Červencovky 2012 sem!

Ahojky holky kdo z Vás bude rodit v červenci?
snuflinka
19. čer 2012
@alemari Simonka je pěkný 🙂 U nás to bylo se jménama hodně rychlý 😃 Byla jsem tak mimo z toho, že mám pozitivní test, že mě manžel potřeboval zaměstnat, abych přestala z šoku brečet a říkat pořád dokola "Ty vole..." 😃 Tak mě posadil na gauč, vzal kalendář a už se jelo 🙂 Kupodivu mě to fakt uklidnilo 😃

@teddylu @lejlax Jo, my máme teď taky malinkatou koupelnu, když jsem bydlela ještě s našima, tak úklid koupelen byl prostě na mě už ani nevím od kdy a tam jsme měli koupelny dvě a ani jedna nebyla malá 😃 Takže ta naše paneláková je úplně dokonalá 😃

Holky mě dneska čeká kontrola, malá už se rozcvičuje v bříšku, aby jim zase mohla kopat do sond monitoru 😃 Tak jsem zvědavá, jak dlouho tam budu ležet dneska...v osm mám domluvenou snídani s kamarádkou v CrossCafé, tak to abych na tu gyndu pomalu už jela 😃
natykata
19. čer 2012
dobrý ránko holky 🙂 tak jsem se zas po pár dnech pořádně vyspala 🙂 takový klid s bříškem jsem dlouho neměla,ani pálení žáhy před spaním 🙂 dneska mám poradnu a tak čekám co se dovím,chce mi dělat vnitřní ultrazvuk,aby si pořádně prohlídnul čípek a celý porodní cesty,jak je co nachystaný atd,tak jsem zvědavá 😃 a pak vyrazíme s Natálkou do města na zmrzku,dneska jsou to přesně 4roky,co číhla na svět...touhle dobou už jsem rodila,ale nevěděla o tom 😃
ajuse21
19. čer 2012
Ahoj holky 🙂 Koukám,že moje předtucha se nevyplnila 😃
@natykata Podle termínu bysme měly být na řadě my,ale já to vidim že ještě budeme přenášet a ostatní nás předběhnou 😃
Jinak jsem si včera myslela,že si večer uděláme s přítelem hezkej večer a prd...už nám to prostě nejde.Přítel tvrdí že už se do mě ani nedostane jak je malej nízko,takže máme až do šestinedělí smůlu a pak to bude určitě taky na prd....to tam budu mít zas díru jak vrata do chlíva 😃 Taky se nám v koupelně rozbil bojler...neteče teplá voda a to mám jet dnes na monitory,tak se musím umýt u našich ]-( a musime zavolat elekitrikáře.A přišlo nám vyúčování za plyn...máme doplácet 4300 !! Takže taky moc dobrý
alemari
19. čer 2012
@ajuse21 ahoj, to je všechno najednou, co?My máme rozkopanou koupelnu, záchod, praskla nám voda ve zdi, 2 měsíce nám trvalo než jsme tu dostali dělníky, voda zatím teče, ale brzo mi jí odpojí, taky netuším kam se budu chodit umývat, asi pod studnu 😃 Taj jsem se musela vystěhovat o patro výš, ani nevím kde mám kartáček na zuby :-p Nééé, je to v pohodě, všechno se dá vydržet. Ale souhlasím že v určitiá období je to teda opravdu hnus :-p 😃 :-N
Jsem zvědavá jestli se ten můj odhad vyplní kdo pojede teď!!!!! Doufám že to nebudu já, přece nemůžu nechat 2 děti v takovém marastu tatínkovi na starost...... 😃 😃
alemari
19. čer 2012
@teddylu jsem vlezla na váhu, na tvou počest 😃 75,5kg. A tuším že to ještě povyskočí!!!To už jsem šla rodit s takovou váhou!!! Pan doktor mě taktně varoval, že třetí těhotenství se na postavě podepíše, a že to nebude taková rychlovka do plavek, a že prý i po porodu mě bude bolet zavinování dělohy víc než u tech dvou...takže brufen to jistí, plastiky, depilace, epilace, ablatace,snad pak bude i nějaká ejakulace!!!!!! 😃 x-) :-p
alemari
19. čer 2012
@snuflinka To je vždycky šok když to příjde, já se divím že jsem se z těch šoků ještě nepomátka, ale kupodivu, ten největší šok to byl až potřetí, to bylo takové radosti že mě musel muž taky zaměstnat!!! 😃 😃 😃 No ty jména, to je jiné když vybíráte vy 2, my vybíráme 4! Víš kolik je to názorů? :-N A ta koupelna, to je takový hnus to předělávat, já se už těším až se naložím do té vany,ale z břichem už to asi nebude, to nestihnou, to je tempo jak na pochoďák s pionýry :-N
alemari
19. čer 2012
@lejlax taky máme všechno vyprahné, ještě že mám ty rajčata u baráku, že jen natáhnu hadici jinak by bylo ponich.. 😞 ale nevím nevím kdo je zaleje až budu v porodnici...Ti tři zlobři si vzpomenou max tak na psa, kde že rajčata!!! A ty se cítíš ještě ok? Já začínám zpomalovat na jedničku, už jsem dospěla do stádia že taky čůrám 4x za noc :-|
alemari
19. čer 2012
neporodila náhodou @zlatelevizeedna? 😉
luciemeliautor
19. čer 2012
@teddylu Přeji dobré ráno, ano hnedka mi přešli...zajímavé...Dneska to řeknu dr, když jdu na tu KO a rovnou mu řeknu o tom nažloutlém hlenu...a o5 mě dneska od půl šesté ráno svědí dlaně a nohy....tak jsem dala vlažnou sprchu a ani ta nedala pokoj tak jsem si tam dala mraženou zeleninu z mrazáku a taky nic namazala jsem to mastičkou a šla si zase lehnout...ukrutně to svědilo...tak jsem se zase drbala, ale s toho drbání jsem až usla....to mu taky řeknu, že ty prášky nezabírají...a bylo by rozumné (Protože mám strach o dítě) se rozumně domluvit a nastoupit do nemocnice a ukončit mi těhu...já mám strach, starosti...je to fakt bída....Oni mi ale ze zákona jen tak těhu neukončí...tak mě mohou zachránit jen výsledky z krve...Jinak u nás v noci ani kapička deště ani bouřka vůbec nic...k naštvání....hlavně, že hlásili silné bouřky a oni nikde 😃...Jak to vypadalo v noci u Vás?...Přeji krásný den 🙂
teddylu
19. čer 2012
@alemari To máš ještě krásný🙂!!! Já mám k dnešnímu ránu 78kilo😞! Nechci přelézt tu 80 FUUUUUUJJJJ! Tobě to půjde dolů rychle si aktivní člověk a tři děti??? to půjde samo 😃 😃 😃 !
teddylu
19. čer 2012
@luciemeli Luci ty máš tedy ten konec opravdu hroznej,je mi tě líto 😞! Opravdu by to chtělo,aby ti ten porod vyvolali,nebo se uškrábeš k smrti a hlavně ty nervy o malýho ti taky nedělají dobře!!! Tak to zkus se na to doktora šetrně zeptat. Řekni mu,že máš strach o mimčo!
Tady vůbec nepršelo,ale teď už je tu totálně zataženo a sluníčko dnes asi neuvidíme,ale mě to nevadí pokud nebude pršet,tak to bude aspoň na malou procházku 🙂!
Tobě taky hezký den 🙂
ajuse21
19. čer 2012
@alemari To teda,docela se to nakupilo,ale to tak bývá..jako naschvál 😃 já doufám že ta voda poteče co nejdřív,neusnu jít do postele neumytá a zvlášt když jsou ted takový vedra :-S nádobí jsem ted myla způsobem,že jsem ohřívala vodu v hrncích 😃 Koukám,že ta koupelna vás přepadla taky v pravý čas,ale počkej až přijedeš z porodky,to už bude určitě všechno hotové :-N Dneska v noci jsem zas měla poslíčky...asi...křeče po 15 minutách,pak po 10,chvíli po 5 a pak zase po 15 ti.A ta bolest mi šla do třísel =-)
ajuse21
19. čer 2012
@teddylu já měla před týdnem 71 kg 😃 a zítra poradna,tak jsem zvědavá kolik budu mít...počítám že zase víc,protože mám otoky a jsem asi už zavodněná.Ale ty jsi vysoká,na tobě to není tak vidět...já mám cca 170 cm,ani nééé a to hned ty kila vypadají hůř 😃 začínala jsem na 59.
ajuse21
19. čer 2012
@luciemeli Já si myslím,že už ti porod vyvolají a nenechají tě takhle trápit,to je hrozný 😞 držím palce a pak napiš co na kontrole.Tady u nás taky nebyly bouřky,ani nepršelo 😃
alemari
19. čer 2012
@ajuse21 no, jestli ti jde bolest do třísel , tak to nebude dlouho trvat....já jsem rodila a ty třísla mě ke konci úplně selhala , nehýbala jsem nohama jak to tlačilo. Máš bolesti v křížích nebo v břiše? Já měla křížové a ty třísla ucpané, jakoby neprotékala krev do noh.Já nevím jak dlouhoto bude tady trvat...když už jsem vystěhovaná, tak si myslím že to muž vezme z gruntu , omítky, vymaluje vše, no paráda. A já mám dole kuchyn novou z myčkou, včera jsem poprvé umývala v ruce, po třetím talířku jsem myslela že to snad snesu dolů..a to ještě teče teplá, za 2 dny nepoteče žádná ]-( ještě máme na zahradě studnu, budu to házet přímo z okna , co se nerozbije to ošudlím, v hadici se nahřeje voda ze slunka a budu mít i teplou 😃 😃 😃
alemari
19. čer 2012
@teddylu já si to budu opakovat, jsem aktivní, jsem aktivní 😃
ajuse21
19. čer 2012
@alemari V kříži a podbřišku mě jen tak pobolívá jako před MS,v kuse..nejsou to žádný intervaly.Ale ty třísla to byly intervaly a vždycky to byla taková křeč,trvalo to několik vteřin a pak zase nic.Asi bych to přirovnala k nočním křečím do lýtek.Ale bylo to nepravidelný.Blbý že si nemůžu dát horkou vanu 😃 jak všude píšou,že se tak pozná porod.Tu myčku ti závidím,taky si ji třeba jednou pořídím 😃 Přítel ji teda neuznává,že z toho jsou okousaný sklenice,ale nádobí meju většinou já,tak na co by ji potřeboval 🙂
eliskarenca
19. čer 2012
Ahojte holky!Já jsem dneska docela vyřízená,od půl 4 jsem nespala a čučela jsem do 7hodin a pak jsem na hodku usnula.Jsem celá rozlámaná,bolí mě žaludek a vůbec se mi do ničeho nechce :-S .U nás je taky pod mrakem,ale to mi vůbec nevadí.Dandu jsem dnes nechala doma,v noci lítal na záchod až do rána,takže asi střevní chřipka,uvidíme,co z toho bude.Co dnes budete vařit?
eliskarenca
19. čer 2012
@alemari
Myslíš,že porodila,ona něco psala?
eliskarenca
19. čer 2012
@ajuse21
@alemari
To předělávání ám teda holky nezávidím ani trošičku 😃 ,to je vždycky děs,ale zvládnete to 😉 .
@ajuse21
Třeba už se Ti to pomaličku blíží 😉 ,já už bych to taky brala,jsem čím dál víc nemožnější a otrávenější :-| ,ty konce stojí za prd.Já jsem před 3 roky myčku ani nechtěla,přítel,že ji koupíme a jak jsem za ni ráda 😉 ,určitě si ji pořiď 😉 .
eliskarenca
19. čer 2012
@teddylu
Já mám k dnešku 67,5kg,takže 10,5kg navíc,tak snad už končíme 😃 .
eliskarenca
19. čer 2012
@luciemeli
Hlavně,ať Ti to u doktora dobře dopadne,snad se domluvíte 😉 ,pak nám písni.Držím palečky!Hezký den!
teddylu
19. čer 2012
@ajuse21 Já začínala na 63 kilech 🙂! Sice se mi to tak nějak dobře rozložilo,ale i tak tahat 15 kilo navíc se pronese 😃! Já pak ale nechci svou původní váhu,nechám si tak 3-5 kilíček navíc,abych prý nebyla tak vychrtlá. I tak bude co dávat dolů :-S !
alemari
19. čer 2012
@ajuse21 myčka mi ušetřila čas pro děti. Třeba to pochopí až bude mít broučkas na světě. 5ekla bych že do 10ti dnů frčíš 😉
alemari
19. čer 2012
@eliskarenca psalla že jí asi odešla hlenová zátka...
ajuse21
19. čer 2012
@eliskarenca Jé,taková hezká váha..taky bych chtěla 🙂 Třeba se to fakt blíží...zítra mám poradnu,tak jsem zvědavá co mi poví.A zachvilku jedu na monitor 🙂 Tu myčku bych chtěla do baráčku,myslím že to není zase uplná zbytečnost,zvlášt když má člověk prcka...to si s ním radši budu hrát a nádobí za mě umeje myčka a ušetří mi čas 😉
teddylu
19. čer 2012
@eliskarenca No to máš krásný,takhle nějak jsem si to představovala já 😃 😃 😃 ! Však realita je poněkud jiná 😢 !! Mě jde spíš o tu celulitidu,co mám všude z toho sladkýho ]-( a zatím tedy ani jedna strie,ale to ještě může přijít,někomu to právě popraská až na konci. No mažu jak se dá,tak snad se mi to vyhne.
bajule
19. čer 2012
Ahoj holky,koukám, že řešíte váhu... No musim se vám smát, jak jste nešťastný 😃 Mých 91Kg stojí za to 😃
Včera jsem byla na křivce, stála zase za prd a i sestra se divila, že mě Dr. neposlal do nemocnice, ale jsem ráda, zase tam někde trdlovat se mi nechtělo... Jsem pěkně připravená k porodu, otevřená 🙂 Dr. mě říkal, že čekal že přijedu o víkendu 😃 Tak jsem si to naplánovala následovně: Včera jsem nakoupila lékárenský potřeby pro mímo, pak kadeřnice - takže je maminka jak nová 😃 Pak jsem poseděla s kamarádkou... Dneska si uklidim, vyžehlim, uvařim a večer čekám že pojedem 😃 Ve středu slouží můj dr. tak jsme se domluvili, že další týden na jeho službu čekat přece nemůžu 😃
Jsem utahaná jak kotě, včera v noci jsem si poprvé za těhu vzala paralen, asi se mi skřípl nějaký nerv v kyčli a bolelo to tak, že jsem prokníkala a brobrečela celou noc 😞 A dneska???? Copak se dá spát v tomhle šílenym horku?
Bolej mě pěkně kyčle, cítím, jak se mi mimčo cpe dolů a když si blbě sednu, tak to pěkně zabolí, jak mu asi přisednu hlavičku 😃 😃
Doufám, že brzy porodim, nebo umřu, je to už pěknej záhul...
teddylu
19. čer 2012
Tak jsem myslela,že tu bude celej den zataženo a už je zase to slunko venku a začíná pařák😞! To se zase ven dostaneme až večer! To je hrozný celej den sedět doma na prdeli,vůbec mi to neutíká a to vždy tak po hodince vstanu,něco udělám,pošudlám,vyžehlím trošku prádla a zase na gauč. Jó teď si stěžuju,že se nudím a pak budu ráda za půl hodinky klidu a odpočinku 😃 😃 😃 !
zlatelevizeedna
19. čer 2012
@alemari Ještě ne, ale dneska jsem byla na kontrole a bylo mi řečeno, že by bylo fajn vydržet ještě 5 - 6 dnů, ale že to prý vypadá, že porodím dřív. Jsem z toho teda nějak nervózní 😃.

Začni psát odpověď...

Odešli