Červencovky 2012 sem!

Ahojky holky kdo z Vás bude rodit v červenci?
kykyyyy
15. čer 2012
Ahoj holky, všechny Vás zdravím a přidávám se k Vám .. 🙂
kykyyyy
15. čer 2012
jsem z Brna,35tt 🙂
kykyyyy
15. čer 2012
Strašne rada si to tady čtu,dobrej pokec.........Jinak mam už 12ti letou pubertalní blešku a ted čekame pytlíka 😉 Všem miminkam ktere jsou už na svete,preji at ve zdraví rostou......
snuflinka
15. čer 2012
@eliskarenca To je jak loterie, co? Já sázím, že v neděli večer pojede natykata (že to Kačenka vydrží až po oslavě) a potom to vidím na luciemeli 🙂 Tak uvidíme 🙂
snuflinka
15. čer 2012
@kykyyyy Vítej u nás 🙂
alemari
15. čer 2012
@teddylu takže nález máš takový jako já! Budeme tu do příštího roku 😃
No deka je překvapení, já až koupím tak dám foto x-) ale do toho mojeho fakt něco výrazného 😉
alemari
15. čer 2012
@eliskarenca jo, ovoce, ale na to železo spíš maso,ne? 😉
Já mám ty kola vyměnovací, vidíš to na hlobokém i sportáku, jde to přehodit za minutku, takže do města rotační, do lesa a sněhu pevná , velká, a to že teda jsou fakt velká!!! :-o
alemari
15. čer 2012
@majinka1981 hurarararaáááá Emičce, to je princeznička!!! Přeju hodně mlíčka pro miminko a sílu mamince! Gratuluju 😃
alemari
15. čer 2012
@kykyyyy ahoj, to jsi stihla tak tak se přihlásit! tTady se rodí o 106 😃
kykyyyy
15. čer 2012
No prave,pořad jsem odolavala a dnes si říkam.........musím vas všechny pozdravit a zeptat se jak se cítíte,tak abych to ješte stihla 🙂
luciemeliautor
15. čer 2012
Souhlasím tady se fakt rodí už se tu narodili 2 chlapečci a jedna holčička mám tušení 😃 a to ještě není červenec 😃
luciemeliautor
15. čer 2012
@majinka1981 : Taky přejeme hodně gratulace...ať jsou obě holky zdravé ...😃
kykyyyy
15. čer 2012
jak tak koukam,ty už to maš taky za par......jak ti je? me pri prvním nebolela tolik panev jako ted ,ale zase jsem 6 mes.zvracela,takže to si nevybereš.......
kykyyyy
15. čer 2012
hlavně aby byli ti miminačci naši zdraví a chlapy dobří tátové.......že.
teddylu
15. čer 2012
@alemari No my dvě určitě 😃,ale já budu rodit první,ty už máš dvě 😉! Tak jsem zvědavá,jakou deku vybereš.
kykyyyy
15. čer 2012
kdepak jsi rodila Kubíčka?
teddylu
15. čer 2012
@kykyyyy Já tě taky zdravím 🙂!
teddylu
15. čer 2012
@snuflinka Já bych to viděla podobně a kdo bude poslední,to vím určitě taky, já a @alemari 😃!
kykyyyy
15. čer 2012
@teddylu jak se ti daří? jsme na tom s termínem podobne......taky se ti špatne dýchá?
kykyyyy
15. čer 2012
@teddylu ja mam den,kdy jsem uplne čilá a pak mam den kdy bojuju s nízkym tlakem,takže jsem chodící mrtvola a když zaprší udela se mi líp......no a spím čím dal mín .....miminaček pekne řádí i v noci.....ale jsem rada,aspon se hlásí že je vše ok.... 🙂
teddylu
15. čer 2012
@kykyyyy No mě docela dobře 🙂! Jen mě šíleně bolí a pálí žebra 😞,dnes jsem byla u dr a odpověď: To je už v tomto týdnu normální 😃! Dýchá se mi špatně hlavně do kopce a schodů,jinak to jde.
kykyyyy
15. čer 2012
@teddylu žebra neznam.......ale žáha,to je neco.....
teddylu
15. čer 2012
@kykyyyy Tak nízký tlak mám od začátku těhu(vlastně i normálně),vždy si lehnu,nohy nahoru a otevřu si okno 🙂! Se spaním zatím problémy nemám,tak 8h denně spím určitě,jen se tedy pořád melu z boku na bok a malá kope taky hlavně v noci😃!
teddylu
15. čer 2012
@kykyyyy Já je taky neznala 😃,mám to poslední týden a hlavně po jídle,jak se naplní žaludek,tak to pak tlačí! Žáha ta je taky jasná,ale teď mám období klidu,ale musím to zaklepat. Pomůže mi ale sklenice mléka nebo si vycucám ovocnej Renie a mám tak na půl hodinky klid 😃 😃 😃!!
kykyyyy
15. čer 2012
@teddylu tak muj nejvyšší tlak po dobu poradny byl 90/60 i předtím,takže to znaš..... :-p
kykyyyy
15. čer 2012
@teddylu tak ja vam holky přeji dobrou,jdu venčit a pak vana,pekny víkend a davejte na sebe pozor
alemari
15. čer 2012
@luciemeli domca už určitě taky má 😉
teddylu
15. čer 2012
@kykyyyy Dobrou noc 🙂
yesu
16. čer 2012
Dobré ráno holky, tak snídám v posteli a vedle mě leží ten můj malinkej poklad, to je idylka Akorát sem zas trochu vyděšená, protože mi zhruba 100g zhubl a nevím jak to, když jí dvakrát tolik, co by měl? 😞
yesu
16. čer 2012
@kykyyyy To bylo asi na mě, že? Kubíček se narodil v Bohunicích...kde v Brně bydlíš?

Začni psát odpověď...

Odešli