• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Červencovky 2012 sem!

15. října 2014 
15. čer 2012 ve 14:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@natykata ale ty máš všechno přichystané,ne?
15. čer 2012 ve 14:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ajuse21
Nevím,ale mazala jsem se Niveou a na rukou jsem měla až drobné šupinky,tak jsem si vzala krém od Dandy z lékárny na velmi suchou a citlivou pokožku a do 4dnů jsem měla pokoj,ale určitě je to individuální :wink: .
15. čer 2012 v 16:59  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gable
Přibírá krásně,neboj,dočkáš se :wink: ,věřím,musí to být těžký,ale za pár dní a budete všichni spolu :slight_smile: :slight_smile: !
15. čer 2012 v 17:01  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky zdar...Dneska ráno jsem si šla vyzvednout léky na tu mojí jaterní cholestázu a v lékárně se dozvídám, že je tam vůbec nemají...tak jsem skákla do druhé lékárny a tam mi řekli, že je taky nemají...Prý se musí objednat a prý by byli k mání nejprve v pondělí...Já vykulila oči a říkám, že je potřebuju co nejdříve....Protože mi ta cholestáza napadá miminko...tak volali do Litoměřické nemocnice kde jim oznámili, že je také nemají...! Tak jsem byla opravdu v prdeli...Nu tak jsem skákla do poslední lékárny v Lovosicích a tam mi řekli, že jsou dostání jen v Praze...Tak říkám, co je to za blbost?...Prodavačka mi řekla, že mi je ještě dnes cca ve 12 hodin dopoledne objedná a že příjdou z Prahy cca za 3-4 hodiny...Takže prýma...čekala jsem 4 hodiny na moje vysněné tablety... :rolling_eyes: a docela jsem se i rozbrečela a měla jsem strach, že mi to napadne hodně miminko a může mi umřít v děloze...ale nakonec se nám Tomášek zase hejbal a já byla poněkud v klidu....Po 4 hodinách jsem tam šla znova a hurááá prášky dorazili....Jsem ráda...Teď druhý boj!...Nemáme ještě vyhráno...tablety budu brát ráno a večer 2 x denně 5 dní. A pokud nezaberou...Tak nám Tomáška budou muset vytáhnout...A bude se vyvolávat porod...V úterý se dozvíme výsledky z jaterek a uvidíme co a jak dál...nabere mi další krev do jaterek zda tyto prášky co jsem si dnes koupila TRANSMETIL 500 MG TABLETY zaberou tak máme vyhráno a když nezaberou tak máme vystaráno... :zipper_mouth: :pensive: jsem nešťastná a zoufalá a nejradši bych jenom brečela....
15. čer 2012 v 17:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ajuse21
To budeš mít nejlepší :wink: .
15. čer 2012 v 17:05  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luciemeli Luci, hlavu vzhůru, musíš věřit, že prášky zaberou! A nepozvali si tě na monitor o víkendu,aby zkontrolovali malinkého? Když říkáš,že ho to může moc ohrozit,tak by ho měli hlídat.... Hlavně buď silná a věř,že zvládneš všechno,co tě čeká!
15. čer 2012 v 17:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ajuse21
Tak si víkend hezky užij!Děkujeme!
15. čer 2012 v 17:06  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@gable No právě, že vůbec né monitor mám až v úterý....Taky se mi to zdá divný! Tamty prášky ...ESSENTIALE FORTE N mi vůbec nezabrali a to jsem je brala 3 x denně a doufala jsem že mi zaberou...a ono houby....ještě mi musel dát silnější chjo :frowning2:
15. čer 2012 v 17:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@natykata
Neboj,dočkáš se,ale teď by se Ti ti hodilo,až v pondělí,né :wink: ?
15. čer 2012 v 17:08  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luciemeli i kdyby se malinký musel vyloupnout na svět,tak z toho nebuď nešťastná, u nás to bylo ve 33.týdnu, zítra mu jsou tři týdny a jaký je to šikulka :slight_smile: a Tomášové nejsou žádné béčka :grinning:
15. čer 2012 v 17:11  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@alemari
To víš,že si ji koupím,ale já musím jít do jednobarevný,protože mám kočárek s koly a to by bylo na můj vkus moc přeplácaný.Ty můžeš jít v poho do vzorů,to bych se nebála.Deka je krásně heboučká,už mi visí na šńůře :wink: .Já mám kolečka jen pevný,tak u nás je to jasný :grinning: .Já jsem ty rotační ani nechtěla,tady na ten náš terén :grinning: .Jinak Danda nám dnes z výletu ukazoval fotky a říkal,že to byl mazec,že to nchápe :unamused: a cesta busem byla dlouhá,přijel zničenej.Před chvilkou jsme Leslu nastříkali Frontlainem,tak jsem zvědavá na účinek.Kluci mi venku dělají krásný přístřešek na boudu,tak jsem ráda :slight_smile: .Dnes jsem se pustila do konzumace ovoce,tak snad mi bude líp :wink: .
15. čer 2012 v 17:18  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luciemeli
Držím Vám palečky,musíš věřit,že léky zaberou :wink:
15. čer 2012 v 17:22  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@eliskarenca zkusím :grinning:
15. čer 2012 v 17:52  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@luciemeli Neboj se, vše dopadne dobře.Máme to trápení s těma našema miminkama a to jsou zatím v bříšku :unamused: Ale nás dnes pustili z nemocnice domů, že prý ten náš mrňousek je pořád mrňousek,ale celkově, takže je fajn, že tam nějhak nestrádá bříško, tak už budu chodit na kontroly do nemocnice, tak snad bude vše ok :slight_smile:
15. čer 2012 v 18:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alemari mám :slight_smile: vše tip top :slight_smile:
@eliskarenca neděle večer klidně,jen co uklidím po oslavě :grinning: v pondělí má chlap svátek a v úterý Natálka narozeniny...
15. čer 2012 v 18:55  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@luciemeli držím palečky holka...všechno bude dobrý!
15. čer 2012 v 18:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alemari Kočárek máááááááš krásnej :slight_smile:!
To koukáš co,já a zelená deka:grinning:,no jsem z toho v šoku pořád,ale nemůžu mít všechno jen neutrální.
15. čer 2012 v 18:57  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Tak já dnes po kontrole všechno OK :slight_smile:! Od pondělí nastupuju na mateřskou,tak konečně konec vycházek! Bolení žeber je prý normální,přesně takovou odpověď jsem čekala. Jinak nedostatek železa z krve potvrzen,tak už zobu tablety. No a CS1b,neotevřená,čípek dlouhý,takže se prý porod nechystá :grinning:! Další kontrolu mám za 14 dní a pak už mě pošle do nemocnice na monitor. Takže u mě dobrý,až na ty žebra :frowning2:!
A co tady nového děvčata???
RODÍ NĚKDO?????????????????? :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
15. čer 2012 v 19:04  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@elemari Jo ještě ta taška 1990kč :frowning2:! Ale snad to bude německá kvalita a něco vydrží :slight_smile:!
15. čer 2012 v 19:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@snuflinka Já jsem si šla pak taky ještě lehnout a vzbudil mě až v 9h pošťák,když přítelovi přivezl balíček. Ale budík by mi pak stejně zvonil za 5 minut!
15. čer 2012 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Už se můžu taky pochlubit :slight_smile:
15. čer 2012 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
@gable Taky moc pěknej kočárek :slight_smile:! Všechny tu máme pěkný káry,tak ať se nám i miminkům v nich dobře jezdí!
15. čer 2012 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Holky jsme doma z porodnice. Naše láska se narodila 8.6. Emička váží 2870 gramů a měří 47 cm. Má se čile k světu. Je strašně hodná. Takže přebalíme, nakojíme, spíme a to se opakuje každé tři hodiny. Nikdy jsem necítila tolik lásky jako teď. Je to něco jiného než milovat chlapa. Tenhle cit se nedá slovy vyjádřit.
15. čer 2012 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí (9)
@majinka1981 Já to říkala :slight_smile: Moc gratuluju, zlato :slight_smile: To je super, že je Emička hodná :slight_smile:
15. čer 2012 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zlatuzka
SNAD UŽ TO BUDE VŠE OK:wink:.
15. čer 2012 ve 20:24  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teddylu
Tak to je fajn,že máš vše v pořádku,železo zobu taky 2denně :wink: .
15. čer 2012 ve 20:27  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@majinka1981
Gratuluji,ať je Emička moc a moc zdravá a dělá Vám jen samou radost :slight_smile: !!!!
15. čer 2012 ve 20:31  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majinka1981 Velikánská gratulace k Emičce :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:! Tak si to tu myslely holky dobře a čekaly kdy se ozveš,že už se vám malá narodila. Tak hlavně že jste obě vpořádku! Přeji hlavně hodně zdravíčka a ať je pořád tak hodná jako teď! Určitě brzy přidej fotečku! Zatím tu máme samé chlapáky,tak ať je tu i zastánce ženského pohlaví :grinning:!
15. čer 2012 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Holky,já jsem zvědavá,která z nás je teď na řadě s prďolkou :wink: ??????
15. čer 2012 ve 20:33  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek