• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Červencovky 2012 sem!

15. října 2014 
@teddylu Taky jsem nechtěla přelézt 80, ale dneska už jsem měla na kontrole 80.1. No, tak co se dá dělat.
19. čer 2012 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@alemari Jo a asi to fakt byla hlenová zátka, protože když jsem to řekla doktorovi, že mám to podezření, tak mi řekl, že je to velmi pravděpodobné, protože už jsem otevřená na 3 cm. Sakra... a kočár pořád nikde samozřejmě :grinning:
19. čer 2012 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alemari
Aha,tak to jse přehlídla,uvidíme :wink: .
19. čer 2012 v 11:31  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ajuse21
To jsem zvědavá,co Ti zítra řekne :wink: .Určitě,musíš si zatím stát nebo ať umývá nádobí přítel :wink: .
19. čer 2012 v 11:33  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ajuse21
K té váze,jde to,ale na záda mi to stačí :wink: ,při Dandoni jsem nabrala 14kg,ale teď si myslím,že už nahoru moc nepůjdu,i tak si dost s bedrama užiju :confounded: .
19. čer 2012 v 11:35  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky díky všem za gratulace.Fotky určitě dodám i info o porodu koho to bude zajímat.Musím říct,že jsem se porodu hrozně bála,protože první porod byl hodně náročnej,ale teď na podruhý to bylo všechno úplně jiný a lepší.Maličká je zatím hodná,ale pořád by chtěla cucat prso :grinning: Já se zatím aklimatizuju doma,včera to byl docela mazec,říkala jsme si jestli mi nebylo líp v tý porodce :grinning: ,měla jsem ten nadstandart,takže naprostá pohoda a mohla jsem se jen válet a starat o malou,ale doma nevím co dřív.A ten můj chlap ten je někdy jak třetí dítě a k tomu v pubertě :grinning: Jdu teď využít toho že naše malá madam chrupe a snad se konečně převleču z košile a udělám nějakou práci.
19. čer 2012 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@teddylu
Děkuji :wink: .Já mám trošičku strie na zadku,tak mažu,jinak celulitidu na stehnech,ale ne moc,naštěstí,převážně mám vše v bříšku :wink: .Neboj,to dáš dolů,až začneš opět ty svý tůry :wink:
19. čer 2012 v 11:38  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@eliskarenca já dneska fakt rychlovku-těstoviny s nivovou omáčkou :slight_smile:
@bajule No máš to hezky naplánovaný, držím palce ať to vyjde :wink:
19. čer 2012 ve 12:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ajuse21 u mě z porodu nic nebude..dle dr.ani náznak..zavřená,hrdlo 3cm a malá nemá tu hlavu ještě ani namáčklou...takže já to vidím na vyvolávačku v termínu,protože mám hraniční cukr...:slight_smile:
jinak holky já k dnešku mám nahoru 22kilo :frowning2: kdo to bude sundavat?
19. čer 2012 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky pořád sem bojovala s tím kojením a přibíráním malýho, tak sem včera večer zavolala laktační poradkyni a sem za to moc ráda, hodně mi poradila a domluvili sme se, že si každej večer chvilku zavoláme, budem malýho kontrolovat a ona mi bude radit co a jak, já jsem se uklidnila a malej hned v noci pil tabulkový množství a přibral :slight_smile: takže pokud budete mít problém, neváhejte a taky se na někoho obraťte....
Jinak mě od včera tak strašně bolí hlava, že to není ani možný :frowning2: nepomohl spánek, ani paralen, nic! Dneska sem se vzbudila a zase to pokračuje! Vůbec nevím, co s tím, je to fakt dost nepříjemný!!
19. čer 2012 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@yesu mně už také asi 2 dny bolí hlava jako střep a to na bolesti hlavy netrpím :frowning2: jestli tj nevyspáním a tím horkem...
19. čer 2012 ve 12:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chezzule jako je to fakt hrozný, dva dny v kuse se mi to ještě snad nikdy nestalo!!!
19. čer 2012 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@yesu
To bych si dala,ale u chlapů bych neuspěla :grinning: .to je fajn,že Ti poradila a hlavně,že to funguje :wink: .Mě už hlava bolí 3.den a taky jsem z toho nešťastná,na krčku cvičím,tak,jestli to je tím počasím,nevím,tlak mám v normě :confounded: .
19. čer 2012 ve 12:37  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@natykata
To je teda nic moc,tak uvidíš,ty se toho porodu snad nedočkáš :unamused: .Kdy máš další kontrolu?Já jsem minulý týden měla CS6 a otevřená na 1prst,tak uvidím teď v pátek.Měla bych jít ve čtvrtek,ale spojím to rovnou s kontrolou u primáře,abych nemusela jet 2dny po sobě.
19. čer 2012 ve 12:41  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eliskarenca nedočkám no...docela se začínám modlit,ať mi vyvolávaj na termín kvuli tomu cukru,ale netuším jak to tam je,když mám jen hraniční :-/ další poradna za týden...
19. čer 2012 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zlatelevizeedna já jsem první po odchodu zátky rodila za 5 dnů se mi zdá, druhého na druhý den... Hlavně at je mimi dozrálé at nemáte starosti:slight_smile: Kočár ti půjčím:grinning: není sice zelený ale kvalita to bude:wink:
19. čer 2012 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@yesu mně právě poprve,nic příjemného
19. čer 2012 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky jinak děkuji, že jste mi odepsali kvůli těm zkratkám. Jinak malinká už má hlavičku níž než v pátek,ale ještě se neotvíráme, podle ozev srdíčka se jí tam líbí :slight_smile: A v pátek na utz, tak snad bude vše ok :wink:
19. čer 2012 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alemari V neděli jsme měli doma na návštěvě kamarádku, která má sedmiměsíční holčičku a máme slíbeno, že kdyby něco, tak si můžeme půjčit jejich káru - kupovali teď nový sporťák a hluboký mají ještě pořád doma. Tak uvidím, co z toho bude, třeba to bylo zatím jenom takové plašení. Doufám :grinning:. Ale je fakt, že to počasí tady je přímo porodní... od rána dusno jako prase a teď už je venku celá obloha šedivá, takže asi něco i spadne - konečně - budu ráda, když se trochu vyčistí vzduch.
19. čer 2012 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj holky,
tak jsem doma z poradny. Tam všechno v pohodě, monitor samozřejmě opět problém, ale nakonec ho nějak natočili, kontrakce dnes žádné (to mě měli měřit včera po té bouřce :grinning:). Ten hlenovitý nažloutlý výtok, který mám od soboty, prý nemám hrotit. Neotvírám se a zvýšená tvorba sekretu je teď už prý normální....No a hlavička pořád dole, takže to už snad fakt vydrží, protože já už mám pocit, že mi praskne břicho, jak je tam malá napresovaná...

No a po kontrole jsem měla spicha se svou úplně první žačkou na angličtinu, neviděly jsme se 4 roky, tak jsem se bála, že nebudeme mít o čem mluvit...no to jo, prokecaly jsme pět hodin, přijela jsem domů úplně vymluvená :grinning:
19. čer 2012 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Holky to je zase vedro,máme tady 28 fuuuuj. No a dopoledne mi už asi také začli poslíčci,může to být takhle brzy??? Bolest v podbřišku jako na MS a vždy tak po 15 minutách na chvilku:slight_smile:! Teď už je to ale zase OK! To je určitě tím vedrem.
19. čer 2012 ve 14:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@natykata
Tak uvidíš,měli by vědět,co dělají,s tím cukrem nevím,jak to je.Ještě vydrž,držím Ti palečky :wink:,je to dlouhý :confounded:.
19. čer 2012 v 15:10  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zlatuzka
To je fajn,vše bude určitě v pořádku :wink: .
19. čer 2012 v 15:12  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@teddylu
u nás je tajy děsně,hic,zataženo a to se střídá pořád dokola,blázinec,pak nás nemá bolet hlava :confounded: .Já jsem si dnes udělala vše,co jsem chtěla,tak jsem ráda.Dájovi už je taky líp,tak jsem ráda :wink: .Konečně jsem si byla i na těch třešních :grinning: .Mně teda po obědě taky chytaly křeče do břicha -na levé straně a střílelo mi to mírně do levé nohy,ale teď se to uklidnilo,až na ty tlaky v hlavě :confounded:.
19. čer 2012 v 15:18  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@snuflinka
To je supr,že máte vše v pořádku,holt monitor se miminku nelíbí,nemusí se vším souhlasit :grinning: :grinning: .Snad už tak malá zůstane :wink: .To je fajn,že jsi si poipovídala,já bych tak dlouho,ale už nikde sedět nevydržela :grinning: .
19. čer 2012 v 15:21  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eliskarenca Taky jsem se poslední hodinu a půl řádně vrtěla a už jsem nevěděla jak si sednout, bříško už mě z toho bolelo, byla jsem pak už ráda, že jsem v autě a jedu domů :slight_smile:
19. čer 2012 v 15:25  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Holky,co máte do postýlky pod prostěradlo na prcky,aby nepročůrali matraci :wink: ?
19. čer 2012 v 15:57  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eliskarenca Já mám takovou deku, z jedný strany je koženka a z druhý to je jak klasický prostěradlo :wink: A do druhý postýlky šoupnu jednorázovou podložku.... :slight_smile:
19. čer 2012 v 16:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, začíná mě to pěkně dole tlačit, mimčo se mi tam pořád hrabe a fakt mě tlačí do pipky a celkově dolů. Chvílema mám pocit, že se chce snad prodloubnout ven.... Máte to taky některá?
19. čer 2012 v 16:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bajule mě to taky někdy tak dělá, podle toho jak je mimi otočené. Ale ty už to máš spíš protože se to blíží :wink: Jsi připravená? Co nervy, v klidu? :slight_smile:
19. čer 2012 v 17:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek