Červencovky 2012 sem!

Ahojky holky kdo z Vás bude rodit v červenci?
luciemeliautor
31. bře 2012
@snuflinka No tak aspoň, že není u nás taková zima...Jen ten studený vítr 😉 Jinak už chci, aby bylo krásně teplo a hlavně ať už mám drobečka na světě neboť jsem pořád tak sama a osamělá... 😢 ...Chce to dát kapučínko s pořádným množství mléka 😃
snuflinka
31. bře 2012
@luciemeli To mi povídej 😞 Jsem ráda, že budu ještě měsíc a půl v práci, protože manžel rozjíždí podnikání, abychom pak utáhli hypotéku, takže chodí domů kolem osmý večer, je v práci i teď...až se to rozjede, tak cca za rok je vyhlídka, že to přestane být takhle časově náročný, ale jinak jsem teď v nejživější komunikaci s mrňouskem, a když kope, mám pocit, že se mnou komunikuje 🙂
Kapučínko zní dobře, já začala baštit jahůdky 🙂
luciemeliautor
31. bře 2012
@snuflinka mňam taktéž bych si dala...ale pro mě ještě čas až tak kolem léta si je koupím...musí být pořádně sladké. Určitě s tebou komunikuje se neboj...když ten můj s něčím nesouhlasí tak kopne a když ano tak je v klidu a dostávám se do takové fáze, že si spolu začínáme plně rozumnět 😃 😃
snuflinka
31. bře 2012
@luciemeli Tak já jsem místo odpoledního úklidu pro změnu usnula 😃 Malá kope pěkně, ale přijde mi, že zatím má svou hlavu a na to, aby si se mnou až takhle povídala, je moc tvrdohlavá 😃
luciemeliautor
31. bře 2012
@snuflinka Já akorát teď dožehlila na malého prádlo a přemýšlím co si udělat k jidlu😃 ale mám chut taky spát ten můj přišel s práce a od 1 hodiny hnipe.... 😃
snuflinka
31. bře 2012
@luciemeli 😃 Nj, budiž mu přáno 😃 Já mám chlapa pořád v práci, chjo
luciemeliautor
31. bře 2012
@snuflinka já to chápu peníze nepadají z nebe musí se na ně vidělat...Já mám manžela od Po-Pá od 6:30 do 17:30 v práci. Pak příjde domů a sedne k PC a je konečná...Pak jde čumět na TV a já už mezi tím chrápu. 😃
bajule
31. bře 2012
@luciemeli Tak to znám, doma mám hodinovýho manžela a vidíme se až večer....
snuflinka
1. dub 2012
@luciemeli
@bajule Tak to koukám máme všechny stejné 😃 Nj, chlapi hold musí vydělávat a starat se o nás 🙂
yesu
1. dub 2012
@bajule
@snuflinka Holky buďte rádi, že manžel pořádně vydělává a stará se o Vás, ikdyž je to bohužel na úkor času! Ale můj chlap chodí do práce ve tři ráno a doma je tak v 11, takže bych si ho mohla užít až až, ale radši bych kdyby v té práci byl třeba dýl a nosil víc peněz nebo aspoň s těma penězma uměl zacházet! 😞
snuflinka
1. dub 2012
@yesu To je fakt, vím, že bez toho to nejde...Do nástupu na mateřskou jsem ten, kdo víc vydělává já, takže je logický, že se musí manžel začít víc otáčet 😞 Ale je potřeba začít víc šetřit, už jen kvůli tomu, že kolem mimča je mooc výdajů, co si budme povídat, že jo?
bajule
1. dub 2012
@yesu A blbá kombinace je, když ho nevidíš, pořád je v práci a ještě neumí s těma penězma zacházet :-|
Tak to mám doma já a je to pořád předmětem našich hádek....
yesu
1. dub 2012
@bajule Na mým fotoblogu to teď zrovna řeším...už sem fakt zoufalá!
snuflinka
1. dub 2012
@yesu Držím palce, abyste to nějak vyřešili, jak jsem to četla, vůbec bych nevěděla, jak na toho chlapa jít...
snuflinka
2. dub 2012
Holky asi na mě leze nějaká viróza, co se takhle v těhotenství může? 😞
majjka24
2. dub 2012
@snuflinka Ahojki, může se paralen, nanejvýš 3 x denně, na bolest v krku septisan, a spíš mi v lékarně dopopručila hodně pííííít 😉 A homeopatika podle toho co ti je 🙂 Tak ať seš brzo fit 😉
snuflinka
2. dub 2012
@majjka24 Díky, jdu na čaj s citronem 😉
bajule
2. dub 2012
@snuflinka Tak to mám za sebou 😞 Kašel přes měsíc a přes týden rýmu... Na kašel jsem měla Stodal, ale nakonec mě z toho dostaly kapky z cibule a cukru, je to hnus, ale fakt to pomohlo... A na rýmu, jelikož nedokážu spát s ucpaným nosem, tak Olynth HA. Obyčejný vitamínky a hodně čaje s hodně citronem, na noc jsem si občas vzala paralen 🙂
Ať se ti uleví 😎
lucienavratilova
2. dub 2012
Tak dnes se musim obědnat na cukrovku slyšlea jsem ,že je to prej hnus 😞
yesu
2. dub 2012
@lucienavratilova Mě to přišlo v pohodě...akorát to čekání je dlouhý, tak si vem časopis 🙂
snuflinka
2. dub 2012
@bajule Díky moc, u mně je to v začátku, ale chcípá manžílek...

@lucienavratilova Já jdu zítra, spíš se děsím toho, že budu mít hlad...ale knížku si taky beru 🙂
bajule
2. dub 2012
@lucienavratilova
@snuflinka Mě to taky čeká, buď ve středu, nebo za týden a už teď se netěšim :-S
lucienavratilova
2. dub 2012
tak mi pak holky napište jake to bylo=)btw jak Vám roste bříško?🙂
snuflinka
3. dub 2012
@bajule
@lucienavratilova Tak jsem to holky přežila, to pití nebylo až tak strašný, ačkoli úplný ideál to nebyl. Ale docela sranda byla, když jsem asi po hodině začala omdlívat 😞 Bohužel trpím na nízký tlak a mdloby a v těhu to je ještě o něco horší než normálně...takže jsem druhou hodinu čekání strávila v ordinaci na lehátku s hadrem na hlavě a dobře se mi udělalo teprve když jsem se konečně najedla. Hlad jsem sice neměla (asi díky tomu sladkýmu), ale ta slabost byla snad ještě horší...Ještě, že je to za námi a snad pan doktor nebude až do kontroly volat - to znamená, že výsledky z dneška jsou OK 🙂
bajule
3. dub 2012
@snuflinka Tý jo, tak toho se bojim, omdlívám jen u odběrů 😞 A jak budu mít hlad, tak to bude v čudu, dopadnu asi stejně 😃 Neběhalas pořád na záchod?
bajule
3. dub 2012
@lucienavratilova Bříško mě roste rychlostí blesku, byla jsem teď týden u rodičů a přítel po tom týdnu pěkně čučel jak mě vyrostlo, dneska budu asi dělat fotku, tak jí sem šoupnu 🙂
snuflinka
3. dub 2012
@bajule Ani ne, to až když jsem se pak vrátila do práce...ono ty dvě hodiny jsem měla co dělat s tím omdlíváním, takže ostatní potřeby šly nějak stranou 😃

@lucienavratilova Bříško musím říct že taky teď roste děsně rychle. Do 20tt bych to těhotenství klidně zatloukla, to to vypadalo maximálně, že jsem trochu ztloustla 🙂 No a v tom 20tt se to zlomilo, najednou jsem začala vypadat těhotně a cítit pohyby a od tý doby mi přijde, že je to břísko každý ráno větší 🙂)
bajule
3. dub 2012
@snuflinka Tak to já neměla do 24tt nic, jen špek 😃 A pak najednou buch a už nemůžu spát na břiše 😃
bajule
3. dub 2012
yesu
3. dub 2012
@bajule Krásnej pupík, já se dneska taky vyfotím!