Červencovky 2012 sem!

Ahojky holky kdo z Vás bude rodit v červenci?
bajule
3. dub 2012
@yesu Děkuju 🙂 Vyfoť 😎
To je focený ze strany, kde nejsou vidět strie 😃
snuflinka
3. dub 2012
@bajule Ale jako krásný bříško 🙂 My jsme na 30.4. objednaní na focení - na výročí svatby k našemu svatebnímu fotografovi. To budu v 29tt, tak jsem zvědavá, jak moc velkej kolos budu 😃
yesu
3. dub 2012
@bajule vyfotím a dám si to pak do alba na fotoblog....
bajule
3. dub 2012
@snuflinka Júú, taky bych chtěla nějaký profi fotky, snad nám to časově vyjde... Ale ještě chci chvíli počkat až bude pupík větší 😃
bajule
3. dub 2012
@yesu Určo kouknu 🙂
snuflinka
3. dub 2012
@bajule Já jich snad budu mít i trochu víc, protože krom toho kamaráda, co nám fotil svatbu (s tím budeme fotit v ateliéru i s manželem), tak mám kamarádku, která má profi výbavu, ale fotí jako koníček při vejšce (a taky je čerstvě těhotná její ségra, takže budu pokusnej králík 😃)...no a ta bydlí 3 vchody od nás, tak s tou chci vyrazit potom někam do přírody, až budu v květnu doma 🙂 Ale to by už manžel asi nepřežil 😃 Takže to už budou fotečky bez něj 🙂
lucienavratilova
3. dub 2012
@bajule Tosi děláš srandu?To seš ve stejnym taydnu jak já to mě čeká za chvilku taky takovy narust?🙂Krasny břiško 🙂
yesu
4. dub 2012
Dobré ráno holky, já mám akční den dneska, už mám za sebou masáž, domluvila sem si doktorku pro mimouše, menší nákup, teď jdu na chvíli pracovat a pak se půjdu chvíli projít a vařit, ve dvě jdu do poradny a pak ke kadeřnici. Jo a hlásím váhu +8kg ]-(
bajule
4. dub 2012
@lucienavratilova Děkuju 🙂 No já pořád neměla nic a najednou :-N
bajule
4. dub 2012
@yesu Tý jo, ta jsi akční 🙂 Já jsem ještě v pyžamu 😃 Ale chystám se uklízet po malování a mejt okna :-|
Na cukr půjdu příští týden, no nemohla jsem se prostě vykopat z pelechu 😃
yesu
4. dub 2012
@bajule Já se doma začínám trochu nudit, takže každou aktivitu vítám 🙂
bajule
4. dub 2012
Tak s tou nudou máš recht, občas jsem z toho taky nešťastná, ale to mě teď skončilo, konečně předěláváme, takže uklízeního bude až až 🙂
bajule
4. dub 2012
Dneka je venku teplíčko 🙂 Tak hned šup s prádlem ven .-)
luciemeliautor
4. dub 2012
@bajule jéé a u nás zrovna není tak teplo...a doma je ještě větší zima tak jsem musela zatopit 😃 🙂
kamino
4. dub 2012
Já se zdovolenim přidám,včera jsem byla na cukrovce,naštěstí vše v pohode,jen mne překvapilo,ze po celou dobu,tedy dvě a něco hodiny se nemůže ani napít vody,prý aby to nezkreslilo výsledky.. Ale nic to není,jen ta sladkost je humus,zubař je fakt horší😉 je zde nějaká holcina,co má termín kolem 12.července a bude rodit ve Vinohradech?
bajule
4. dub 2012
@luciemeli No tak to já taky topim, doma mi těch 15 stupňů nevyhovuje 😃
lucienavratilova
4. dub 2012
No tak holky ja tam mám jit zítra na pul sedmou na rano 😞 😞A prej nejist nepit a nevychazet ven mi sdelila sestřička a pak jdu hnedka na gyndu,takže to mám zítra naročné protože se mi nechce jezdit tak brzo ráno 😞Task mi držte palce at se nepoblinkám 😃
jeudi
4. dub 2012
ahoj holky muzu se pridat? 🙂 v cervenci cekame mimi a nejspis zase chlapecka ale uvidime 🙂 v patek me ceka test na cukr takze se faakt ,,tesim,, 🙂 :-p
yesu
4. dub 2012
Holky tak sem byla dnes u doktorky a vůbec mě nepotěšila, malej je sice ukázkový miminko, má 1110g, ale dost se mi zkracuje čípek, takže mi hrozí předčasnej porod 😞 Čípek prý má mít 35, já mám 27,5 a hranice je 25. Sem z toho pořádně vyděšená, určitě prý budem rodit v červnu a to se ještě budem modlit, aby do toho června vydržel!! Jinak mi brali zase krev, ani nevím už kvůli čemu a píchala mi do zadku tu protilátku kvůli mýmu rh faktoru.
Takže začnu víc odpočívat a rychle všechno radši dokoupím a nachystám.
teddylu
5. dub 2012
@yesu Mě zase říkal dr,že mám dělohu hodně dole,prý povolené vazy,tak z toho taky nejsem moc nadšená. On mi k tomu ale moc neřekl a na netu jsem se toho taky moc nedozvěděla,tak vlastně ani nevím,jaké jsou rizika. Já jsem dnes totálně vyprdlá z mého snu,už jsem rodila v 7 měsíci a narodil se nám chlapeček(přitom by to měla být holčička 😃 ),byl malinkatej a jméno jsem mu vybrala Arpád 😃 😃 😃! Tak to nevím,kde jsem k takovému jménu přišla!!! \jednou jsem tu takové téma četla a holky psaly,že když se jim zdálo pohlaví miminka,tak to skoro vždy bylo ono,tak nevím co budu dělat s těma růžovýma hadříkama 🙂!
snuflinka
5. dub 2012
@teddylu No mně se zdá, že to je chlapeček už od 3. měsíce...a taky to má být holčička, takže ptom kdyžtak bude výprodej růžových hadříků i u nás 😃 Ale tak říkám si, hlavně ať je mrňousek v pohodě a zdravý 🙂

@yesu Ty jo, tak hlavně víc odpočívej a především žádný stres, i když sama vím, že se to líp řekne, než udělá...my jdeme na kontrolu za 13 dní, tak jsem zvědavá, jestli je všechno v pohodě, měla jsem totiž s čípkem problémy hned od 8tt a byla jsem až do 14tt doma, potom jsem naštěstí směla do práce - s tím, že žádný stres atd., což stejně jde až tak poslední týden, kdy si už práci konečně pomalu přebírá můj zástup...Budu držet palečky, aby se to zmáklo a malej tam vydržel aspoň do začátku července 😉
yesu
5. dub 2012
@snuflinka No ono se to teď řekne žádnej stres, ale mě ta doktorka tak vyděsila, že sem z toho v noci nespala 😞
snuflinka
5. dub 2012
@yesu Proto to říkám, sama vím, že jam jsem byla od toho 8tt doma, protože jsem z čípku začala krvácet, směla jsem jen chodit na záchod a jinak ležet...A to se ti honí hlavou hrozný věci a jako jde všechno, jen ne se nestresovat 😞 Taky jsem se neuměla naladit na to, že se nesmím nervovat....Ale myslím na tebe, asi to chce umět sama sebe "oblbnout" a vsugerovat si, že to bude dobrý...
luciemeliautor
5. dub 2012
@bajule No vidíte...Já včera topila ještě celý den...pak přišla tchýně se tchánem a mojí švagrovou..........oooo začali jsme dělat ložnici malovat atd....a otevřeli jsme okna ...a celé teplo šlo zase ven 😃
bajule
5. dub 2012
@yesu To bude určutě OK, uvidíš... Tak budeš mít prcka na světě dřív 🙂 Nenervuj se... Držim palečky!!! 🙂
bajule
5. dub 2012
@luciemeli 😃
yesu
5. dub 2012
@snuflinka Já už se docela nervovat přestala, spíš mi bude dělat potíž fakt víc odpočívat, nejsem na to zvyklá a doma je pořád co dělat a já prostě ležet dlouho nevydržím :-|
@bajule Když bude třeba max o ten měsíc dřív tak to až tak nevadí, hlavně aby to nebylo ještě dřív!
bajule
6. dub 2012
Holky koukněte, to je tak krásný....
http://www.libise.cz/2012/04/zazrak-lidskeho-zi...
ajuse21
6. dub 2012
Ahoj holky,můžu se přidat? Mimíse čekáme 1.července a pohlaví zatim nevime,na utz si zkřížil nožky..tak pokud se neukaze ani na velkem utz ve 30.tt ,tak bude asi překvápko 🙂
snuflinka
6. dub 2012
@ajuse21 Ahojky, vítej 🙂
@bajule To je fakt rozkošný 🙂

Začni psát odpověď...

Odešli