• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Červencovky 2012 sem!

15. října 2014 
@alemari
To je fajn,že se Ti to povedlo :slight_smile: .Nevím jakou metodu,máš tip :wink: ???
17. čer 2012 v 06:52  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@majinka1981
@alemari
Já si myslím,že ne,spíš naopak.Jakmile začneš přikrmovat malé už se nebude chtít vůbec víc tahat,z dudlíku jim to jde líp,spohodlní ještě víc :wink: .Alespoň to tak bývá.
17. čer 2012 v 06:56  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Hezké ráno!Dnes jsem tady první,to se mi nestává :grinning: .Kluci jeli do lesa než bude pařák,aby už odpoledne měli klid,tak jsen vzhůru od 6hodin a už neusnu.Bude pařák,tak jsem zvědavá,co to se mnou dnes udělá.Budu si chvilku číst a pak si půjdu poklidit,včera mi kluci pomohli,tak dnes toho nebudu mít tolik,to jsem ráda :slight_smile: .Vyžehlím si a vyperu poslední várku plín,co mi přišly v týdnu.Odpoledne budu odpočívat a vyrazím k sousedům na třešně,už mi 3krát říkali a zatím se mi nechtělo :wink: .Dnes budu dělat řízky s bramborama a okurkový salát.Co Vy budete vařit?
17. čer 2012 v 07:09  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Taky hezké ráno, už jsme zase vzhůru od 4.30 :angry:. No co se dá dělat... Navíc mám pocit, že mi odešla hlenová zátka, nebylo to teda s příměsí krve, ale pokud to nebylo ono, tak raději nechci vědět, co to bylo - bylo toho hodně velké množství :grinning:.
17. čer 2012 v 08:13  • Odpověz  • To se mi líbí
@zlatelevizeedna Ty jo, neděs nás...snad ne...já mám poslední dobou taky větší výtok - jakoby hlenovitý, ale zatím tomu nepřikládám důležitost :slight_smile: S příměsí krve to není a rodit hodlám prostě v červenci, takže malou ven dřív nepustím a je to :grinning:

Jinak já si včera taky stou procházkou naběhla...to vedro mi teda fakt nevadilo, my budeme s Naty hold obě středomořské typy :grinning: Prostějá vylezla na sluníčko do toho tepla a taková slast to byla...manžel si dělal srandu, že mně by snad stačilo, kdyby mě posadil na sluníčko před panelák :grinning: No ale asi díky tomu heparinu mi bylo včera extrémě dobře, takže naše klasika, kdy se po 20minutách vracím domů, protože se to malé nelíbí, byly skoro tři hodiny :grinning: Zašli jsme na zmrzku, došli jsme k 2. ryníku, tam jsem si chvíli ráchala nožky, pohodička...no ale cestou zpátky jsme museli už dát jednu zastávku, začala jsem funět jak tank a byla jsem ráda, že jsem doma. Tak jsem si hned dala chladnou sprchu a už jsem krom večeře ten den nic neudělala :grinning: Takže dneska žádná procházka, jinak nevyžehlím :grinning:
17. čer 2012 v 08:20  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@snuflinka Neděsím vás, dokonce ani mě to nějak nevyděsilo... od toho odchodu zátky do porodu to může údajně trvat několik hodin až několik týdnů, což je dost solidní rozpětí. Ale manžel dost zbledl, když jsem mu to řekla :grinning:.
Teda žehlit by se mi dneska nechtělo, u nás je nějak dusno už teď. Je trochu víc oblačno než včera po ránu, ale pařák bude asi i tak slušný.
17. čer 2012 v 08:24  • Odpověz  • To se mi líbí
@eliskarenca @majinka1981 taky bych ten netrilon nedala, to je cesta k odstavení. Otázka co říká doktorka..ale pokud aspon trochu mléka je tak bych to rozkojovala:wink:Třeba se to ted dělá jinak:wink:
17. čer 2012 v 08:50  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@teddylu no ty jsi kočena!!! a dobře se z toho leze i z břichem, co? Na kojení jako dělané. Já ten fusak mám v úmyslu řešit co nejdřív, ještě mi říkala jednu firmu co dělá ty kuličkové, najdu a napíšu, at máš představu:wink:A jak se cítíš? Já docela v pohodě, včera jsem se asi přejedla tak to bylo nic moc ale dneska už si dám jen pulku melounu místo celého:grinning:
17. čer 2012 v 08:54  • Odpověz  • To se mi líbí
@eliskarenca napíšu ti odborníka do IP
17. čer 2012 v 08:55  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@zlatelevizeedna No já to žehlení taky vidím až večer u telky :slight_smile: Po obědě mi přijedou kamarádky, takže to bude spíš odpočinková neděle :slight_smile: Jen musím rychle vyprat a usušit prádlo, abychom měly s holkama volnou lodžii :slight_smile:

@alemari @eliskarenca @majinka1981 Mně říkala pediatrička, ať si na to dám v porodce pozor, abych jim kdyžtak řekla, že si nepřeju, aby malou dokrmovali, protože se potom právě vůbec nemusí rozpít...Že ji mám klidně k prsu dávat co hodinu a aby pila po troškách, ale aby pila ode mě a ne mlíka...
17. čer 2012 v 08:58  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
@alemari Tak až budeš vědět tu firmu písni,vůbec nevím co to je,tak možná kuličkové pero :grinning:! Vak super,přítel mi ho včera objednal :slight_smile:,budu mít tu moca barvu,jako máš ty.
No dnes je mi ale nějak divně,přítel šel pro rohlíky,já jen vyklidila myčku a dala prát prádlo a začaly my hrozný tlaky na spodek,jako když se Barča dere ven :frowning2:,tak už jen sedím a nesmím nic dělat(pravil přítel :slight_smile:) ! Taky mám v tom břiše pěkný vlnobití,jezdí nohy,ruce,je sranda na to koukat!
No já se včera taky přejedla,na chatě jsem snědla hodně borůvkovýho koláče,pak grilovaný maso s tatarkou a když jsme přijeli domů,tak ještě čokošku a velikánskou hrušku. Pak mi nemá bejt blbě :confounded: :confounded: :confounded: !
17. čer 2012 v 09:27  • Odpověz  • To se mi líbí
Koukám řešíte kojení :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:! Já se taky bojím už dopředu aby nám to šlo. Zrovna ráno jsem říkala příteli,že mám ty prsa čím dál větší,snad mi jedno váží okolo 2 kil :grinning: a taky mě pěkně bolej,to je slušná mlíkárna,tak snad nám to půjde a budu mít hodně mlíka.
17. čer 2012 v 09:30  • Odpověz  • To se mi líbí
@snuflinka kyž se podíváš na stránky porodnic, tak vidíš ktekrá má ten certifikát úspěšného kojení, ta která to má , nikdy díte nepřikrmí, max se souhlasem maminky jiným mlíčkem od maminky nebo tím cukrem, což je vždycky menší zlo než nutrilon, to je past. A navíc to první, co je v prsou takové jakoby hladné průsvitné něco je velmi kalorické a výživné, mě z toho kluci přibrali a z porodnice jsme šli přes porodní váhu, to jsem tu už ale psala :wink:
17. čer 2012 v 09:40  • Odpověz  • To se mi líbí
@teddylu to jsou takové kuličky, které nepohybující dítě zahřejí a pohybující odvadí teplo pryč, zkrátka materiál pro kosmonauty :grinning: napíšu, musím to pohledat, mám to někde v papírech od kočárku, tam mi to radily.
Kojení je hodně psychická záležitost, je to přirozené a tak by se to mělo i brát. Prostě si malou dáš k prsu a ona na to příjde jak, jen být v klidu aby se to mlíčko neseklo. Sterem se to fakt zastaví, můžu potvrdit, takže já když jsem se potřebovala uklidnit tak jsem se s miminem zavřela do ložnice a hned to šlo :wink: ale je dobré mimčo zvykat kojit i mezi lidma, at není problém někde na výletu, že se třeba nenapije. To jsme taky řešili :grinning:
17. čer 2012 v 09:45  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@eliskarenca no a to bych si taky dala řízek?!?! Asi jdu vytáhnout filé :grinning:
17. čer 2012 v 09:47  • Odpověz  • To se mi líbí
@alemari
Filé máme taky rádi,až na přítele,ten ho sní,ale zvlášť ho nemiluje :grinning: .Za kontakt budu ráda :slight_smile: ,děkuji!
17. čer 2012 v 10:11  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@eliskarenca já ho chci udělat kvůli dětem, nemám přehled kolik ryb ve škole sní tak at doma mají, a taky pro sebe, ale to Ti povím, koupit dobré filé, to je teda fuška :confounded:
17. čer 2012 v 10:14  • Odpověz  • To se mi líbí
@alemari
Určitě rybička je potřeba :wink: .Danda mi každý den hlásí,co mají k obědu :grinning: ,často jim dělají lososa a ten mu chutná.To se přiznám,já jsem ho ještě neochutnala,ale nijak zvlášť mě neláká :slight_smile:
17. čer 2012 v 10:20  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@eliskarenca lososa taky mívají, ale mraženého, což moje děti nerady. Kupuku chlazeného, ani já s tím mraženým nehnu :confounded: Já vidím jídelák každý den , ale nevím kolik čeho snědí. Ten starší má rád i pomazánku z ryb ale ten mladší má z masa nejraději šulanky z mákem :grinning: :grinning: :grinning:
17. čer 2012 v 10:24  • Odpověz  • To se mi líbí
@alemari No já bych ráda aby pila všude(asi se ale ze začátku před lidmi budu stydět),hlavně když budeme celej den někde na tom výletě,tak to by chudák hlady umřela :cry: ! Budu se snažit kojit jak to půjde,i jak si psala,než se rozkojím,tak jí budu přikládat klidně častěji,jen abychom neskončily na Nutrilonu :frowning2:!
Nevím co jí dneska je,ale je jako divá:grinning:,chytám jí tu nohy a ona od rána nespí.
17. čer 2012 v 10:45  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
@alemari
@eliskarenca
Holky vy mi děláte chutě,losos,řízek :slight_smile:! My máme dnes obalovaný květák,brambor a tatarku(já na ní v tom těhotenství doslova ujíždím :grinning:. Ale ty šulánky s mákem bych si dala taky :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: !
17. čer 2012 v 10:49  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
HOLKY POMÓC!!!!!!!!! Já mám už od rána tak šílený pohyby,to jsem ještě nikdy neměla :frowning2:! Je to normální,Barča mi nohama i ručičkama jezdí po celym břiše,ale je to až nepříjemný. Míváte to taky tak hodně,já si nestačím ani ty boule co se mi dělají chytat. Co se jí děje,proč nespinká?????????????
17. čer 2012 v 11:29  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@eliskarenca jojo už je pařák....taky už zase chcípám....já jdu teď dát prát várku prádla. Pleny už mám vyprané...Díky bohu...bylo jich strašně moc...Jinak dneska máme v plánu ject do Ústí nad Labem...do Globusu nakoupit plenky mají tam prý slevu ... a někam na nějakou dobrou a velkou zmrzku :grinning:...Tak snad se nám ta neděle vyvede....Jinak včera u nás samá blískanice...né bouřka...! Ale hodně se u nás blýskalo bylo to jak na diskotéce :grinning: ještě že to bylo kolem 11 večer...:grinning:
17. čer 2012 v 11:34  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@teddylu jééé ty už mám bříško :grinning:
17. čer 2012 v 11:34  • Odpověz  • To se mi líbí
@luciemeli Luci to je pořádnej pupík,tomu už se ani bříško říct nedá :grinning:!
17. čer 2012 v 11:36  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@teddylu Strašně krásné....a ta fotka žůůůžo... :grinning:
17. čer 2012 v 11:37  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@teddylu Občas mimču taky ,,křápne´´ a to je pak celej den bordel... Je to v pohodě :slight_smile:
17. čer 2012 ve 12:45  • Odpověz  • To se mi líbí
@teddylu Jinak krásná fotka! A vlastně všechny i ty nový!
Z toho křesílka houpacího už bych nevylezla.... :grinning:
17. čer 2012 ve 12:45  • Odpověz  • To se mi líbí
@teddylu já už mám takové točky od včerejška, jen at mi střeva nezauzluje:grinning:a to ani nic silného jako třeba kafe nebo kolu jsem neměla... Filé jsem zbodla i bez brambor, takže tatarka nebyla zapotřebí:-P
17. čer 2012 ve 12:46  • Odpověz  • To se mi líbí
@bajule Moc děkuji za pochvalu :slight_smile:! To víš že se mi z něho nechtělo,je to opravdu pohodlný,houpala jsem se tam skoro celý odpoledne mezi jídlem :grinning: :grinning: :grinning:!
Tak jsem ráda že Barče jen křáplo :grinning: a nic to není.
17. čer 2012 ve 12:50  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek