• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Červencovky 2012 sem!

15. října 2014 
@eliskarenca Tak hlavně když ze smlouviček budou nějaký kačky :slight_smile: To děláš externě pro pojišťovnu?
18. čer 2012 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gable aha tak to děkuji za vysvětlení.Já se bála,kdybych náhodou rodila teď někdy,jestli by to bylo moc brzo,jelikož mi mudr.říkala ať alespoň do konce června vydržím,že by to bylo lepší.To ovšem nezáleží na mně,ale na malé,kdy se jí bude chtít ven :slight_smile:
18. čer 2012 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gable jak Hujer :slight_smile: ,ted jsi me rozesmala.....
18. čer 2012 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gable
To by mělo zabrat :wink: !
18. čer 2012 v 10:59  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@natykata radeji zustan doma,ješte k tomu když je takovy horko......
18. čer 2012 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gable Krásný, moc vám to spolu sluší :slight_smile: Už chci mít taky tu naší prďolku u sebe,ale chvilku si ještě počkáme :wink:
Holky nevíte co mi to napsali ze zprávy z nemocnice?? KO v TP 19. 6. + CTG , kontrolní UZ + flow 22. 6.
TP asi nejspíš těhotenská poradna, CTG jsou ty monitory na srdíčko a samozřejm+ ultrazvuk
:slight_smile: Ale KO a flow fakt nevím :grinning:
18. čer 2012 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zlatuzka Já si myslím KO = kontrola :grinning: a flow..bude vyšetření moči
18. čer 2012 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@natykata tak to je fajn,že se oslava povedla :slight_smile: hlavně hodně pij,když máš průjem...pravda že ted jsou docela střevní chřipky,ale dr.říkala že průjmem může začínat i porod.Jinak dnes ven radši nepůjdu,vedro mi nedělá dobře..takže jen pověsit prádlo a šup domů.Já jedu do města zítra,na monitory a středa poradna,tak jsem zvědavá jak to přežiju...hlavně si musím sehnat odvoz.Bydlíme 15 km za HK a autobusem se už docela bojím jezdit :grinning: co kdyby mi praskla voda nebo to na mě přišlo v buse.A autem jezdí přítel do práce a já mám svoje v nepojízdným stavu...nestihla jsem technickou :sweat_smile: tak to pak budu muset po porodu nechat zkontrolovat,abych měla čím jezdit.Navíc moc nejezdím,takže to bude boj..
18. čer 2012 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zlatuzka TP bude termín porodu,ne? :grinning:
18. čer 2012 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gable tak ja se s tebou loučím,preji at jste brzy doma,miminkovi rychlé dohánění a tobe pevny nervy a když je v pohode mamka tak je i miminko,takže se ničeho neboj a uvidíš jak to zvladnete :slight_smile: :slight_smile:
18. čer 2012 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@snuflinka zítra,tak to řeknu dr. a uvidíme...
18. čer 2012 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kykyyyy budu muset,jenže potřebuju vyzvednou novou občanku,do banky,na pojišťovku,s holkou k zápisu na kroužek :-/ a místo toho jsem na umření :frowning2:
@ajuse21 lemtám jak o život,já teda naštěstí bydlím blízko centra,tak to mám busem 10minut :slight_smile: ale tchán je stále na telefonu,marodí s kolenem,takže mi bude dělat odvoz do porodnice a Natálku poveze k našim,protože muj táta už je v důchodu :slight_smile: já bohužel auto mám před barákem,ale nemám řidičák :grinning: dostala jsem ho k Vánocům,ale bohužel mě dr. nepustil kvuli rizikovýmu těhu :-/ tak čekám až porodím a hurá do autoškoly :slight_smile:
18. čer 2012 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojda holky přeji krásný den se 30 celsia :grinning:...Tak se o5 zase drbu až do krvava...mě ty prášky přestávají působit...Já vydím, že mi ho budou muset násilím vyndat..Ale už ho mám donošeného tak se už nebojím...ale je to divný pocit...pořád na to pomyslím a kýchnu si :slight_smile:
18. čer 2012 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zlatuzka KO je kontrola...@alemari TP bude fakt ta poradna, termín porodu má až za měsíc se mnou ;)
18. čer 2012 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@snuflinka tak já mám napsáno TP29.7. To si ještě počkám než mě prohlédnou:grinning:!!!
18. čer 2012 v 11:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@natykata taky bych radši bydlela ve městě,všude to máš kousek...obchody,školka,škola,doktor :slight_smile: Já mám řidičák už od 18,jenže od tý doby skoro nejezdím...takže skoro 4 roky a jezdím jak začátečník :grinning: je to asi tím,že jsem moc posera :slight_smile:
18. čer 2012 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@snuflinka
Penízky,ty budou :wink: .Ještě,když jsem chodila do práce,tak jsem začala dělat pro společnost Datalife a ta je propojena s více pojišťovnama.Dosrt jsem se tím zabývala,ikdyž se mi ze záčátku do toho moc nechtělo,ale v poho.Jen toho mám teď někdy dost a moc se mi nechce,hlavně někde jezdit,zabere to dost času.jinak mě to baví,když můžu pomoc,tak ráda :wink: .
18. čer 2012 v 11:36  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alemari No to jo, ale přeci jí najednou neposunili termín o měsíc, ne? Kort když malá měla problém s přibíráním a váhou ;) A kdyby měla zítra termín porodu, tak by přeci nemusela 22.6. na ultrazvuk :grinning: V propouštěcí zprávě z nemocnice jsou asi jiný zkratky než v průkazce ;)
18. čer 2012 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eliskarenca Tak to je dobrý, zase když už o tobě lidi ví, tak se tak dá dobře přivydělat, takže to je skvělý :slight_smile:
18. čer 2012 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@natykata
To je fjn,že jsi oslavu stihla a vydařila se :slight_smile: .Snad se Ti udělá líp,hlavně hodně pij,jak radí holky a zítra uvidíš.
18. čer 2012 v 11:38  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ajuse21 já jsem z města na prášky...jsem holka z vesnice z baráku a teď v paneláku na sídlišti..brrr,ale zvyknu si,co nadělám :slight_smile:
@eliskarenca děkuju,uvidíme co ten doktor na to no :-/
18. čer 2012 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ajuse21
Jak nezačneš hned po řidičáku jezdit,tak je to čím dál horší a kyž máš ještě strach.Zkus ho po porodu přemoct a uvidíš, budeš potřebovat jezdit s mimčem :wink: .
18. čer 2012 v 11:46  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@snuflinka
To určitě,je to fajn :wink: ,hlavně,když jsou spokojeni i klienti :wink: .
18. čer 2012 v 11:48  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@natykata já bydlela na vesnici i ve městě...v baráku to je fajn,je tam klid,člověk si může vylízt na zahradu na terasu..to v paneláku je to naprd,zvlášt pro děti.Já bych brala něco napůl :grinning:
18. čer 2012 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@natykata
Já jsem se narodila v Pardubicích,pak jsme se přestěhovali na vesnici,ale vždy jsme bydleli v bytovce.Teď jsme na vesnici,ale v baráčku a je to supr :wink:.
18. čer 2012 v 11:50  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eliskarenca no právě...budu muset začít,protože přítel taky nebude pořád doma,budu muset jezdit s mrnousem na kontroly nebo kdyby bylo potřeba jet k doktorce,kdyby byl nemocný.Zezačátku pojedu jen na kraj města a do centra MHD a až se vyjezdím,tak budu jezdit až do centra.Ted jsem párkrát jela s přítelem,říkal mi co mám dělat a tak,nebylo to tak hrozný,ale až pojedu sama bude to něco jiného.Ale budu se snažit :slight_smile:
18. čer 2012 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ajuse21
Určitě,když budeš sama chtít a přemůžeš strach a to jedině,že si sedneš za volant,tak uvidíš,jak budeš za chvilku jezdit,jako drak :grinning: .
18. čer 2012 ve 13:22  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ajuse21 mě vyhovovalo bydlení s ex...byla to bytovka,prostě baráček na kraji města se 4ma bytama :slight_smile: z toho 3rodiny s dětma,super zahrádka,klídek :slight_smile: malou jsem ráno vyhnala na zahradu a tam si hrála s ostatníma dětma od sousedů :slight_smile: v létě se koupil bazén,grilovalo se...pohoda :slight_smile: ..........narodila jsem se ale na vesnici na statku,a moc se mi ani od rodičů nechtělo :slight_smile: od 15ti jsem měla svuj byt a soukromý,jenže ex se s rodiči nesnesl :frowning2: a tak se šlo pryč....no a muj současný je panelákový dítě,jeho rodiče máme vedle ve vchodě,narodil se tady,tak si hned vedle koupil byt...sice 3+1 a balkonem,veliký místnosti atd,ale je fuška si tu zvyknout...
18. čer 2012 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eliskarenca to doufám :grinning:

@natykata přesně tak,mám představu byt na kraji města /nee v centru/ s malou zahrádkou.To by pro mě bylo nejlepší :slight_smile: ale úřítel je taky z vesnice a chce pouze do baráku,do města do bytu by nešel za žádnou cenu.A chce nejlíp do tý vesnice,kde bydlel nebo tam okolo...že tam má známý a rodiče.Jenže já tam nikoho moc neznám a moc se mi tam nechce.Zatím jen okukujem pozemky,ale všechno drahý :unamused:
18. čer 2012 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ajuse21 my v tomhle měli boj...rodiče mi nabízeli barák,že ho na mě přepíšou,když ho zrekonstruujem..jenže to je barák jak ,,kráva" prostě statek s králíkama,slepicema,prasatama,velká zahrada a muj chlap z paneláku a já bych ho táhla do tohodle?to bych mu neudělala,takže se udělal kompromis,holt si potrpím v paneláku,ale až se doplatí byt a něco se našetří,tak se koupí nějaký maličký baráček na kterým by nemusel moc makat :grinning:
18. čer 2012 ve 14:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek