• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Červencovky 2012 sem!

15. října 2014 
@bajule Hm co asi Lucka,taky jsem si říkala,jestli jí to nakonec opravdu hned vyvolali:slight_smile:,nebo jen vyčkávají :frowning2:!
20. čer 2012 v 16:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
hlásím..Lucka dostala kapačky večer dostane čípek na vyvolání...
20. čer 2012 v 16:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
a všechny zdravím.já teď přijela z města...dala jsem si sraz s kámoškama a nakonec jsme šli i na oběd a pak s dětma na hřiště :slight_smile: dokonalý odpoledne,ale umírám bolestí,kříž a do toho třísla,brrr...mám tu bordel jak v tanku a chtěla jsem vařit,ale vzdávám to!z gauče se nehnu :grinning: jinak na první monitor jdu konečně v pátek,huráááá :grinning:
20. čer 2012 v 16:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@natykata
Děkujeme za zprávičku :wink: ,záleží kdy se ji to rozjede :unamused: ,ale pak už bude mít klid :wink: .Musíme si to vytrpět všechny,ach jo :stuck_out_tongue_closed_eyes: .
20. čer 2012 v 17:10  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eliskarenca mě ta vyvolávačka čeká taky,pokud malá sama nevyleze do 1.7 :frowning2: tak pořád sleduju jak jí je :-/
20. čer 2012 v 17:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teddylu
Určitě je to tím,máš čas vše vnímat.Mně taky spousta věcí teď leze na nervy,jak jsem Ti už psala :unamused: .Až budeme mít ty naše holčičky,tak budeme mít úpln jiné starosti :slight_smile: .Už,aby to bylo :grinning: .To je fajn,že máte pohodičku.Mně by město nevadilo,já se přizpůsobím,ale přítel by byl nešťastnej.Sbaštila jsem skoro celej nanukáč,dnes jsem si opět udělala zásoby :grinning: a teď jsem si lehla a zapnula větrák,je děsně.Koupila jsi si nakonec tu vyztuženou podprsenku nebo né?Já jsem si dnes do porodky koupila pevnější bílou lambádu.Ještě si chci pro sichr koupit naf.kruh :grinning: .
20. čer 2012 v 17:18  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@natykata
Třeba se malá umoudří,ještě má čas :wink: .1.7.máš 1.TP nebo máš jen jeden?
20. čer 2012 v 17:19  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teddylu já už ted plánuju jak budu chodit na houby, teda spíš pojedu autem a budu mít stažené okýnka, kluci budou každý z jedné strany venku a já budu jen ukazovat a oni zbírat :grinning: :grinning: :grinning:
20. čer 2012 v 17:37  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@bajule to je děs když člověk čeká až to příjde a furt nic, je dobré to mít i v hlavě srovnané, ty nervy dělají divy.. :wink: já jsem si u prvního říkala že když porodily jiné tak to zvládnu i já, po 13 hodinách už jsem si neříkala vůbec nic, jen jsem čekala až to skončí... :sweat_smile: ale o to to bylo hezčí!!! Zkoušela jsi procházky? kolik újdeš chod, to je zaručené, já nachodila asi 20km za ten posleldní den a ve 4 ráno se jelo :sweat_smile:
20. čer 2012 v 17:43  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Zdravím :slight_smile: dnes jsme byli v poradně a doktorka říkala že už se něco začíná chystat..do průkazky mi napsala že hlava je natěsno,tak už se asi nehne a že hrdlo mám téměř zralé.nevim co to znamená,asi že to bude brzy :slight_smile:
20. čer 2012 v 18:06  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@bajule A jéjé :grinning: Tak to já doufám, že za 2 týdny budu aspoň na ten sexík ve formě :slight_smile:
20. čer 2012 v 18:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alemari Jinak odpolko tady byl elektrikář mrknout na ten bojler...tak to nahodil a zítra by měla být už teplá voda :grinning: Jinak říkal,že si budeme muset pořídit novej,že tenhle už je uplně v háji
20. čer 2012 v 18:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@snuflinka Nám už to nějak moc nejde...asi jak je malej doole :grinning: ale taky to mám v plánu,pokud do příštího tydne neporodím,tak příští víkend bude znásilnění :grinning:
20. čer 2012 v 18:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ajuse21 Tak já si nedělám žádný iluze, ale prostě pro nepřenášení všechno :slight_smile: Tak snad to nějak projde :grinning: No a přes den procházky a tak, prostě teď ještě 14 dní klídek a nejdýl 8.7. začínáme, pokud nepůjde sama :slight_smile:

Jinak včera u nás byla tchýně a zas líčila hororový porod mého manžela a toho, jak obrovskou měl hlavu....no tak jsem zvědavá, po kom bude mít malá hlavičku!!! :grinning: Ale poslouchám tyhle hlášky už skoro 5 let, tak mě téměř nerozhazujou :grinning:
20. čer 2012 v 18:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ajuse21 no vidíš :slight_smile: už se hezky chystáš :slight_smile:
@eliskarenca jak dle MS tak ultrazvukem mi vychází 1.7 a díky cukrovce mě čeká na termín vyvolávačka,pokud doktorovi nerupne v bedně a nenechá mě přenášet,jinak teda to moc nevypadá,že by Kačenka chtěla jít sama :slight_smile:
@snuflinka @ajuse21 holky my sexujem normálně a porod nikde :slight_smile:
20. čer 2012 v 18:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
My taky sexíkujem normálně a nic :wink: :slight_smile: ani žádné tvrdnutí :slight_smile:
20. čer 2012 v 18:19  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@natykata @majjka24 Teda, teď jsi mi udělala čáru přes rozpočet :grinning: Tak hold ty procházky a schody do 7. patra, no :grinning:
20. čer 2012 v 18:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@snuflinka jo mě taky pořád všichni strašej a nejvíc moje máma...zase dneska mi vyprávěla jak někdo porodil do hodiny do nějaký kadibudky :grinning: a pak že jsem hysterka a že porod bolí jako když tě řežou zaživa v břiše atd.Takže mi mooc dodala sebedůvěry a vystrašila mě ještě víc :confounded: Nejlepší to neposlouchat :slight_smile:

@natykata A neviš co to je to hrdlo téměř zralé? Jako že už jsou porodní cesty připravený? To jsem někde četla,že když už jsou připravený,tak že sex zabere :grinning:
20. čer 2012 v 18:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@natykata mě vždycky po sexu bolelo a tvrdlo břicho...myslim že jestli to zkusíme ted,tak bysme třeba už i jeli :grinning: a ono to nějak nejde...asi jsem nějaká oteklá :grinning:
20. čer 2012 v 18:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@snuflinka kamarádka provozovala všechno možné a 10 dní přenášela :slight_smile: Ale na každého to všechno působí jinak, já rodit normálně, tak 100 % přenáším. páč jsem měla cca teprve 4 poslíčky , břicho mi prakticky taky netvrdne, břuško mám pořád dost nahoře.....
20. čer 2012 v 18:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ajuse21 mě břucho po sexu tzvrdlo snad jen 2 x , s tvrdnutím jsem měla problém okolo 16 tt. tak jsem fčil asik přemagnesovaná i když ho už neberu
20. čer 2012 v 18:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majjka24 No prááávě!!! Termín mám 19.7., břicho mi netvrdne vůbec, jen párkrát na procházce a v pondělí při té bouřce, jinak nic...no a poslíčci se někde zatoulali, páč ty nemám vůbec :grinning: Takže doufám, že ty metody zaberou...no zeptám se v úterý doktora, jak se to tváří, jestli to vypadá, že budu rodit v termínu, nebo přenášet...
20. čer 2012 v 18:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ajuse21 Ty jo, mě strašit i vlastní matka, tam mi hrábne úplně. Naši a manžel mě naštěstí pořád uklidňujou, že to bude v pohodě :slight_smile:
20. čer 2012 v 18:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@snuflinka :grinning: dneska jsem nachodila xkilometrů a taky nic :slight_smile:
@ajuse21 s tím zralým hrdlem si nejsem jistá,ale mělo by to být,že je to vevnitř prostě zralý na porod
a je to tak holky,sex a jakýkoliv ,,vyvolávání,, funguje jen,když je vše na porod připravený :slight_smile:
20. čer 2012 v 18:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@snuflinka no mě snad straší nejvíc..nevim co z toho má,jestli ji to těší :sweat_smile:
@natykata Taky si to myslím.A když to je zralý,tak sex funguje...ty prostaglandiny.Když je nezralý tak nic nezabere
20. čer 2012 v 18:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ajuse21 my máme bojler asi rok, ale ted chceme kombinovaný, takže tento bude k ničemu, jsem zvědavá jestli ho nějak zpeněžíme, nebo co bude...
Jo a s tím sexem, to je tak , že sperma uvolnuje a změkčuje čípek, takže se zařiď :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. čer 2012 v 18:32  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@snuflinka jsme na tom úplně stejně dokonce i TP :slight_smile: Ale malý je KP takže nás s největší pravděpodobností čeká císař, zítra jdu na KO, tak uvidíme, ale na druhou stranu at už se netočí, at se neomotá pupečníkem
20. čer 2012 v 18:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majjka24 Jo, mně taky hrozil císař, ale malá se před 14 dny umoudřila a otočila se :slight_smile: Takže taky doufám, že už tam nebude nic provádět, měla jsem s tou pupeční šňůrou taky strach, když všichni říkali, že se klidně otočit může...
20. čer 2012 v 19:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@snuflinka já už jsem smířená s císařem, zas tak mi to nevadí. Hlavně aby bylo vše ok!!Malý byl hlavičkou dolů v 31 tt, ale asik jen dva dny, pak se rozhod vrátit zpátky, prostě hlavičkou dolů nebude a hotovo :grinning:
jen mám dilema, zda lokální anestezii nebo celkovou
20. čer 2012 v 19:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@yesu ahoj :slight_smile: tak jak to zvladate,už jste se sehrali s Kubíčkem? vedro jak prase a ješte ten pupek,teda nic moc....když jsem doma tak se vetram na balkone....a co vy? není vam to doma dlouhy?
20. čer 2012 v 19:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek