• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Červencovky 2012 sem!

15. října 2014 
@teddylu Jo, já jsem taky vtipná :grinning: Všechny domácí věci nosím stylem - kraťasy pod břichem, tričko mi vydrží přes břicho tak dva kroky a pak se vyhrne nahoru...jak bych byla nonstop v bolerku :grinning:
16. čer 2012 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@snuflinka :grinning: ty seš na mě hodná :grinning: ale tenhle víkend mi porod předpovídá každý :grinning:
jinak hlásím,hlavička skříplá v pánvi,stačí zakašlat a cejtim tlak dolu...včera mě celý den bolelo břicho,jako bych byla přežraná a tuhý bylo snad v kuse..večer pak kříž a MS bolesti taky v kuse...teď je teda boží klid :slight_smile: tak jak tohle dopadne? :slight_smile:
@kykyyyy vítám tě :slight_smile: to jsi se k nám přidala brzo :grinning: jak se puberťák těší na sourozence?mám 10letou neteř a ta byla na prášky z toho,že se jí narodila ségra,takže moje sestřička má doma dost divoko:-/ já mám 4letou holku a ta se těší na kámošku-ségru :grinning:
16. čer 2012 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teddylu na focení jsem měla taky hrůzu z toho,že nemám co na sebe a koukej,jak se fotky povedli :slight_smile: tak klid..najdi dvě trička,šaty a je to :slight_smile:
16. čer 2012 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@natykata Už jsem našla :slight_smile:! Beru maxi sukni,tři šátky,dvě tílka,dvě trička a snad z toho něco bude :slight_smile:! Hlavně přežít to vedro u toho focení :frowning2:. No jó ale tebe fotil profes. fotograf,my na to nemáme ani pořádnej foťák a zrcadlovku budeme kupovat až za dva měsíce.
16. čer 2012 v 11:35  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@teddylu uvidíš,fotky budou dobrý.držím palce :slight_smile: ale to vedro nezávidím...
16. čer 2012 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@natykata Hm právě to vedro :frowning2: ! Tak se pak po focení půjdu hned vykoupat,tedy spíš smočit nožky,celá tam nevlezu,takhle nakonci už se bojím nějaké infekce z vody.
16. čer 2012 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teddylu já tu firmu znám, pro moje potřeby to ale není, chci ten co se v něm dítě nepřehřívá když se pohybude a hřeje když dítě spí, to je ten kupičkový sistém...pro kosmonauty, ale to ty neupotřebíš, asi nebudeš trávit tolik času v zimě na sjezdovce jako my :grinning: Mucki se objednává, musím se někde kouknout na vzorník, oni v tom obchodě neměli, taky mi nabízela ten keiser, ale sama uznala že je to do Olomouce ok, ale do mojich podmínek to není nic moc...Takže ty nedáváš žádný odhad kdo půjde ted? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. čer 2012 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eliskarenca myslím si to, a taky že porodíš normálně :wink:
16. čer 2012 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Tak ovocné knedlíky ve mně, manžel na cestě z ordinace, tak až se nabaští, tak vyrazíme asi na nějakou tu prochajdu...podle toho, jak to bude vypadat s vedrem, no :-/ Kamarád se synkem nás zvali do dinoparku, ale to bych asi nedala :frowning2:

@natykata No podle toho, co hlásíš, už jsi fakt na rozsypání :slight_smile: Ale tu oslavu určitě zmákneš ;)
16. čer 2012 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majinka1981 já jsem se nějak nedočetla kolik vážila? Mě příjde že je docela velká...... :sweat_smile: ted to bude chtít klid, mléko se dotvoří, nějaké podpůrné nápuje vyzkoušej, třeba zaberou, já jsem taky zvědavá jak se mi bude kojit, u těch dvou to bylo úplně bez problémů, mléka bylo hodně, budit jsem je taky při kojení musela, měli žloutenku, tak byli spaví, ale to je asi u všech miminek. Co přidáváš? Svoje? :slight_smile:
16. čer 2012 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@snuflinka jsem...mám takový divný tušení...ty bolesti mi připomínaj porod s Natálkou...kříž,boky..ostrá bolest v podbřišku...tak snad to dáme do zítřka :slight_smile:
16. čer 2012 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@snuflinka
Já jsem si teď na chvilku šla narovnat záda,už toho mám docela dost.Vyprány 4 pračky,uvařeno,upečeno,vyžehleno,1várku,žehlil,ale přítel,na mě čeká zbytek :unamused: .Kluci,že dnes venku dělat nebudou,tak mi pomáhají doma.Já jak,ale po chvilkách neodpočívám,tak jsem hotová se zádama :confounded: .Danda ještě vysaje a přítel vytře.Taky bych si šla smočit nožky,ale nemám kam,jedině do vany :grinning: .Postýlka už je taky připravená :wink: .Já jsem si Gravimilk objednávala i s dalšíma věcima v lékárně,tam by ho měli mít určitě.Nabízejí vanilkový a čokoládový :wink: .
16. čer 2012 ve 14:30  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@natykata Budu moc moc držet palce, aby všechno klaplo :slight_smile: Já bych si taky v červenci chtěla užít ten prodloužený víkend od 5. do 8.7. s manželem, oslavit narozky a do porodky nejdřív 9. :grinning: Tak uvidíme ;)

@eliskarenca No manžel právě zjistil, že mu vodafone 3 měsíce nezrušil staré číslo a účtoval mu 650kč každý měsíc paušál, takže mísdto procházky naštvaně odjel do nejbližší prodejny vodafone :frowning2: Hodně telefonoval, tak myslel, že těch 650Kč navíc měsíčně provolal a ono ne...tak jsem zvědavá, s čím přijede...No pravda je, že venku je takový vedro, že nevím, jestli se k tomu rybníku doplazím :grinning:
16. čer 2012 ve 14:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zlatelevizeedna
Nestraš nás :wink: .
16. čer 2012 ve 14:31  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@teddylu
Ne,né,nepsala,není špatný,ale pila jsem i lepší :grinning: .Píšou na 230ml 9-10 čajových lžiček a mně to přijde stejně pořád vodový a trošičku jsem si to musela přisladit :wink: .No,uvidíš,sunar mi chutná víc :grinning: .
16. čer 2012 ve 14:34  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@snuflinka
Tak to chodíme stejně :grinning: .
16. čer 2012 ve 14:36  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@natykata
Asi jak kdo :grinning: .Dandovi je 16let a na sestřičku se těší,je v pohodě,dodnes mi pomáhá :slight_smile: .
16. čer 2012 ve 14:39  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@eliskarenca Jj tempo důchodkyně o hůlce :grinning:
16. čer 2012 ve 14:42  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@alemari
Ty jsi hodná :slight_smile: ,a co takhle o týden dřív :grinning: ?To bych brala :grinning: .Taky si myslím,že porodím normálně,ale doufám,že po kontrolním RTG v Brně nebudu v šoku :unamused: .Šla jsem do toho s tím,takže snad to bude v pohodě :wink: .Teď,ale se zády trpím jako kůń.
16. čer 2012 ve 14:44  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@natykata
Snad vydržíte,držím palečky :wink: .
16. čer 2012 ve 14:46  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@snuflinka
Toje teda síla,tak snad to v pohodě vyřídí :wink: .Já osobně do toho vedra zbytečně nejdu,nedělá mi to dobře,jen pověsit prádlo a mažu domů.Půjdeme s přítelem,až na chvilku ven,ale až tak kolem 7hodiny,vezmeme na procházku Leslu :wink: .Záleží,jak se cítíš?
16. čer 2012 ve 14:50  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@eliskarenca No dneska je mi zázračně dobře, nedělají mi dobře spíš ty změny, teplo mi nevadí a zatím mi nevadilo ani v těhotenství, pravda ale je, že už dlouho takhle hezky nebylo :slight_smile: No uvidíme, vyrazíme do lesa a buď dojdeme k tomu rybníku a nebo se vrátíme :slight_smile: Naštěstí je to pořád co by kamenem dohodil do města, tak jsem nějak v klidu - kdyby něco, nemocnice je blízko :slight_smile:
16. čer 2012 v 15:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@natykata Že by? Už rodíš??? :sunglasses:
16. čer 2012 v 15:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@natykata že by se tu něco chystalo? :wink:
@eliskarenca Ty budeš nakonec rodit normálně?já myslela, že jdeš na císaře...
Taky už mám doma Gravimilk, je to takový jalovější kakao, ale dobrý....Jinak dneska snad poprvé trošku odpočívám :slight_smile: Malej je andílek hodnej, vůbec mě nepotřebuje :confounded:
16. čer 2012 v 15:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak se s Váma holky podělim o tom, jak mě ten můj chlap trápí... Včera jsme se vyrazili na ten víkend ke švárovi a málem skončil po 10min... Jelikož ten můj chlap si libuje v hrabání se v mobilu za jízdy, kocháním se přírodou, otáčením se na děti apod. No a když jsme skoro podruhé bourali, tak jsem na něj vyjela, načež mi řekl, že jestli se mi něco nelíbí, ať si vystoupim, tak jsem mu na to odpověděla, že jestli mu nevadí, že veze v autě svojí těhotnou přítelkyni, tak ať se nad sebou zamyslí!! Tak mi řek, že se na to může vysrat a veze mě domů, otočil auto, vyhodil mě před barákem a odjel :rolling_eyes: Tak jsem si vybalila, zapla telku a počítač a pán se samozřejmě vrátil s tím, že mám každou chvíli rodit a nemůže mě nechat doma :sweat_smile: Tak jsem se zasmála a poslala ho někam... No musel škemrat, že jo a omluvit se :grinning: :dizzy_face: :grinning:
Samozřejmě u šváry už všechno dobrý do tý doby, než jsem zjistila, že jsem si zapoměla prášky na to moje nadýmání, takže jsem tam trpěla jako kůň a prdět před tolika lidma prostě nejde :grinning: :grinning: A ta noc..... No to byla moje smrt.... Uložili nás na tvrdej gauč, takže jsem spala tak dvě hoďky a jelikož jsem pitím nešetřila, tak záchod se konal každou půl hodinu, do toho ten čupr alkoholový výpar a přítelovo chrápání :sweat_smile: Ráno mě vzbudili v sedm a mít někoho po ruce, tak ho zabiju, fakt že jo... Tak jeli na výlet sami a já jsem jela na výlet do snu :slight_smile: Hezky jsem se vyspinkala ve své posteli a teď čekám, až pro mě dojedou a čeká mě další pekelná noc na gauči...
Ale na to večerní grilování se těšim a prášky už fakt nezapomenu :grinning: :grinning: :grinning:
Jak si užíváte víkend vy :grinning: ??
16. čer 2012 v 15:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bajule No ten je taky někdy na pár facek, že? Horká hlava jak ten můj, ale uvidíš, že se po porodu změní, hlavně si ho vem k porodu, ti chlapi by to měli vidět!
16. čer 2012 v 15:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@yesu Občas? Často :grinning: To jako bacha, on už u dvou porodů byl, dvě děti má :angry: A nejlepší, je, když mě začne poučovat... :grinning:
16. čer 2012 v 15:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
hollky asi nebudu říkat jaké je u nás teplo?...U Vás asi taktéž...tak tvrdnu doma..bojím se jít na sluníčko...pak začnu otejkat...a vypadám jako rajče :grinning:
16. čer 2012 v 15:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bajule Já mám pocit, že si mě přítel mnohem víc váží...Jo tak poučuje mě občas taky, první dny mi říkal, co všechno dělám blbě a tak, ale už se zklidnil :slight_smile:
16. čer 2012 v 15:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luciemeli Asi tak nějak....
16. čer 2012 v 15:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek