• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Červencovky 2012 sem!

15. října 2014 
@alemari Simonka je pěkný :slight_smile: U nás to bylo se jménama hodně rychlý :grinning: Byla jsem tak mimo z toho, že mám pozitivní test, že mě manžel potřeboval zaměstnat, abych přestala z šoku brečet a říkat pořád dokola "Ty vole..." :grinning: Tak mě posadil na gauč, vzal kalendář a už se jelo :slight_smile: Kupodivu mě to fakt uklidnilo :grinning:

@teddylu @lejlax Jo, my máme teď taky malinkatou koupelnu, když jsem bydlela ještě s našima, tak úklid koupelen byl prostě na mě už ani nevím od kdy a tam jsme měli koupelny dvě a ani jedna nebyla malá :grinning: Takže ta naše paneláková je úplně dokonalá :grinning:

Holky mě dneska čeká kontrola, malá už se rozcvičuje v bříšku, aby jim zase mohla kopat do sond monitoru :grinning: Tak jsem zvědavá, jak dlouho tam budu ležet dneska...v osm mám domluvenou snídani s kamarádkou v CrossCafé, tak to abych na tu gyndu pomalu už jela :grinning:
19. čer 2012 v 06:15  • Odpověz  • To se mi líbí
dobrý ránko holky :slight_smile: tak jsem se zas po pár dnech pořádně vyspala :slight_smile: takový klid s bříškem jsem dlouho neměla,ani pálení žáhy před spaním :slight_smile: dneska mám poradnu a tak čekám co se dovím,chce mi dělat vnitřní ultrazvuk,aby si pořádně prohlídnul čípek a celý porodní cesty,jak je co nachystaný atd,tak jsem zvědavá :grinning: a pak vyrazíme s Natálkou do města na zmrzku,dneska jsou to přesně 4roky,co číhla na svět...touhle dobou už jsem rodila,ale nevěděla o tom :grinning:
19. čer 2012 v 07:46  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile: Koukám,že moje předtucha se nevyplnila :grinning:
@natykata Podle termínu bysme měly být na řadě my,ale já to vidim že ještě budeme přenášet a ostatní nás předběhnou :grinning:
Jinak jsem si včera myslela,že si večer uděláme s přítelem hezkej večer a prd...už nám to prostě nejde.Přítel tvrdí že už se do mě ani nedostane jak je malej nízko,takže máme až do šestinedělí smůlu a pak to bude určitě taky na prd....to tam budu mít zas díru jak vrata do chlíva :grinning: Taky se nám v koupelně rozbil bojler...neteče teplá voda a to mám jet dnes na monitory,tak se musím umýt u našich :angry: a musime zavolat elekitrikáře.A přišlo nám vyúčování za plyn...máme doplácet 4300 !! Takže taky moc dobrý
19. čer 2012 v 08:15  • Odpověz  • To se mi líbí
@ajuse21 ahoj, to je všechno najednou, co?My máme rozkopanou koupelnu, záchod, praskla nám voda ve zdi, 2 měsíce nám trvalo než jsme tu dostali dělníky, voda zatím teče, ale brzo mi jí odpojí, taky netuším kam se budu chodit umývat, asi pod studnu :grinning: Taj jsem se musela vystěhovat o patro výš, ani nevím kde mám kartáček na zuby :stuck_out_tongue_closed_eyes: Nééé, je to v pohodě, všechno se dá vydržet. Ale souhlasím že v určitiá období je to teda opravdu hnus :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :sweat_smile:
Jsem zvědavá jestli se ten můj odhad vyplní kdo pojede teď!!!!! Doufám že to nebudu já, přece nemůžu nechat 2 děti v takovém marastu tatínkovi na starost...... :grinning: :grinning:
19. čer 2012 v 08:30  • Odpověz  • To se mi líbí
@teddylu jsem vlezla na váhu, na tvou počest :grinning: 75,5kg. A tuším že to ještě povyskočí!!!To už jsem šla rodit s takovou váhou!!! Pan doktor mě taktně varoval, že třetí těhotenství se na postavě podepíše, a že to nebude taková rychlovka do plavek, a že prý i po porodu mě bude bolet zavinování dělohy víc než u tech dvou...takže brufen to jistí, plastiky, depilace, epilace, ablatace,snad pak bude i nějaká ejakulace!!!!!! :grinning: :dizzy_face: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. čer 2012 v 08:35  • Odpověz  • To se mi líbí (3)
@snuflinka To je vždycky šok když to příjde, já se divím že jsem se z těch šoků ještě nepomátka, ale kupodivu, ten největší šok to byl až potřetí, to bylo takové radosti že mě musel muž taky zaměstnat!!! :grinning: :grinning: :grinning: No ty jména, to je jiné když vybíráte vy 2, my vybíráme 4! Víš kolik je to názorů? :sweat_smile: A ta koupelna, to je takový hnus to předělávat, já se už těším až se naložím do té vany,ale z břichem už to asi nebude, to nestihnou, to je tempo jak na pochoďák s pionýry :sweat_smile:
19. čer 2012 v 08:42  • Odpověz  • To se mi líbí
@lejlax taky máme všechno vyprahné, ještě že mám ty rajčata u baráku, že jen natáhnu hadici jinak by bylo ponich.. :frowning2: ale nevím nevím kdo je zaleje až budu v porodnici...Ti tři zlobři si vzpomenou max tak na psa, kde že rajčata!!! A ty se cítíš ještě ok? Já začínám zpomalovat na jedničku, už jsem dospěla do stádia že taky čůrám 4x za noc :unamused:
19. čer 2012 v 08:47  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
neporodila náhodou @zlatelevizeedna? :wink:
19. čer 2012 v 08:53  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
autor
@teddylu Přeji dobré ráno, ano hnedka mi přešli...zajímavé...Dneska to řeknu dr, když jdu na tu KO a rovnou mu řeknu o tom nažloutlém hlenu...a o5 mě dneska od půl šesté ráno svědí dlaně a nohy....tak jsem dala vlažnou sprchu a ani ta nedala pokoj tak jsem si tam dala mraženou zeleninu z mrazáku a taky nic namazala jsem to mastičkou a šla si zase lehnout...ukrutně to svědilo...tak jsem se zase drbala, ale s toho drbání jsem až usla....to mu taky řeknu, že ty prášky nezabírají...a bylo by rozumné (Protože mám strach o dítě) se rozumně domluvit a nastoupit do nemocnice a ukončit mi těhu...já mám strach, starosti...je to fakt bída....Oni mi ale ze zákona jen tak těhu neukončí...tak mě mohou zachránit jen výsledky z krve...Jinak u nás v noci ani kapička deště ani bouřka vůbec nic...k naštvání....hlavně, že hlásili silné bouřky a oni nikde :grinning:...Jak to vypadalo v noci u Vás?...Přeji krásný den :slight_smile:
19. čer 2012 v 09:04  • Odpověz  • To se mi líbí
@alemari To máš ještě krásný:slight_smile:!!! Já mám k dnešnímu ránu 78kilo:frowning2:! Nechci přelézt tu 80 FUUUUUUJJJJ! Tobě to půjde dolů rychle si aktivní člověk a tři děti??? to půjde samo :grinning: :grinning: :grinning: !
19. čer 2012 v 09:04  • Odpověz  • To se mi líbí
@luciemeli Luci ty máš tedy ten konec opravdu hroznej,je mi tě líto :frowning2:! Opravdu by to chtělo,aby ti ten porod vyvolali,nebo se uškrábeš k smrti a hlavně ty nervy o malýho ti taky nedělají dobře!!! Tak to zkus se na to doktora šetrně zeptat. Řekni mu,že máš strach o mimčo!
Tady vůbec nepršelo,ale teď už je tu totálně zataženo a sluníčko dnes asi neuvidíme,ale mě to nevadí pokud nebude pršet,tak to bude aspoň na malou procházku :slight_smile:!
Tobě taky hezký den :slight_smile:
19. čer 2012 v 09:10  • Odpověz  • To se mi líbí
@alemari To teda,docela se to nakupilo,ale to tak bývá..jako naschvál :grinning: já doufám že ta voda poteče co nejdřív,neusnu jít do postele neumytá a zvlášt když jsou ted takový vedra :confounded: nádobí jsem ted myla způsobem,že jsem ohřívala vodu v hrncích :grinning: Koukám,že ta koupelna vás přepadla taky v pravý čas,ale počkej až přijedeš z porodky,to už bude určitě všechno hotové :sweat_smile: Dneska v noci jsem zas měla poslíčky...asi...křeče po 15 minutách,pak po 10,chvíli po 5 a pak zase po 15 ti.A ta bolest mi šla do třísel :confused:
19. čer 2012 v 09:11  • Odpověz  • To se mi líbí
@teddylu já měla před týdnem 71 kg :grinning: a zítra poradna,tak jsem zvědavá kolik budu mít...počítám že zase víc,protože mám otoky a jsem asi už zavodněná.Ale ty jsi vysoká,na tobě to není tak vidět...já mám cca 170 cm,ani nééé a to hned ty kila vypadají hůř :grinning: začínala jsem na 59.
19. čer 2012 v 09:19  • Odpověz  • To se mi líbí
@luciemeli Já si myslím,že už ti porod vyvolají a nenechají tě takhle trápit,to je hrozný :frowning2: držím palce a pak napiš co na kontrole.Tady u nás taky nebyly bouřky,ani nepršelo :grinning:
19. čer 2012 v 09:22  • Odpověz  • To se mi líbí
@ajuse21 no, jestli ti jde bolest do třísel , tak to nebude dlouho trvat....já jsem rodila a ty třísla mě ke konci úplně selhala , nehýbala jsem nohama jak to tlačilo. Máš bolesti v křížích nebo v břiše? Já měla křížové a ty třísla ucpané, jakoby neprotékala krev do noh.Já nevím jak dlouhoto bude tady trvat...když už jsem vystěhovaná, tak si myslím že to muž vezme z gruntu , omítky, vymaluje vše, no paráda. A já mám dole kuchyn novou z myčkou, včera jsem poprvé umývala v ruce, po třetím talířku jsem myslela že to snad snesu dolů..a to ještě teče teplá, za 2 dny nepoteče žádná :angry: ještě máme na zahradě studnu, budu to házet přímo z okna , co se nerozbije to ošudlím, v hadici se nahřeje voda ze slunka a budu mít i teplou :grinning: :grinning: :grinning:
19. čer 2012 v 09:24  • Odpověz  • To se mi líbí
@teddylu já si to budu opakovat, jsem aktivní, jsem aktivní :grinning:
19. čer 2012 v 09:25  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
@alemari V kříži a podbřišku mě jen tak pobolívá jako před MS,v kuse..nejsou to žádný intervaly.Ale ty třísla to byly intervaly a vždycky to byla taková křeč,trvalo to několik vteřin a pak zase nic.Asi bych to přirovnala k nočním křečím do lýtek.Ale bylo to nepravidelný.Blbý že si nemůžu dát horkou vanu :grinning: jak všude píšou,že se tak pozná porod.Tu myčku ti závidím,taky si ji třeba jednou pořídím :grinning: Přítel ji teda neuznává,že z toho jsou okousaný sklenice,ale nádobí meju většinou já,tak na co by ji potřeboval :slight_smile:
19. čer 2012 v 09:41  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojte holky!Já jsem dneska docela vyřízená,od půl 4 jsem nespala a čučela jsem do 7hodin a pak jsem na hodku usnula.Jsem celá rozlámaná,bolí mě žaludek a vůbec se mi do ničeho nechce :confounded: .U nás je taky pod mrakem,ale to mi vůbec nevadí.Dandu jsem dnes nechala doma,v noci lítal na záchod až do rána,takže asi střevní chřipka,uvidíme,co z toho bude.Co dnes budete vařit?
19. čer 2012 v 10:05  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@alemari
Myslíš,že porodila,ona něco psala?
19. čer 2012 v 10:06  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@ajuse21
@alemari
To předělávání ám teda holky nezávidím ani trošičku :grinning: ,to je vždycky děs,ale zvládnete to :wink: .
@ajuse21
Třeba už se Ti to pomaličku blíží :wink: ,já už bych to taky brala,jsem čím dál víc nemožnější a otrávenější :unamused: ,ty konce stojí za prd.Já jsem před 3 roky myčku ani nechtěla,přítel,že ji koupíme a jak jsem za ni ráda :wink: ,určitě si ji pořiď :wink: .
19. čer 2012 v 10:12  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@teddylu
Já mám k dnešku 67,5kg,takže 10,5kg navíc,tak snad už končíme :grinning: .
19. čer 2012 v 10:14  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@luciemeli
Hlavně,ať Ti to u doktora dobře dopadne,snad se domluvíte :wink: ,pak nám písni.Držím palečky!Hezký den!
19. čer 2012 v 10:16  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@ajuse21 Já začínala na 63 kilech :slight_smile:! Sice se mi to tak nějak dobře rozložilo,ale i tak tahat 15 kilo navíc se pronese :grinning:! Já pak ale nechci svou původní váhu,nechám si tak 3-5 kilíček navíc,abych prý nebyla tak vychrtlá. I tak bude co dávat dolů :confounded: !
19. čer 2012 v 10:20  • Odpověz  • To se mi líbí
@ajuse21 myčka mi ušetřila čas pro děti. Třeba to pochopí až bude mít broučkas na světě. 5ekla bych že do 10ti dnů frčíš :wink:
19. čer 2012 v 10:21  • Odpověz  • To se mi líbí
@eliskarenca psalla že jí asi odešla hlenová zátka...
19. čer 2012 v 10:22  • Odpověz  • To se mi líbí
@eliskarenca Jé,taková hezká váha..taky bych chtěla :slight_smile: Třeba se to fakt blíží...zítra mám poradnu,tak jsem zvědavá co mi poví.A zachvilku jedu na monitor :slight_smile: Tu myčku bych chtěla do baráčku,myslím že to není zase uplná zbytečnost,zvlášt když má člověk prcka...to si s ním radši budu hrát a nádobí za mě umeje myčka a ušetří mi čas :wink:
19. čer 2012 v 10:23  • Odpověz  • To se mi líbí
@eliskarenca No to máš krásný,takhle nějak jsem si to představovala já :grinning: :grinning: :grinning: ! Však realita je poněkud jiná :cry: !! Mě jde spíš o tu celulitidu,co mám všude z toho sladkýho :angry: a zatím tedy ani jedna strie,ale to ještě může přijít,někomu to právě popraská až na konci. No mažu jak se dá,tak snad se mi to vyhne.
19. čer 2012 v 10:25  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky,koukám, že řešíte váhu... No musim se vám smát, jak jste nešťastný :grinning: Mých 91Kg stojí za to :grinning:
Včera jsem byla na křivce, stála zase za prd a i sestra se divila, že mě Dr. neposlal do nemocnice, ale jsem ráda, zase tam někde trdlovat se mi nechtělo... Jsem pěkně připravená k porodu, otevřená :slight_smile: Dr. mě říkal, že čekal že přijedu o víkendu :grinning: Tak jsem si to naplánovala následovně: Včera jsem nakoupila lékárenský potřeby pro mímo, pak kadeřnice - takže je maminka jak nová :grinning: Pak jsem poseděla s kamarádkou... Dneska si uklidim, vyžehlim, uvařim a večer čekám že pojedem :grinning: Ve středu slouží můj dr. tak jsme se domluvili, že další týden na jeho službu čekat přece nemůžu :grinning:
Jsem utahaná jak kotě, včera v noci jsem si poprvé za těhu vzala paralen, asi se mi skřípl nějaký nerv v kyčli a bolelo to tak, že jsem prokníkala a brobrečela celou noc :frowning2: A dneska???? Copak se dá spát v tomhle šílenym horku?
Bolej mě pěkně kyčle, cítím, jak se mi mimčo cpe dolů a když si blbě sednu, tak to pěkně zabolí, jak mu asi přisednu hlavičku :grinning: :grinning:
Doufám, že brzy porodim, nebo umřu, je to už pěknej záhul...
19. čer 2012 v 11:04  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak jsem myslela,že tu bude celej den zataženo a už je zase to slunko venku a začíná pařák:frowning2:! To se zase ven dostaneme až večer! To je hrozný celej den sedět doma na prdeli,vůbec mi to neutíká a to vždy tak po hodince vstanu,něco udělám,pošudlám,vyžehlím trošku prádla a zase na gauč. Jó teď si stěžuju,že se nudím a pak budu ráda za půl hodinky klidu a odpočinku :grinning: :grinning: :grinning: !
19. čer 2012 v 11:07  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@alemari Ještě ne, ale dneska jsem byla na kontrole a bylo mi řečeno, že by bylo fajn vydržet ještě 5 - 6 dnů, ale že to prý vypadá, že porodím dřív. Jsem z toho teda nějak nervózní :grinning:.
19. čer 2012 v 11:12  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek