• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Červencovky 2012 sem!

15. října 2014 
@alemari Připravený mám všechno, fyzicky... Ale psychicky, čoveče, nic moc, mám strach, ale už se těším až se mi uleví, je mi fakt už na prd... Spíš si pořád neuvědomuju co mě čeká, nedovedu si to představit a jak píšu, spíš teď než na strach myslim na to, jak mi bude po tom líp :grinning:
Doufám, že dr. nekecal a fakt porodim už brzo, nebo se zbláznim a můj chlap ze mě.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
19. čer 2012 v 17:14  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Co myslíte, klesá?
19. čer 2012 v 18:26  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
autor
Ahojda holky tak nám budou přerušovat těhu a vyvolávat porod...Mám strach ale ať už to mám za sebou...Zítra mám nástup do LTM porodnice...v 8:30 tak mi držte palce ať vše dobře dopadne...a tománek nám bude k světu zdraví ...:slight_smile:
19. čer 2012 v 18:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luciemeli Ty bláho Luci, držím moc moc palečky, to zvládnete a zítra touhle dobou bude už třeba Tomášek s tebou venku :slight_smile:
19. čer 2012 v 18:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@snuflinka No tak to nevím...já vůbec nic nevím co mi tam budou všechno dělat :slight_smile: Tak uvidíme...mám strach ale zvládnu to!
19. čer 2012 v 18:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luciemeli Jasně, že zvládneš ;) Uvidíš sama, třeba ti zítra ještě udělají nějaký testíky a až potom začnou vyvolávat...budeme držet moc moc palečky :slight_smile:
19. čer 2012 v 18:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eliskarenca Dneska jsem objednala chránič matrace, tak snad stihne přijít :slight_smile:. Naši mají něco podobného na svoje matrace v posteli, protože tatínek se hodně potí.
19. čer 2012 v 19:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luciemeli Budu držet palce, abys to měla rychle a hladce za sebou. Už budeš mít chlapečka u sebe, to bude super.
19. čer 2012 v 19:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bajule
A to je kvůli nepročůrání s tou koženkou?To příšerný tlačení,jak píšeš mívám taky,je to dost nepříjemný :grinning: .
19. čer 2012 v 19:30  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luciemeli
Ty brďo,držím Vám oboum mooc palečky!!!!!Zvládneš to, neboj,strach je přirozený.Já budu rodit po 2. a mám ho taky :wink: .Budeš to mít za sebou a budeš mít klid a už se budete jen a jen těšit Z malého :wink: !
19. čer 2012 v 19:37  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zlatelevizeedna
Budu se muset na to ještě podívat :grinning: .
19. čer 2012 v 19:38  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luciemeli Tak jsi to nakonec s doktorem domluvila,no bylo na čase :slight_smile:! U tebe to bylo už opravdu o nervy a do toho ty játra a to svědění,tohle je opravdu nejlepší řešení!!!!!
Tak budu moc moc držet palečky,ať to po vyvolání dlouho netrvá a máš rychlý porod. Už teď se těším na fotečky malého. Tak se drž a neboj to zvládneš levou zadní :wink: :wink: :wink:
19. čer 2012 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bajule No já bych Baru neřekla že klesá :frowning2:! Mě přijde,že je pořád pod těma prsama hodně nahoře. No ale já tomu moc nerozumím :grinning:
19. čer 2012 v 19:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teddylu
@bajule
Já se přidávám k teddylu,taky si myslím,že zatím ne :frowning2: .
19. čer 2012 v 19:44  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teddylu Prevít jeden.... Ale hlavičku má nacpanou dole...

@eliskarenca Určitě, Žádný pročůrání :grinning: A je super, jen ti nepovim, kde se to dá sehnat, dostali jsme darem....
19. čer 2012 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bajule Taky mi nepřijde, že klesá :frowning2: Ale jak už jsem psala, mamině kleslo břicho z ničeho nic v osm večer a v 5 jí praskla voda a ve 12:30 jsem se narodila, takže to není směrodatný ;)
No a ty tlaky - mně malá teď občas tak tlačí hlavičkou na močák, že to chvílema už ani nebolí, ale přímo pálí :frowning2:
19. čer 2012 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@snuflinka švagrový prý nekleslo vůbec.... Uvidíme, nějak to bude, že jo :grinning:
Pálí? Bolí jak čert... Nejhorší je, když si dojdu na záchod, uleví se mi a když udělám dva kroky, tak mám pocit, že musim zase... :angry:
19. čer 2012 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bajule Jo, to mám taky, už čurám jen po kapkách :grinning:
19. čer 2012 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@bajule No vidíš a já jí tam mám přeci nacpanou už od 30 týdne a břuch mám pěkně nahoře :slight_smile:! No ale poslední týden už mě malá kopne i pod žebra a boule se mi dělají i pod prsama,předtím jsem jí cítila jen od pupíku dolů. Je vidět že pěkně přibývá :wink:
19. čer 2012 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
já budu aspn podle termínu 20 červece ale mám skrácený čípeek takže vlastně kdykoli můžem odit :slight_smile:
19. čer 2012 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luciemeli držím palce, myslíme na tebe :wink:
19. čer 2012 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@yesu jenom se zeptám, poradila ti i to vážení? :wink:
19. čer 2012 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bajule
Nevadí,já už něco mám a ještě se mrknu,kdyby mi něco padlo víc do oka,to jen,že mě to tak napadlo :grinning: .S mimčem to přijde,neboj :wink: .
19. čer 2012 ve 21:39  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@snuflinka
To se mi taky stává,občas je to jen pocit-nutkání,teď už to lepší holky nebude :wink: .
19. čer 2012 ve 21:41  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky,už jdu zalehnout,ještě si budu chvilku číst.Dobrou noc!
19. čer 2012 ve 21:42  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eliskarenca :slight_smile:

Dneska jsem pověřila chlapa aby koupil čepičku do porodnice :grinning: :grinning: Tak koupil sice krásnou, ale tak na půl ročního holomka :grinning: :grinning: By mě ta hlava rozsápla :grinning: :grinning:
19. čer 2012 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
Tak dneska jsme byli na tom monitoru,ležela jsem tam snad hodinu..možná déle.Malej se nechtěl nechat natočit :grinning: Bud spinkal nebo se kroutil tak,že doktorka musela ty sondy držet na břiše jinak to nesnímalo křivku.Takže křivka taková divná.A zítra poradna...doufám že mi něco kloudnýho řekne.Mám strašnej tlak na tu stydkou kost,bolí to.A na wc učurnu pár kapek a můžu znova :confounded:
@luciemeli Moc držím palce :slight_smile: určitě to budete mít rychle za sebou,budu na tebe myslet :slight_smile:
19. čer 2012 ve 22:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@natykata já uvidím zítra..jdu do poradny.Doufám že mi řekne,že už se to chystá..nebo se zblázním.Mám pocit že se každou chvíli rozsypu.Jooo a kila už neřeším :grinning:
19. čer 2012 ve 22:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teddylu Já mám celulitidu až na zádech :frowning2: a popraskaly mi boky,malinko zadek a dneska sem koukala a mam asi 3 strie na lýtkách !!! :sweat_smile:
19. čer 2012 ve 22:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alemari Ahoj, rajčátka máme i doma u domečku :slight_smile: doufám a věřím, že až budu v nemocnici si přítel vzpomene :slight_smile: Dnes jsem pokračovala v úklidu, vytahala jsem ze skříněk věci a přebrala vše nepotřebné a šup pryč :grinning: pak jsem umyla okna, utřela prach a završila luxem :grinning: Na vaření jsem se vykašlala to jsme si zašli s přítelem(který během úklidu vyspával po noční 12-ce) do restaurace na vynikající svíčkovou :slight_smile: Večer jsme si sedli na zahradu a zakrojili meloun, ten si byl....mňam. Zatím se cítím dobře, tak jsem ráda, zítra musím nakoupit kosmetiku, hřebínky, nůžtičky...a takové ty věcičky na mimi a něco pro mně do porodnice. Ještě nemám připravenou tašku :frowning2:
V noci chodím čurat maximálně 1x a když jdu spát o půlnoci(ráda koukám na telku) tak až ráno kolem 7-8 hod. Proto jsem zatím spokojená, kdypak máš termín porodu?
19. čer 2012 ve 23:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek