• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Červencovky 2012 sem!

15. října 2014 
Ahoj holky,tak jsem doma i s Laurinkou.Vážila 3,56kg a měří 49cm.Na to že jsme 3 týdny před termínem teda docela kus ženský :wink: Až se trochu aklimatizuju tak písnu víc a taky si musím přečíst co se dělo tady :wink:
18. čer 2012 ve 14:22  • Odpověz  •  To se mi líbí (6)
@domca06 Moc gratuluju :slight_smile: Teda to byla veliká beruška :grinning:
18. čer 2012 ve 14:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@natykata tak já bych chtěla dům ve městě,ale to bohužel nepůjde,protože v Hradci jsou pozemky a domy hrozně drahý...vlastně i byty.Tak sháníme nějaký pozemek za HK,něco levnějšího..nechcem ani velký,stačilo by tak 600-800 m,aby pes měl zahradu a malej si měl kde hrát :slight_smile: už se něco možná rýsuje,tak se tam za týden jedeme mrknout
18. čer 2012 ve 14:27  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@ajuse21 Tak já jsem taky z baráku, navíc na samotě...manžel z paneláku. V podnájmu jsme bydleli podobne jako @natykata s ex. Taky domek na kraji města, byly tam dva byty a tři kanceláře, takže velká zahrada vlastně jen pro nás dva, protože ve větším bytě bydlela v nájmu tchýně se zbytkem rodiny a ti se během prvního roku stěhovali a ten byt byl prázdný vlastně až do pár měsíců předtím, než jsme se stěhovali my...No a teď máme vlastní 4+1 taky na okraji města, u lesa s balkonem....takže docela pohoda, ale je fakt, že manžel pořád sní o domečku...Ale to je pro mě hudba budoucnosti. Sice věřím, že se mu ve vlastní praxi začne dařit, ale nevím, jestli až tak moc, abychom splatili tenhle byt a ještě mohli stavět barák :-/

@domca06 Moooc gratuluju, je to ukázková holčička :slight_smile: Už se těšíme na fotky ;)
18. čer 2012 ve 14:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@domca06
Velká gratulace!!!!To je tedy velká kočka,tak hlavně,ať jste zdraví a pak nám písni víc+fotečku :wink: .
18. čer 2012 v 15:33  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dneska mám takový tušení,že někdo porodí..tak kdo je na řadě :grinning:
18. čer 2012 v 15:52  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@ajuse21 Nejsi to ty? :grinning: Ale tím nic nepřivolávám.
18. čer 2012 v 16:05  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@ajuse21 Jako po tý smršti bouřky a krup, co se právě prohnala přes Plzeň, bych se těm porodům vůůůbec nedivila...ale krásně se pročistl vzduch :slight_smile:
18. čer 2012 v 16:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,tak jsem myslela,že u nás nebude takové teplo a prd :frowning2:! Dopoledne jsem jela do města,koupila ještě pár drobností do porodky,chtěla jsem i vyztuženou kojící podprdu,protože holky tady na koníkovi psaly,že pod tou obyč bavlněnou jdou vidět ty prsní vložky,když vytéká mlíčko. No a prodavačka mi řekla,že mám přijít až po porodu,že u těch vyztužených mi musí padnout velikost přesně,páč ty tolik nepovolí jako pouze bavlněné. Máte některá tu vyztuženou?
Jinak vedro je tedy šílené,ven půjdeme tak v 7h,dřív bychom padli :frowning2:!
18. čer 2012 v 17:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@domca06 Veliká gratulace k Laurince :slight_smile:! Přeji hlavně zdravíčko a ať vám dělá jen samou radost a žádné starosti!!! A co jednu fotečku sem pro nás do diskuse? :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
18. čer 2012 v 17:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ajuse21 Já ještě nechci :grinning:!!! Ale mohl by někdo kdo už má na čase :slight_smile:!
18. čer 2012 v 17:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@natykata Tak jsem ráda,že jsi oslavu zvládla :slight_smile: a teď už můžeš v klidu porodit :grinning:!!! Až tedy na to kolo :frowning2:!
18. čer 2012 v 17:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gable Melej je drobeček nádhernej,tak už budete jen spolu :slight_smile:!!! Dvě kilča má teď tak moje Barča v bříšku,aspoň mám představu jak je asi velká :slight_smile:! Tak si to užívej a písni jak vám to spolu jde,koupání,kojení atd... až se trošku zžijete :slight_smile:.
18. čer 2012 v 17:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alemari Tak já mám taky plný skříně,ale pořád mě to prostě bere :grinning:! Já se bojím,že po porodu se do obchodů moc nedostanu,tak si syslím zásoby.
Tak dnes jsem se konečně bavila s tou sousedkou pod námi,jak čeká taky holčičku o 14 dní dřív než my a podrž se!!!!!!!!!!!!!!! Zeptala jsem se jí na jméno a málem to se mnou seklo s úsměvem mi řekla BARBORA :slight_smile:! Tak jsem jí řekla že mi máme taky vybranou Barborku a vyprávěla jí příběh s babičkou,ale očividně byla zaskočená jako já! Taková náhoda :grinning: :grinning: :grinning:
18. čer 2012 v 17:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ajuse21 myslím,že my dvě zlato :grinning: tak kdo z koho :grinning:
@teddylu dík..a jj,mohlo by to přijít :grinning: ale pochybuju,já už opravdu počítám s přenášením...:grinning: jinak já mám obě kojící obyč,je to opravdu lepší,velikost prsou se mění,ze začátku se různě nalejvaj a pak zas podle toho,jak zmákneš dlouho kojit...mě přijde vystužená zbytečná,do města jsem si prostě po porodu koupila u vietnamcu normální co mi sedla,proč kvuli půl roku vyhazovat peníze a taky jo,jak se začlo s příkrmem,ubylo kojení,tak šli prsa pryč,takže jsem si musela koupit o číslo menší a když se s kojením přestalo uplně,tak jsem si teprvě koupila ty luxusnější :grinning:
18. čer 2012 v 17:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eliskarenca U nás je to teď taky na padnutí :frowning2:! Já jsem nakonec nežehlila,neměla jsem na to vůbec chuť,zkusím to zítra :grinning:! Je to super že už si můžu chodit ven jak chci,dnes bych třeba vycházky od 12 do 18h asi nevyužila,půjdeme ven tak po 19h,jestli tedy nezačně buřina a slejváky,má to přijít od západu a jak koukám ven,tak buřkový mraky už se tam pěkně klubou :frowning2:!
18. čer 2012 v 17:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@natykata Hm to máš taky pravdu,že vlastně do města si můžu vzít normální a nacpat tam tu vložku :slight_smile:! Mě šlo spíš o to,když třeba pojedeme na celodenní výlet a budu tam chtít malou někde nakojit,tak abych nemusela sundavat celý ramínko,ale asi je to fakt zbytečný. Koupím ještě jednu bavlněnou a uvidím co bude po porodu :slight_smile:.
18. čer 2012 v 17:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teddylu nemusíš sundavat ramínko,jen dáš ten kus z prsa na stranu...:slight_smile:
18. čer 2012 v 18:05  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@ajuse21
Máš předtuchu,jo :wink: ?Tak to jsem zvědavá :grinning: .Počasí je teda hrozný,já jsem úplně vyřízená :stuck_out_tongue_closed_eyes: .
18. čer 2012 v 18:39  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teddylu U vás nelilo? Tady byla v pět šílená průtrž mračen, voda se valila proudem, protější panelák je normálně celej mokrej, do toho kroupy...no mně začalo bejt blbě, tak jsem si lehla na gauč...krásně se vyčistil vzduch, ale do půl hodiny zase pařák :-/ No a teď jsme se hodinu a půl pařili ve školní jídelně na ustanovující schůzi společenství vlastníků bytových jednotek. Bříško mi tam tvrdlo jak vzteklý, malá tlačila na močák (ona teda od tý bouřky tlačí úplně po celým břiše, mám pocit, jako by z něj chtěla vyskočit...), horko tam bylo...takže teď třetí chladná sprcha dnešního dne a možná mražený jahody k večeři :grinning:
18. čer 2012 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teddylu já vemu obchody útokem při cestě z porodnice, velikost XXL:grinning: Všichni máte jména, jen my pořád špekulujeme, asi to bude ta Simonka, snad jich ve škole nebude 10 :dizzy_face:
18. čer 2012 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@teddylu
Dnes bylo fakt děsně,ale vyžehlila jsem a s přetávkami jsem si ještě poklidila a pustila jsem se do kytiček,hlavně kole orchideií,tak zase něco navíc.Přítel mi sundal z půdy větrák,tak,jestli bude zítra taky tak,tak ho ani nevypnu :grinning: .Já jsem teď nakupovala pro Dandu a pro malou a sobě něco většího a havně pohodlnějšího :grinning: ,ale po porodu si určitě něco koupím,za odměnu :wink: :wink: :wink:.Danda má větší trpělivost,tak vyrazíme i s malou do Futura :wink:.Tady u nás sprchlo asi 10minut.Já mám 1vystuženou podprsenku a jsem s ní spokojená :wink:.
18. čer 2012 ve 20:37  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@snuflinka Budeš se divit i já se divila,ale dnes ani kapka,ty bouřkový mraky jsou fuč a teď je tu vymetená obloha a azuro :slight_smile:!
Jinak tedy dusno je šílený,ale od zítra tu má být spíš zataženo,tak uvidíme.
Tu schůzi ti nezávidím,já jsem ráda že jsem si kydla na gauč a nohy dala nahoru. Dnes mě zase šíleně bolí ty žebra,tak se tu kroutím jako paragraf :frowning2:!
18. čer 2012 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alemari Ty a XXL to kecáš :grinning:!!! No jo máme jména,ale já zavolám z okna Báro a otočí se obě,no nevím,trošku mě to i štve :frowning2:! Taky si mohli vybrat jiný,je jich plnej kalendář :grinning:.
Simonka je krásný jméno,už nešpekulujte,lepší nevyberete :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:! A hlavně tohle jméno se teď moc nedává,tak jich ve školce bude jen pět :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: !
18. čer 2012 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eliskarenca Tak my jsme taky k večeru trošku poklidili,moc mě to už teď nebere,za chvilku funím a tvrdne mi pupíček,tak přítel bere to náročnější a já jen prach,zrcadla,stoly,prostě šudlačka a on vysaje a vytře :slight_smile:!
Já si pořád kupuju svou velikost 38,ale né uplý,to by mi nebylo,spíš takový ty volnější trika,co v nich to břicho skoro není vidět a miluju šátky,těch mám snad 50 :grinning: a ty můžu kupovat i v těhotenství,tak když je ve slevě,neodolám :sweat_smile: !
No přítel mi slíbil,že si budu moc občas ukojit svou vášeň, pohlídá a já pojedu s kamarádkama na odpolední nákupy :slight_smile:! Miluju to cvakání ramínek a pak kávičku s plnýma igelitkama na klíně :grinning: :grinning: :grinning: ! Já ale nejsem blázen :frowning2:! Zas tolik neutratím,stačí mi i maličkosti :wink: !
18. čer 2012 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Dnes jsem taky uklízela, hlavně jsem se nejdříve vrhla na koupelnu, během úklidu vyprala, vyžehlila....Teď večer jsme jeli na chatu zalévat, vše bylo tak vyprahlé :frowning2: samozřejmě i já :grinning: proto jsem si otevřela vychlazený Gamgrinus citrón a jsem spokojená :slight_smile: Zítra chceme jet na jahody, dáme si je celé do mrazáku nebo udělám dřeně, ale nejdříve se čerstvých nacpu :grinning:
18. čer 2012 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@lejlax Koupelna to je něco :frowning2:,ta naše má 12 čtverečních metrů a to je poklízeníčko :grinning:! No a ten Gambrinus bych si teď na balkóně dala taky:slight_smile:. O těch jahodách ani nemluvím,takový kynutý jahodový knedlíky s tvarohem,cukrem a zakysanou smetanou mňam :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ! Tak jsem si zase udělala chutě a nechám si je zajít :grinning: !
18. čer 2012 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
Posli nebo už budu rodit...se nanervuju panečku....a nerozeznám ani poslíčka od kontrakce...je to velmi težké :grinning:
18. čer 2012 ve 22:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luciemeli To poznáš,co ta sprcha,přešly tě ty bolesti??? Psala jsi jako na MS ale po 30 minutách,to je hodně,to mi nepřijde ani jako poslíčci :frowning2:!
18. čer 2012 ve 22:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@domca06 Jéééé, moc gratuluju!!!!
18. čer 2012 ve 22:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek