• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Červencovky 2012 sem!

15. října 2014 
dobre rano maminam a miminačkum......dneska bude pařák. nejlíp se mají miminačci v pupíčkach,24 h termalky,haha
18. čer 2012 v 08:06  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
snuflinka
Ahojky,vypadá to dnes na pařák,takže se taky raději budu zdržovat doma.Včera jsem nakonec nežehlila,tak se na to teď vrhnu,ať mám pak klid,poklidím a asi budu vegetit :wink: .To si s děvčatama promluv,bodou určitě nadšené :grinning: .
18. čer 2012 v 09:31  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré dopoledne děvčata.
@snuflinka Tak já to mám zase obráceně o víkendu spím málo a pak v týdnu to doháním. Většinou už v noci když jdu na záchod si vezmu špunty do uší a ráno spím jak zabitá,dnes jsem vstávala po 9h :grinning:!
Tak tady u nás na západě opět spíš zataženo a na tropy to nevypadá ani podle předpovědi,tak odpoledne to krátká procházka jistí :slight_smile:. Jinak tedy ode dneška konečně na MATEŘSKÉ BEZ VYCHÁZEK :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:!
18. čer 2012 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@eliskarenca Ježíš žehlení,já tam mám už od pátku dvě vypraný pračky fůůůůůůůůůůj :frowning2: a ty jsi mi to teď připoměla :grinning:! Takže o dopolední zábavu postaráno.
18. čer 2012 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojda,tak Vás zdravím po víkendu :slight_smile: Musím vás dočíst :slight_smile: Jinak dnes asi nebudu ani vylejzat ven,už od rána tam je pěkný pařák.Dneska budu prát jako vzteklá :grinning: Uvařím oběd a pak si hodím nožky nahoru a budu odpočívat :slight_smile: Jsem zas oteklá,žádný boty nenavleču,tak jsem zvědavá v čem zítra pojedu na ty monitory :frowning2: asi ve zdravotních pantoflích...
18. čer 2012 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holkyyy, já jedu dneska odpolko do porodnice, sice na druhý pokus,ale už bez sirén a houkaček,řádně sbalená a přichystaná a navíc už mě tam synáček čeká v postýlce :grinning: :grinning: :grinning: já se tak těším, že budeme konečně spolu,to si ani nedokážete představit,co to bylo za psycho to odloučení :frowning2: :frowning2: :frowning2: doufám,že až se vrátíme oba dva,tak už budeme čučet na nové miminka :slight_smile:
18. čer 2012 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí (6)
@eliskarenca Já zvládla vyžehlit už dopoledne při Tristanovi a Isoldě :slight_smile: A už do porodu nežehlím :grinning:

@gable Budu držet palečky, Ivi :slight_smile: To už určitě dobře dopadne a pěkně se s Tomáškem sžijete a pofrčíte spolu domů :slight_smile:

@ajuse21 Já se vejdu do žabek :slight_smile: Jink se už ani nesnažím...pustila jsem se po asi týdnu zase do překladu odborného článku pro manžela a prsty na rukou mám jak špalíčky :-/ Na navíc zase po 3 dnech žádaa já mám poslední rennie, musím to nějak vydržet, než pojedu zítra k MUDr.

@teddylu Jéé, pošli to sem :slight_smile: My byli na procházce v sobotu a já koukala, jak se nad Sokolovem kupí oblačnost, pak jsi psala, že u vás buřina...a tady prdlajz :grinning:
18. čer 2012 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@gable Určitě to uteče a zachvíli budete oba dva doma :slight_smile:

@snuflinka Žabky nemám...minulý týden mi praskly,tak musim pořídit nové :grinning: Ty otoky jsou z toho vedra asi...a jsem už zavodněná.Mě žáha už ani nepálí,nejhorší to bylo tak kolem 30-34tt
18. čer 2012 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gable jeeeeeee,tak to posílame miminačkovi pusu,určite už se nemuže dočkat maminky,no a až se vratíte,tak si pokecá s nama :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: .tak preji krasné dny a ješte krasnejší navrat domu........
18. čer 2012 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ajuse21 Šťastná to žena :grinning: No já už bych brala, aby ta žáha dala pokoj, minulý týden jsem myslela, že uhořím zevnitř :-/
18. čer 2012 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ajuse21 já jsem v nosila takové ty žaba boty (origoš crocs) a byly jediné, do kterých jsem se vešla a celou dobu v porodce mi z nich tak smrděly nohy :grinning: :grinning: a jak na potvoru vždycky při vizitě stáli všichni v nohách :grinning: :grinning: to byl trapas, nepomohlo ani umytí nohou,ani bot.... holt si pěkně začmuchali mudříci :wink:
@kykyyyy
@snuflinka jsem z toho i nervozní,mám totiž čas přemýšlet a trošku se bojím,jinak bych dostala miminečko po porodu na pokoj a matko starej se, ale teď přemýšlím,jak se ho dotknout, když je tak malinký, přemýšlím nad kojením,přemýšlím prostě nad každou kujovinou.... No přinejhorším, až mi z toho hrábne,tak hned vedle pavilonu s porodnicí je pavilon pro blázny....
18. čer 2012 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gable :grinning: V klidu, určitě ti sestřičky pomohou a poradí a bude to dobrý ;)
18. čer 2012 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
takhle už to bude odedneška napořád :slight_smile: do osmnácti ho nepustím z bytečku :grinning: :grinning: :grinning:
18. čer 2012 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí (12)
@gable Jé to je brouček malinkej :grinning: taky se bojím co bude po porodu,až mi ho dají na pokoj..já nebudu vědět co s ním dělat,jak ho chytit a obléknout..budu se bát ho koupat.Z toho mám největší strach,nikdy jsem tak malinký miminko nedržela v ruce :sweat_smile:
18. čer 2012 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@gable jeeeeeeeee to je prcoušek,kolik váží ted? uvidíš že se zžijete hrozne rychle,vubec ničeho se neboj,od toho tam maš kolem sebe sestričky.....
18. čer 2012 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teddylu tak mě ty výprodeje už ani nelákají, se mi hromadí tolik oblečení ve skříních, že by to potřebovalo zase troochu probrat, což nechám až na jiné časy :grinning: já jsem se z toho vedra v noci vůbec nevyspala, bylo 29 v 11 hodin v noci, děs! :confounded: Ted to není o nic lepší, děsný pařák, do toho ještě spousta věcí kolem domu zařídit, no nevím jak to vydržím :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. čer 2012 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kykyyyy včera měl 1950g, tak počítám,že dneska bude mít 2kg, přibírá si kolem 50g denně :slight_smile: a dnes ho čeká i neurologické vyšetření a mě zjištění,jestli bude potřeba cvičit Vojtovku.... to bych teprve byla na šlaka trefení :slight_smile: natahovat plačící miminko,to bych ze začátku plakala s ním :frowning2:
18. čer 2012 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gable ten je tak sladký jak je maličký :slight_smile: jůůůů,držím palečky,ať se do 18ti od tebe nehne :grinning: a dělá ti jen samou radost :slight_smile:
18. čer 2012 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@gable kolik je vůbec nejnižší porodní váha,při které miminko pustí z nemocnice domů?nebo to až tak na váze nezáleží?
18. čer 2012 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
krásný den holky,tak máme za sebou oslavu,vše se vydařilo a malá byla nadšená,jen to pitomý kolo,co mělo být jako hlavní dárek,můžu poslat na reklamaci :frowning2: vypadává řetěz a švára řekl,že to se opravit nedá,že se tam musí vyměnit ty ozubenný kolečka či co :frowning2: ale Natálka si to nechala vysvětlit,tak dobrý....
jinak mám za sebou pěkně nepříjemnou noc :frowning2: celou jsem jí proseděla na záchodě:frowning2: průjem,nevolnost,zimnice,chvíli spocená jak pes :frowning2: odpoledne jsem měla tuhnutí bříška po 10minutách,tak nevím,jestli to třeba taky nepatří k porodu,ale teď z toho zas nic neni :frowning2:
18. čer 2012 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chezzule no propouštěcí váha by měla být 2300 - 2400g,ale co se mnou ležela maminka na šestinedělí,tak měla dvojčátka a valili domů, když ten menší měl 2080g :slight_smile: ale to se týká donošených dětí... u nás těch propouštěcích faktorů bude víc :wink:
18. čer 2012 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gable žadny stres dopředu,uvidíš ,i kdyby bylo potreba cvičení,tak vše špatne pro neco dobre a když je to pro dobro miminka tak cokoliv i se slzičkama :slight_smile: a v kolikatem tydnu se narodil? je to krasnej drobeček,znamé se narodilo miminko a 6 tydnu dřív,ted ma rok a je to kus chlapa :slight_smile: ,šikulka vše dohnal a dokonce už chodí.....v roce u kluka velkej uspech,oni ti panove jsou lenoši :slight_smile:
18. čer 2012 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gable
Neboj,vše bude dobré,určitě Ti ze začátku poradí,alespoň by tedy měly a za chvilečku už Ti to ani nepřijde :wink: .Ať Ti to uteče a Tomášek dál krásně přibírá na váze.Uteče to jako voda a za chvilku budete doma :wink: .Blázinec vypusť z hlavy :grinning: ,vše přijde samo,zbytečně se nestresuj.A i kdyby jste měli cvičit Vojtovku,tak si z toho nic nedělej,ta je supr a hlavně,že malému pomůže,cvičí ji spoustu miminek :wink: .Držím Vám palečky!!!
18. čer 2012 v 10:43  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@natykata ahoj ,pry řádí strevní viroza,tak bud na sebe opatrna ....a už je ti líp?
18. čer 2012 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kykyyyy rodila jsem první den 33.tt kvůli preeklampsii,ale malinký byl od začátku moooc šikovný,na to,že to bylo tak brzo,tak vše zvládal sám, jen mu trošku vháněli do inkubátoru kyslík a tři dny měl výživu do žaludku,aby nehubnul....
@eliskarenca vezu sestřičkám spousty úplatků,tak doufám,že to zabere :grinning: :grinning: :grinning: třešničky ze záhrádečky, sýry na svačinky.... dojedu tam jak Hujer :grinning: :grinning: :grinning:
18. čer 2012 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@natykata já jsem si tím prošla hned den po propuštění z nemocnice, všichni srajdili a mě se to nevyhnulo..... měla jsem i teploty a musela jsem vylévat mléčko pro malého..... ale na druhý den bylo vše ok.... byla to jen jednodenní akce, tak snad to tak budeš taky mít.... řádí to všude :confounded:
18. čer 2012 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kykyyyy jo,už to jde,najedla jsem se,ale asi jsem krapet dehydratovaná,tak do sebe cpu co nejvíc tekutin :-/ v 39tt a já si chytím bacila:frowning2: fuj :frowning2: a to jsem dneska chtěla do města,ještě mám před porodem vyřizování,ať nemusím pak s prckem...:frowning2:
18. čer 2012 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@snuflinka
Mě žáha pálí taky a dost,beru si Tums,ale stejně to pomůže, tak na 20minut a je to zpátky.To máš fajn,jestli až do porodu nemusíš žehlit :wink:,já jsem teď skončila.V sobotu žehlil přítel,ale povlékali jsme,tak toho bylo docela dost.Přítel to taky zvládá,jen trošičku brble,že to vůbec neubívá :grinning: .Teď si odpočinu a pak už jen pár drobností :wink:. Mně přijedou večer klienti,tak si musím připravit 2 smlouvičky,ale moc se mi do toho nechce,není vyhnutí :grinning: .
18. čer 2012 v 10:50  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gable To je fakt krásnej brouček :slight_smile: A moc vám to spolu slušííí :slight_smile:

@ajuse21 Jo, sdílím tvé obavy...včera jsem si psala něco do kalendáře a všimla si, že za 14 dní je jako už červenec a úplně mě polilo horko :grinning:

@natykata A kdy jdeš do poradny? Abys z gyndy nejela rovnou rodit :slight_smile: Ale teď už můžeš ;)
18. čer 2012 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teddylu
U nás je pařák :confounded: ,takže raději zůstávám doma.To je fajn,že už nemusíš hlídat čas :wink: .Já už mám dožehleno,tak jsem ráda.
18. čer 2012 v 10:53  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek