• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Červencovky 2012 sem!

15. října 2014 
@yesu Děkuju :slight_smile: Vyfoť :sunglasses:
To je focený ze strany, kde nejsou vidět strie :grinning:
3. dub 2012 v 15:45  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@bajule Ale jako krásný bříško :slight_smile: My jsme na 30.4. objednaní na focení - na výročí svatby k našemu svatebnímu fotografovi. To budu v 29tt, tak jsem zvědavá, jak moc velkej kolos budu :grinning:
3. dub 2012 v 15:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bajule vyfotím a dám si to pak do alba na fotoblog....
3. dub 2012 v 15:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@snuflinka Júú, taky bych chtěla nějaký profi fotky, snad nám to časově vyjde... Ale ještě chci chvíli počkat až bude pupík větší :grinning:
3. dub 2012 v 16:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@yesu Určo kouknu :slight_smile:
3. dub 2012 v 16:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bajule Já jich snad budu mít i trochu víc, protože krom toho kamaráda, co nám fotil svatbu (s tím budeme fotit v ateliéru i s manželem), tak mám kamarádku, která má profi výbavu, ale fotí jako koníček při vejšce (a taky je čerstvě těhotná její ségra, takže budu pokusnej králík :grinning:)...no a ta bydlí 3 vchody od nás, tak s tou chci vyrazit potom někam do přírody, až budu v květnu doma :slight_smile: Ale to by už manžel asi nepřežil :grinning: Takže to už budou fotečky bez něj :slight_smile:
3. dub 2012 v 17:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bajule Tosi děláš srandu?To seš ve stejnym taydnu jak já to mě čeká za chvilku taky takovy narust?=)Krasny břiško =)
3. dub 2012 ve 23:42  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno holky, já mám akční den dneska, už mám za sebou masáž, domluvila sem si doktorku pro mimouše, menší nákup, teď jdu na chvíli pracovat a pak se půjdu chvíli projít a vařit, ve dvě jdu do poradny a pak ke kadeřnici. Jo a hlásím váhu +8kg :angry:
4. dub 2012 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lucienavratilova Děkuju :slight_smile: No já pořád neměla nic a najednou :sweat_smile:
4. dub 2012 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@yesu Tý jo, ta jsi akční :slight_smile: Já jsem ještě v pyžamu :grinning: Ale chystám se uklízet po malování a mejt okna :unamused:
Na cukr půjdu příští týden, no nemohla jsem se prostě vykopat z pelechu :grinning:
4. dub 2012 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bajule Já se doma začínám trochu nudit, takže každou aktivitu vítám :slight_smile:
4. dub 2012 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak s tou nudou máš recht, občas jsem z toho taky nešťastná, ale to mě teď skončilo, konečně předěláváme, takže uklízeního bude až až :slight_smile:
4. dub 2012 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dneka je venku teplíčko :slight_smile: Tak hned šup s prádlem ven .-)
4. dub 2012 ve 14:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@bajule jéé a u nás zrovna není tak teplo...a doma je ještě větší zima tak jsem musela zatopit :grinning: :slight_smile:
4. dub 2012 v 15:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já se zdovolenim přidám,včera jsem byla na cukrovce,naštěstí vše v pohode,jen mne překvapilo,ze po celou dobu,tedy dvě a něco hodiny se nemůže ani napít vody,prý aby to nezkreslilo výsledky.. Ale nic to není,jen ta sladkost je humus,zubař je fakt horší:wink: je zde nějaká holcina,co má termín kolem 12.července a bude rodit ve Vinohradech?
4. dub 2012 v 15:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luciemeli No tak to já taky topim, doma mi těch 15 stupňů nevyhovuje :grinning:
4. dub 2012 v 17:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
No tak holky ja tam mám jit zítra na pul sedmou na rano :( :(A prej nejist nepit a nevychazet ven mi sdelila sestřička a pak jdu hnedka na gyndu,takže to mám zítra naročné protože se mi nechce jezdit tak brzo ráno :(Task mi držte palce at se nepoblinkám =D
4. dub 2012 ve 20:17  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky muzu se pridat? :slight_smile: v cervenci cekame mimi a nejspis zase chlapecka ale uvidime :slight_smile: v patek me ceka test na cukr takze se faakt ,,tesim,, :slight_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. dub 2012 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky tak sem byla dnes u doktorky a vůbec mě nepotěšila, malej je sice ukázkový miminko, má 1110g, ale dost se mi zkracuje čípek, takže mi hrozí předčasnej porod :frowning2: Čípek prý má mít 35, já mám 27,5 a hranice je 25. Sem z toho pořádně vyděšená, určitě prý budem rodit v červnu a to se ještě budem modlit, aby do toho června vydržel!! Jinak mi brali zase krev, ani nevím už kvůli čemu a píchala mi do zadku tu protilátku kvůli mýmu rh faktoru.
Takže začnu víc odpočívat a rychle všechno radši dokoupím a nachystám.
4. dub 2012 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@yesu Mě zase říkal dr,že mám dělohu hodně dole,prý povolené vazy,tak z toho taky nejsem moc nadšená. On mi k tomu ale moc neřekl a na netu jsem se toho taky moc nedozvěděla,tak vlastně ani nevím,jaké jsou rizika. Já jsem dnes totálně vyprdlá z mého snu,už jsem rodila v 7 měsíci a narodil se nám chlapeček(přitom by to měla být holčička :grinning: ),byl malinkatej a jméno jsem mu vybrala Arpád :grinning: :grinning: :grinning:! Tak to nevím,kde jsem k takovému jménu přišla!!! \jednou jsem tu takové téma četla a holky psaly,že když se jim zdálo pohlaví miminka,tak to skoro vždy bylo ono,tak nevím co budu dělat s těma růžovýma hadříkama :slight_smile:!
5. dub 2012 v 05:35  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@teddylu No mně se zdá, že to je chlapeček už od 3. měsíce...a taky to má být holčička, takže ptom kdyžtak bude výprodej růžových hadříků i u nás :grinning: Ale tak říkám si, hlavně ať je mrňousek v pohodě a zdravý :slight_smile:

@yesu Ty jo, tak hlavně víc odpočívej a především žádný stres, i když sama vím, že se to líp řekne, než udělá...my jdeme na kontrolu za 13 dní, tak jsem zvědavá, jestli je všechno v pohodě, měla jsem totiž s čípkem problémy hned od 8tt a byla jsem až do 14tt doma, potom jsem naštěstí směla do práce - s tím, že žádný stres atd., což stejně jde až tak poslední týden, kdy si už práci konečně pomalu přebírá můj zástup...Budu držet palečky, aby se to zmáklo a malej tam vydržel aspoň do začátku července ;)
5. dub 2012 v 06:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@snuflinka No ono se to teď řekne žádnej stres, ale mě ta doktorka tak vyděsila, že sem z toho v noci nespala :frowning2:
5. dub 2012 v 07:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@yesu Proto to říkám, sama vím, že jam jsem byla od toho 8tt doma, protože jsem z čípku začala krvácet, směla jsem jen chodit na záchod a jinak ležet...A to se ti honí hlavou hrozný věci a jako jde všechno, jen ne se nestresovat :frowning2: Taky jsem se neuměla naladit na to, že se nesmím nervovat....Ale myslím na tebe, asi to chce umět sama sebe "oblbnout" a vsugerovat si, že to bude dobrý...
5. dub 2012 v 08:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@bajule No vidíte...Já včera topila ještě celý den...pak přišla tchýně se tchánem a mojí švagrovou..........oooo začali jsme dělat ložnici malovat atd....a otevřeli jsme okna ...a celé teplo šlo zase ven :grinning:
5. dub 2012 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@yesu To bude určutě OK, uvidíš... Tak budeš mít prcka na světě dřív :slight_smile: Nenervuj se... Držim palečky!!! :slight_smile:
5. dub 2012 ve 12:05  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
5. dub 2012 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@snuflinka Já už se docela nervovat přestala, spíš mi bude dělat potíž fakt víc odpočívat, nejsem na to zvyklá a doma je pořád co dělat a já prostě ležet dlouho nevydržím :unamused:
@bajule Když bude třeba max o ten měsíc dřív tak to až tak nevadí, hlavně aby to nebylo ještě dřív!
5. dub 2012 v 18:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
6. dub 2012 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,můžu se přidat? Mimíse čekáme 1.července a pohlaví zatim nevime,na utz si zkřížil nožky..tak pokud se neukaze ani na velkem utz ve 30.tt ,tak bude asi překvápko :slight_smile:
6. dub 2012 ve 14:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ajuse21 Ahojky, vítej :slight_smile:
@bajule To je fakt rozkošný :slight_smile:
6. dub 2012 v 19:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek