• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Červencovky 2012 sem!

15. října 2014 
autor
@snuflinka No tak aspoň, že není u nás taková zima...Jen ten studený vítr :wink: Jinak už chci, aby bylo krásně teplo a hlavně ať už mám drobečka na světě neboť jsem pořád tak sama a osamělá... :cry: ...Chce to dát kapučínko s pořádným množství mléka :grinning:
31. bře 2012 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luciemeli To mi povídej :frowning2: Jsem ráda, že budu ještě měsíc a půl v práci, protože manžel rozjíždí podnikání, abychom pak utáhli hypotéku, takže chodí domů kolem osmý večer, je v práci i teď...až se to rozjede, tak cca za rok je vyhlídka, že to přestane být takhle časově náročný, ale jinak jsem teď v nejživější komunikaci s mrňouskem, a když kope, mám pocit, že se mnou komunikuje :slight_smile:
Kapučínko zní dobře, já začala baštit jahůdky :slight_smile:
31. bře 2012 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@snuflinka mňam taktéž bych si dala...ale pro mě ještě čas až tak kolem léta si je koupím...musí být pořádně sladké. Určitě s tebou komunikuje se neboj...když ten můj s něčím nesouhlasí tak kopne a když ano tak je v klidu a dostávám se do takové fáze, že si spolu začínáme plně rozumnět :grinning: :grinning:
31. bře 2012 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luciemeli Tak já jsem místo odpoledního úklidu pro změnu usnula :grinning: Malá kope pěkně, ale přijde mi, že zatím má svou hlavu a na to, aby si se mnou až takhle povídala, je moc tvrdohlavá :grinning:
31. bře 2012 ve 14:59  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@snuflinka Já akorát teď dožehlila na malého prádlo a přemýšlím co si udělat k jidlu:grinning: ale mám chut taky spát ten můj přišel s práce a od 1 hodiny hnipe.... :grinning:
31. bře 2012 v 15:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luciemeli :grinning: Nj, budiž mu přáno :grinning: Já mám chlapa pořád v práci, chjo
31. bře 2012 v 15:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@snuflinka já to chápu peníze nepadají z nebe musí se na ně vidělat...Já mám manžela od Po-Pá od 6:30 do 17:30 v práci. Pak příjde domů a sedne k PC a je konečná...Pak jde čumět na TV a já už mezi tím chrápu. :grinning:
31. bře 2012 v 15:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luciemeli Tak to znám, doma mám hodinovýho manžela a vidíme se až večer....
31. bře 2012 v 19:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luciemeli
@bajule Tak to koukám máme všechny stejné :grinning: Nj, chlapi hold musí vydělávat a starat se o nás :slight_smile:
1. dub 2012 v 08:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bajule
@snuflinka Holky buďte rádi, že manžel pořádně vydělává a stará se o Vás, ikdyž je to bohužel na úkor času! Ale můj chlap chodí do práce ve tři ráno a doma je tak v 11, takže bych si ho mohla užít až až, ale radši bych kdyby v té práci byl třeba dýl a nosil víc peněz nebo aspoň s těma penězma uměl zacházet! :frowning2:
1. dub 2012 v 15:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@yesu To je fakt, vím, že bez toho to nejde...Do nástupu na mateřskou jsem ten, kdo víc vydělává já, takže je logický, že se musí manžel začít víc otáčet :frowning2: Ale je potřeba začít víc šetřit, už jen kvůli tomu, že kolem mimča je mooc výdajů, co si budme povídat, že jo?
1. dub 2012 v 16:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@yesu A blbá kombinace je, když ho nevidíš, pořád je v práci a ještě neumí s těma penězma zacházet :unamused:
Tak to mám doma já a je to pořád předmětem našich hádek....
1. dub 2012 v 16:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bajule Na mým fotoblogu to teď zrovna řeším...už sem fakt zoufalá!
1. dub 2012 v 16:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@yesu Držím palce, abyste to nějak vyřešili, jak jsem to četla, vůbec bych nevěděla, jak na toho chlapa jít...
1. dub 2012 v 19:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky asi na mě leze nějaká viróza, co se takhle v těhotenství může? :frowning2:
2. dub 2012 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@snuflinka Ahojki, může se paralen, nanejvýš 3 x denně, na bolest v krku septisan, a spíš mi v lékarně dopopručila hodně pííííít :wink: A homeopatika podle toho co ti je :slight_smile: Tak ať seš brzo fit :wink:
2. dub 2012 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majjka24 Díky, jdu na čaj s citronem ;)
2. dub 2012 ve 14:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@snuflinka Tak to mám za sebou :frowning2: Kašel přes měsíc a přes týden rýmu... Na kašel jsem měla Stodal, ale nakonec mě z toho dostaly kapky z cibule a cukru, je to hnus, ale fakt to pomohlo... A na rýmu, jelikož nedokážu spát s ucpaným nosem, tak Olynth HA. Obyčejný vitamínky a hodně čaje s hodně citronem, na noc jsem si občas vzala paralen :slight_smile:
Ať se ti uleví :sunglasses:
2. dub 2012 ve 14:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak dnes se musim obědnat na cukrovku slyšlea jsem ,že je to prej hnus :(
2. dub 2012 v 15:18  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucienavratilova Mě to přišlo v pohodě...akorát to čekání je dlouhý, tak si vem časopis :slight_smile:
2. dub 2012 v 15:34  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@bajule Díky moc, u mně je to v začátku, ale chcípá manžílek...

@lucienavratilova Já jdu zítra, spíš se děsím toho, že budu mít hlad...ale knížku si taky beru :slight_smile:
2. dub 2012 v 18:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucienavratilova
@snuflinka Mě to taky čeká, buď ve středu, nebo za týden a už teď se netěšim :confounded:
2. dub 2012 ve 22:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak mi pak holky napište jake to bylo=)btw jak Vám roste bříško?=)
3. dub 2012 v 00:42  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bajule
@lucienavratilova Tak jsem to holky přežila, to pití nebylo až tak strašný, ačkoli úplný ideál to nebyl. Ale docela sranda byla, když jsem asi po hodině začala omdlívat :frowning2: Bohužel trpím na nízký tlak a mdloby a v těhu to je ještě o něco horší než normálně...takže jsem druhou hodinu čekání strávila v ordinaci na lehátku s hadrem na hlavě a dobře se mi udělalo teprve když jsem se konečně najedla. Hlad jsem sice neměla (asi díky tomu sladkýmu), ale ta slabost byla snad ještě horší...Ještě, že je to za námi a snad pan doktor nebude až do kontroly volat - to znamená, že výsledky z dneška jsou OK :slight_smile:
3. dub 2012 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@snuflinka Tý jo, tak toho se bojim, omdlívám jen u odběrů :frowning2: A jak budu mít hlad, tak to bude v čudu, dopadnu asi stejně :grinning: Neběhalas pořád na záchod?
3. dub 2012 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucienavratilova Bříško mě roste rychlostí blesku, byla jsem teď týden u rodičů a přítel po tom týdnu pěkně čučel jak mě vyrostlo, dneska budu asi dělat fotku, tak jí sem šoupnu :slight_smile:
3. dub 2012 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bajule Ani ne, to až když jsem se pak vrátila do práce...ono ty dvě hodiny jsem měla co dělat s tím omdlíváním, takže ostatní potřeby šly nějak stranou :grinning:

@lucienavratilova Bříško musím říct že taky teď roste děsně rychle. Do 20tt bych to těhotenství klidně zatloukla, to to vypadalo maximálně, že jsem trochu ztloustla :slight_smile: No a v tom 20tt se to zlomilo, najednou jsem začala vypadat těhotně a cítit pohyby a od tý doby mi přijde, že je to břísko každý ráno větší :slight_smile:)
3. dub 2012 ve 14:29  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@snuflinka Tak to já neměla do 24tt nic, jen špek :grinning: A pak najednou buch a už nemůžu spát na břiše :grinning:
3. dub 2012 v 15:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
3. dub 2012 v 15:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bajule Krásnej pupík, já se dneska taky vyfotím!
3. dub 2012 v 15:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek