• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Červencovky 2012 sem!

15. října 2014 
@yesu Dobré ráno :slight_smile:! To čtu docela často že i když miminka pijou dost mlíčka,tak se stává že ze začátku k tomu hubnou. Je to normální. Stejně je to ale krásný,když píšeš že ležíš a vedle tebe hajá Kubíček,to já jsem taky ráno ležela a koukala co mi to ta Barča zase v tom bříšku vyvádí :grinning:,ale taky už bych byla radši,aby ležela vedle mě :slight_smile:!
16. čer 2012 v 08:26  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@teddylu Fakt?no já právě nad tím pořád od včera přemýšlím, mám hroznej strach, aby nebylo něco špatně! Bože neměla sem v životě větší strach jak o to moje díťátko!!!!Ještě si to těhu užívej, je to něco úplně jinýho a docela mi je po tom bříšku občas smutno :slight_smile:
16. čer 2012 v 08:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@yesu No a jak to máte se spaním už Kubíček spí v noci lépe a ty kolik toho tak za den naspíš??? Já ten konec neprožívám moc dobře,psala jsem tu,že mě hodně bolí ty žebra a malá kope kolikrát až je to nepříjemné,hezké to bylo do toho 30 týdne,teď už se těším,až bude venku,ale má ještě čas :slight_smile:!
16. čer 2012 v 08:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@yesu Jo a co ty těhu fotečky??????????? Kdy budou??????? Když jste to tak pěkně stihli :grinning:!!!
16. čer 2012 v 08:36  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@teddylu On spí hezky, ale musím ho na kojení budit, aby dohnal ten měsíc, co měl ještě být v bříšku a navíc mu doznívá žloutenka, takže v noci kojím tak po 3,5hod. Dneska sem spala dohromady asi 6hodin...Fotečky budou, ale ještě je nemám vyretušovaný...
16. čer 2012 v 08:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@yesu Tak 6 hodin,to ještě jde :grinning:! Já mám největší hrůzu právě z toho spaní,že pak budu unavená:frowning2:. My možná ještě dnes uděláme venku nějaký fotečky,tak se těším. A na ty tvoje taky :slight_smile:. Tak hezký sluníčkový den s Kubíčkem
16. čer 2012 v 08:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teddylu Já se toho tak děsila a zatím dobrý, jako sem trošku unavená, ale v sobě najdeš takovej hnací motor neboj!! :wink:
16. čer 2012 v 08:51  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@yesu on už je dost velký, už ho nevaž :wink: at tě to nestresuje. Já taky ležím v posteli, vedle mě ti dva pokladi hladí třetí poklad v břichu :grinning: To je idyla /3 :grinning:
16. čer 2012 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
Pěkné ráno holky, normálně já se na dnešek táááák vyspala :slight_smile: Jen dvakrát na záchod a vzbudila jsem se v osm...pohoda :slight_smile: Jen pořád čekám, kdy malá bude kopat tak, že se nevyspím aono pořád nic, tak z toho začínám být nervozní...

@yesu Neboj, doktoři říkají, že v bříšku mělo to mimčo přísun jídla téměř nonstop a proto je to normální, že po narození hubnou, i když normálně jedí :slight_smile:

@teddylu A nebo budu přenášet a budu tu strašit s váma :slight_smile: Protože porodu prý zatím nic nenasvědčuje :slight_smile:
16. čer 2012 v 08:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
ted bude Bajule si myslím, pak ajuse a pak natykata, eliskarenca bude v termínu. Kdo ještě přidá odhad? :grinning:
16. čer 2012 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@snuflinka fakt?no já počkám co o víkendu a kdyžtak pro můj klid v pondělí zavolám doktorce...
16. čer 2012 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@snuflinka Tak já se dnes právě moc nevyspala,na záchodě jsem sice byla jen jednou,ale Barča mě pořád kopala,tak jsem byla každou chvilku vzbuzená :frowning2:! No a vstala jsem v 7h,protože mi už sluníčko odrazem v zrcadle svítilo do očí.
No tak nás tu bude víc,nebudem se bát vlka nic :grinning:! Né jsi o 14 dní od nás s @alemari,to my tu budeme strašit do srpna :confounded: !
16. čer 2012 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@snuflinka
To je loterie :slight_smile: ,mohlo by to tak být,necháme se překvapit :wink: .
16. čer 2012 v 09:20  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kykyyyy
Ahojky,vítej u nás :wink: .
16. čer 2012 v 09:21  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alemari Já né,já se nechám překvapit :grinning:!
Koukala jsi na ty zimní fusaky co jsem našla na netu od německé firmy Kaiser? Mrkni ke mě do alba(co máme v plánu pořídit):slight_smile:! Ceny vypadají dobře!!! A co vlastně ten tvůj zimní fusak Mucki,koupila jsi ho nakonec??? My jak jsme brali ten kočár,tak ho tam měli ve slabší formě za poloviční cenu i s tím medvědem uvnitř,ale mě se nelíbil ten materiál. Nebyl to ani šusťák,spíš to vypadalo i na omak jako sypek na peřinu:frowning2:! Třeba má ten drahej jinej materiál,ale tenhle se mi nezdál!
16. čer 2012 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teddylu No jsem na to fakt zvědavá, kdo bude teď :grinning: Holky co dneska vaříte? Já jahodový knedlíky, mňam :slight_smile:

Jinak jsem včera říkala manželovi, že půlku zamrazím, aby bylo co jíst, až se vrátím z porodky a on se začal smát jak ťululum, že to bude sranda to tady vš připravit podle mých instrukcí, než se vrátíme :slight_smile:

No a protože naši jedou za 14 dní na dovču, tak si od nich příští víkend přivezeme autosedačku - vrací se z dovči 10.7., tak to může být mála klidně už venku. Kočárek tam hezky zůstane :slight_smile:
16. čer 2012 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@snuflinka No tak my dnes máme noky s tuňákem,zeleninou a zakysanou smetanou. Přítel ten recept našel někde na netu a už jsme to měli dvakrát a je to výborné :slight_smile:! Zítra měla být svíčková a nakonec bude obalovaný květák a svíčka se nechá naložená do pondělka. Těším se na všechno :grinning:.
No a dnes,když je tak krásně tak si zbalím pár hadříků a ještě uděláme nějaké venkovní těhu fotečky,přeci jen už je to pořádný břuch,tak to nebude vypadat,že jsem se jen přejedla :grinning:! Možná bude i koupačka,jedeme po obědě na chatu,ale přehrada bude asi studená :frowning2:.
16. čer 2012 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@alemari
S tím masem máš pravdu,já jsem spíš myslela celkově,že bych měla zařadit do jídelníčku víc vitamínů.Masu moc nedám,né,že bych ho neměla ráda,dneska vařím vepřo,knedlo,zelo a vývar :grinning: .Já víc využiju pevná kolečka na náš terén a když vyrazíme jinam,tak to taky zvládneme :wink: .Je krásně,od 7hodin peru a chystám se uklízet,moc se mi ale nechce :grinning: .
16. čer 2012 v 09:31  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alemari
Taky si myslím,že už domca porodila :slight_smile: .
16. čer 2012 v 09:36  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@yesu
Ahojky!Váha se bude pohybovat,neboj,malý to zase dožene :wink: .Taky bych už chtěla mít tu svou princeznu u sebe :slight_smile: .
16. čer 2012 v 09:41  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teddylu
Přesně,mám stejné pocity,až na ty žebra,ty mě netrápí,ale ten zbytek a o spaní ani nemluvím,včera jsem opět nemohla usnout a šíleně mě pálila žáha a ty tlaky v hlavě :angry: .
16. čer 2012 v 09:44  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teddylu
Koupila jsi si ten Gravimilk?
16. čer 2012 v 09:44  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alemari
myslíš,že vydržím :slight_smile: ?????????
16. čer 2012 v 09:46  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teddylu Jo, já jsem čerstvě v 9. měsíci, tak jsem taky o nějakých fotečkách ještě přemýšlela...Manžel teď jede uklidit pořádně do ordinace, tak já poklidím trochu tady, protože zítra odpoledne mi přijedou kamarádky...no a odpoledne bych docela taky vyrazila k Boleváku něco nafotit a smočit nožky :slight_smile:

@eliskarenca A Gravimilk mají třeba v lékárně nebo kde to seženu? Já koukala zatím u nás v Albertu tam, kde mají sunary a tak a tam nic takovýho nemají :frowning2:
16. čer 2012 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majinka1981 Blahopřeju k narození Emičky. Ale říkám si, že když tady zatím všechny máte ta hodná miminka, tak na nás zákonitě zbude to zlobivé :grinning:.
16. čer 2012 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@eliskarenca Nekoupila :frowning2:! Ty jsi mi psala jestli ti chutná??? Nějak jsem to nedočetla :grinning:!
16. čer 2012 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@snuflinka No tak já jsem si teď udělala menší módní přehlídku,co bych si popřípadě na to focení vzala a to je tedy konec :grinning: :grinning: :grinning:! Ze všeho mi leze ten OBŘÍ PUPEK :angry: ! No přítel se mi tu chechtal a říkal jsi těhotná lásko!!!! Tak ti nevím jestli to klapne? :confounded:
16. čer 2012 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@alemari Jaká Domča?.... :slight_smile:
16. čer 2012 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zlatelevizeedna no co jsem viděla v porodnici, tak převažovali ty řvouni :grinning: Pořád řval malý někdo do ucha, že už z toho musí být hluchá. Jsem ráda že mám konečně po břichu, žádné bolesti velýho břicha, pálení žáhy, otoky. Ted mám kůžičku uplně sametovou.
16. čer 2012 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@alemari moc děkuji. Mlíko se zatím dotvořuje. Musím přikrmovat, protože malá ještě nemá sílu pořádně tahat, nebo je spíš líná a u prsa jí musím pořád budit. Prostě je narozená dřív, tak to chvíli trvá než bude mít větší sílu. Ale každým dnem je to lepší.
16. čer 2012 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek