• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Červencovky 2012 sem!

15. října 2014 
@ajuse21 :grinning: uvidíme,která z nás pujde dřív :slight_smile: a výletu bych se nebála!mě včera kámošky vytáhly do města a do parku a pekně jsem se prošla a nic :slight_smile:
21. čer 2012 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@natykata já mám 13.23.29.7. a ještě 1.8. si vyber :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale to je už u těch dalších těhu normální, mám to břicho daleko víc spadlé než ty, ale netvrdne, nebolí, makám normílně, vytírám, peru, prostě v pohodě, necítila jsem se tak dobře u těch dvou.. :wink: ono to břicho když padne najednou, tak právě hodně praskne, že? :unamused:
@alemari taky jsem se myla v utery u mamky,když sem šla na monitory,abych tam nešla jako čuně :grinning: a včera před poradnou jsem se myla v ledový vodě..zážitek :grinning:
@alemari
@natykata
Holky tak díky za rady,vaničku tedy ještě koupím :slight_smile:! To není zase tak závratná suma,dám jí na pračku a budu tedy u malé při koupání stát. To by mi ještě chybělo si odrovnat záda. Stačí mi teď,že už mám placku ze žeber :grinning:!
21. čer 2012 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@natykata taky si říkám není to jedno jestli budu sedět na prdeli doma nebo v autě? nikde lítat nebudu.a když mi praskne voda,tak holt pojedu do jiny nemocnice,tašku vezmu asi sebou.je to nekonečný,sedět doma a čekat...to takhle můžeme čekat ještě 2 týdny.A každej mi furt volá a blbě se ptá ,,Tak co,už? ,, nebo jsme přijeli minule ke tchýni a ona na mě Jééžiš,ty jsi ještě celá? tak jí povídám že když mám furt ten pupek tak asi sem no :grinning: Tohle mě vytáčí nejvíc.prostě až to bude,tak to všem oznámíme včas,jak to mám asi vědět kdy to bude že :slight_smile:
21. čer 2012 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ajuse21 studenou mám napuštěnou, ale my máme ještě na zahradě napojenou hadici na studnu, když na ty hadice svítí slunko tak je to úplně teplé, asi řeknu těm pracantům, at mě ošprycují, než vyrazím k doktorovi :grinning: :grinning: :grinning: bydlíme u cesty, tak at mají i kolemjdoucí podívanou, to se hned tak nevidí, těhotná , nahá a chlapi v montérkách jí myjí. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. čer 2012 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@alemari :grinning: taky hezký termíny :grinning: mě teda u Natálky praskalo postupně...a teď až ten poslední měsíc,mi ty jizvy co mám,praskaj dál :frowning2: už to mám do pasu :frowning2:
@teddylu já vaničky viděla kolem 200-300kč :slight_smile:
21. čer 2012 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@ajuse21 Já jí nakonec možná dám na přebalovací pult,ten bude v koupelně hned vedle velkého umyvadla,tak aspoň nebudu mít větší problém s přeléváním vody a bude to pro mě hezky vysoko :slight_smile:!
21. čer 2012 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teddylu já jí ani kupovat nebudu, poptám se po kamarádkách , stejně jí budeš používat chvilku, jestli máš koho, tak se zeptej, a vypůjč.. :wink:
21. čer 2012 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ajuse21 klíííd :grinning: mě to točí stejně...na facebooku už ani neodpovídám na zprávy,protože bych ty lidi musela poslat někam :grinning: a s tím cestováním..přece nebudem sedět doma na zadku a čekat ne?to tě vystresuje akorád ještě víc :slight_smile:
21. čer 2012 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@natykata Jo jo vaničky stojí málo,teď ještě jakou vybrat,když je tolik tvarů,já se v tom moc nevyznám :frowning2:,no asi to bude jedno :grinning:!
21. čer 2012 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@natykata já mám teda až nad pás, nad pupíkem taky jako slunce to vypadá, ale , jsou lejzry, už jsem na nich po klukách byla a břicho byla jakš takš ok :wink:
21. čer 2012 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alemari No to právě nemám koho :frowning2:! Tak určitě by se někdo našel,ale já jí koupím, pak jí šoupnu do sklepa a bude se hodit i na druhé,jestli do něj půjdeme :grinning:!
21. čer 2012 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@alemari
@teddylu taky máme vyničku darovanou,je jak nová...a na těch pár měsíců to stačí :slight_smile: jinak v tescu jsem viděla vaničky kolem 200 kč,tak to není tak hrozný
21. čer 2012 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ajuse21 jestli máš rodit, tak to na sobě musíš cítit, ne?Já měla tak 3 dny před takové tlaky, a stahy po 5 minutách , že bych nevyjela nikam, jen jsem chodila,chodila ale s telefonem v kapse :wink: pokud ti je fajn....i když ten pocit s prasklou vodou, ten neznám... :sweat_smile:
21. čer 2012 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@natykata taky už neodpovídám,na fb to samý,každej otravuje.Až se prcek narodí,tak pošlu smsky :slight_smile:
21. čer 2012 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@ajuse21 No a tam zrovna dnes jedu,tak se mrknu,já je tam taky viděla :slight_smile:!
21. čer 2012 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teddylu no tak vy plánujete druhé, to kup, to se nestratí, my snad čtvrté né, ale nikdy neříkej nikdy :grinning: :grinning: :grinning:
21. čer 2012 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@alemari mě v pupíku rupla dírka po naušnici :frowning2: hrúza :frowning2: ale co by člověk nevydržel..kolik stojí ten lejzr?
21. čer 2012 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alemari Já nevím...čekám první :grinning: ale nic mi není,ani mi dnes netvrdne a v noci taky žádný bolesti..jen sem chodila co hodku na wc,ale to už je asi běžný ted.Jinak na sobě nic necítím :slight_smile: Každej den si říkám,že to přijde a nic
21. čer 2012 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ajuse21
@teddylu já koupala kluky v malé vance do 6 týdnú, pak mi jí začali odkopávat, bylo to nebezppečné, přibírali fakt 500g za táden...a to musel někdo stát a držet vanu abych je jí nevylila i z dítětem :sweat_smile:
21. čer 2012 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@natykata taky jsem měla piercing v pupíku,dírka zatím nepraskla,ale mám z toho takovou jizvu fialovou a asi to bude zarostlý...vypadá to divně :confounded:
21. čer 2012 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ajuse21 mě se to celý roztáhlo,přes to se udělala strie a od horní dírky to malinko prasklo...no děsný :frowning2:
21. čer 2012 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alemari já tu vaničku mám docela malou,takže počítám že se do ní vejde tak do 3 měsíců...a pak asi budeme koupat ve velké na lehátku.Mám to látkový,plastový je na nic..kámoška ho má a radši koupe bez něj,protože malej jí v tom plastovým pořád jezdil a klouzal
21. čer 2012 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@natykata tak to mám to samý,jen to zatím není prasklý...chci vidět to břicho po porodu :grinning:
21. čer 2012 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@natykata lejzr, hodně, já byla na YES visage v Brně, dala jsem za to cca 15000,kč a tam mi právě poradili tu mastičku z lékárny aby to nepraskalo, a fakt to ted neprasklo, mám jen staré jizvičky....naušnice v pupíku, to jsem taky slyšela že dělá neplechu, ja do takových věcí jako pirsingy a td nejdu :sunglasses:
21. čer 2012 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kykyyyy jj hezky papá, akorát je to ospalec, tak ho většinou musím na kojení budit! ty vedra jsou fakt děsný, on to zvládá v pohodě, ale já v tom bytě umírám, pořád mě bolí hlava-nejradši bych vlezla do lednice!!!dlouhý nám to určitě není, mám pořád, co dělat, ale už se těším až budem moct jet třeba na chalupu a vegetit tam :slight_smile: kdy máš termín?
21. čer 2012 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alemari No to ale není zase dlouho a co pak,to si ty záda u tý velký vany stejně pak oddělám :frowning2:! No nebo jak píšeš přítel bude držet vanu a já budu koupat,to bude sranda koukám :grinning: .
21. čer 2012 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ajuse21 já koupala bez lehátka, normálně jsem je položila, i v očích měli vodu, moje mamka a ségra stoho byly nanervy!!! :grinning: :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: osvědčilo se to, ted se vody nebojí, potápí se oba , skáčou do hluboké vody,a HLAVNĚ!!!!nemusím při koupání otírat obličeje, protože neječí že je štípou oči a že mají vodu v nose atd...loni v Egyptě se ten menší prostě položil na vodu, měl šnorchl, brýle a aniž by mu to kdo vysvětloval tak plaval, a ted co mají ve školce předplavecký výcvik tak je ve skupině druháků,, protože se ze školkáčema nudil, hlavně z Nelama... :grinning: :grinning: :grinning:
21. čer 2012 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@zlatelevizeedna
Teď pklízím,ale asi tam zajedu.My ho máme něco přes měsíc a jak píšeš, taky jsem měla strach,že ho nevyužijeme,ale je to naopak.I přítel,který ze začátku říkal,že je to zbytečnost si sodu dělá a to dost často :grinning: .Jsem spokojená :wink: .Chtěla jsem se zastavit ještě na VZP,ALE nemůžu se nikde dopídit,jestli v U.J.jsou,ikdyž si myslím,že jsem je tam shlídla :grinning: .
21. čer 2012 v 09:59  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek