 ve 14:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eliskarenca kup, a za tu vzduchovku nebud levná :stuck_out_tongue_closed_eyes: vždyt je to pro Elišku :grinning: mě se do toho mého hnědého fialová hodí, možná bych brala i fialovou z nějakým hnědým vzorem, třeba pruhy a tak nebo puntíky. ale ze začátku budu mít mimi v tom pelíšku co vidíš v hlubokém kočárku, je to obousrtanné, letní strana je prohovaná, zimní krémová flisová,ten horní díl když odepnu tak je to jenom taková vložka, ale měkonká pro maličké miminko. Ted se doma dohadujeme z jakýma kolama budeme jezdit, kluci chtějí pření velké, aby to bylo jako tank, a já bych raději ty malé aretační pro pohodlí, tak počítám že před každou vycházkou budeme měnit :grinning:
15. čer 2012 ve 14:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@natykata můj doktor říkal , že ted o víkendu se rodit nebude, jestli tě to uklidní :grinning:
15. čer 2012 ve 14:20  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek