• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Červencovky 2012 sem!

15. října 2014 
@ajuse21
Mně zase před týdnem doktorka říkala,že se k porodu malá připravuje a hrlo mám měkké,tak,jestli je to s tím hrdlem u Tebe stejné,tak by jsi se už připravovat měla.To je těžký odhadnout,je to u každé individuální,taky jsem na to zvědavá.Bříško mi tvrdne občas,dřív mně přišlo,že mi teda tvrdlo víc a poslíčci taky nic moc.Já jdu na kontrolu v pátek,tak jsem zvědavá.CS mám 6,otevřená na 1prst a taky nic :stuck_out_tongue_closed_eyes: .
@natykata
@ajuse21
Holky,snad se dočkáme :grinning: .Já jsem šla dnes s Leslou naproti Dájovi,skoro 4 km a žádná změna :stuck_out_tongue_closed_eyes: .
20. čer 2012 v 19:51  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@eliskarenca Tu podprsenku nakonec nemám,paní mi řekla,že mám přijít až po porodu,podle prsou :slight_smile:! Mám zatím tedy jen jednu bílou bavlněnou a dvě ty sportovní od Tchiba(ty jsou super pevné a dobře drží prsa,nosím je celé těhotenství,tak si vezmu do porodnice ještě jednu tu a tu vyztuženou si možná koupím později. Nebo to spíš udělám jak si psala ty,do města budu nosit normální:slight_smile:.
Dnes jsem toho taky spořádala,měla jsem sladký den. Ráno dva koláčky,oběd opět šišky s mákem:grinning:(malá zase zfetovaná z toho množství :sweat_smile: ),pak s kamarádkou ledová kávička s kopou šlehačky a ještě velká vanilková zmrzlinka. Jsem totálně přeslazená :grinning: :grinning: :grinning:
20. čer 2012 v 19:55  • Odpověz  • To se mi líbí
@majjka24
Já si myslím,že na otočení má ještě čas,tak uvidíš.Já jsem měla jít taky na císař a nakonec budu asi rodit normálně.Ještě si počkám na páteční Biometrii a jinak jsem rozhodnutá.Anestezii jsem taky řešila,těžko říct,každá má jinou zkušenost a taky jiný názor.U nás sestřičky na porodním mi třeba tvrdily,že by na lokální nešly,ale taky záleží na co se víc cítíš Ty?
20. čer 2012 v 19:59  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@eliskarenca mudra mi říkala, že moc šanci nedává, že by se otočil, jako prvorodičce a já mám prý hodně pevné svalstvo (kolikrát jsem rozdrtila ty plastové zrcátka, ani nevím jak se mi to povedlo :grinning: ) Já se spíš přikláním k té celkové, jsem právě slyšela, že ta lokální je víc nebezpečná a nedokážu si představit, jak mi něco píchají do páteře a že neucítím nohy....ale moc ráda bych viděla už toho drobka našeho.
20. čer 2012 ve 20:06  • Odpověz  • To se mi líbí
@teddylu
Sladký je potřeba,je dobrý na nervy,hlavně,že Tě po něm nepálí žáha.Já mám taky ráda sladký,ale dost mně po něm pálí právě žáha.To vím,že Ti říkala,jen jsem si říkala,jestli jsi si ji i tak nekoupila.Já ji nosím,jen když někam jedu a jak mi bude uvidím.
20. čer 2012 ve 21:32  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@majjka24
Aha,tak uvidíš.Taky jsem říkala,že mě mrzí,že malou hned neuvidím,ale do lokální bych asi nešla,ikdyž jsem o ni dost uvažovala.Spousta maminek po tom i trpí na bolesti hlavy atd...,ale zase je to individuální.Nárkozu dávají slabší,takže většinou už se probírají maminy ještě na sále :wink: .
20. čer 2012 ve 21:36  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Pěkné ráno holky,
taky u vás byla včera taková šílená bouřka? U nás byla přímo tady, žádný aspoň 3km, prostě co blesk, to v okamžiku šílený hrom...fuj...ani mrněti se to nelíbilo, tak nevím...
Jo a zdálo se mi o Lucce, že se malej narodil a měl skoro 4kg :grinning: Tak to se snad nevyplnilo, to by byla chudák :grinning:
21. čer 2012 v 06:48  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Taky přeji pěkné ráno, byla u nás taky bouřka, vůbec jsem nespala a manža myslel, že brzy pojedeme, ale naštěstí nic. :slight_smile:
21. čer 2012 v 07:11  • Odpověz  • To se mi líbí
@snuflinka
Hezké ráno!Kolem půlnoci mě vzbudila,bouřka šílená,blesky v okně přímo proti mně,byl to mazec.Včera jsem opět nemohla usnout i malá v bříšku řádila :wink: .U nás je to od rána s počasím všelijaký,dám prát prádlo a uvidím,snad mi nezmokne.Na Lucku jsem si vzpomněla hned,jak jsem se vzbudila,snad už to má za sebou :wink: .S takovou váhou by si chudák dala,ikdyž Danda vážil 3,85kg a 52cm a taky jsem to zvládla,ale chvilku jsem bojovala-při mé výšce 1,58cm se i sestřička divila :grinning: .
21. čer 2012 v 07:41  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
U nás je taky po noční bouřce jako prase, i okno jsem šla raději zavírat :slight_smile:. Nicméně už je zase zataženo jako blázen a dusno a vedro. Fakt příjemné. No co, zase se budu válet, protože do žehlení teda nejdu :slight_smile:.
21. čer 2012 v 07:55  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile: U nás byla v noci taky hrozná bouřka,hrozný blesky a slejvák.Jsem si říkala,abysme nejeli třeba do porodnice :grinning: Taky jsem myslela ráno na Lucku,jestli už to má za sebou :slight_smile: Snad jo a už má prcka u sebe.Dneska asi budu píct třešnovou bublaninu nebo něco z třešní,včera jsem jich plno dostala od mamky,mají jich na chalupě mraky.A po obědě si mamka jede vybírat kotátko do Mladé Boleslavi,tak jsem chtěla jet s ní,udělat si ještě takovej malej výletek.... :grinning: ale nevim jestli to mám riskovat.Dnes mi je dobře,nic mě nebolí.Ale abych pak nerodila někde tam...67 km od HK :D
21. čer 2012 v 08:01  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@alemari už nám teče teplá :grinning:
21. čer 2012 v 08:41  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
@ajuse21
Záleží,jak se cítíš,píšeš,že dobře,to není zase tak daleko,stihly by jste se vrátit :grinning: .Mě opět bolí děsně krčka a tím pádem i hlava,takže se mi nic nechce,ale běžný úklid si udělám :grinning: .Přemýšlela jsem,jestli si nezajedu do Janovic,včera mi došla bombička do Soda stream a zašla bych si do švadlenky,ještě uvidím.Zítra toho mám docela dost,tak bych si něco oběhala už dnes,co nemusím v Kolíně.Třešně mám u sousedů,taky jsem přemýšlela,co bych z nich mohla udělat.Vyšlu Dandu,až se vrátí ze školy,ať mi natrhá a něco vymyslím,ale peckovat tentokrát nebudu :grinning: .Mně dnes od rána dost tvrdne bříško,asi se mu nelíbí počasí,ty změny mě zničí :frowning2: .Jinak je super,že už Vám teče voda :wink: .
21. čer 2012 v 08:51  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@eliskarenca No pro bombičku do sodastreamu bych rozhodně zajela. Koupili jsme si ho loni a napřed jsem měla trochu strach, že to nebudeme používat a bude to někde ležet, ale od té doby, co je to doma, ho pořád protáčíme. Nemáme zatím auto, takže je pro nás super, že nemusíme tahat lahve s pitím, když máme chuť na něco onačejšího než vodu :grinning:. Ale stejně nejvíc piju čistou vodu nebo čaj.
21. čer 2012 v 08:59  • Odpověz  • To se mi líbí
@eliskarenca Konečně můžu umýt nádobí a nemusím ohřívat vodu v hrncích a šudlat to 2 hodiny :grinning: Ještě nevím jestli pojedu,sice mi je dobře,ale náhoda je blbec...a prcek se může rozhodnout,že chce ven zrovna dnes,kdy se mi to nehodí :grinning: Ale kdybych jela,tak si sebou vezmu určitě tašku do porodnice a holt by mě museli odvízt někam tam :slight_smile: Já taky trochu uklízím,nepřeháním to...jen umyju nádobí,hodím něco do pračky...pošudlám prach a udělám k obědu kuře na paprice a tím končím.Ono se to ostatní nezblázní...zítra je taky den :grinning: Tady dnes není takový teplo jako včera,je po dešti,tak mi je hned líp.Ty vedra mě ničí.Za týden se má prý ochladit,to se bude dobře rodit :grinning:
21. čer 2012 v 09:12  • Odpověz  • To se mi líbí
s tímhle jsem se dnes probudila :grinning: utíká mi břííííško :grinning:
21. čer 2012 v 09:13  • Odpověz  • To se mi líbí (3)
Ahoj holky. Tak čtu že všude jste měly pěkné bouřky a tady na západě toho zase moc nebylo :frowning2: ! Sice večer kolem 23h trošku bouřka byla,ale hrozně daleko a jen sprchlo. Jinak teď je tu zamračeno. Dnes budu mít odpočinkový den,jen si zajedu ke kamarádce na kafíčko. Jo a dostala jsem sprďáka,že nemám pro malou vaničku na koupání :frowning2: :frowning2: :frowning2: ! Myslela jsem,že to zvládnu ve vaně s tou podloužkou,ale to prý bych si dala a za tři dny bych nemohla na záda. Máte všichni koupené vaničky???
21. čer 2012 v 09:16  • Odpověz  • To se mi líbí
@natykata No to jo,pěkně ti uteklo dolů :grinning: :grinning: :grinning: ! To už víš,že to přijde brzy,co já bych za to dala :slight_smile:! My si ale musíme s Barčou ještě pěkně počkat.
21. čer 2012 v 09:18  • Odpověz  • To se mi líbí
@natykata ty máš úplně stejné břicho jako já, po té dnešní bouřce! :astonished:
21. čer 2012 v 09:19  • Odpověz  • To se mi líbí
@ajuse21 a nám už neteče! To je paráda! Ale , hlavně že jsou tady chlapi, dělají, bourají, osazují, už se to trochu hýbe :wink:
21. čer 2012 v 09:20  • Odpověz  • To se mi líbí
@natykata Jéé,to já ho takhle dole nemám..trošku taky,ale ne zas tak moc :slight_smile: už se to blíží
21. čer 2012 v 09:24  • Odpověz  • To se mi líbí
@alemari Musíš je trochu popohnat :grinning: Snad vám brzy poteče,bez vody to je hrozný.Aspon studená když teče
21. čer 2012 v 09:26  • Odpověz  • To se mi líbí
@ajuse21 netreče ani studená, vydržím, hlavně at neteče ta moje :sweat_smile: :grinning: :dizzy_face:
21. čer 2012 v 09:28  • Odpověz  • To se mi líbí
@teddylu máš ještě čas :slight_smile:
@alemari kdy ty máš termín?
@ajuse21 já jak spím nahatá,tak se každé ráno prohlížím pak v zrcadle a dneska jsem se u něj zarazila :grinning: mrška,ale jinak žádný další náznak k porodu,jen jsem se teď teda bála jít na velkou a zatlačit :grinning: tak uvidíme,u Natálky padlo břicho a do 12hodin bylo odrodíno,ale to byl extrémní pád,Kačka leze postupně :-/tak co jsem koukala,tak to může být tak na týden,kort,když jsem v úterý byla uplně zavřená...
21. čer 2012 v 09:29  • Odpověz  • To se mi líbí
@alemari Tak pokud to je na pár dní,tak se to vydržet dá :slight_smile: Nee,ta tvoje musí ještě chvíli vydržet :grinning:
21. čer 2012 v 09:30  • Odpověz  • To se mi líbí
@teddylu jinak teda s tou vaničkou...já ji mám,ale to spíš kvuli čistotě..chlap dělá mechanika a občas mám na vaně pekný rantly :grinning: tak abych to nemusela před každým koupáním brát savem,mám radši vaničku :slight_smile: a je pravda,že to nebude tak náročný na záda...
21. čer 2012 v 09:31  • Odpověz  • To se mi líbí
@teddylu už když jsi mi to psala poprvé, tak jsem tě nechtěla odradit od akrobatického výkonu v kleče u vany s tříkylovým dítětem, ale jestli ti malá nevypadne, tak záda si odrovnáš 100% :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale bud v klidu, já taky ještě nemám vaničku doma, my nemáme v této chvíli ani normální vanu, asi půjdu na potok, za ciánama, když vidím jak jim to svědčí, tak to asi vyzkouším :grinning:
21. čer 2012 v 09:31  • Odpověz  • To se mi líbí (4)
@ajuse21 mám spousty dobrých kamarádek, klíče od bytu, takže se mám kam umýt, jdu taky na monitor odpoledne, tak at doktor nepadne smrady, kdo by ho křísil, má 2 metry a 120 kg! :grinning: :grinning: :grinning:
21. čer 2012 v 09:33  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@natykata taky spím nahatá,do ničeho se nevejdu..max.si pujčuju přítelovo tričko na spaní :grinning: taky se bojím chodit na velkou,aby ze mě nevypadl,ale to je asi blbost..doufám :grinning: Já si myslim,že se začínám pomalu otevírat..dr.říkala že se to pomalu chysta na porod,tak uvidim kolikd dní /hodin ? :grinning: / to bude.Dneska sem chtěla jet na vylet s mamkou,ale ona mi to pořád rozmlouvá,že určitě mi praskne voda a budeme hledat špitál...tak se bojim a asi budu na prdeli doma čekat.To mě tak nebaví,já jsem takovej typ co neposedí a furt bych ještě někde lítala i když za týden rodím :grinning:
21. čer 2012 v 09:34  • Odpověz  • To se mi líbí
@teddylu taky mám vaničku,dostali jsme ji od tety.Na takovým podstavci,tak se nebudu muset ani ohýbat :slight_smile:
21. čer 2012 v 09:35  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek