• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Červencovky 2012 sem!

15. října 2014 
@luciemeli Budu na tebe zítra myslet, hodně štěstí!
19. čer 2012 ve 23:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ajuse21 Tak presne to same dela se sondama nase zlato taky =D Vcera mi tam ty snimace zas skakaly,radost pohledet =D
20. čer 2012 v 05:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko.
Tak dnes už tu mělo být zataženo opět od rána a zase tu svítí slunko a příšerné dusno už teď :frowning2:! V tomhle nemůžu jít ven ani teď. No a dnes ta noc tedy stála za to. Někde kus od nás nechal nějaký majitel psa celou noc na zahradě a ten do rána štěkal jako pominutej a i když jsem měla špunty,tak jsem ho stejně pořád slyšela :angry: ! Tak že dnes opravdu vyspinkáno do růžova :grinning: :grinning: :grinning: !
Jinak prd že nepřelezu 80 kilo,včera večer jsem dostala blbej nápad a vlezla na váhu VEČER :angry: :angry: :angry: a mám 79,4kg,zůstala jsem čumět,kde se zase ty kila vzaly a nežeru :grinning: !
20. čer 2012 v 07:26  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@teddylu Večer se vážit je neuváženost :slight_smile: Musíš ráno nalačno :grinning: Jinak tady v noci pršelo, takže krásnej vzdoušek...a zatím je pod mrakem, takže to celkem jde, ale pochybuju, že to vydrží :frowning2:
20. čer 2012 v 07:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lejlax já jsem ještě minulý týden taky byla jen jednou za noc, ale už je to horší, mimi nejspíš poporostlo, 29.7. ale mám i 1.8. ale taky mám 13.7. nevím který by se ti tak líbil :grinning:. Já úklik nemám šanci řešit, všude omítky, teda ve spodním patře, nahoře to zatím jde, ale nosí se ten binec, to si dovedeš představit...vydržíme, jen ty dělníky popohnat...Tašku mám zbalenou, jen nazouváky doplnit ale tak se mi zdá , že mám ty malé věci tak dlouho vyprané, že je snad přeperu ještě jednou, až bude ten marast tady hotový. Kosmetiku, hřebínky atd vůbec nekupuju, nehty tema dětskýma stejně nejdou ostříhat, používala jsem normál svoje z manikůry, na umývání mám mýdlo sebamed a mazat nemám v úmyslu ničím, to všechno ukáže až miminko co bude potřebovat :wink:
Jo , svíčkovou, tu bych mohla uvařit, to je moje parketa!!! :sweat_smile:
20. čer 2012 v 07:50  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@snuflinka No právě vážit se večer,taková blbost :grinning: ,no ale ono to ráno nebylo o moc lepší :frowning2: ! Tady už jdou taky mráčky,tak uvidíme. Každopádně už jsem tři dny nebyla pořádně venku,jen posedávám doma a pak se divím že ty kila tak lítají nahoru,dnes by to už chtělo pořádnou procházku :slight_smile:!
20. čer 2012 v 07:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@snuflinka
@teddylu holky, já mám doma tolik prachu z bourání, že by musela přijít povodeň abych měla čistý vzdoušek :grinning: A ten pes co tě budil, to je hnus, my jsme zas pro změnu včera měli zavolaného chlápka na osečení zahrady křovinákem, a ti sousedé co mají ty čokly uřvané mu řekli at už končí že chtějí jít spát, bylo před pul devátou...no a ti malí ratlíci řvou celý den , vyjou...... :rolling_eyes:
20. čer 2012 v 07:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno :slight_smile: Tady je pod mrakem,nesvítí,ale teplo je.Dneska to byla hrozná noc...na záchod jsem chodila co 40 minut ! Takže vypadám jak zombie :grinning: A to bude čím dál horší
20. čer 2012 v 08:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alemari To je drzost :frowning2:! Hlavně že jejich čoklové můžou řvát celý dny :angry: :angry: :angry: ! Do 22h bych sekala jak divá,ať si trhnou nohou. Sosedy si faskt nevybereš! Jsem se rozhodla a jdu na procházku se psem. Nějak rychle se to tu mračí,tak to vypadá,že bude brzy pršet,tak abych to ještě stihla.
20. čer 2012 v 08:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ajuse21 Tak to já byla dnes vyjímečně dvakrát :slight_smile:,jinak chodím jen jednou,ale bylo mi hrozné vedro :angry: !
20. čer 2012 v 08:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teddylu Se máš...já mám pocit že mi ten močák praskne a pak jen pár kapek :sweat_smile: Za hodinku jedu do poradny :slight_smile: Nevim co si vzít na sebe,už mi nic není :grinning:
20. čer 2012 v 08:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ajuse21 já mám ale už taky ty pocity, že mi ten močák praskne, a bojím se i otočit a zvednout na ten záchod protože mi ztvrdne břicho. Se to nezadržitelně blíží!! Já mám podle termínu ještě čas, ale příjde mi že se mi to ted všechno nějak uspíšilo... :sweat_smile:
20. čer 2012 v 08:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alemari přesně to mám taky...já jen dneska v noci už čekala kdy mi praskne voda :grinning:
20. čer 2012 v 08:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teddylu no ten chlápek co ho máme zavolaného byl tak v šoku, že prostě odešel, a když už byl u nás doma tak jsme ho zpět posílat nechtěli,muj muž byl tak špinavý a nadělaný z toho bourání , že se mu ani nechtělo to jít řešit, ale v něm to ted bude jen tak dřímat, pak až budou čokli řvát a malé bude spát v kočárku tak se to teprve vyvětrá. Ale důvod je spíš ten, že naši sousedé nemají rádi když něco děláme, ted což u nás se něco doddělává stále, spíš mi příjde že závidí ....No a vidí že je rozbouraná koupelna, nová dlažba před barákem....to potom nasere :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
20. čer 2012 v 08:44  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@ajuse21 tak, přesně, úplně se hrozím že jak čůrám, tak až přestanu tak to nepřestne tést a pojedu :grinning: Ale to já jěště nemůžu, malý řekl ve školce že prý budu rodit o prázdninách a dřív nesmím protože by se mu děcka smály že nepozná prázdniny....co dodat, musím vydržet aby se mu Nely nesmály :grinning:
20. čer 2012 v 08:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alemari taky vždycky čekám na wc a nebo když vstanu..to mám uplně pocit že to břicho každou chvíli bouchne :grinning: Nojo,už kvuli Nelám to musíš vydržet :grinning:
20. čer 2012 v 08:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno!Holky,to Vám povím,to jsou noci.Já jsem mohla usnout,tak kolem půl 11,pak se vzbudím nervozní,nevím z čeho a ono je teprve půl 12.Tak jsem se přestěhovala do pokojíčka,abych nebudila přítele a usnula jsem.Na záchodě jsem byla jen 1 a vstávala jsem s přestávkou o půl 7.Poklidila jsem si,nakrmila zvířátka :wink: a čtu si.Dnes budu vegetit,mám hotovo,sama doma,tak budu snad relaxovat :wink: .Za chvilku akorát musím zajet do Zásmuk,tak asi mrknu do obchůdku :grinning: .Od včerejška mě pobolívá b :grinning: řicho,tak snad to přejde.Jinak tady začalo pršet a hřmí,tak uvidíme,co z toho bude :grinning: .
20. čer 2012 v 08:52  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ajuse21 a včera jsem měla poprvé i ten tlak v tříslech, takové to strnutí nohou, to jsem měla u kluků tak 14 dnů přped porodem, to musím do prázdnin doklepat, nebo ten můj syn nebude most jít po prázdniných mezi Nely do školy :sweat_smile: :grinning: . Ale tvrdnout mi moc netvrdne, bývalo to horší u těch dvou! Zítra jdu na monitory, uvidíme, Magnezko mi vysadí, pak už budu jen ležet a malovat prstem do prachu z omítek :sweat_smile:
20. čer 2012 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@eliskarenca u vás taky hřmí? Pošlete to i k nám! Do Bekyd! Tu je pařák, a nevypadá že by se chtěl přestěhovat jinam! Taky musím za pesanem, kočkama a tak, ale je tam fakt takové dusno a já jsem tak utahaná že se mi nenchce...Jak jsi vyřešila ty klíštata?Naše po tom spprppeji naměla ani jednou, fakt funguje...
20. čer 2012 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
U nás je zase hnusně... včera z toho zatažena ani žádná bouřka nebyla :unamused:. A dneska vedro a dusno od rána, zase zataženo. Takže jsem si akorát dala snídani, peru prádlo a ležím. Břicho mám tvrdé v jednom kuse, že to až příjemné není.
20. čer 2012 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zlatelevizeedna tyjo, zahřmí a jedeš! :dizzy_face:
20. čer 2012 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alemari Nee, jsem dneska doma sama, tak nemůžu :grinning:. Včera jsem byla po návštěvě u doktora vystresovaná, že už to bude každou chvilku, ale dneska jsem v klidu a říkám si, že stejně tak můžu nakonec přenášet. Nějak to prostě dopadne. Ale rozhodně to zatím nebudu urychlovat tím, že bych doma cokoliv dělala, maximálně tak pověsím vyprané prádlo, ale na žehlení ani nešáhnu a uklízet taky nebudu. V takovém vedru jsem stejně zdechlá a nic se mi nechce.
20. čer 2012 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zlatelevizeedna teď spíš šetři síly, ty čekáš prvni?
20. čer 2012 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alemari no to se takhle říct nedá....vím kdy vážit mám a kdy nemusím, je to spíš na mě...
20. čer 2012 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@snuflinka jéé taky sem pošly trochu deště a čerstvého vzdoušku.....tady je hrozně,ani ven se nedá vylézt :frowning2:
20. čer 2012 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alemari Jo jo, první. Všichni mi říkají, ať hodně odpočívám a spím, tak se snažím, akorát s tím spaním je to na prd, v noci, když jsem se otáčela z boku na bok, mi zase něco přeskočilo pod žebrama a cítím to ještě teď. Ale beru to tak, že to prostě k tomu konci patří.
20. čer 2012 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj holky... Tak mě to nevyšlo, jsem doma :grinning: Ale bolí tak celej spodek včetně zad, že si jdu dát sprchu a doufám, že to buď přejde a nebo se to rozjede... Už jsem fakt hotová, není mě dobře a tohle počasí je jak hřebík do rakve, v noci nemůžu vůbec spát a když konečně zaberu, tak se vzbudim kvůli záchodu :rolling_eyes:
Jinak u nás ráno pršelo a teď už zase svítí puchejř a začíná být opět nedýchatelno :pensive:
Kam se poděly ty naše diskuse o tom jak je těhotenství krásný :grinning: :grinning: :grinning:
20. čer 2012 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@bajule Tak to si musíš přečíst pár článků na webu, abys zjistila, že je to to nejkrásnější období v životě :stuck_out_tongue_closed_eyes:. Zrovna včera jsme se o tom bavili s manželem - v prvním trimestru jsem byla utahaná pořád jako kotě a bylo mi blbě od žaludku. Ve druhém jsem se pořád stresovala, protože jsem skončila s krvácením v nemocnici a teď ve třetím mě už zase všechno tlačí :grinning:. Ale jo, je to hezké i tak... je to takové poslední období "bez starostí".
20. čer 2012 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@zlatelevizeedna Ale jo, je to hezký, když opomenu všechny ty problémy :grinning:
Jo, období bez starostí, to máš pravdu, ale bez toho by to nebyl život, že jo :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
20. čer 2012 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdu si dát tu sprchu....
20. čer 2012 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek