• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Červencovky 2012 sem!

15. října 2014 
@bajule á myslím, že kdybys přemluvila přítele a něžně jste se zatrkali, tak by bylo mmčo na cestě hned :slight_smile: Já to mám v plánu na ten víkend po svátcích v červenci...Hezky si užít čtvrtek a pátek s manželem, zajít si na večeři, protože bude mít o víkendu svátek, já svátek ten další víkend a 7.7. narozky...no a potom 7.7. ráno něžnej sexík a pak procházku a kdyby nic, tak 8. ráno zase :slight_smile: No a to by bylo, aby do toho 12.7. nebyla malá venku :grinning:

@chezzule Já bych poslala, ale ono už není co :frowning2: Už je tu zase dusno :-/ Dneska to vidím k obědu na těstovinový salát, hlavně nic teplého :grinning:
20. čer 2012 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@snuflinka To mě nenapadlo :stuck_out_tongue_closed_eyes: :confused: :dizzy_face: :grinning: Dneska muže znásilnim :grinning: Máš doma Honzu?
20. čer 2012 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@snuflinka já bych si dala meloun,ani nemám nějak na jídlo vůbec chuť,ale máme kyselicu :grinning:
20. čer 2012 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alemari
Počkej,až budeš mít vše hotový,to bude paráda,teď je to zbytečný,kde se něco dělá uklízet.To znám,vevnitř už to naštěstí vše máme,tak je to fajn,ještě venek.Já mám kosmetiku pro malou nakoupenou,ale třeba lékárničku zatím neřeším.Koupíme,co bude potřeba,až pojedeme z porodnice a přikoupíme,co bude prcek potřebovat :wink: .Jinak Leslu jsme už postřikali a musím zaťukat zatím je bez klíšťat,tak snad už bude pokoj.Co děti?Danda už se dnes neučí,uzavírají se jim odpoledne známky,tak už budou mít volněji.Jsem zvědavá,mělo by to být snad v půměru,alespoň,co sleduju na bakalářích.Tam mají vypsaný známky a kredity.Kdyby se víc učil,tak by to mohlo být ještě lepší,ale ten 1.rok na gymplu přimhouřím oko :wink: .
20. čer 2012 ve 12:17  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Holky,teď jsem se vrátila z nákupu a děs,odjížděla jsem slejvák a po cestě zpátky už to je na kraťasy,děs.To nás těhule :grinning: letos zničí :stuck_out_tongue_closed_eyes: .
20. čer 2012 ve 12:18  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teddylu
@alemari
S těmi sousedy si teda holky užijete,je to bezohlednost :confounded: .
20. čer 2012 ve 12:21  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Teda holky to vedro je fakt děsný!!!bože jak já bych šla někam k vodě!!!včera sem mluvila zase s laktačkou, tak nás chválila jak to hezky zvládáme, tak sem ráda :slight_smile: To moje zlatíčko je tak hodný, doufám, že mu to vydrží!!Dneska snad poprvé nemám doma skoro žádnou práci, uvařený mám, tak budu odpočívat a udělám si nehty...
20. čer 2012 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@bajule Nj, oblíbené české jméno :grinning: Proto by mrně Honza nebylo, kdyby to byl kluk :grinning:

@chezzule No já chuť taky ne, leda na mražený jahody :slight_smile: Ale hlad jsem už měla, tak ten salát přišel vhod :slight_smile:

@eliskarenca Souhlasím s tebou, tyhle změny počasí a tlaku jsou fakt za trest :frowning2:

Jinak holky mrkla jsem na svoje chodidla a akutně potřebuju pedikúru. Našla jsem jednu pedikérku u nás v ulici, tak uvidíme, jestli nemá čas...a kdyby ne, tak v pátek se budu ometat kolem nemocnice,, kde je další, tak bych zašla tam...No a v úterý na kosmetiku vytrhat obočí a nabarvit řasy :slight_smile: Jen abych nedopadla jako @yesu :slight_smile: Ta měla taky na jeden den naplánovaný okrasný procedury a den předtím se jí narodil Kubíček :grinning:
20. čer 2012 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@alemari Ty termíny máš pěkně rozstřelené, že by zlatý střed :wink: Vůbec Ti nezávidím tu stavbu, protože normáně by to člověk zvládal v pohodě, ale s mimi v bříšku se musí odpočívat, nic namahavého nedělat a být opatrná! Něco málo v lékarně koupím asi to nebudu přehánět, když vidím co tobě stačí! :slight_smile:
20. čer 2012 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Holky u nás je takové dusno, příšerný, dnes asi nic pořádného neudělám :frowning2:
20. čer 2012 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alemari No to je jasné že to nasere,závist je prevít :grinning: :grinning: :grinning:! Já teď pořád poslouchám tu sousedku,jak každýmu kdo jde kolem vykládá,že jsme si stěžovali na ty jejich psy. Už mě s tím vážně sere,místo aby byla sticha a psy vychovala,tak ze sebe ještě dělá chudinku. Teď už to taky neřeším,psi sice štěkaj,ona je někdy okřikne a někdy ne,ale počkám až bude malá a pokud mi jí budou budit,začnu to řešit znovu :angry: ! To jsem pak ale schopná jít i na ten úřad,pokud to pomůže.
20. čer 2012 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@snuflinka heh taky se chystám zítra ke kadeřnici na melír ještě....doufám,že nebude zas takový hic,jinak tam ani nedojedu...
20. čer 2012 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eliskarenca Je to šílený,přitom v baráku jsou všichni v pohodě :slight_smile:! Tohle je barák vedle a já bych u těch novostaveb ty předzahrádky zrušila :frowning2: ! Stejně tam nemáš žádný soukromí a každej tam má psa a pak to celý dny řve. Proto jsem nechtěla bydlet někde na vesnici,nebo v satelitu(a to jsme o bungalovu dlouho uvažovali) ,ale odradil mě právě ten neustálý hluk,každej něco kutá,seká trávníky a hlavně pořád dokola štěkaj psi v celý ulici. Já mám ráda klid :slight_smile:! Proto už se těším na Barušku až mi bude doma celý dny vyřvávat :grinning: :grinning: :grinning:! Třeba mi to zocelí ty moje nervy a pak už mě nějaký věčný štěkání nerozhodí!!!!!
20. čer 2012 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zlatelevizeedna Tak tohle jsem přesně včera řešila s přítelem :grinning:! Říkám mu,to zase určitě musel říct chlap,že těhotenství je nejhezčí období ženy :angry: :angry: :angry: ! Ten začátek určitě,ale ten konec je horor!!! Žebra už mám asi všechny zlomený,bolí mě neustále,po každém jídle mě opět začala pálit žáha,nohy mám jak konve a ty krásné ťukanečky,které jsem měla ve 25 týdnu se změnily na příšerné šťouchance a kopance,že kolikrát jen čekám,až se mi někde roztrhne břicho a vyjede mi z něj noha :grinning: ! Opravdu bych ten konec i s porodem(a to ještě nevím,do čehu jdu:grinning:) přála zažít každému chlapovi :stuck_out_tongue_closed_eyes: .
20. čer 2012 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@snuflinka Je to velice častý jméno... Můj děda, otec, bratr, přítel a jeho syn se jmenují Honza :grinning:
20. čer 2012 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@teddylu můj muž nepotřebuje na úřady, když se naštve jde z něj strach, roztáhne ramena a to se klidí i vrabci se střechy, :sweat_smile: jen není dobré to nechat dojít tak daleko :sweat_smile: Já to chápu, že má každý jiné prioroty, ale trochu tolerance by to vyřešilo.... :wink: Jo a mám 75 kg, nevím jestli to už je voda, co se před porodemm zadržuje, ale nohy ani ruce mi neotékají, spíš to budou tuky.Ale myslím na tebe..jsem aktivní, jsem aktivní.. :grinning: Joa čokli, to už mám vymyšlené, našla jsem po mamce krabičku nějakých patáčků na spaní, v salámu budou mňamozní, to pak bude pospinkáníčko pejsků :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. čer 2012 ve 14:09  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lejlax na lékárnu se vykašli, stejně ti v porodnici řeknou co bude potřeba , pošleš chlapa a on koupí to co opravdu budeš užívat. Spousta maminek má nakoupeno drobností za velké peníze a nakonec to bud vymaže na sebe nebo to vyhodí... :wink: Mě to ani moc nevadí že to máme rozkopané, bydlím nahoře, takže v podstatě se mě to ani nijak moc netýká, jen jsem si myslela že to bude rychlejší, že ti dělníci půjdou tak jak slíbili, jeden po druhém, ale bohužel ,jsou to jen chlapi, harmonogram jim moc neříká... :grinning:
20. čer 2012 ve 14:13  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@zlatelevizeedna to první je nadlouho s přípravama na porod,ale odpočívat bys měla, já třeba víc spočnu přes den, to jsem sama, ted jsem spala od 11do ted. Odpočinutá, napapkaná, prostě paráda. Spíš ted myslím na to že mi všichni co mají tři děti říkají že to příjde bez varování, tak nevím co mám čekat :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale, toto těhotenství je fakt krásné, mě je úplně nádherně, nic neřeším, je mi to jedno, už mě přešlo takovéto aby bylo všechno tip top, cl jsme měla u prvního,no prostě veget :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :dizzy_face: :sweat_smile:
20. čer 2012 ve 14:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teddylu
My tedy na vesnici bydlíme,ale až na konci a není to tady tak hrozný.Je pravda,že psi občas štěkají,ale to asi i u Vás,jak píšeš :grinning: .Tady vedle mají takový 2blbouny,ale je to tím,že je nechají a ni nenapomenou,prostě žádná,,výchova".A ta tráva to je mazec,ale s tím nic neudělám a posekat se musí.Naproti bydlí 70letý pán a ten se zřejmě nudí a když neprší,tak ji seká každý 2dny,to už i přítel říká,že to není normální.V zimě je to tu k nezaplacení,tedy ten klid :wink: .Baruška bude určitě hodná :wink: .Třeba je to i tím těhu,mě teď taky dost věcí vadí,co mi nevadily :angry: ,snad se to vše srovná.
20. čer 2012 v 15:28  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, já asi umřu... Dneska mě má spodní část těla tak bolí!! :frowning2: Nejsem ničeho schopná :frowning2:
Co asi Lucka... Od rána na ní myslim....
20. čer 2012 v 15:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bajule
Věřím Ti,že je to děs,ale vydrž,určitě už to brzy přijde :wink: .Já už bych to taky brala :grinning: .
20. čer 2012 v 15:30  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eliskarenca Já už jsem fakt zoufalá.... Jestli porodim v druhým termínu a budu to muset vydržet ještě dva týdny, tak se po..., fakt že jo :unamused:
20. čer 2012 v 15:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@snuflinka
Pedikůru už mám za sebou :grinning: ,procedury zvládneš :wink: .
20. čer 2012 v 15:34  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teddylu
S tím s Tebou souhlasím,každej by si to měl vyzkoušet :wink: .Kolikrát když je slyším,tak se nestačím divit a přitom,o tom,co mi prožíváme vědí prd.Oni tím naším těhotenstvím tak trpí :grinning: .
20. čer 2012 v 15:38  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@bajule říkám ti, znásilni přítele a je to :slight_smile:
20. čer 2012 v 15:47  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@bajule
Snad né,když Ti je tak zle,ale nenaděláš nic,mimískovi se holt u maminky líbí :wink: .Mně je taky naprd,hlavně ty záda,hlava a to spaní :confounded: .Taky na Lucku myslím,třeba už má miminko venku :grinning: a už jen odpočívá.
20. čer 2012 v 15:53  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@alemari Ty né že je uspíš na věky :grinning: :grinning: :grinning: !
Já taky nejsem právě nějak oteklá,ale přibrat 2 kila za tři dny mi přijde jako blbost :angry: .
Tak buď aktivní :sweat_smile: ,mě to už v tom konci nějak nejde,vyjdu schody a jsem vyřízená :confounded: .
Kde jsou ty moje tůry,už se na ně těšííííííííííím s prázdným bříškem :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: a Barčou v Manduce!!!
20. čer 2012 v 16:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eliskarenca No, to jí budem tiše závidět :slight_smile:
20. čer 2012 v 16:30  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@eliskarenca Asi máš pravdu a hlavně teď jsem pořád od rána doma,tak to vnímám jinak,když jsem chodila do práce,tak jsem ráno vypadla,přišla ve 3h,pak jsme hned vyrazili ven,přišli v 6h a to už jsem to štěkání nějak nevnímala,ale když jsem doma celej den,to mi pak z toho hrabe :frowning2: !
Myslím ale,že mě právě Barča z toho vyléčí :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: !
No musím uznat,že taky jezdíme hodně k příbuzným na vesnice a nikdy jsem tomu štěkání nějak nevěnovala pozornost,asi jde opravdu o to,že jsem doma celej den a vnímám všechny zvuky a když pak ten pes štěká co 5 minut,tak to je na palici.
Jinak my právě bydlíme sice v centru města,ale v dobré čtvrti a ještě k tomu slepé ulici,tak tu máme taky klid,nejezdí kolem auta,prostě pohoda!
20. čer 2012 v 16:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@snuflinka No jo, ale mě bolej tak záda, že nevim, jak bych jenom roztáhla ty nohy :grinning: :sunglasses: :grinning:
20. čer 2012 v 16:30  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek