• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Červencovky 2012 sem!

15. října 2014 
@teddylu Já si myslim že to je hodně tím počasím, mě nechtěl prďa nechat spát v noci a do toho bolesti... No fakt sem myslela, že pojedem, ale je to v poho :slight_smile:
17. čer 2012 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alemari No to jsem taky říkala,že už mám snad všechny orgány naruby :grinning:! Květák sežranej i s bramborem a kopou tatarky a Barča v břiše jede. Teď vyrazíme do Varů,korznem se po kolonádě,dáme zmrzku,tak jí pohoupu a snad se trošku uklidní! No a zase mi přišel mail,že v Reserved začaly 50% slevy,já mám tuhle značku ráda,tak jsem ještě ukecala Petra a podívám se i tam(on beztak potřebuje nějaké nové rifle a když budou ještě za půlku,tak jedině dobře :slight_smile:),já jak vidím slevy,tak jsem jak urvaná ze řetězu :grinning: :grinning: :grinning: !
17. čer 2012 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@bajule Tak hlavně že je to vpořádku a bolesti přešly :slight_smile:! Mě včera při té bouřce a změně tlaku také trošku bolelo bříško jako na Ms,ale zaspala jsem to.
17. čer 2012 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky užívejte si ty pohyby v bříšku, mě to docela chybí :slight_smile:
Kojení je boj, to Vám teda řeknu, v porodce se mi malej kvůli nalitým prsům nemohl přisát, tak mi vrazili klobouček a teď už ho to bez něj asi nenaučím :unamused: pořád sem řešila jak často a kolik toho má vypít a teď od pátku řeším, že pije dost mlíčka, ale přesto nepřibírá :frowning2:
17. čer 2012 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teddylu
Asi se ji nechce :slight_smile: .Musím,ale říct,že Eliška je od včerejšího večera a dnes to ještě přetrvává taky dost živá
:wink: .Alespoň o nich víme :wink: .
17. čer 2012 ve 14:22  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luciemeli
U nás to ráno nakonec vypadalo,že bude pršet,ale vybralo se to.Není to tak hrozný jako včera.Já už mám lpínky taky vypraný,jen jsem si doobjednávala z lékárny ještě usušky a pár plen s potikem do kočárku a tak :slight_smile: .Tak snad dobře nakoupíte.Já jsem teď dobaštila vanilkový nanukáč :grinning: .
17. čer 2012 ve 14:26  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@eliskarenca Tak to se máš...taky bych si dala... :grinning: Mňam... :grinning: Bohužel mi máme na vesnici zavřený krám...tak se teď akorát obléknu a namaluju a pojedeme s manželem do toho ustí se podívat na ty plenky a ještě dokoupit poslední věci na mrňouska...pak někam skákneme taky na tu zmrzku snad....Co dělat doma...už doma pakatím :grinning: a prý má být extrémní horko píšou na seznamu uff....To se mi jen zdá...už teď jsem celá oteklá... :pensive:
17. čer 2012 ve 14:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@yesu ahoj,ano na tebe :slight_smile: ,ja bydlím v Kohoutovicích.....
17. čer 2012 v 18:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eliskarenca taky te moc zdravím......
17. čer 2012 v 18:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@natykata ahoj,no ta moje puboška se těší.....protože neví co to obnaší. Je fakt,že ma rada prcky a sourozence už chtela tak 3 roky zpatky......ale ja pořad zvažovala a je to :slight_smile:
17. čer 2012 v 18:32  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@yesu jsi mi povedoma.......a nevím odkud,ale to není nic duležityho.....kubíček je drobek,dcera mela taky 2600 a byla mini oproti ostatním miminačkum,50 velikost nam byla velka :slight_smile: a kojena byla 3 roky,haha no zajímalo ju jen prso,ale musím říct,že nebyva vubec nemocna.Je jí 12 a mela 2 angíny a neštovice ve školce.
17. čer 2012 v 18:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teddylu ahoj,ja mam taky bouličky a kolínko pod žebrem a pak ručku na močaku a začína to bolet a pry by melo byt 10 pohybu do dvou hodin a ja teda mam 10 pohybu za 5 min.....pul h ma pupíček party a pak 40 min dobíjí baterky a spinka a pak zase ta party,haha i v noci
17. čer 2012 v 18:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kykyyyy to je možný:slight_smile:kde jsi říkala, že v Brně bydlíš?
17. čer 2012 v 19:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kykyyyy aha už sem to našla :grinning: já bydlím taky v Kohoutkách :slight_smile:
17. čer 2012 v 19:14  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@yesu kohoutovice ,ale jsem tady tak 10 mesícu,kam jsi chodila do poradny? ja na Jiraskovou.....
17. čer 2012 v 19:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@yesu tak to je mazec......to bychom mohly v srpnu vyrazit s kočarkama :slight_smile:
17. čer 2012 v 19:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kykyyyy Hm tak to je přesně ono :grinning:! Dnes je tedy extrémně žívá,jen když jsem byla na procházce,tak jsem jí cítíla jen občas a teď,jak zase sedím je to jedna boule za druhou a už mě zase berou žebra!
@yesu Já jsem si opravdu užívala ty pohyby do 32 týdne,teď je to tedy už opravdu nepříjemné. Ale věřím tomu,že až se malá narodí,tak mi to taky bude chybět :slight_smile:!
17. čer 2012 v 19:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teddylu ano bude,i když je to občas nepříjemny,tak je to fajn,aspon maš kontrolu,že je vše jak ma byt :slight_smile:
17. čer 2012 v 19:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kykyyyy Tak to je jasné,že jsem ráda,že jí cítím :slight_smile:! Když je dlouho klid,tak si i občas šťouchnu,abych věděla že jen spinká,jí chudinku budím už v bříšku :pensive: !
17. čer 2012 v 19:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@yesu tím,že jsem se k vam pripojila před par dny,tak me hodne uteklo,četla jsem ,že se Kubíček narodil dřív....je to tak? a me Kristynka taky ale jen o 2 tydny,praskla me voda rano po probuzení a tak jsem si říkala-to jsem na tom teda dobře,když se počuravam.haha.no a pak me došlo že se neco deje....
17. čer 2012 v 19:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teddylu přesne tak,ja to delam taky,a v aute pouštím pupíčkovi písničky tak to se hlasí hned sam :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
17. čer 2012 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@luciemeli
To já u nás ani do obchodu nechodím bylo ta tady hrozný,špína atd...,teď to sice přebral někdo jiný,ale navykla jsem si nakupovat na celý týden buď v Hořě nebo v Kolíně a kdyžtak jsou od nás 2km Bečváry tam je obchůdek a tam chodím ráda.Já mám totiž nanukáče v zásobě :grinning: .
17. čer 2012 v 19:48  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kykyyyy jj Kubík se narodil skoro o pět týdnů dřív :unamused: mě praskla voda v noci, přítel jel ve 2 do práce a já se 2.45 vzbudila a myslela sem, že sem se počůrala :slight_smile: a na jaké ulici bydlíš?
17. čer 2012 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kykyyyy jinak my bydlíme na Bellove, asi 2 a půl roku....
17. čer 2012 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@yesu Voříškova ul.ja to tu moc neznam,ale kristynka mi říka že je to kousek,ona chodí na Pavlovskou do školy...... tak kdyby jsi mela nudu-vím,že nemaš,ale kdyby jsi treba šla ven s Kubíčkem,tak ja vezmu yorkšírku a pupíčka a mužem si dat sraz ,zaleží na tobe....no a nebo za mesíc s kočarkama
17. čer 2012 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@yesu moc rada se podívam na miminačka......
17. čer 2012 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kykyyyy já zatím s malým ven nemůžu, ale pak můžem :slight_smile:
17. čer 2012 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No holky je to možný?...Kolem mě se rodí o 106 a já hovno :grinning: ...a vítě že mě to neštve :grinning: Poslední dny si malého cipíska užiju a hodně si s ním povídám,....a to je to nejkrásnější na světě....a až mi vyleze ven tak se zblázním radostí....Juhůůů zavidím maině yesu a plno dalším....ale holky nebojte já nebudu opožděná...já Vás doženu taky...a pak vám budu písat jak já prožívala porod...se nasmějete smíchy...neboť já jsem strašná herečka :grinning: já tam budu umírat...strachy a bolestí... :sunglasses: :grinning:
17. čer 2012 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Ahoj holky,
tak já dneska jako každý všední den opět straším od pěti :-/ Já prostě už neusnu, když manžel vstane do práce...ale o víkendu jsme si chrupkali oba dny do cca 7:30 až 8:00, to byla lahoda :slight_smile:
Dneska má být extrémní horko, takže mě nikam ven nikdo nedostane až do večera. To bohužel musíme na ustanovující schůzi SVJ :frowning2:
No a protože mi stále nepřišla mateřská za květen, tak hold v osm poladím děvčata na sociálce, tak jsem zvědavá, co se jako dozvím...
18. čer 2012 v 07:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@yesu ok,tak až budete moct,tak dej signal...... :slight_smile:
18. čer 2012 v 08:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek