Červencovky 2012 sem!

Ahojky holky kdo z Vás bude rodit v červenci?
teddylu
20. čer 2012
@bajule Hm co asi Lucka,taky jsem si říkala,jestli jí to nakonec opravdu hned vyvolali🙂,nebo jen vyčkávají 😞!
natykata
20. čer 2012
hlásím..Lucka dostala kapačky večer dostane čípek na vyvolání...
natykata
20. čer 2012
a všechny zdravím.já teď přijela z města...dala jsem si sraz s kámoškama a nakonec jsme šli i na oběd a pak s dětma na hřiště 🙂 dokonalý odpoledne,ale umírám bolestí,kříž a do toho třísla,brrr...mám tu bordel jak v tanku a chtěla jsem vařit,ale vzdávám to!z gauče se nehnu 😃 jinak na první monitor jdu konečně v pátek,huráááá 😃
eliskarenca
20. čer 2012
@natykata
Děkujeme za zprávičku 😉 ,záleží kdy se ji to rozjede :-| ,ale pak už bude mít klid 😉 .Musíme si to vytrpět všechny,ach jo :-p .
natykata
20. čer 2012
@eliskarenca mě ta vyvolávačka čeká taky,pokud malá sama nevyleze do 1.7 😞 tak pořád sleduju jak jí je 😕
eliskarenca
20. čer 2012
@teddylu
Určitě je to tím,máš čas vše vnímat.Mně taky spousta věcí teď leze na nervy,jak jsem Ti už psala :-| .Až budeme mít ty naše holčičky,tak budeme mít úpln jiné starosti 🙂 .Už,aby to bylo 😃 .To je fajn,že máte pohodičku.Mně by město nevadilo,já se přizpůsobím,ale přítel by byl nešťastnej.Sbaštila jsem skoro celej nanukáč,dnes jsem si opět udělala zásoby 😃 a teď jsem si lehla a zapnula větrák,je děsně.Koupila jsi si nakonec tu vyztuženou podprsenku nebo né?Já jsem si dnes do porodky koupila pevnější bílou lambádu.Ještě si chci pro sichr koupit naf.kruh 😃 .
eliskarenca
20. čer 2012
@natykata
Třeba se malá umoudří,ještě má čas 😉 .1.7.máš 1.TP nebo máš jen jeden?
alemari
20. čer 2012
@teddylu já už ted plánuju jak budu chodit na houby, teda spíš pojedu autem a budu mít stažené okýnka, kluci budou každý z jedné strany venku a já budu jen ukazovat a oni zbírat 😃 😃 😃
alemari
20. čer 2012
@bajule to je děs když člověk čeká až to příjde a furt nic, je dobré to mít i v hlavě srovnané, ty nervy dělají divy.. 😉 já jsem si u prvního říkala že když porodily jiné tak to zvládnu i já, po 13 hodinách už jsem si neříkala vůbec nic, jen jsem čekala až to skončí... :-N ale o to to bylo hezčí!!! Zkoušela jsi procházky? kolik újdeš chod, to je zaručené, já nachodila asi 20km za ten posleldní den a ve 4 ráno se jelo :-N
ajuse21
20. čer 2012
Zdravím 🙂 dnes jsme byli v poradně a doktorka říkala že už se něco začíná chystat..do průkazky mi napsala že hlava je natěsno,tak už se asi nehne a že hrdlo mám téměř zralé.nevim co to znamená,asi že to bude brzy 🙂
snuflinka
20. čer 2012
@bajule A jéjé 😃 Tak to já doufám, že za 2 týdny budu aspoň na ten sexík ve formě 🙂
ajuse21
20. čer 2012
@alemari Jinak odpolko tady byl elektrikář mrknout na ten bojler...tak to nahodil a zítra by měla být už teplá voda 😃 Jinak říkal,že si budeme muset pořídit novej,že tenhle už je uplně v háji
ajuse21
20. čer 2012
@snuflinka Nám už to nějak moc nejde...asi jak je malej doole 😃 ale taky to mám v plánu,pokud do příštího tydne neporodím,tak příští víkend bude znásilnění 😃
snuflinka
20. čer 2012
@ajuse21 Tak já si nedělám žádný iluze, ale prostě pro nepřenášení všechno 🙂 Tak snad to nějak projde 😃 No a přes den procházky a tak, prostě teď ještě 14 dní klídek a nejdýl 8.7. začínáme, pokud nepůjde sama 🙂

Jinak včera u nás byla tchýně a zas líčila hororový porod mého manžela a toho, jak obrovskou měl hlavu....no tak jsem zvědavá, po kom bude mít malá hlavičku!!! 😃 Ale poslouchám tyhle hlášky už skoro 5 let, tak mě téměř nerozhazujou 😃
natykata
20. čer 2012
@ajuse21 no vidíš 🙂 už se hezky chystáš 🙂
@eliskarenca jak dle MS tak ultrazvukem mi vychází 1.7 a díky cukrovce mě čeká na termín vyvolávačka,pokud doktorovi nerupne v bedně a nenechá mě přenášet,jinak teda to moc nevypadá,že by Kačenka chtěla jít sama 🙂
@snuflinka @ajuse21 holky my sexujem normálně a porod nikde 🙂
majjka24
20. čer 2012
My taky sexíkujem normálně a nic 😉 🙂 ani žádné tvrdnutí 🙂
snuflinka
20. čer 2012
@natykata @majjka24 Teda, teď jsi mi udělala čáru přes rozpočet 😃 Tak hold ty procházky a schody do 7. patra, no 😃
ajuse21
20. čer 2012
@snuflinka jo mě taky pořád všichni strašej a nejvíc moje máma...zase dneska mi vyprávěla jak někdo porodil do hodiny do nějaký kadibudky 😃 a pak že jsem hysterka a že porod bolí jako když tě řežou zaživa v břiše atd.Takže mi mooc dodala sebedůvěry a vystrašila mě ještě víc :-S Nejlepší to neposlouchat 🙂

@natykata A neviš co to je to hrdlo téměř zralé? Jako že už jsou porodní cesty připravený? To jsem někde četla,že když už jsou připravený,tak že sex zabere 😃
ajuse21
20. čer 2012
@natykata mě vždycky po sexu bolelo a tvrdlo břicho...myslim že jestli to zkusíme ted,tak bysme třeba už i jeli 😃 a ono to nějak nejde...asi jsem nějaká oteklá 😃
majjka24
20. čer 2012
@snuflinka kamarádka provozovala všechno možné a 10 dní přenášela 🙂 Ale na každého to všechno působí jinak, já rodit normálně, tak 100 % přenáším. páč jsem měla cca teprve 4 poslíčky , břicho mi prakticky taky netvrdne, břuško mám pořád dost nahoře.....
majjka24
20. čer 2012
@ajuse21 mě břucho po sexu tzvrdlo snad jen 2 x , s tvrdnutím jsem měla problém okolo 16 tt. tak jsem fčil asik přemagnesovaná i když ho už neberu
snuflinka
20. čer 2012
@majjka24 No prááávě!!! Termín mám 19.7., břicho mi netvrdne vůbec, jen párkrát na procházce a v pondělí při té bouřce, jinak nic...no a poslíčci se někde zatoulali, páč ty nemám vůbec 😃 Takže doufám, že ty metody zaberou...no zeptám se v úterý doktora, jak se to tváří, jestli to vypadá, že budu rodit v termínu, nebo přenášet...
snuflinka
20. čer 2012
@ajuse21 Ty jo, mě strašit i vlastní matka, tam mi hrábne úplně. Naši a manžel mě naštěstí pořád uklidňujou, že to bude v pohodě 🙂
natykata
20. čer 2012
@snuflinka 😃 dneska jsem nachodila xkilometrů a taky nic 🙂
@ajuse21 s tím zralým hrdlem si nejsem jistá,ale mělo by to být,že je to vevnitř prostě zralý na porod
a je to tak holky,sex a jakýkoliv ,,vyvolávání,, funguje jen,když je vše na porod připravený 🙂
ajuse21
20. čer 2012
@snuflinka no mě snad straší nejvíc..nevim co z toho má,jestli ji to těší :-N
@natykata Taky si to myslím.A když to je zralý,tak sex funguje...ty prostaglandiny.Když je nezralý tak nic nezabere
alemari
20. čer 2012
@ajuse21 my máme bojler asi rok, ale ted chceme kombinovaný, takže tento bude k ničemu, jsem zvědavá jestli ho nějak zpeněžíme, nebo co bude...
Jo a s tím sexem, to je tak , že sperma uvolnuje a změkčuje čípek, takže se zařiď :-p
majjka24
20. čer 2012
@snuflinka jsme na tom úplně stejně dokonce i TP 🙂 Ale malý je KP takže nás s největší pravděpodobností čeká císař, zítra jdu na KO, tak uvidíme, ale na druhou stranu at už se netočí, at se neomotá pupečníkem
snuflinka
20. čer 2012
@majjka24 Jo, mně taky hrozil císař, ale malá se před 14 dny umoudřila a otočila se 🙂 Takže taky doufám, že už tam nebude nic provádět, měla jsem s tou pupeční šňůrou taky strach, když všichni říkali, že se klidně otočit může...
majjka24
20. čer 2012
@snuflinka já už jsem smířená s císařem, zas tak mi to nevadí. Hlavně aby bylo vše ok!!Malý byl hlavičkou dolů v 31 tt, ale asik jen dva dny, pak se rozhod vrátit zpátky, prostě hlavičkou dolů nebude a hotovo 😃
jen mám dilema, zda lokální anestezii nebo celkovou
kykyyyy
20. čer 2012
@yesu ahoj 🙂 tak jak to zvladate,už jste se sehrali s Kubíčkem? vedro jak prase a ješte ten pupek,teda nic moc....když jsem doma tak se vetram na balkone....a co vy? není vam to doma dlouhy?

Začni psát odpověď...

Odešli